Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect: Andromeda [Spoiler Alert!] (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-02-22 22:39:15

LOGOUT.hu

Itt csak hivatalos forrásból származó információkat olvashatsz. Rajongói teóriák, egyebek ezen összefoglaló tárgyát nem képezik. Az összefoglalóval kapcsolatban bármilyen észrevételt, javaslatot szívesen látunk!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1001) Chabe89 válasza oriic (#1000) üzenetére


Chabe89
addikt

Nyertél egy kockacukrot. ;]

(#1002) [Prolixus] válasza tiv83us (#995) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Manapság mindne második AAA-s játékot eltolnak a hivatalosan bejelentett premierről. Szóval szerintem bejelentik szépen majd, hogy mondjuk 2017. március, aztán tologatják még majd 2017 év vége felé szépen.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#1003) Gyula84 válasza [Prolixus] (#1002) üzenetére


Gyula84
veterán

na hát az marha jó lesz, habár a 3. részét még nem toltam ki :)

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#1004) Vistaboy válasza [Prolixus] (#993) üzenetére


Vistaboy
veterán

Mivel ebből a háromból egyedül a Mass Effect érdekel, a többire magasról és ívesen ***censored***, így biztosra lehet venni, hogy az fog legutoljára megjelenni. Ne legyen igazam, de az itt elhangzott "release window" vége felé majd bejelentenek pár hónapos csúszást optimalizáció címszóval...

Lesz ebből még 2018 is... :(

MOD: Ja, plusz fél évnyi XBOX-exkluzivitás, mert már addigra az lesz a trend.

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#1005) [Prolixus] válasza Vistaboy (#1004) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Igen, és aztán 2018-ban megjelenik, de továbbra is bughalmaz lesz, és "örülhetük" majd a day one DLC-knek. Viszont a season pass legalább nem lesz nagyon drága, csak 50 euró. EA foreva. :DDD

:O

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#1006) oriic válasza Vistaboy (#1004) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"MOD: Ja, plusz fél évnyi XBOX-exkluzivitás, mert már addigra az lesz a trend."

Ne kezd megint amit a TR-nél pls!

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#1007) AAtt1la válasza [Prolixus] (#1005) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Hát igen,a ME-hez eddig is drága volt a season pass. :U

(#1008) [Prolixus] válasza AAtt1la (#1007) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Mert mintha az jelentene valamit, hogy eddig nem volt season pass. :U

De amúgy lehet igazad van, ha belerakják SP-ba az összes DLC-t akkor kevesebbet illik kérni érte, mintha az összeset külön kellene megvenni. :)

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#1009) AAtt1la válasza [Prolixus] (#1008) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Az EA-nél a season pass nem ilyen játékoknál szokott lenni.A ME-hez van egy sokkal rosszabb rendszerük,a bioware pontok,mondjuk azok legalább már nem lesznek a következő részben.
Na de nem kezdek el én is siránkozni,amúgyis abból áll ki ez a topik.

(#1010) tiv83us válasza Vistaboy (#1004) üzenetére


tiv83us
veterán

2018-at nem fogja hagyni az EA. 2017 Marciusaban kint lesz, mint a ME3 2012-ben. (Baze, mar majdnem 4 eves a jatek... :Y )

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#1011) [Prolixus] válasza AAtt1la (#1009) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Pont ezért kell valami más módszer, amivel el lehet adni a DLC-ket legalább annyiért, mint az alapjáték. De hagyjuk szerintem is, nem szabad ennyire negatívnak lenni. :)

Oh wait...greedy bastard EA...developers are leaving...unexprienced studio...well, fuck.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#1012) Fkris válasza [Prolixus] (#1011) üzenetére


Fkris
őstag

Az összes fenntartásom egy mondatban...

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#1013) Vistaboy válasza oriic (#1006) üzenetére


Vistaboy
veterán

Nem kezdek semmit, én kívánom legjobban, hogy ne legyen igazam. :K Pusztán megemlítettem, hogy nem szabad erről a lehetőségről sem elfeledkezni, nehogy úgy járjunk, mint a TR-nél.

(#1009) AAtt1la: Én éppen hogy sajnálom a BW Pontok megszűnését. Amióta csak Originen lehet venni, egyetlen DLC-t sem tudok megszerezni kártya nélkül, addig meg mindet megvettem BW Pontokkal.

(#1010) tiv83us: Jó lenne, mondjuk egy kis csúszás alapból benne lesz, úgyhogy szerintem itt többünk nem nagyon bízott az idei megjelenésben.

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#1014) Televan74


Televan74
nagyúr

Az idei megjelenés elmaradást nem bánom,ha ettől jobb lesz a játék.Nem szabad nagyon kapkodni.E mai AAA -s címnél,lazán lehet számolni 4-5 évet a fejlesztésre. ;)

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#1015) AAtt1la válasza Vistaboy (#1013) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Hát az nagyon pazar,hogy a dlc-k mindig ugyanannyi pontba kerülnek,a pontok ára pedig soha nem csökken.Szóval a leárazást elfelejtheted.
Tehát ha most az összes dlc-t(csak a sztori,a többit nem is mondom)meg akarod venni a második részhez,ami már lassan 6 éves játék,akkor az 2480 pontba fog fájni,aminek a megvásárlásához nem elég 24 euró,közben meg az alapjáték valahol már 2 euróért kapható.
Lehet,hogy szerinted ez rendben van,szerintem nem annyira.

[ Szerkesztve ]

(#1016) Zoli133 válasza AAtt1la (#1015) üzenetére


Zoli133
őstag

Nem egyszer vettem féláron pontokat....

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#1017) AAtt1la válasza Zoli133 (#1016) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Jó,ha most is tudsz féláron,ne tartsd magadban.

(#1018) Ryder62 válasza tiv83us (#1010) üzenetére


Ryder62
őstag

Úristen így rohan az idő? Pedig emlékszem, ahogy néztem a panorámát Udina teraszáról.

...vagy EDI szexi fémtestét :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1019) [Prolixus]


[Prolixus]
addikt

LOL.Lelépett a Mass Effect: Andromeda vezető írója is

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#1020) oriic válasza [Prolixus] (#1019) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kizárt hogy idén megjelenik: :( :W

Live-Die-Respawn

(#1021) [Prolixus] válasza oriic (#1020) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Mondjuk szerintem a sztori meg ilyesmi már régóta kész van, ha útközben nem akarják nagyon átírni mégis (ami eleve ritkán sül el jól), akkor az író kilépése nem vágja vissza annyira a projektet.

Viszont úgy tűnik valami nincs rendben arrafelé, sorra lépnek le a vezető pozícióban lévő emberek. Ráadásul a Destiny-vel lecsúszó Bungie-hoz? OMG

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#1022) tiv83us válasza oriic (#1020) üzenetére


tiv83us
veterán

A sztori nagyresze mar regen keszen van szerintem, max nehany mellekkuldetes maradhatott hatra. Mar a "megvalositassal" kuzdenek egy ideje, ettol fuggetlenul siman keshet, as usual :)

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#1023) #85552128 válasza [Prolixus] (#1019) üzenetére


#85552128
törölt tag

Elnézve a korábbi projektjeit nekem inkább egy "beugró" írónak tűnik aki addig maradt/lett szerződtetve ameddig szükséges volt, most pedig továbbállt.

[ Szerkesztve ]

(#1024) oriic válasza tiv83us (#1022) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem is igazából a sztori miatt írtam ezt, hanem mert ez már nem az első eset, hogy lelép egy vezető. Valami tuti hogy van a háttérben.

Live-Die-Respawn

(#1025) [Prolixus] válasza #85552128 (#1023) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Nem néztem utána az emberünknek, de attól, hogy korábban nem volt ilyen pozícióban, itt berakhatták vezető írónak, ha látták benne a potenciált. Anno álláshirdetés is volt erre a pozícióra, lehet a faszi olyan alapsztorival meg ötletekkel ment az interjúra, hogy letették a hajukat tőle.

Mondjuk én is jobban örülnék annak, ha a te tipped állna közelebb a valósághoz.

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#1026) #85552128 válasza [Prolixus] (#1025) üzenetére


#85552128
törölt tag

Arra céloztam, hogy sehol nem volt huzamosabb ideig, ezelőtt a Halon dolgozott most meg a Destinyn fog. De más (nem játékokhoz kapcsolódó) projektjei is voltak.

Gaider távozása 17 év után sokkal aggasztóbb szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#1027) [Prolixus] válasza #85552128 (#1026) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Ja, akkor félreértettem. :B

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#1028) tiv83us válasza oriic (#1024) üzenetére


tiv83us
veterán

4 eve dolgoznak rajta, fejlesztok/irok jonnek mennek (jott-mentek:D). Szerintem nem kell ilyen sokat belelatni. :K

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#1029) [Prolixus] válasza tiv83us (#1028) üzenetére


[Prolixus]
addikt

A rajongói lélek már csak ilyen, a legkisebb rossz hír hallatán is elkezd remegni, mint a nyárfalevél. :)

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#1030) oriic válasza tiv83us (#1028) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én már parázok mindenen, ha ma megjelenne a játék már az is későn lenne számomra. :D

Live-Die-Respawn

(#1031) tiv83us


tiv83us
veterán

En is igy vagyok ezzel, de nem kell parazni, igy is tele vannak irokkal, fejlesztokkel, mindennel ami kell.
4 ev az sok ido, ez varhato, hogy nehany ember izeg-mozog. Ennyi idoalatt egy kozepiskolat kijar az ember vaze, mire kijon a jatek, mar nyugdijbol rendelem :))

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#1032) Televan74


Televan74
nagyúr

Bizakodás add okot.Egy másik oldalon olvastam. :) [link]

"Nagyon hálás vagyok a stúdiónak, őszintén mondom, hogy karrierem során ez volt a legnagyobb élményem. A Mass Effect: Andromeda mindenkit le fog nyűgözni, és habár én is részt vettem az elkészítésében, mégis alig várom, hogy játszhassak a végtermékkel" - nyilatkozta.

[ Szerkesztve ]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#1033) J.Hetfield válasza Televan74 (#1032) üzenetére


J.Hetfield
aktív tag

Szokásos marketing szöveg, nem mondhatja, hogy egy kalap trágya. Lenyűgöző lesz, na persze, hiszem, ha látom.

(#1034) [Prolixus] válasza Televan74 (#1032) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Pontosan, standard marketing bullshit. Szerintem ezeket nem is ők írják személyesen, hanem a programozók külön csinálnak ilyenre egy szöveggenerátor alkalmazást.

tiv83us: Ez jogos, de azért nem árt azt is említeni, hogy nem a kólahordó srác meg a portás bácsi mondott fel, hanem vezető pozícióban lévő emberek. Persze lehet nem lesz kihatással ez semmire, meg lehet egyszerű véletlen, hogy rövid időn belül több ember is lelécelt onnan, de az ördög nem alszik ugyebár. :)

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#1035) tiv83us válasza [Prolixus] (#1034) üzenetére


tiv83us
veterán

Felesleges talalgatni, 2018-ra kiderul minden! :DDD

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#1036) maajsz


maajsz
senior tag

Milyen vga igényre lehet számítani? A 3. résznek a 2012esekhez képest kevesebb is elég volt. Az utolsó részre jellemző cover&supress rendszert kicsit agresszívabbá tehetnék, pl igen idegesítő volt, hogy a tech armort is leépítették egy látványsz@rra..

(#1037) [Prolixus] válasza maajsz (#1036) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Szted mennyire reális, hogy már infónk van erről? Még gameplay-t sem láttunk...

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#1038) -KP- válasza maajsz (#1036) üzenetére


-KP-
addikt

tudva levő milyen engine dolgozik alatta és az melyik játékkal lett ismert. én arra tippelek, hogy olyan gépigénye lesz, mint a következő battlefield epizódnak.

(#1039) maajsz válasza [Prolixus] (#1037) üzenetére


maajsz
senior tag

Azért kérdeztem, mert van nálam jobban informált, mint hogy van is, aki tudja milyen engine fut alatta, így egy bő tippet tud mondani.

(#1040) J.Hetfield válasza tiv83us (#1035) üzenetére


J.Hetfield
aktív tag

Milyen optimista vagy :DDD Nemrég volt valami hír, hogy 2017 tavaszáig megjelenik az Andromeda és a Titanfall 2. Naná, hogy csúszni fog a beígért karácsonyhoz képest, de már meg se lepődök, állandóan kamuznak. Az is meg volt ígérve hogy év végén mutatnak valamit, aztán sehol semmi. Csapja őket agyon egy krogan :(((

(#1041) [Prolixus] válasza maajsz (#1039) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Frostbite 3 megy alatta. Nézd meg akkor a Dragen Age Inq. meg a Battlefront EA gépigényeket, azoktól kevesebb aligha lesz.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#1042) Fkris válasza [Prolixus] (#1041) üzenetére


Fkris
őstag

Ezt a részt már Ps4en játszom, a mentés importálás szvsz kimerül abban(ha lesz), milyen színű lett a vége, szevasz.
Ha nem, akkor a cslád képei és win bizt.mentés melett ott figyel egy mappában 3 év ME eredménye, 3 különböző kaszttal végigvittem a játékokat, különböző románcokkal és embermentésekkel.Régi szép idők, még középsuli elejéről... :O

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#1043) [Prolixus] válasza Fkris (#1042) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Mintha rémlene is, hogy nyilatkozták volna, hogy nem lesz mentésimport. De amúgy enélkül is 99%, hogy nem lesz, jól láthatóan kvázi új lapot akarnak kezdeni az új résszel, nem lesz Shepard, sem korábbi csapattársak semmilyen formában satöbbi.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#1044) -KP-


-KP-
addikt

én erre azért nem vennék mérget. szerintem lesz még shepard, csak az andromeda részek után. most hagyják pihenni a témát, aztán majd előveszik, hogy újra kicsalják a pénzünket ;] :U

[ Szerkesztve ]

(#1045) Vistaboy válasza Televan74 (#1032) üzenetére


Vistaboy
veterán

Azt nem vonom kétségbe, hogy a Mass Effect 3 végének fiaskója után igyekeznek összekapni magukat, ennek első lépése a Dragon Age: Inquisition viszonylagos normálissá válása a DA2 után. Ám itt már nem lesz elég az, hogy teleszórják olyan küldetésekkel, melyekben az Andromeda galaxis két vége között kell majd ingáznunk, csak hogy minél hosszabb legyen a játékidő.

Nem kell bele annyi tartalom, hogy 100 órába teljen végigérni, megelégszünk 50-el is, de az legyen valóban lebilincselő és érdekes. És lehetőleg ne kelljen egyetlen DLC-t sem venni hozzá ahhoz, hogy kerek legyen a fő sztori. Extra pályákból és küldetésekből, ahol esetleg plusz tárgyat vagy öcsit adnak, valamint multis bővítményekből annyit készíthetnek, amennyit csak akarnak. Viszont lehetőleg ne legyenek kivágva és pénzért adva az olyan DLC-k, mint a ME3 esetén a From Ashes, ami valóban szerves részét képezte a sztorinak.

És valahogy oldják már meg végre, hogy ne csak emberi főhős legyen benne (Már jó előre bejelentették, hogy ez nem így lesz most sem, nem azért mondom, de nem igaz, hogy nem gondoltak rá). Sokkal jobb lenne az egész, ha a szerepjátékokhoz hasonlóan választhatnánk fajt is benne. Még ha csak a kezdőhelyszín térne is el, mondjuk egy tucatnyi egyedi küldetéssel, már az is sokkal jobban megnövelné az újrajátszhatóságot, mint így, hogy mindig minden az emberekről szól. De hát a mai világban ez már túl nagy kérésnek számít ahhoz, hogy alapból benne legyen... majd kiadják őket bővítményként, külön-külön minden faj kezdőhelyszíneit és karakterét.

Francba ezekkel a DLC-kkel, aki kitalálta ezt a rendszert, azt egy kanálnyi vízben fojtanám meg és még ez is humánus cselekedet lenne tőlem... :)

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#1046) Fkris válasza Vistaboy (#1045) üzenetére


Fkris
őstag

Ha fele olyan érdekes lesz, mint a witcher 3, már nem jártunk rosszul.Gondolok itt a mellékküldésekre.

De ez a gyűjts 3 szottyadt szotyit meg 5 poshadt tököt nem menő, 10 éve sem volt az.Egy wow ban még elmegy a sok grindeolo kockának, de egy mainstream (óvatosan mertem csak leírni) rpg címnél ne ragadjunk már le ennél.

Fő történet szempontjából pedig kvára remélem, hogy MINIMUM az említettet W3 magasságokba jutunk, különben felgyujtják az EA székházat.Amúgy már meg kéne lépni, tönkre bszták az egész BioWare bandát a karvaly orrukkal...

A DLC re pedig hatalmas+1, így van, a from Ashes fiaskó rettenetes volt.az egész játék szerintem legérdekesebb szála volt, hogy egy Prothean hogy reagál a törzsfejlődésre, reaper harcokra, stb...
De legalább a multi DLCk ingyen voltak.
Sajnos ettől is el kell köszönjünk valszeg, most hogy tudják, befutott a MP, tuti fizetőssé teszik sok mikrotranzakcios mocsokkal.
Szivem szerint a játékot megvenném, a DLCket virágboltból szerezném meg , sajnos ez Psen nem járható.

[ Szerkesztve ]

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#1047) Vistaboy válasza Fkris (#1046) üzenetére


Vistaboy
veterán

"Szivem szerint a játékot megvenném, a DLCket virágboltból szerezném meg , sajnos ez Psen nem járható."

Sajnos eredeti játék esetén ez a megoldás már PC-n sem járható. Régebben volt pár példa, amikor működésre lehetett bírni a letöltött DLC-ket akkor is, ha nem vettük meg a kliensben. Csak az kellett hozzá, hogy ne jelentkezzünk be a fiókunkba és offline indítsuk el a játékot.

Manapság viszont erre nagyon ügyelnek a kiadók, már el sem indul úgy a játék, hogy nem indítjuk el a klienst, illetve be nem jelentkezünk játékon belül a szerverekre. Ha elindítjuk a ME3-at, akkor is mindjárt azzal kezdi - kétszer is egymás után -, hogy autentikációt végez a lemezen lévő DLC-kkel, hogy valóban megvettük-e azokat. Ha olyasmit talál, amiért nem fizettünk, letiltja a bővítményt.

Sajnos újabban a kiadók a DLC-k eladásából termelnek profitot, ezért nem is foglalkoznak manapság annyira a belső tartalommal. Készítenek egy programot, amire még valahogy rá lehet mondani, hogy valamennyire teljes, majd a fő hangsúlyt a pénzért adott DLC-k jelentik. És sajnos addig nem is fog ez változni, amíg többségben lesznek azok a játékosok, akik megveszik őket. Még akkor is, ha az összes pénzük erre megy el.

Erről ez jutott eszembe, nagyon találó (Bár a Steam Sale van rajta, de ez érvényes a DLC-kre is):

Bocsi az OFF-ért, befejeztem. :)

Szerintem úgy kellene, mint régen. Adják ki a teljes játékot, majd ne DLC-ket készítsenek hozzá, hanem kiegészítőket. Ahogy például a Blizzard is teszi a Diablo III-al. Igaz, sokkal drágább egy ilyen kiegészítő, de szinte teljesen új játékot kapunk vele, annyi változást és újítást tartalmaz. Nem beszélve a sok ingyen tartalomról, amit közöttük kapunk. Még most sincs belőle warez verzió és ne is legyen. Viszont sokkal inkább fizetek egy két évente megjelenő 12K-s kiegészítőért, mint ezekért a DLC-kért.

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#1048) parkr válasza Vistaboy (#1047) üzenetére


parkr
őstag

ezt a képet már vagy ezer féle képpen újradolgozták.
mondjuk pont a steam-hez nem illik az utolsó "bemegyek a boltba" része

(#1049) Fkris válasza Vistaboy (#1047) üzenetére


Fkris
őstag

Pedig én még így játszottam ki ME3 összes DLCjét.
Valami authentikátort is kellett hozzá, de ment.
Amúgy akkor ezt szomorúan hallom.

Kiegészítőkhöz: az a baj, hogy 4-5, 3-4ezres DLC ben van annyi tartalom, mint egy 12ropis kiegben, ezért 5DLC felett nem éri meg kieget gyártani, kevesebbért adnák el....

És ismét példa a W3, ott is 2db kieg van (lesz), de azok 15 óra játékot adnak, új cuccok, map, képesség.....
Egy ilyen DLC meg 4-5órát ad, hacsak nem fegyver/ruha/képesség, van benne ennyi pénzért...

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#1050) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Mass Effect: Andromeda - 2017. Q1.

:(

Live-Die-Respawn

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect: Andromeda [Spoiler Alert!] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.