Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect: Andromeda [Spoiler Alert!] (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-02-22 22:39:15

LOGOUT.hu

Itt csak hivatalos forrásból származó információkat olvashatsz. Rajongói teóriák, egyebek ezen összefoglaló tárgyát nem képezik. Az összefoglalóval kapcsolatban bármilyen észrevételt, javaslatot szívesen látunk!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2451) BoneDragon válasza W.Wilson (#2450) üzenetére


BoneDragon
veterán

Semmi, tökéletesen néz ki a frostbite 1 motorja.

(#2452) Chabe89 válasza oriic (#2446) üzenetére


Chabe89
addikt

Nem tudom, de nekem erről a tagról mindig "Dermesztő" jut eszembe a Dragon Ball-ból. :D

(#2453) nanorambo válasza BoneDragon (#2451) üzenetére


nanorambo
őstag

Az eddigi gameplay videók alapján szerintem már lehetett tudni, hogy nem a grafikája miatt fogjuk szeretni.

(#2454) [Prolixus] válasza nanorambo (#2453) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Valóban nem tűnt semmivel szebbnek mint egy DA:I, de ez nagyon ronda.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#2455) oriic válasza Chabe89 (#2452) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hát ha még kiderül hogy farka is van. :DDD

#2450) W.Wilson

Konkrétan nagyon ronda ez a kép.

Live-Die-Respawn

(#2456) tiv83us válasza oriic (#2446) üzenetére


tiv83us
veterán

Ezmiez? :F

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#2457) tiv83us


tiv83us
veterán

Egy 20-perces video, tweetek osszeszedve, no level up cap, inventory rendszer, "Ryder tobbet fog karomkodni, mint Shep", meg ilyesmi. Szerintem erdekes.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#2458) oriic válasza tiv83us (#2456) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Twitterről van, hivatalos kép

szerk:

Videóhoz: Tényleg volt olyan aki megkérdezte, hogy Ryder tud-e táncolni? :DDD

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#2459) J.Hetfield válasza oriic (#2458) üzenetére


J.Hetfield
aktív tag

Ja a trilógiában folyamatos poénforrás volt Shepard menő tánctudása :DD

(#2460) oriic válasza J.Hetfield (#2459) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Amikor meg megláttuk táncolni, majdnem lefordultam a székről. :DDD

Live-Die-Respawn

(#2461) J.Hetfield válasza oriic (#2460) üzenetére


J.Hetfield
aktív tag

Citadel dlc party mikor mindenki körbeállta őt és táncikáltak :)) Remélem lesz valami hasonló poén az andromédában is.

(#2462) oriic válasza J.Hetfield (#2461) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Csak nehogy valami mulatós zenével vagy dubsteppel. :DDD

Live-Die-Respawn

(#2463) tiv83us válasza oriic (#2462) üzenetére


tiv83us
veterán

Vagy jo oreg 80'-as Cyndi Lauper-fele discora :B
Es most hosiesen bevallom, hogy a Deluxe-ot csak a pet Pyjak miatt vettem meg ;]
(A fegyverek altalaban nagyon gagyik, a pancel is csak a kinezet miatt szokott jo lenne, az OST meg 5 perc alatt fent lesz YT-n.).

Mr. Hetfield: 90's susogosnak jobban orultem volna :)) Az a rozsaszin "Adioas" vagy "Nikf".

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#2464) J.Hetfield válasza tiv83us (#2463) üzenetére


J.Hetfield
aktív tag

Kapsz még egy szürke mackófelsőt kapucnival :DDD

(#2465) olymind1


olymind1
senior tag

"Pár" újdonság összegyűjtve az új PC Gamer (UK) márciusi számából: Info from PC Gamer (UK) March issue

Elnagyolva írnak dolgokat, de egy-két enyhén spoiler-nek számító info van benne, de semmi olyan amit idáig ne tudtunk, vagy sejtettünk volna.

(#2466) J.Hetfield


J.Hetfield
aktív tag

Vetra Nyx :B
+ kit

[ Szerkesztve ]

(#2467) tiv83us válasza J.Hetfield (#2466) üzenetére


tiv83us
veterán

Megmondom oszinten, hogy az Omega DLC-s female Turian szerintem bun ronda volt - marhogynem ilyeszto -, de Vetra nagyon badass!

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#2468) nanorambo válasza olymind1 (#2465) üzenetére


nanorambo
őstag

"The Reapers had basically attacked and everything had all gone to shit. It’s really hard to have a story about an individual, their struggles, their personal crises. For Andromeda we wanted to remove that a little bit so that we can tell stories of exploration, stories of a more casual nature. We definitely want to take on a bit of a lighter tone, for sure."

Bár nagyon erős volt a Mass Effect 3 depressziós hangvétele, de én örülök, hogy más irányba megy az Andromeda, és inkább a hangulatos felfedezésre teszik a hangsúlyt.

"Peebee will appeal to those who think adventure is fun" :DD

[ Szerkesztve ]

(#2469) Edem05 válasza tiv83us (#2467) üzenetére


Edem05
őstag

Mondjuk ettől én is megijednék. :D

(#2470) Vistaboy válasza oriic (#2446) üzenetére


Vistaboy
veterán

Mondjuk majd mozgásban fog kiderülni, mennyire lesz jó a grafika. De ennek is van némi előnye. Lehet, hogy direkt csinálták ilyen lepukkantra a környezetet, így később nem tudunk majd belekötni, hogy "De hát a képeken pedig olyan szépen nézett ki"... :P (Watch Dogs effektus. ;] )

Mondjuk az eddigi videók alapján nekem nem lesz gondom a látvánnyal, különösen az Andromeda Initiative bemutatókon volt szép a látvány, remélhetőleg ehhez hasonló marad a játékban is.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#2471) oriic válasza Vistaboy (#2470) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nyilván nem lesz gond a látvánnyal, ettől nem félek, de ez a kép eléggé elüt az eddig látottaktól.

Live-Die-Respawn

(#2472) [Prolixus] válasza oriic (#2471) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Hát azért vannak gondok e kép nélkül is a eddig látott cuccokkal is. Pl. képesek voltak úgy a sok perce gameplay videót kidobni, hogy a mech-es cuccokon nincsenek rendesen textúrák.

Vagy az emberi karakterek még mindig ilyen opálos halszeműek. A kiadott character kit-eken, vagy éppen a legutóbbi AI videóban ahol a csapattársakat mutatják be, gondok vannak a testarányokkal (nagy fejek, rövid végtagok). Szóval attól függetlenül, hogy a Frostibe motorral jellemzően nem szoktak szép arcokat csinálni, is gondok vannak a játékkal grafikailag. Én attól tartok, hogy ezek nem is lesznek kijavítva a megjelenésig. Mintha a team nem lenne elég tapasztalt/tehetséges/hozzáértő, de ne legyen igazam. Lehet nem így gondoljátok, de youtube-os gameplay videók alapján a DA:I fejek terén jobban nézett ki (még úgy is, hogy kb olyan fejek voltak mintha le lennének öntve olajjal), mint ahogy a ME:A fog, azok alapján amit eddig láttunk belőle.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#2473) tiv83us válasza [Prolixus] (#2472) üzenetére


tiv83us
veterán

Pre-Alpha/Alpha gameplay volt, talan meg csiszolnak rajta.
De nekem - mint laikus casual playernek - ez teljesen jonak tunt.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#2474) [Prolixus] válasza tiv83us (#2473) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Majd lesz valami. Igazából annyira engem sem zavar, mert nem ez az elsődleges. De ami igaz, az igaz. Akkor viszont biztosan rohadt pipa leszek, ha az írással is gondok lesznek...pl. ha kiderül, hogy valami lófasz banális hülyeség miatt leszünk mi a Pathfinder-ek, és nem marad apuci a poszton (vagy nem veszi át Cora a stafétabotot). Vagy éppen megy a kavarás az Ark-okkal (nem egy időben érkeznek, a Hyperion-nal lesz valami, sőt, a minap még olyat is mondtak, hogy van olyan companion aki utánunk jön az Andromédába, ami elég érdekes, ha a Hyperion elkeveredik és késve érkezik meg, mint utolsó Ark...), nagyon remélem, hogy ide is a világ keretein belül hihető és valamennyire frappáns vagy váratlan keretsztorit csatolnak, különben mehet az egész a levsebe.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#2475) tiv83us válasza [Prolixus] (#2474) üzenetére


tiv83us
veterán

Igen, ha a sztori ott lesz a toppon, akkor a grafika annyira nem izgat, ha nem lesznek benne ordito allatsagok (a sprite tomeg a Purgatory alatt levo szinten, meg a pixel-emberek szaladgalnak a Reaperek elol Vancuverben).
Tulajdonkeppen en annak ellenere elveztem a jatekot, a sotet hangulatot, az uj inventory-t es a cooldown systemet, es a MP-t maig jatszom neha.
Te ahogy mondtad, minden kiderul :)

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#2476) oriic válasza [Prolixus] (#2474) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igazabol meg a sztorival is megengedo vagyok, nem fog zavarni ha nem Oscar dijas muvet kapok, csak ne hozzanak be valani Deus Ex Machina dolgot.

Live-Die-Respawn

(#2477) J.Hetfield


J.Hetfield
aktív tag

Engem a grafika nem izgat annyira, már az inquisition is elég jól nézett ki szerintem. Az eddigiek alapján inkább a béna dialógusok és klisék puffogtatása az aggasztó. Ja és a hipszter kinézetű szereplők, de az a korral jár :DDD

(#2478) [Prolixus] válasza oriic (#2476) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Én sem Oscar szintű sztoriban gondolkoztam, inkább olyasmire gondolok, amit a Metallica frontembere írt itt az előbb. :)

Primitív dialógusoktól, meg a nulldimenziós karakterektől, vegytiszta gonosz meg jó moralitástól és az agyonhasznált archetípusoktól kíméljenek meg (mindkét oldalon). Plusz ha a sztori meg a lore nem is valami hihetetlenül eredeti (manapság már nehéz újat mutatni, ez meg nem is könyv hanem játék ahol eleve korlátozva van valamilyen szinten a sztori), de az a minimum, hogy a jól ismert toposzokat kellemesen, összességében valamennyire mégis frissítő módon mixelik, plusz saját történetükben konzekvensek és hihetőek legyenek.

Mondjuk ilyen szempontból Peebee tipikusan egy rossz ómen. Amit tudunk róla eddig, azok alapján kb. annyi volt a ő karakterébe vitt ötlet, hogy "csináljunk egy anti-Liarát". Persze elsülhet nagyon jól is, nem erről van szó, de nah. Szóval remélem neki is kanyarintanak valami értelmes hátteret, mert eddig csak fantáziátlanságot látok benne leginkább.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#2479) J.Hetfield


J.Hetfield
aktív tag

(#2480) oriic válasza J.Hetfield (#2479) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hangulatfokozó, de ez csak arra jó hogy még jobban idegeskedje, hogy egy hónap múlva jön a premier. :D

Live-Die-Respawn

(#2481) [Prolixus] válasza oriic (#2480) üzenetére


[Prolixus]
addikt

...állítólag jövő héten lesz végre egy hosszabb gameplay videó. Ideje lenne már, mert az AI-t zseniálisan reklámozzák eddig, a játékot már kevésbé.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#2482) J.Hetfield válasza oriic (#2480) üzenetére


J.Hetfield
aktív tag

Az én agyam is eldurran már, mindjárt aranylemezen a játék, de egy tisztességes gameplay még nem volt. :O

(#2483) [Prolixus]


[Prolixus]
addikt

Van ilyen is:

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#2484) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Multi-hoz:

[link]

Live-Die-Respawn

(#2485) [Prolixus] válasza oriic (#2484) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Becsukott szemmel posztolsz? :D

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#2486) oriic válasza [Prolixus] (#2485) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Csak nem frissítettem le az oldalt posztolás előtt. :P

Live-Die-Respawn

(#2487) tiv83us válasza oriic (#2484) üzenetére


tiv83us
veterán

Majdnem mondani akartam, hogy "fake news" (:DDD), de aztan lattam, hogy a multihoz van (mivel ugye egyik se' hasonlit a csapattagokhoz). De ize.. space kard egy Asari kezeben? Mmmkay.

Ezeket a kepeket amugy honnan szeditek?

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#2488) [Prolixus] válasza tiv83us (#2487) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Ezt valamelyik fejlesztő muki tweet-elte konkrétan. Én amúgy a releváns subreddit-et szoktam nézni, oda minden hír/infó/akármi felkerül.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#2489) oriic válasza tiv83us (#2487) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

En pl NeoGAF-rol a Mass Effect Mega Threadbol. De redditre is azonnal kikerul minden info.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#2490) tiv83us


tiv83us
veterán

Achtung-achtung!

Macrius 16-an, EA Access segitsegevel, (mivel nem akarok belekezdeni a sztorbia, aztan varni meg 5 napot meg folytathatom), egy 10 oras Multi maratont tervezek bele - de valoszinuleg elo angol kommentarral - (ha szukseg van ra feiiratozom nektek kesobb) Barkit szivesen latok, aki szeretne csatlakozni XBGT: N7 Swan Killer

Mar Oriic-cal is lebeszeltunk jo nehany party-t, termeszetesen ha o is beugrik, akkor magyarra valthatunk party-chatben, hogy tobben megertsek Magyaroszagon is (meg legalabb tudjuk mockingolni a n00b-okat ;])

twitch: az alairasomban
YouTube: https://www.youtube.com/user/tiv83us1

Addig is egy 23 perces joy-ride a Drell Adepttel, kellett par wave, mert visszaszokatm a glorious Claymore nagy urhoz es ujra megtanultam celozni, de ettol fuggetlenul decent run, enjoy.
ps: Meg ezekbol is lesz egy par az Andromedaig, just fof fun.

[ Módosította: radi8tor ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#2491) oriic válasza tiv83us (#2490) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én jövök mindenképp. Többiek itt leginkább PC-sek, de van más XO-s, szívesen várjuk.

Live-Die-Respawn

(#2492) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Mass Effect: Andromeda - Info from Official Xbox Magazine Cover Story

Egy-két új infó lehet benne.

Live-Die-Respawn

(#2493) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Sounds like Mass Effect: Andromeda’s side content takes inspiration from The Witcher 3 rather than Dragon Age: Inquisition

Már nem a legfrissebb infó - 2 napos -, de érdekes adalék, miszerint a Mass Effect: Andromeda mellékküldetéseit állítólag nem a Dragon Age: Inquisition, hanem a The Witcher 3: Wild Hunt inspirálta. Ahhoz fognak hasonlítani, melyeket Geralttal kellett megoldanunk menet közben.

Ha ez tényleg igaz, akkor megszűnik végre, hogy sok unalmas gyűjtögető-küldetéssel tolják ki a játékidőt. Helyette a Witcher 3-ban lévő megoldást veszik át, miszerint különféle típusú mellékküldetések lesznek, hasonlóan az ott látott Kincsvadászatokhoz, Witcher-megbízásokhoz, Szörnyfészkekhez, stb.

Ha valóban így lesz, akkor nagyon jónak ígérkezik a dolog. Még azt is elnézném a készítőknek, ha a grafika nem lenne az a hú-de-csili-vili, mert tartalmasnak ígérkezik a felfedezés... Majd meglátjuk.

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#2494) [Prolixus] válasza Vistaboy (#2493) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Tipikusan olyan eset szvsz, amikor többet látsz bele, mint amit mondtak. A W3 kapcsán összesen ennyi hangzott el:

“But we’ve also observed what other games have been doing, like The Witcher. And it was very important for us that the quantity of scope doesn’t downgrade the quality of whatever you are doing there,” they said.

Hogy ebből konkrétan mire kellé gondolni, nem derül ki. Az persze mindenképpen jó jel, hogy nem a "Mi vagyunk a Bioware, mi jobban tudjuk" attitűddel mentek neki a játéknak, és nem volt szégyen szétnézni olyanok portáján, akik jobban tudják.

Ennek határozottan örülök:

Michael Gamble: 'I definitely wouldn't call Andromeda an open-world game.We like to use the term exploration-based game. Sometimes that happens in open spaces, but not always. You can cruise around some of these planets in the Nomad, but it's not the traditional sandbox-type game.'

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#2495) olymind1


olymind1
senior tag

Interjú 16 perctől kezdődik a Mass Effect-es rész.

Olyasmit mond, a taktikus hardcról hogy használjuk a csapattársainkat, hogy bizonyos módon viselkedjenek, háttérbe maradjanak és fedező tüzet biztosítsanak, vagy előre küldeni őket és dolgokat csináljanak.

Elpusztítható fedezékek.

Fizikát kihasználó képességek: ellenfeleket ellenfelekkel dobálhatunk.

Az Infiltrator Profile adja a Cloaking-ot.

Planet scanning is visszatér. Az nem mondja hogy orbitális pályáról vagy a bolygó felszinéről történik.

Erőforrás menedzselés:
- karakter szintű: modoláshoz, fegyver és páncél fejlesztéshez, kraftoláshoz
- magasabb szintű: választhatunk majd hogy akarunk kolonizálni

Koloniák típusa: tudományos, katonai (mást nem említett, nem tudni hogy több féle is lesz-e még), különböző jutalmak és/vagy következnények.

(#2496) tiv83us válasza oriic (#2484) üzenetére


tiv83us
veterán

Szoval lesz dual-wielding, mint a KOTORban! :))
Egyik kezbe konyhakes, masikba a sodrofa! :C

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#2497) [Prolixus]


[Prolixus]
addikt

Behold!

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#2498) oriic válasza [Prolixus] (#2497) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hajaj, új trailer a láthatáron talán? :C

Live-Die-Respawn

(#2499) [Prolixus] válasza oriic (#2498) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Shinobi azt állította, hogy a héten kapunk gameplay cuccost. Bár ez nekem definitely not gampley cuccosnak tűnik. Szóval meh, who knows?

Amúgy kissé még mindig gumimaszk-szerűek az arcok, de mintha már jobbak lennének, nem? Daddy Ryder mérföldekkel jobban néz ki, mint az AI briefing videóban például. Bár az asari csaj szemei még mindig elég műanyagnak tűnnek. Lesz egy asari tudományos tiszt a Tempest-en (vagy orvos vagy valami ilyesmi), ez szerintem ő lesz, aki itt látható a képen.

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#2500) tiv83us válasza [Prolixus] (#2497) üzenetére


tiv83us
veterán

:R :R

Jut eszembe; egy dev tweeten olvastam, hogy az oreg Ryder hasonlitani fog az altalunk krealt novendekere...mondjuk erdekes is lenne egy fekete/azsiai keverek egy total feher faterral ;]
Gondolom ugyanez lesz az ikertesoval is.

Always Outnumbered, Never Outgunned

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect: Andromeda [Spoiler Alert!] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.