Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect: Andromeda [Spoiler Alert!] (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-02-22 22:39:15

LOGOUT.hu

Itt csak hivatalos forrásból származó információkat olvashatsz. Rajongói teóriák, egyebek ezen összefoglaló tárgyát nem képezik. Az összefoglalóval kapcsolatban bármilyen észrevételt, javaslatot szívesen látunk!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3001) tiv83us válasza S1M0N (#2999) üzenetére


tiv83us
veterán

Jah, en nyertem a perecet :DDD

Hmm...

@J. Hetfield: Biotic fakanal :))

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#3002) S1M0N válasza tiv83us (#3001) üzenetére


S1M0N
senior tag

Ja, a szállítás miatt más az ár, neked USA van, mi meg a magyart néztük. (Join or log in melletti zászló)

[ Szerkesztve ]

(#3003) J.Hetfield válasza tiv83us (#3001) üzenetére


J.Hetfield
aktív tag

Majd meséld el mi volt benne, ha veszel egyet ;)

(#3004) tiv83us válasza S1M0N (#3002) üzenetére


tiv83us
veterán

Jahhogyja, mert hogy en itt lakozom :K

@J. Hetfield: Nah, rahagyom a milliomos verpistakra, nekem ilyenre nincs pezem :(
Mondjuk anno azt a nagy Reaper makkettet nagyon szerettem volna, de volt vagy 150 dolcsi! :Y

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#3005) #85552128


#85552128
törölt tag

Kezdhetünk aggódni ? [link]

[ Szerkesztve ]

(#3006) pohár válasza #85552128 (#3005) üzenetére


pohár
félisten

úgy látszik, hogy csak kell az a kurva fizetős Trial, vaktában nem jó ötlet behúzni a game-et :((

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3007) tiv83us


tiv83us
veterán

PeeSea problems ;]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#3008) [Prolixus] válasza #85552128 (#3005) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Hát nemtom, akkor már szvsz értelmesebb az NVidia benchmarkot alapul venni. Ott (minden bizonnyal) 6 gigás GTX 1060-an átlagosan 53-55 FPS-t tudott. Ekkora különbség biztosan nincs a 3 gigás meg a 6 gigás modell között.

Szóval ez a 30 FPS alulbecsüli a dolgokat, vagy ez a minimum FPS, ami azt jelenti, hogy esetleg lesz egy-egy része a játékban ahol így beesik és ennyi. Az NVidia benchmark tuti nem becsüli túl az FPS-t (inkább akkor még alul, hogy vásárlásösztönző legyen) szal én arra alapoznék inkább. Persze a helyzet még iccse olyan kurvaf@sza.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#3009) [Prolixus]


[Prolixus]
addikt

Hú, achievement lista pár eléggé árulkodó leírású achival. Ezt már sztem tényleg csak az nézze meg akit nem zavarnak a spoilerek:[link]

Egyébként meg miért nincs itt spoiler gomb???

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#3010) tiv83us


tiv83us
veterán

MULTIPLAYER FOOTAGE :R :R :R

[Nagyon early Alpha idokbol...:U]

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#3011) inf3rno válasza #85552128 (#2830) üzenetére


inf3rno
nagyúr

ME3-ban nem csak az animációkkal voltak fura dolog. Volt, hogy egyszerre haltam meg én meg az utolsó ellenfél, aztán először kirakta, hogy hulla vagyok, utána meg bevágták a videot, hogy mindenkit sikeresen kinyírtam, mehetek tovább. Gondolom a lelkem tovább élt. :))

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#3012) inf3rno válasza [Prolixus] (#2816) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Nem rossz ez. A grafika jobb lett. A tátogáson meg a mimikán még tényleg van mit csiszolni. A mozgással szerintem nincs akkora baj. A sztori rendben lesz. Én mondjuk nem rendeltem elő, sosem tenném. Megvárom az első review-okat, aztán majd utána rendelem meg, de nem hiszem, hogy meggondolom magam.

Buliban hasznos! =]

(#3013) inf3rno válasza #85552128 (#3005) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Hát ahogy nézem az én gépemben a minimum határán van a videokártya. A CPU is akörül van, de azt tudom húzni a recommended szintre. Érdekes történet lesz, ennyit arról, hogy az új játékok nem lesznek annyira erőforrás igényesek és inkább több szálon fogják megoldani a dolgokat.

Buliban hasznos! =]

(#3014) Ch0b válasza #85552128 (#3005) üzenetére


Ch0b
tag

Nem tudom mi lesz, de pont valamelyik nap volt szerencsém a gépemen kipróbálni a Battlefield1-et, aminek ugyanez gépigénye. Na az ment stabil 60fps-sel majdnem minden high-on, hbao, motion blur, fov80 1080p-ben. Pedig a gépem egy i7 860 2.8GHz, 6GB ram, R9 270x 2GB. Ebből gondolom, hogy az androméda is megy majd legalább mediumon. Na majd kiderül, majd talán év vége fele összerakok egy erőművet.

(#3015) inf3rno válasza Ch0b (#3014) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Szerinted GTX 750 Ti elviszi? Pontok alapján olyan 80%-ot tud a te kártyádhoz képest. A CPU 1.5x annyit tud, mint a tiéd. Lehet esedékes lenne egy kártya csere? :D Garancia még van rá, 1 évet használtam csak.

Buliban hasznos! =]

(#3016) #85552128


#85552128
törölt tag

(#3017) xPraetoriaNx


xPraetoriaNx
senior tag

Én mondjuk azóta nem nagyon hiszek nVidia benchmarkoknak, amióta az Experience izéjük folyamat szarul állítja be a grafikai beállításokat. Előző gépemen rendszeresen túlhúzta a dolgokat (beléptem nagy boldogan majd 20 fps, köszi), jelenlegin meg alullövi... Meg a grafikonon is fura volt hogy "csak" 10-15 fps-el produkált nekik többet az 1070 mint az 1060...

Az meg hogy a 3 gigás 1060 mire elég igazából senki se tudja... Az ehhez a kártyához tartozó PH topicban is mindig próbálják lebeszélni az embert erről a verzióról. Erősebbnek erősebb mint a 970, de a 3 giga ram lehet nem elég valamire, szóval végeredményben szarabbul futhat valami mint egy 970-en tenné, és társai.

Sz'al ja, aki kételkedik szerintem szánja rá azt a 4 eurót (ha már gondosan úgy csinálták meg az EA access trial-t, hogy ne terjedjen ki a MEA-ra) és próbálja ki megvétel előtt. :|

[ Szerkesztve ]

There is no war. Only the harvest.

(#3018) Edem05 válasza #85552128 (#3016) üzenetére


Edem05
őstag

vót má :D

(#3019) cyberkind


cyberkind
félisten

Mass Effect: Andromeda - kevesen játszhatnak 60 fps-sel

Szóval akkor a kiadott gépigények 30fps-re talán jók i7-tel meg 16GB rammal? :U

Pont jókor jön az 1080TI...

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#3020) AAtt1la válasza cyberkind (#3019) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Ezt valahogy nehezen tudom elhinni.Én még nem láttam frostbite játékot amit a 1060-as kártyám ne tudott volna 60 fps-sel futtatni.
Ezt ki mondta? Mert nekem baromságnak tűnik.

(#3021) cyberkind válasza AAtt1la (#3020) üzenetére


cyberkind
félisten

Én mondjuk számítottam gépigény növekedésre pont az új konzol(ok) miatt de azért ez durva lenne, viszont azt se mondom, hogy meglepődnék.

Az EA oldalán így van fent, benne van a cikkben a link.

Paranormal Cocktivity

(#3022) [Prolixus] válasza AAtt1la (#3020) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Ki mondta? Senki. Szokásos gameszar-os baromság. Ha kicsit is tudtok angolul, sztem kerüljétek messzire a magyar sajtót mert néha orbitális hülyeségeket írnak, mert maguk a cikkírók sem tudják értelmezni amit olvasnak, vagy szimplán csak ferdítenek hogy több legyen a klikk. Régebben legalábbis így volt (ezen példa alapján sajnos még most is így van), én már egy pár hónapja teljesen ignorálom a magyar oldalakat.

30FPS a predicted performance, oda is van írva. Szóval ez csak egy predikció, ettől lehet több is kevesebb is. De az ilyet inkább alulbecsülik, mint túl (nehogy később menjen a hiszti), úgyhogy ettől inkább több lesz az az FPS. De biztosan nem azt jelenti, amit a gameszar ír, vagyis hogy "legfeljebb 1080p felbontásig és 30FPS-ig jut" az ember az ajánlott konfiggal.

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#3023) #85552128


#85552128
törölt tag

Már holnap érkezik a launch trailer [link], ezek mindig nagyon jók szoktak lenni.

[ Szerkesztve ]

(#3024) J.Hetfield


J.Hetfield
aktív tag

Nomad
Már az első részben is utáltam a hegyekre mászást most se fogom megszeretni. A makonak legalább voltak fegyverei :U Na nem baj a fényezést azért lehet cserélgetni :DDD Mi a frász ez a gagyi popzene :W

[ Szerkesztve ]

(#3025) cyberkind válasza J.Hetfield (#3024) üzenetére


cyberkind
félisten

Én mennyire imádtam az 1-ben az irányíthatatlan kolbászolást amit sajna kihagytak utána majdnemhogy teljesen, persze sokadik menet után már inkább idegesítő mint élvezetes. :D

Paranormal Cocktivity

(#3026) tiv83us


tiv83us
veterán

Ma (holnap), jon a hivatalos full trailer :R

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#3027) inf3rno válasza J.Hetfield (#3024) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Nekem egyik sem jött be igazán. A Hammerhead az viszont király volt, szívesebben látnám azt viszont.

Buliban hasznos! =]

(#3028) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Custom Ryder:

[link]

Live-Die-Respawn

(#3029) #85552128


#85552128
törölt tag

Firebase Sandstorm

Kb. a régi Dagger+homokvihar.

[ Szerkesztve ]

(#3030) Chabe89 válasza #85552128 (#3029) üzenetére


Chabe89
addikt

Ha jól emlékszem a "hazard" (vagy mi) variáción volt homokvihar ott is.

(#3031) #85552128 válasza Chabe89 (#3030) üzenetére


#85552128
törölt tag

Igen, alig lehetett látni valamit.
Mondjuk itt is a környezet ami hasonlít, a pálya layout teljesen más.

(#3032) J.Hetfield


J.Hetfield
aktív tag

Launch Trailer Ez a zene... :O

[ Szerkesztve ]

(#3033) tiv83us válasza J.Hetfield (#3032) üzenetére


tiv83us
veterán

Trailer 8/10
Zene -1/10

Varjuk a Paxot 4-kor (22:00), tobb SP-t mar nem akarok latni, csak MP-t. :U

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#3034) #85552128 válasza J.Hetfield (#3032) üzenetére


#85552128
törölt tag

Uhh, azért a golden worldoket illetően azt az infót én nem raktam volna bele a trailerbe...
Zene szerintem elmegy, továbbra is kínzás ez a várakozás, és még jövő héten is csak 10 órát kapunk :O

[ Szerkesztve ]

(#3035) [Prolixus] válasza J.Hetfield (#3032) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Zene kritikán aluli. Rettenetes. Vajon ki volt az a retardált akinek ez eszébe jutott plusz engedélyezte? Fúú... :W

Ami érdekes a trailerben így első blikkre:

First wave of Arcs???

PeeBee románc male Ryder-nél confirmed.

Eléggé sok űrcsatás jelenetet vágtak be a trailerbe, ilyen szempontból lehet grandiózusabb lesz a játék, mint gondoltam.

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#3036) #85552128 válasza [Prolixus] (#3035) üzenetére


#85552128
törölt tag

"First wave of Arcs???"

Na igen, ez pl. egy elég jó lehetőséget nyújtana, hogy később behozzanak ismert karaktereket. Mert az ME3 vége után miután összeszedték magukat simán indulhatott még egy expedíció és így annyira az endingekkel sem kell törődni mert csak azt a pár személyt érintené...

Amúgy korábban már valaki írta. Én is hihetetlennek tartom, hogy nincs legalább egy alvó Cerberus ügynök velük :D

[ Szerkesztve ]

(#3037) [Prolixus] válasza #85552128 (#3036) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Tuti van. A kérdés inkább az, hogy mekkora szerepet adnak nekik. Remélem nem sokat. Lesz valami mellékküldi ahol leleplezzük őket, mennek a kivégzőosztag elé aztán csápá. ROHADTUL unom már a Cerberust.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#3038) J.Hetfield válasza #85552128 (#3036) üzenetére


J.Hetfield
aktív tag

Illusive man cyborg klónja elbújt a csomagtartóban :DDD

(#3039) oriic válasza J.Hetfield (#3032) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szörnyű a zene. A trailer amúgy tetszik...

Live-Die-Respawn

(#3040) W.Wilson válasza [Prolixus] (#3035) üzenetére


W.Wilson
aktív tag

Zene kritikán aluli. Rettenetes. Vajon ki volt az a retardált akinek ez eszébe jutott plusz engedélyezte? Fúú... :W

Nevetséges, hogy bármi, amit ti máshogy képzeltetek, kiderül a játékról (grafika, zene, arcok, sztori stb.), óvodás módjára veritek magatokat a földhöz.
Ez egy nagyon népszerű szám, neked nem tetszik, így jártál. Ettől még nem leszel retardált.

%-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, Mhz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel

(#3041) birorichard


birorichard
őstag

Kezdek rápörögni. Várós nagyon. :D

(#3042) J.Hetfield válasza W.Wilson (#3040) üzenetére


J.Hetfield
aktív tag

Nagyon népszerű szám...sírjak vagy nevessek? Nem illik a játék stílusához egyáltalán, de mindegy. Take Earth back marad a kedvencem.

[ Szerkesztve ]

(#3043) W.Wilson válasza J.Hetfield (#3042) üzenetére


W.Wilson
aktív tag

Talán gondolkodj el rajta, hogy felsőbbrendűbb-e a te zenei ízlésed, mint másé.

[ Szerkesztve ]

%-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, Mhz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel

(#3044) drachoHUN válasza W.Wilson (#3043) üzenetére


drachoHUN
senior tag

A zeneszám jó, a trailer jó. Együtt a kettő nagyon nem. Legalábbis szerintem.

Forza JUVE!!!

(#3045) norti válasza #85552128 (#3034) üzenetére


norti
addikt

Hát azt a hatalmas spoilert én is kihagytam volna a trailerből, ez van, lehet direkt szánták, hogy megértsük/jobban várjuk a játék elejét majd :U

A zene tényleg nem illik a trailerhez és a játékhoz sem, de hát a fiatal generációt is meg kell nyerni ugye, nem csak bennünket véneket :D

(#3046) inf3rno válasza [Prolixus] (#3035) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Nehéz felmérni ebből a méreteket. Lehet, hogy csak bevágnak egy jelenetet az űrcsatáról közben, aztán ennyi lesz az össz, de az is lehet, hogy tolhatod neki űrhajóval aztán szétlőheted az ellent. Az eddigi ME-k alapján inkább az előbbire tippelnék...

Buliban hasznos! =]

(#3047) inf3rno válasza [Prolixus] (#3037) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Nekem sem jött be. Valahogy az egész ME3-at gallyra tette az a vonal. Sokkal jobb lett volna reapereket halomra lőni keményebb harcokban, mint a cerberus hülyeségeivel foglalkozni.

A zene tényleg pocsék. :S Remélem a játékban nem erőltetik ezt a vonalat.

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#3048) #85552128 válasza norti (#3045) üzenetére


#85552128
törölt tag

Az a jelenet kb. a játék közepéből lehet, legalábbis az elején még biztos nem tudhatják.

Spoiler gomb amúgy mikor lesz ?

[ Szerkesztve ]

(#3049) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Amugy en vagyok egyedul aki Two steps from hellt vart?:D

Live-Die-Respawn

(#3050) Chabe89


Chabe89
addikt

Na nem mintha a Jonny Cash - Riders in the Sky jobban passzolt volna a legelső trailerben. Ugyan úgy nem passzolt a játék világához, ahogy ez sem. :U Ettől függetlenül önmagában mindkét zene jó.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect: Andromeda [Spoiler Alert!] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.