Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect: Andromeda [Spoiler Alert!] (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-02-22 22:39:15

LOGOUT.hu

Itt csak hivatalos forrásból származó információkat olvashatsz. Rajongói teóriák, egyebek ezen összefoglaló tárgyát nem képezik. Az összefoglalóval kapcsolatban bármilyen észrevételt, javaslatot szívesen látunk!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1651) #85552128 válasza vg (#1649) üzenetére


#85552128
törölt tag

A DA:I sztorija le lett zárva, a Tresspasser inkább a következő játékra vezet át, ahogy az Arrival az ME2-nél...

(#1652) Blyan


Blyan
félisten

[link]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#1653) vg válasza #85552128 (#1651) üzenetére


vg
addikt

Viccelsz?

(#1654) Tibicsucsu válasza Ryder62 (#1647) üzenetére


Tibicsucsu
aktív tag

Ettől a bolygófelsorolástól újra nagyon megjött a kedvem az első részhez.

(#1655) Apollyon válasza Tibicsucsu (#1654) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Akkor gondolj a 3. endingre és majd gyorsan elmegy ;]

––––––––––––––––––––––––––––––––––
Na emberek van már valami infó? Usákiában már reggel 5 óra van mindjárt :D Fb nem ér.p

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#1656) -KP- válasza Apollyon (#1655) üzenetére


-KP-
addikt

Bazz mekkora poén volt. :DD :C :R

(#1657) [Prolixus] válasza Apollyon (#1655) üzenetére


[Prolixus]
addikt

[link]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#1658) Tibicsucsu válasza Apollyon (#1655) üzenetére


Tibicsucsu
aktív tag

Engem a legvége egyáltalán nem lepett meg. Már az elejétől nem stimmelt a dolog és a játék folyamatosan vezetett bele a teljes értetlenkedésbe: csodafegyver, citadella el nem foglalása már a legelején, előző részek döntéseinek félig megkerülése (pl. rachni queen), nagy összefogás és óriási flotta ellenére nagyon gyors kudarc (az előző ciklusban századokig tartottak a harcok) és ezek után jött a végén a hülye döntés és az erőlködött magyarázat a reaperek létezésére (nekem jobban bejött volna ha nem akarják megmagyarázni). Ezek a dolgok számomra egyenként rombolták az első részben megismert világot, történetet, a hátborzongató beszélgetést Sovereignnel és Vigillel, amikor nem bántam volna ha még feltehetnék 100 kérdést. Számomra a 2. és a 3. rész többszöri végigjátszását is a lenyűgöző első rész táplálta. Nagyon jó játék volt mindkettő de az húzta fel őket, hogy az első rész folytatásai.

(#1659) Zoli133 válasza Tibicsucsu (#1658) üzenetére


Zoli133
őstag

Nem lehetne ezt vagy átrakni az ME3 topikba vagy hagyni? Utóbbi pár napban csak erről szól a topik...

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#1660) Tibicsucsu válasza Zoli133 (#1659) üzenetére


Tibicsucsu
aktív tag

Nekem mindegy. Nem olvastam el az itteni ME3-as hozzászólásokat, de most kicsit megszólítottak. Ha ma kapunk sok új infót az Andromedáról, akkor szerintem visszatér a topik az eredeti témájához.

(#1661) Blyan válasza Zoli133 (#1659) üzenetére


Blyan
félisten

Szvsz ez egy üresjárat, éppen itt felmerült 5-10 hozzászólás miatt átzavarni mindenkit a ME3 topikba nem tűnik túl jófej megoldásnak.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#1662) Rossi


Rossi
addikt

Már bocs, de mi a bránerért ne lehetne az Androméda (ami még nem is jelent meg) topikjában beszélgetni a korábbi részekről?

:F :F :F

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#1663) #85552128 válasza Rossi (#1662) üzenetére


#85552128
törölt tag

Ha a korábbi részekről akarsz beszélni miért nem lehet azoknak a topicjában ? Nyilván akarva akaratlanul is figyelembe fogjuk venni a korábbi részeket, meg lesznek hasonlítások, elmélkedések, de ne legyen már ez is ME3 ending thread - ezzel nem azt mondom, hogy nem kell szóba hozni, de ne úgy, hogy rögtön flame induljon belőle. Ami történt megtörtént, ha 4 év után nem sikerült elfogadni nem az ME:A topic fog megnyugvást nyújtani...

[ Szerkesztve ]

(#1664) Ryder62 válasza Rossi (#1662) üzenetére


Ryder62
őstag

Míg nem jön valami hír, menj kalibrálni, én addig csapom a szelet EDI-nek ;)

[ Szerkesztve ]

(#1665) Rossi válasza #85552128 (#1663) üzenetére


Rossi
addikt

Lásd #1619 hozzászólásomat: "Nem tudom srácok, nekem nem okozott akkora traumát a befejezés, bár már a "felpeccselt" verziót játszottam végig először, amiben úgy tudom sokat finomítottak rajta."

Szerintem engem zavart kb. legkevésbé a befejezés, egyáltalán nem keresek megnyugvást.

De véleményem szerint a korábbi részek (nem csak a trilógia befejezése) pont, hogy releváns témák egy ugyanabban az univerzumban játszódó, még meg nem jelent játék esetében.

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#1666) maajsz válasza #85552128 (#1663) üzenetére


maajsz
senior tag

A többi topic nem igazán pörög, lehet sokan nem is nézik. Mivel ugyanaz az univerzum evidens, hogy a trilógia is szóba kerül az új rész kapcsán. Nem értem hogy ez miért jelent problémát, egy kis nosztalgia belefér még ha nem is pozitív.

(#1667) olymind1 válasza maajsz (#1666) üzenetére


olymind1
senior tag

Lehet feleslegesen hypeolom magam, de már alig várom hogy Pathfinder-nek hívjanak :DD

Meg remélem jó kibővítik a karakter készítőt / testreszabót.

(#1668) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Kezdődnek a szivárogtatások:

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#1669) J.Hetfield válasza oriic (#1668) üzenetére


J.Hetfield
aktív tag

Nagyon király borítók :C Hype!!

(#1670) #85552128


#85552128
törölt tag

Uk oldalon release date is van:

Ha igaz akkor március 28. az US megjelenési dátum.

(#1671) vg válasza oriic (#1668) üzenetére


vg
addikt

Lángolva zuhan az a Ark vagymi, gondolom a játék végi Cliffhanger. :DDD

(#1672) myckey válasza oriic (#1668) üzenetére


myckey
veterán

A PC-s változat azért viszi a prímet, nálam. :B

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#1673) BoneDragon válasza oriic (#1668) üzenetére


BoneDragon
veterán

3 év utan az első játék amit elő fogok rendelni! Már habzik a szám!

(#1674) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

CE kiadás:

[link]

[link]

Mini version for $9.99, Replica for $99.99, remote controlled for $199.99.

Live-Die-Respawn

(#1675) Chabe89 válasza oriic (#1674) üzenetére


Chabe89
addikt

Az igen. :Y

(#1676) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

N7 naphoz:

[link]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#1679) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

Live-Die-Respawn

(#1680) #85552128


#85552128
törölt tag

Beindult az előrendelési fázis is: [link]

(#1681) -KP-


-KP-
addikt

loyalty mission... :((( Szerintem pont ezt nem kellett volna erőltetni. De remélem nem lesznek annyira egysíkúak, mint ME2-ben voltak.

(#1682) J.Hetfield


J.Hetfield
aktív tag

Kérvényt kell benyújtani egy rendes gameplay videóért? Megjelenési dátum? :((( :(

(#1683) olymind1 válasza -KP- (#1681) üzenetére


olymind1
senior tag

DAI-ben szerintem teljesen rendben voltak, talán nem rontják el itt se.

Videó meg ja :K Jó lesz ez, jó lesz ez :DD

(#1684) oriic válasza J.Hetfield (#1682) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

November 8-án új infók, december 1. napján gameplay videa a The Game Awards-on.

__

ANDROMEDA INITIATIVE – Orientation Briefing

__

Néhány kép:

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#1685) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Na szóval több bárka is van. És az is megvan hogy mikor játszódik.

Az Initiative-ból leszűrhető, hogy az Andromeda utazás Shepard halála (ME2) 2185 és 2186 (A Föld végső ostroma) között játszódik. A Rendszerek Szövetségétől teljesen függetlenül, privát és magánpénzből finansszírozott óriás-projekt, amelynek célja egy 600 éves utazás az Andromeda csillagképbe, hogy a civilizációk új otthonra leljenek.

Plusz képek, a különböző kiadások artjai:

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#1686) maajsz


maajsz
senior tag

Nem estem hanyat a trailertől. Ezek szerint ilyen kőszerű rossz arcú lények lesznek az ellenek és bazi nagy robot polipot ( :F kicsit olyan mátrixos meg a man of steel féle robot polip keveréke) lesz Reaper helyett? Erre a "glóriás" főgonoszra kíváncsi vagyok, de a male Pathfinder eddig nem jön be. Úgy tűnik mintha 160 centi magas lenne kb. Kár hogy a sztoriból nem lőttek el semmit.

(#1687) parkr


parkr
őstag

nekem ez a főszereplő gyerek nem túl szimpatikus. Shepard legalább nem egy kölyök volt.

(#1688) #58450688


#58450688
törölt tag

Epilepsziás rohamot kaptam, és nem jó értelemben :) Én nem vágtam volna ilyen pörgősre...A srác meg nekem nem szimpi, jol értettem, hogy ő kötelező karakter, nem lehetat FemRyder? Kezdek összekavarodni... :D

(#1689) J.Hetfield válasza #58450688 (#1688) üzenetére


J.Hetfield
aktív tag

Dehogy választhatsz, hogy női vagy férfi karakterrel nyomulsz, mint eddig.

(#1690) [Prolixus]


[Prolixus]
addikt

Kinek van itt vájt füle? Amikor az eligazítás végén a Pathfinder team-ről beszél, nem tudom eldönteni, hogy pontosan milyen prepozíció szerepel ott. A videó eleje alapján én azt értettem, hogy minden Ark-hoz lesz kijelölve egy Pathfinder, AKI (tehát egyedül) egyfajta keveréke a katonának, tudósnak és vezetőnek? (guide). Később meg ugyebár Pathfinder team-ről beszél. Szóval most nem tudom eldönteni, hogy különböző emberek (katona tudós stb fognak egy közös csapatot alkotni, aminek a kollektív neve lesz Pathfinder), vagy csak arról beszél, hogy A Pathfinder emberkének lesz egy külön csapata.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#1691) Vistaboy válasza #58450688 (#1688) üzenetére


Vistaboy
veterán

Pont ezt akartam én is írni. Ebből az összevissza pörgő, villódzzó videóból szinte semmit sem láttam. Nem tudom, miért nem lehet egy normális trailert összevágni... A második legalább nézhető volt, a karaktermodellek és a mozgás is rendben lesz, az látszott, és a grafikával sem lesz baj. Már csak a tartalom kérdéses, de abban eddig sem kellett csalódni - leszámítva ME3 vége -, úgyhogy reménykedni lehet.

(#1649) vg: Tényleg nem láttam, mert a Dragon Age: Inquisition-t csak alapkiadásban tudtam megvenni, GOTY verzió nem volt dobozosan, így kimaradtak a DLC-k. De ha valóban ennyire más a vége, akkor ez egy újabb példa arra, miért nem jó ez a hozzáállás, ezért nem kell DLC-ket venni.

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#1692) maajsz válasza oriic (#1684) üzenetére


maajsz
senior tag

Na ez már inkább tetszik, végre néhány info nem csak random képek. Tehát ha jól értem van egy(több?) fő Hyperion Arc és azok mellé másik 3 Arc amin különböző fajok vannak és minden Arcnak van egy Pathfinderje amit te játszol. Így lehetséges az párhuzamosan több főhős van jelen, amik közül lesz egy egy Ryder. És aki bekerül a csapatodba kap fegyver/biotic traininget aztán mehet a játék.

(#1693) #85552128 válasza [Prolixus] (#1690) üzenetére


#85552128
törölt tag

Szerintem a Patfindernek lesz egy csapata akiket "Pathfinder team"-nek is nevez. A trailerben pl. mondja, hogy "You're the new Pathfinder" .

[ Szerkesztve ]

(#1694) #58450688 válasza J.Hetfield (#1689) üzenetére


#58450688
törölt tag

Ja értem, nyilván akkor megváltoztathatom a külsejüket :). én gameplayre számítottam, esetleg egy karakter demóval!

(#1695) #58450688 válasza Vistaboy (#1691) üzenetére


#58450688
törölt tag

Hát egy két nap, és tele lessz a YT szénné lassított elemző videókkal :D
ehh egybe akartam a hszeket, bocsi..

[ Szerkesztve ]

(#1696) Vistaboy válasza #58450688 (#1695) üzenetére


Vistaboy
veterán

Az biztos, de én nem ilyesmire vagyok kíváncsi, hanem eredeti, folyamatos játékmenet felvételre, ami nincs összevagdosva. És nem azért, mert a videók alapján fogok dönteni, már abban a pillanatban leadtam az előrendelést, ahogy élt a lehetőség, viszont azért jó lenne valódi akciót látni, nem csak villanásokat.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#1697) vg válasza #85552128 (#1680) üzenetére


vg
addikt

Juj, 90 dollár... :U

(#1698) [Prolixus] válasza #85552128 (#1693) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Én is hajlok erre, a trailer miatt, plusz mondom az eligazítós vidi elején tökre azt érteni, hogy egy emberről van szó. De az utóbbi végén mondja, hogy *VALAMI Pathfinder team*, ez zavart meg. Nem értem a prepozíciót (amit a VALAMI-vel helyettesítettem...into, onto vagy ilyesmi?) meg nem tudom, hogy Pathfinder team vagy Pathfinder's team. Utóbbi esetben megint egyértelmű a dolog, előbbi esetben már kétértelmű lehet.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#1699) maajsz válasza [Prolixus] (#1690) üzenetére


maajsz
senior tag

Ezt én sem értem elvileg azt mondja hogy "blend of elite soldier, scientist and guide" ez most akkor egy ember vagy több passz.
Amibe belekavarodtam, hogy van egy Hyperion Arc meg külön egy Nexus amin az expedíció vezetője van aki a narrátor is itt illetve még úgy külön 3 Arc?

(#1700) #85552128 válasza [Prolixus] (#1698) üzenetére


#85552128
törölt tag

Nem mond 's-t
A trailerben előtte látszik, hogy épp lezuhantak gondolom a régi Pathfinder (az apjuk akit az első videóban láttunk ?) meghalt azért mondja, hogy "új". A csávó arcán is látni, hogy nem igazán örül neki.

(#1697) vg: felesleges azt megvenni, még a sima Deluxe is csak skineket meg ost-t ad, de az még talán megéri. Végre nem sztori DLC a bónusz, úgyhogy akit nem érdekelnek a csicsák nem kell a drágábbat venni, ugyanannyi mint egy sima játék.

Én már megvettem, ezt a játékot mindenképp játszani fogom (nagyon el kell rontaniuk, hogy megbánjam), még a multit is ha jó lesz - számítok rá + a héten még van -10% kedvezményem is rá az Origin Access miatt :DDD

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect: Andromeda [Spoiler Alert!] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.