Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect: Andromeda [Spoiler Alert!] (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-02-22 22:39:15

LOGOUT.hu

Itt csak hivatalos forrásból származó információkat olvashatsz. Rajongói teóriák, egyebek ezen összefoglaló tárgyát nem képezik. Az összefoglalóval kapcsolatban bármilyen észrevételt, javaslatot szívesen látunk!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2151) pohár válasza oriic (#2150) üzenetére


pohár
félisten

konzolvilág (vagy konzolokszervize) pedig valami 23-ai napot írt, csodálkoztam is, hogy ez mi akar lenni

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2152) oriic válasza pohár (#2151) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jól írják, EU-ban, köztük nálunk is, csak 23-án jelenik meg a játék.

Live-Die-Respawn

(#2153) pohár válasza oriic (#2152) üzenetére


pohár
félisten

óóó, vagy úgy... az cumi akkor nekünk, ha dobozos formában vesszük :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2154) oriic válasza pohár (#2153) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szabit vettem ki arra a hétre más okok miatt (naperszeee. :D ), szóval 20-án én már indítom, (talán előtte is ha kapunk tesztelésre), remélhetőleg pár nap alatt végzek is vele. :D

Live-Die-Respawn

(#2155) Televan74 válasza oriic (#2150) üzenetére


Televan74
nagyúr

Hú most 3 nappal később játszok, összedől a világ! Most mi lesz? Harakiri? ;] :W
Előrendelésem van a cdgalaxisnál.Megjön amikor megjön, pedig én is nagyon várom,de ha csak 25. -én játszom vele először,akkor sem dőlők a kardomba. :D

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#2156) #85552128


#85552128
törölt tag

Mass Effect: Andromeda Getting Built-In NVIDIA Ansel Support at Launch

Valamikor februárban pedig érkezik a PC-s gépigény [link]

[ Szerkesztve ]

(#2157) Televan74 válasza #85552128 (#2156) üzenetére


Televan74
nagyúr

Ajánlott GPU! ;]
1080p: 1060/Fury X
1440p: GTX1070/Vega11(I)
4k: GTX1080/Vega10(!)

Bocsi az offért! :R

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#2158) J.Hetfield


J.Hetfield
aktív tag

[link]
Vicceskednek.

(#2159) [Prolixus]


[Prolixus]
addikt

XBox tulajok lehet nem fognak örülni: 900p lesz 30FPS korláttal. PS4-en 1080p szintén 30FPS korláttal. PC nem lesz FPS cap.
[link]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#2160) oriic válasza [Prolixus] (#2159) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez a jelenlegi állapot ahogy olvasom, bár szerintem sokat nem fog változni premierre.

Live-Die-Respawn

(#2161) core i7 válasza [Prolixus] (#2159) üzenetére


core i7
addikt

Mindég is tudtam ,hogy jobb egy PC- max veszek hozzá USB-s XBOX kontrollert :)

(#2162) [Prolixus] válasza core i7 (#2161) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Mindenkinek van egy véleménye erről, de remélem senki nem kezdi el a konzol vs pc háborút itt.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#2163) core i7 válasza [Prolixus] (#2162) üzenetére


core i7
addikt

Nem
Egyébként várom a játékot főleg ,hogy a szomszédos galaxis a helyszín mindég is vonzott a szomszédos galaxis most virtuálisan legalább eljuthatok oda :)

[ Szerkesztve ]

(#2164) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

EA/Origin Access-el ismét kapunk korai hozzáférést:

[link]
"Yes, EA Access members get to play Mass Effect: Andromeda early for a limited time."

Live-Die-Respawn

(#2165) Apollyon válasza core i7 (#2163) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Ha élnél még egy pár milliárd évig, fizikálisan is eljuthatnál :D
---
Nem vagyok és leszek konzolos, de ez jó nagy kicseszés velük. Pláne hogy alapjáraton arról portolják PC-re, nem? OK, mondjuk ott van hw limit is.

Van már valami infó egyébként hogy mi lesz a min/ajánlott követelmény?

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#2166) AAtt1la válasza Apollyon (#2165) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Nemrég olvastam valahol,hogy az EA játékokat pc-re fejlesztik először és utána butítják addig,míg jól fut konzolon is.Talán ezért is nincs különösebb probléma egyik új játékukkal sem pc-n.

Azt senki nem említi meg,hogy így kép alapján elég "fogyasztható" fejet csináltak az asarinak,legalábbis az első videóhoz képest?

(#2167) pohár válasza AAtt1la (#2166) üzenetére


pohár
félisten

ez szerintem a Frostbite-alapú cuccokra érvényes elsősorban :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2168) AAtt1la válasza pohár (#2167) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Lassan minden játékukat az hajtja.

(#2169) pohár válasza AAtt1la (#2168) üzenetére


pohár
félisten

hát lassan igen, de még úgy 2-3 éve nem így volt ez, most hozták be a FIFA-hoz és Mass Effecthez is

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2170) NomadND1 válasza oriic (#2164) üzenetére


NomadND1
senior tag

Akkor lehet megéri előfizetni arra az egy hónapra :)

(#2171) AAtt1la válasza pohár (#2169) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Remélem a szebb látvány mellett,rombolható környezetet is hoz magával az új motor.Azok az idők elmúltak,mikor egy kartondoboz megállíthat egy rakétát.

(#2172) #85552128 válasza AAtt1la (#2171) üzenetére


#85552128
törölt tag

"Azok az idők elmúltak,mikor egy kartondoboz megállíthat egy rakétát."

El, persze. Csak a játékok 99%-a jelenik meg így :))

[ Szerkesztve ]

(#2173) AAtt1la válasza #85552128 (#2172) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Nem mindenki dolgozhat frostbite-tal.De valljuk be,nagyon illúzióromboló tud lenni.Meg akkor már tegyen oda egy olyan elemet,amiről el is hiszed,hogy meg tudja állítani.

[ Szerkesztve ]

(#2174) J.Hetfield válasza AAtt1la (#2171) üzenetére


J.Hetfield
aktív tag

A Frostbite védjegye a rombolható környezet nem? Rémlik, hogy volt már erről szó, de az eddigi videókban nekem nem nagyon tűnt fel semmi. Liara 2 arca szerintem is normálisabban nézett ki az új trailerben, lehet a bioware munkatársai is olvassák a prohardvert és kicserélték a modelljét. :DDD

(#2175) AAtt1la válasza J.Hetfield (#2174) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Az első videóban inkább ogre volt,mint asari.Mondjuk azon az arcon azért látszott,hogy még nincs kidolgozva.

(#2176) #85552128 válasza AAtt1la (#2173) üzenetére


#85552128
törölt tag

BF-eken kívül egyik FB játékban sincs rombolható környezet pedig van egy pár és még ott ahol van sem tökéletes. BC2 óta butult minden ilyen téren.

[ Szerkesztve ]

(#2177) [Prolixus] válasza AAtt1la (#2173) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Már akinek...engem speciel sosem zavart a nem rombolható környezet. Sőt, mivel olyan játék nincs, amiben tényleg minden rombolható, szerintem olykor inkább az lehet zavaró, hogy van ami darabjaira hullik, de néhány dolog ugyanakkor érthetetlen módon meg nem. Ha általánosan nem rombolható szinte semmi, akkor elkönyvelem így, aztán lépek tovább.

Persze cool dolog nem ezt mondom hogy nem, de ha választani kellene hogy mondjuk mire használják fel a hardwert, inkább jobb textúrák, szebb effektekre stb vagy rombolhatóságra menjen el az erőforrás, biztosan nem az utóbbira szavaznék.

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#2178) J.Hetfield válasza #85552128 (#2176) üzenetére


J.Hetfield
aktív tag

Én ezt mondjuk annyira nem bánom. Emlészem a bad company 2-ben a falak mintha papírból lettek volna kb. 3 másodperc alatt szétlőtték őket, nem győztem rohangálni, hogy találjak valami fedezéket.

(#2179) AAtt1la válasza [Prolixus] (#2177) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Nem várok én el BF szintű rombolhatóságot,de egy olyan harcrendszernél ami nagyrészt a fedezékekről szól,legyen már pár olyan is közte,ami nem bír ki egy atombombát.Nem a látvány miatt,hanem mert érdekesebbé tenné a harcot,hogy nem mindenhol maradhatnál sokáig.

(#2180) [Prolixus] válasza AAtt1la (#2179) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Az igaz, hogy a fedezék szétrombolása nem árt, felpörgetheti a játékot. De itt úgy tűnik nagyobb terek lesznek, plusz a jump pack miatt eleve könnyű lesz kitoppanni a fedezékek mögül. Ebből kifolyólag szerintem (legalábbis remélem) úgy lesz belőve a játék AI-ja meg olyanok lesznek az ellenfelek lehetőségei, hogy aktívan kényszerítenek majd kifelé a fedezékből, különben picit értelmetlen lenne a nagyobb tér plusz a jump pack is. Szóval lehet nem fogjuk érezni a hiányát.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#2181) bishoplogan


bishoplogan
senior tag

(#2182) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Meglepő, de nem lesz Season Pass

Live-Die-Respawn

(#2183) [Prolixus] válasza oriic (#2182) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Na ja, ki gondolta volna... :U Mondjuk ha multis DLC-k is benne lettek volna akkor amúgy sem vettem volna, még úgy sem érte volna meg szerintem.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#2184) #85552128


#85552128
törölt tag

Origin már a pre-load dátumát is mutatja: "Windows pre-load date: March 17, 2017 6:00 PM CET"

(#2185) oriic válasza #85552128 (#2184) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Valszeg akkor vagy másnap már játszhatnak EA Access tulajok. (gondolom trialt)

Live-Die-Respawn

(#2186) Vistaboy válasza oriic (#2182) üzenetére


Vistaboy
veterán

De ez még egyáltalán nem jelenti azt, hogy nem is lesznek fizetős DLC-k hozzá. Pusztán annyi áll a háttérben - szerintem -, hogy az EA nem szeretné, ha a 60 euróba kerülő játék mellé 60 eurónyi DLC-t megvehesse bárki is mondjuk 50 euróért egyben... :U

De nagyon remélem, hogy tévedek, és majd csak multis DLC-k lesznek. Akkor nyugodtan megvehetem az alapkiadást, mert multizni egy percet sem fogok, az tuti.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#2187) NomadND1 válasza Vistaboy (#2186) üzenetére


NomadND1
senior tag

Nagy az Androméda galaxis :D
Biztos vagyok benne, hogy - követve a trendet - lesz SP és MP dlc is jó áron (lásd EA játékok).

(#2188) [Prolixus] válasza NomadND1 (#2187) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Jah. Ha a loyality mission-t be lehet fejezni a főkampány után, akkor nyugodtan beszúrhatnak egy-két sztori DLC-t is a főkampány után. Nem fogják kihagyni ezt a lehetőséget szerintem sem. Mondjuk ha nem lesz Denuvo, akkor bánja a kánya. Én ME3-mal is úgy csináltam, hogy vettem egy Collectors edition-t, de DLC-kre nem voltak hajlandó egy petákot sem költeni, úgyhogy az már warez-zel ment. ME2 detto, bár azt már vagy másfél évvel a megjelenés után vettem meg szóval eleve nem fizettem teljes árat érte. :B

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#2189) J.Hetfield válasza Vistaboy (#2186) üzenetére


J.Hetfield
aktív tag

Kizárt, hogy ne ne legyen valami sztori dlc, eddig minden ME és DA játékhoz volt, tuti nem most fognak változtatni.

(#2190) vitaro válasza oriic (#2182) üzenetére


vitaro
senior tag

A legutóbbi Dragon Age-hez sem volt SP, DLC-k viszont készültek hozzá. Gyaníthatóan itt is így lesz.

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#2191) J.Hetfield


J.Hetfield
aktív tag


Itt egy egész jó képen a gyűjtői távirányítós Nomad. Akarom! Tologatnám a szőnyegen :DD

[ Szerkesztve ]

(#2192) [Prolixus]


[Prolixus]
addikt

Most 30%-os kedvezmény van Origin-en a különböző edition-ökre. Origin acces-szel így 40,6 euróra jön ki a standard edition. Én behúztam, ez így 5 euróval drágább csak, mint a korábbi szürkeboltos 35,5 eurós ajánlat. Szerintem máshol sem lesz sokkal olcsóbb pre-orderben. Cserébe biztos megkapom a játékot, plusz vissza is lehet mondani a rendelést, ha esetleg máshol lenne valami sokkal jobb deal később (persze a 2,8 eurós origin acces akkor is bukta). És sajnos, dobozosan ettől tuti drágább lesz még előrendelve is.

All in all, szerintem megéri annak, aki biztosan meg fogja venni a játékot day 1.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#2193) [Prolixus] válasza [Prolixus] (#2192) üzenetére


[Prolixus]
addikt

(Úgy tűnik regióspecifikus amúgy az ajánlat, USA meg Kanada nem kapott akciót rá... ;] )

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#2194) S1M0N válasza J.Hetfield (#2191) üzenetére


S1M0N
senior tag

Videó

Elég jónak néz ki, erősen elgondolkodtam rajta... :B

(#2195) Gyula84 válasza J.Hetfield (#2191) üzenetére


Gyula84
veterán

:C

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#2196) kriszpontaz válasza S1M0N (#2194) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Az IGN-es csajt szívesebben csomagoltam volna ki mint ezt a játékautót :).

(#2197) Vistaboy válasza S1M0N (#2194) üzenetére


Vistaboy
veterán

Engem nem izgat, lesz alaphangon 40K a gyűjtői, ez az autó pedig még jobbnak is tűnik, mint a sztenderd szobrocskák, úgyhogy még drágább is lehet. Ok, csökkent az áfakulcs, de a kereskedők úgyis találni fognak kiskaput, hogy többet kérhessenek értük.

Egyébként az lenne a fasza, ha megvenné valaki, majd elindításkor közölné a telefonon lévő app:

To operate the vehicle, you must purchase the "Fuel DLC", only for 9.99Euro per month... ;] :P

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#2198) S1M0N válasza Vistaboy (#2197) üzenetére


S1M0N
senior tag

Lesz az több is, bár attól függ, melyik, mert $200 a távirányítós gyűjtői, a sima modelles meg $100 a BioWare Store-ban.

(#2199) pohár válasza [Prolixus] (#2192) üzenetére


pohár
félisten

tart még az akció? rohadtul nem mutatja nekem az Origin már :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2200) [Prolixus] válasza pohár (#2199) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Nem, már dél köröl vége volt. Gondolom nem is szándékos volt ezek alapján, hanem elárazás: A "nagy" Origin Sale-ben olyan cucc is kapott discount-ot, aminek nem kellett volna...

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect: Andromeda [Spoiler Alert!] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.