Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect: Andromeda [Spoiler Alert!] (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-02-22 22:39:15

LOGOUT.hu

Itt csak hivatalos forrásból származó információkat olvashatsz. Rajongói teóriák, egyebek ezen összefoglaló tárgyát nem képezik. Az összefoglalóval kapcsolatban bármilyen észrevételt, javaslatot szívesen látunk!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2101) [Prolixus] válasza pohár (#2099) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Hát ideje lenne már belőni. Tudjam mikorra vegyem ki magam a társadalomból egy hétre... :DDD

Amúgy egy sipákolónak a ME:A twitter fiókján keresztül megerősítették, hogy tavasszal jön, Szal ha csúszik is és nem március huszonakármennyi, május végéig megkapjuk szvsz,

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#2102) Vistaboy válasza [Prolixus] (#2101) üzenetére


Vistaboy
veterán

+1

Mármint nekem is be fog ugrani aznapra egy szabi - egy hét még év elején luxus -, és remélhetőleg egy pénteki napon fogjuk kézhez kapni a játékot kiszállítással (vagy esetleg csütörtökön), mert két napnál többet nekem aligha fognak hagyni kivenni.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#2103) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Xbox Rewards oldalán megjelent egy dátum:

[link]

Live-Die-Respawn

(#2104) Vistaboy válasza oriic (#2103) üzenetére


Vistaboy
veterán

Az pont egy pénteki nap, vagyis nekem épp megfelelne. :) :K

Az előjegyzők pedig az alábbi páncél letöltőkódját kapják a CD Galaxistól:

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#2105) pohár válasza Vistaboy (#2104) üzenetére


pohár
félisten

EA játékok nem kedden jönnek? vagy csak a BF-ek vannak így?

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2106) Ryder62 válasza Vistaboy (#2102) üzenetére


Ryder62
őstag

Nekem sose jutna eszembe, hogy egy játékért szabit vegyek ki. Főleg nem egy hetet.

(#2107) leviske válasza Ryder62 (#2106) üzenetére


leviske
veterán

Pedig ilyen nicknévvel tőled minimum két hét lett volna az elvárt. :DDD

(#2108) Rossi válasza Ryder62 (#2106) üzenetére


Rossi
addikt

Dettó...

Nem is értem mi a jó abban, a lehető leggyorsabban végigtolni egy játékot.

Szinte naponta játszom valamennyit (átlag fél-egy órát), de pl. a Witcher 3-at kb. fél év alatt vittem végig, 120 óra játékidővel.

Sőt, pl. a DAI-nél a megjelenés után kb. vártam fél évet, hogy a kezdeti bugokat javítsák, és csak az után vettem meg...

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#2109) [Prolixus] válasza oriic (#2103) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Nemtom, nekem egy hónap utolsó napja dátum inkább placeholder-nek tűnik.

"(#2108) Rossi"

A hangsúly nem azon van, hogy jó a lehető leggyorsabban végigtolni a játékot. A hangsúly azon van, hogy ha te amolyan telhetetlen típus vagy, akkor nehéz letenni a játékot. Aztán 2 óra alvással nem jó dolgozni menni...

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#2110) oriic válasza [Prolixus] (#2109) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Nemtom, nekem egy hónap utolsó napja dátum inkább placeholder-nek tűnik."

Benne van a pakliban, viszont a rewards esemény március 31-ig tart, szóval én azt mondom hogy szinte biztos hogy megjelenik a játék 31-ig.

Live-Die-Respawn

(#2111) [Prolixus] válasza oriic (#2110) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Na ez elkerülte a figyelmemet. :R

Kinek milyen nemű lesz az első végigjátszása? :)

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#2112) HurkaLES


HurkaLES
tag

Hivatalos gépigény mikorra várható?

(#2113) J.Hetfield válasza [Prolixus] (#2111) üzenetére


J.Hetfield
aktív tag

Férfi-nem indítok női karaktert semmilyen játékban.

-HurkaLES gépigényre még várhatunk bőven, engem is érdekel amúgy, sanszos, hogy upgrade kell majd. DA I környékén lesz kb. rémlik valamelyik fejlesztő írta twitteren.

(#2114) leviske válasza HurkaLES (#2112) üzenetére


leviske
veterán

A Dragon Age Inquisition óta nem nagyon nőtt a gépigény a FB alapú játékoknál. Ha nem tesz be nagyon az nVidia-támogatás (azaz nem került bele Gameworks), akkor én a SW: Battlefront és Battlefield 1 gépigényét várnám.

(#2115) #85552128 válasza leviske (#2114) üzenetére


#85552128
törölt tag

A DA:I gépigénye mindkét játékétól nagyobb. Egy kimaxolt "Ultra" SWBF vagy BF1 is jobban fog futni mint egy hasonlóan (MSAA nélkül) beállított DA:I. Szerintem erősen ajánlott lesz egy 4+ szálas proci hozzá, néhol már a DA:I is szerette a + szálakat.
Emlékszem a "Fade"-es pályán valami 40-50 FPS-ek voltak akkoriban a 970-el, az SWBF meg 70 alá is ritkán megy.
Jól megpakolta extra látvánnyal a Bioware a motort na :D

[ Szerkesztve ]

(#2116) J.Hetfield válasza #85552128 (#2115) üzenetére


J.Hetfield
aktív tag

Ja látvány és effekt az van :R Mondjuk az én 2gb kártyám csak médiumra elég, azért így is bőven jó, persze érdekelne milyen lehet maxon. Álmodik a nyomor, sose lesz olyan kártyám :O

[ Szerkesztve ]

(#2117) Zoli133 válasza #85552128 (#2115) üzenetére


Zoli133
őstag

Azért meglepne ha elég lenne neki hasonló a min-hez mint a DA: I-hez kellett, ott még elvoltam az 5850emmel, mondjuk ha most is elég lenne, annak nagyon örülnék :D

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#2118) #85552128 válasza Zoli133 (#2117) üzenetére


#85552128
törölt tag

A VGA amiatt lehet gond, hogy már nincs aktív drivertámogatása így eleve minimumnak is valami újabbat fognak kérni.

(#2119) Zoli133 válasza #85552128 (#2118) üzenetére


Zoli133
őstag

Akkor bátornak kell lennem :D
Rakok el majd némi pénzmagot, hogy ha nem menne gyorsan tudjam orvosolni a problémát.
(Egy demo se lenne rossz, a 3ból volt)

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#2120) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Még több mint 13 óra. Van aki korán kel? :D

Live-Die-Respawn

(#2121) #85552128


#85552128
törölt tag

MASS EFFECT: ANDROMEDA COMING MARCH 21, 2017

MÁRCIUS 21.

MÁRCIUS 21.

!!! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2122) oriic válasza #85552128 (#2121) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hell yeah.

Live-Die-Respawn

(#2123) #85552128


#85552128
törölt tag

Amerika: 2017. március 21. (kedd)
EU: 2017. március 23. (csütörtök)

"Ügyesebbeknek": március 20. (hétfő - 16:00)

Most már csak el ne csúsztassák. Így kicsivel több mint 5 évvel az ME3 után jelenik meg.

[ Szerkesztve ]

(#2124) oriic válasza #85552128 (#2123) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hogy érted, hogy ügyesebbeknek?

Live-Die-Respawn

(#2125) #85552128 válasza oriic (#2124) üzenetére


#85552128
törölt tag

VPN/proxy
DA:I, Battlefront is hétfő 16:00-tól játszható volt keddi US megjelenéssel.

Amúgy ha lesz belőle trial az Accesseseknek lehet 1 héttel/hétvégével korábban játszható lesz korlátozottan ez is mint a BF1.

[ Szerkesztve ]

(#2126) pohár válasza oriic (#2124) üzenetére


pohár
félisten

mivel EA játék, gondolom, hogy lehet aktiválni már 20-án Japán/Dél-Korea/Ausztrália partjai mentén :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2127) oriic válasza pohár (#2126) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem, mert ott is csak 23-án jelenik meg. Most US lesz a legelső régió, csak akkor lehet játszani vele max, amikor amcsik.

Live-Die-Respawn

(#2128) J.Hetfield válasza #85552128 (#2121) üzenetére


J.Hetfield
aktív tag

(#2129) #85552128 válasza oriic (#2127) üzenetére


#85552128
törölt tag

Minden EA játéknál így működött az utóbbi pár évben vagy valahol írták, hogy Asia/Australia is 23 ?

(#2130) cyberkind


cyberkind
félisten

Bioware pontalapú DLC vásárlásról nem volt szó, vagy a DLC itt is ingyenes lesz lesz? :D

Paranormal Cocktivity

(#2131) [Prolixus] válasza #85552128 (#2121) üzenetére


[Prolixus]
addikt

*heavy breathing*

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#2132) pohár válasza #85552128 (#2129) üzenetére


pohár
félisten

dehogy, ez valami új dolog lehet, már ha tényleg így lesz majd

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2133) J.Hetfield


J.Hetfield
aktív tag

Kíváncsi vagyok a day1 patch hány GB lesz :DDD

(#2134) leviske válasza cyberkind (#2130) üzenetére


leviske
veterán

Elvileg a ME3 volt az utolsó BWpont-os játék.

(#2135) [Prolixus]


[Prolixus]
addikt

Új screenshot-ok, nem lennék meglepve, ha pont a mai bemutatóból lennének.

[link]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#2136) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ez a videó kissé csalódás volt. :(

[link]

Később lesz hivatalos videó is.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#2137) oriic válasza oriic (#2136) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Live-Die-Respawn

(#2138) Vistaboy válasza oriic (#2136) üzenetére


Vistaboy
veterán

Ez gyakorlatilag egy nulla. Ebből mindössze az látszik, hogy a kezelőfelület és az irányítás is teljesen a konzolokra (gamepad-re) lesz optimalizálva. Nekem ránézésre elég kuszának és átláthatatlannak tűnik így elsőre. Remélhetőleg a PC verzióhoz írnak rendes egér és billentyűzet támogatást is, ha már a kinézete ennyire konzolos lett.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#2139) BoneDragon válasza oriic (#2136) üzenetére


BoneDragon
veterán

Hát ez őő.... Erről a tegnap megnézett Luke Cage sorozat jut eszembe, bement a darálóba és nem lett semmi baja... :(

(#2140) olymind1 válasza oriic (#2136) üzenetére


olymind1
senior tag

(#2141) [Prolixus] válasza olymind1 (#2140) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Elég soványka volt sajnos. Nem lett volna ezzel baj, ha nem harangozzák be előre. Így mindenki egy normális 4-5 perces gameplay trailert várt, mint a múltkor...Briefing vidit sem kaptunk. :(

Alapvetően nekem sem jön be az új UI, bár nem azért mert konzolos lenne (szerintem nem az), egyszerűen olyan jellegtelen/semmilyen dizánj szempontjából. Persze ez legyen a legnagyobb gondunk a játékkal és még mindig sokkal jobb, mint ami anno a ME1-ben volt... ;]

Ja, amúgy az a nagy puttony Scott hátán elég furán néz ki, mi a rák lehet az? Olyan mint amikor a világháborúkban a rádiósoknak a hátukon kellett cipelni magát a készüléket... És úgy tűnik, lesznek revolverek is a játékban (PeeBee kezében látható egy).

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#2142) #85552128 válasza [Prolixus] (#2141) üzenetére


#85552128
törölt tag

Persze, hogy konzolos hát gamepaddal csinálták. Úgy az ME és a DA:I menüje is teljesen más. A hátán jump pack van szerintem.

(#2143) olymind1 válasza [Prolixus] (#2141) üzenetére


olymind1
senior tag

A legjobban engem ez a 3 skill slot-os limitáció zavar.

(#2144) [Prolixus] válasza #85552128 (#2142) üzenetére


[Prolixus]
addikt

A korábbi videókban is ugrabugrált Ryder, és nem volt a hátán ilyen puttony. Szóval szerintem nem az. És remélem is, mert elég hülyén néz ki.

UI kapcsán meg nemtom mire gondolsz. ME3-ban is pl. csak a combat menü volt más konzolon meg PC-n, amikor leállítottad a játékot harc közben. A weapon loadout vagy akár a képességes menü, ahol a skill-eket fejleszthetted meg a képességpontokat osztottad szét, is teljesen azonos volt kontroller esetén is. DA:I-nel nem játszottam.

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#2145) #85552128 válasza [Prolixus] (#2144) üzenetére


#85552128
törölt tag

Ja hát nekem azzal nincs bajom, eléggé átláthatónak tűnik, szerintem a DA:I-é elsőre bonyolultabbnak tűnt. Azt hittem az in-game HUD/barral van baj.

(#2146) [Prolixus] válasza #85552128 (#2145) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Bajom nekem sincs, de nem is tetszik, jellegtelen, semmi stílusa nincs valahogy. Olyan 0 pontot adnék rá így látatlanban, ha 5 a kurv@jó, -5 meg a katasztrófa. :)

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#2147) J.Hetfield


J.Hetfield
aktív tag

A class váltogatás nekem továbbra se jön be. A menű/hud túl kusza hátha a végső verzióban egyszerűbb lesz kicsit. Az viszont tetszik, hogy sok minden visszaköszön a korábbi részekből-fegyverek/skillek a menüben a soldier karakterleírása tök ugyanaz mint volt. :) Azért remélem valami ujdonságot is rejtegetnek, mert kevésnek tűnik a változás eddig csak ez a hülye profil rendszer és az inventory visszatérése + jetpack amit én nem nagyon fogok használni. Coráról gondolom ő a női humán classmate mutathatnának pár arcképet végre. :(((

(#2148) S1M0N


S1M0N
senior tag

Hát, nem ájultam el ettől a videótól sem...
Irányítás gondolom az előző részek alapján működik, szóval mutathattak volna inkább a környezetből valamit, vagy legalább valami epic trailert összedobhattak volna.

Persze várós, de valami vásárló csalogatóbb videóra számítottam.

(#2149) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Engem sajnos csak abban győznek meg ezek a videók, hogy ne vegyem meg 0 day. Rossz előérzetem van... :O

(#2150) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Felkerült Xbox Live-ra a játék, megnéztem ázsiai országokat (szingapúrt), ott március 20 a megjelenés napja, szóval valszeg a minap emlegetett PC-s okosság is menni fog. [link]

Live-Die-Respawn

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect: Andromeda [Spoiler Alert!] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.