Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect: Andromeda [Spoiler Alert!] (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-02-22 22:39:15

LOGOUT.hu

Itt csak hivatalos forrásból származó információkat olvashatsz. Rajongói teóriák, egyebek ezen összefoglaló tárgyát nem képezik. Az összefoglalóval kapcsolatban bármilyen észrevételt, javaslatot szívesen látunk!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2951) J.Hetfield


J.Hetfield
aktív tag

A Tour of the Nexus

[ Szerkesztve ]

(#2952) tiv83us válasza J.Hetfield (#2951) üzenetére


tiv83us
veterán

Az emberi arcok animacioi meg mindig ilyesztoen szarok, de a krogan es a turianok rendben vannak. A Nexus is gyonyoru. Viszont meg mindig nincs MP gameplay!!!! :((( ;]

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#2953) J.Hetfield válasza tiv83us (#2952) üzenetére


J.Hetfield
aktív tag

A nexus nagyon klasszul néz ki, tiszta ME1 feeling. 2:40 körül az nem egy Liara hangfelvétel? :Y

(#2954) tiv83us válasza J.Hetfield (#2953) üzenetére


tiv83us
veterán

Na most meg kell neznem ujra :D

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#2955) [Prolixus] válasza J.Hetfield (#2953) üzenetére


[Prolixus]
addikt

De bizony. Pont írni akartam, hogy Liara confirmed. :)

Még mindig gépiesek az arcanimációk, de ebben a videóban én már nem láttam olyan durván sz@rt, mint mondjuk a 13 perces prológusban. Ha ilyen lesz végig az már elviselhető, persze lenne még hova fejlődni.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#2956) #85552128 válasza J.Hetfield (#2953) üzenetére


#85552128
törölt tag

:K

Ilyesmi kikacsintásokkal már megelégszem mint kapcsolat a régi trilógiával.
Amúgy az a Turián nagyon sápadt, ha ez PC-n volt elképzelhető, hogy bugos még néhol a grafika.

[ Szerkesztve ]

(#2957) bodo753


bodo753
tag

Valaki tudja hogy ha dobozosan veszem meg,akkor is elő lehet majd tölteni?

(#2958) drachoHUN válasza bodo753 (#2957) üzenetére


drachoHUN
senior tag

A dobozt szerintem megjelenés napján kapod meg. A kód pedig abban van...

Ha jól tévedek.

Forza JUVE!!!

(#2959) oriic válasza J.Hetfield (#2951) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

HOpsz egy Liara hangfelvétel. \o/ Lesz itt kapcsolat a régi játékokkal. :)

Live-Die-Respawn

(#2960) norti válasza tiv83us (#2952) üzenetére


norti
addikt

A Turiant nézve eléggé visszamaradott a grafikája az eredeti trilógiához képest... Remélem ennél azért jobban mutat majd a végleges, mert kicsit elnagyoltnak tűnik. A szinkron viszont borzalom, ahogy monoton hangon elmondják a szöveget, az nagyon nem tetszik. Olyan, mintha nem lett volna pénz normális voice actorokra.

Mindenesetre tűkön ülve várom, remélem a sztori és a játék kárpótol bennünket ezekért a hiányosságokért :)

(#2961) bodo753 válasza drachoHUN (#2958) üzenetére


bodo753
tag

valószínűleg jól tévedsz.
így lesz 1 nap míg leszedem. :B

(#2962) J.Hetfield válasza oriic (#2959) üzenetére


J.Hetfield
aktív tag

Előtte látszik egy pillanatra SSV Normandy SR2 felirat talán az is egy hangfelvétel lehet. 2:38 Scott feje fölött jobbra. Biztos lesznek még bőven ilyen apróságok, tök jó :C Jobban megnézve egy modell, talán lehet újra gyűjtögetni őket?

[ Szerkesztve ]

(#2963) vitaro válasza J.Hetfield (#2951) üzenetére


vitaro
senior tag

Miért áll minden NPC folyamatosan egy helyben? Legalább egy kicsit élhetne ez az űrállomás. Nem csak itt tűnt fel, ugyanez volt a krogan settlementnél valamelyik múltkori videóban. Könyörgöm, 2017-et írunk!

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#2964) zsoltee10 válasza Cray Tyler (#2947) üzenetére


zsoltee10
addikt

Én is 6 gigás 1060-at vettem az andromeda miatt... :K :F

(#2965) BoneDragon válasza J.Hetfield (#2951) üzenetére


BoneDragon
veterán

Nem akartam megvenni, mert eddig nem tetszett amit mutattak akármennyire is szerelmes vagyok a ME szériába, de ezzel a Liarás hangfelvétellel megvettek kilóra. :B :)) :D

[ Szerkesztve ]

(#2966) #85552128


#85552128
törölt tag

Jönnek a Multi karakterek is:

Nagyon úgy néz ki, hogy most már nem választhatunk akármilyen fegyvert a karakterhez.
Csak a PAX-os demó idejére van lockolva :C

Viszont ha "former justicar" a Biotic Sphere-t kár volt beáldozni. Egyik legjobb képeség volt, ráadásul egyedi is.

[ Szerkesztve ]

(#2967) oriic válasza #85552128 (#2966) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Duelist nagy kedvenc lesz úgy érzem. :C

Live-Die-Respawn

(#2968) vg válasza J.Hetfield (#2951) üzenetére


vg
addikt

Nem nézem meg, tényleg nem értem mi értelme van ezeket előre megmutatni. Egy-két képen még oké, de ez már sok. Nem jobb játékban ezekre rácsodálkozni? :F Látszik, hogy be vannak szarva, hogy bukta lesz.

(#2969) BoneDragon


BoneDragon
veterán

(#2970) drachoHUN


drachoHUN
senior tag

Aki Originen vette meg a játékot, Paypalon keresztül, attól már levonták a pénzt? Vagy megjelenés napján veszik le?

Forza JUVE!!!

(#2971) xPraetoriaNx válasza drachoHUN (#2970) üzenetére


xPraetoriaNx
senior tag

Preordert mindig akkor leveszik amikor leadod a rendelést.

There is no war. Only the harvest.

(#2972) Edem05 válasza xPraetoriaNx (#2971) üzenetére


Edem05
őstag

Nekem nem úgy tűnik. 2.-án rendeltem elő de még nem vonták le a zsét.

(#2973) #85552128 válasza BoneDragon (#2969) üzenetére


#85552128
törölt tag

Ez a banda kb. jelenleg a játékfejlesztők legalja, rosszabb mint az Activision...

Pre-ordert általában a játékmegjelenés hetén szokta levenni vagy pár nappal előtte, addig csak zárolják az összeget (bankkártya), hogy ha meggondolnád magad gyorsan visszakerüljön. Ha nincs paypalon mint completed akkor még nem vették le.

[ Szerkesztve ]

(#2974) norti válasza #85552128 (#2973) üzenetére


norti
addikt

Se nem zárolták még, se nem vonták le, tippre a pre-loadnál vagy utána fogják, mert úgy még él a "The Origin Great Game Guarantee" 7 napja megjelenéskor.

(#2975) vitaro válasza #85552128 (#2966) üzenetére


vitaro
senior tag

A female krogannak inkább ultra rare-nek kellene lennie lore alapján, de hát ők tudják...

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#2976) xPraetoriaNx válasza vitaro (#2975) üzenetére


xPraetoriaNx
senior tag

Azok alapján hogy, 3 játék alatt 1 élő female krogannal találkozunk (és azzal is úgy bánunk mint a hímestojással), és ugye MEA ME2 és 3 közt indul el, szerintem még az "ultra rare" is túl "common" lenne neki. :))

[ Szerkesztve ]

There is no war. Only the harvest.

(#2977) maajsz válasza xPraetoriaNx (#2976) üzenetére


maajsz
senior tag

Nem úgy volt nagyon ritka aki alkalmas a genophage gyógyítására? Mert mintha említettek volna female klánokat és onnan akadt pár jelentkező mint Eve. Elképzelhető, hogy még indulás előtt Mordin uploadolta valahova Melaon kísérletét és ott is sikerül megoldani a későbbiekben.

(#2978) drachoHUN válasza norti (#2974) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Jól van, akkor nem csak nálam van így. Se zárolva, se semmi. De akkor nincs katyvasz, csak később vonják le.

Forza JUVE!!!

(#2979) tiv83us válasza oriic (#2967) üzenetére


tiv83us
veterán

Ket puska, kardos ninja Asari, what's not to like? Ide vele most! :O :Y

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#2980) tiv83us válasza maajsz (#2977) üzenetére


tiv83us
veterán

A 2. es a 3. resz kozott indulnak az "űr bárkak" Andomedaba, ugyhogy vegulis meg ralehet mondani, hogy meg nem is jelentkezett a tobbszaz (vagy ezer?) female krogan Maelon kiserletere, ugye a logok, amiket Mordin loyality missionjen megtalalunk, hogy egy csomo noi klan tag onszantukbol elkeseredettsegukbol mentek Maelonhoz tesztekre, amikbe a nagyjuk bele is halt.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#2981) [Prolixus] válasza xPraetoriaNx (#2976) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Ilyen alapon akkor a női turiánok is extrém ritkák, mert összesen egy darabbal találkoztunk ha jól emlékszem a 3 játék során.

Amúgy én nem értem ezt az egész női krogan témát. Miért lettek volna olyan ritkák a női kroganok? Lore szempontjából én nem emlékszem olyanra, ahol ezt mondták volna. A genophage az életképes magzatok számát korlátozta, nem változtatott a nemek arányán (a megszületett magzatok körében). Sőt, mivel a férfiak többnyire zsoldosok/kalózok voltak, valószínűleg a megszületett kroganok közül több halt meg idejekorán, mint női krogan.

Maelon programjában olyan sok női krogan vett volna részt? Én úgy emlékszem többnyire egy klán egyedeivel ment a kísérlet, és nem is a legnagyobb klán volt, plusz nem egy klán volt még rajtuk kívül.

Az életképes magzatot kihordani képes női krogan volt a ritka, nem "úgy általában" a női krogan. Eve is azért volt olyan fontos a 3. részben, mert ő már Maelon kísérleteinek hála "immunis" volt a genophage-re. Szóval szerintem Maelon nem gyalulta le a női krogan populáció nagy részét, plusz semmi nem indokolja, hogy amúgy kevesebb női krogan lenne mint férfi.

Plusz a női kroganok szempontjából még értelme is van az utazásnak, azon túl, hogy "menjünk kirándulni". Új galaxis, új világ, új kitudja micsoda, gondolkozhattak úgy, hogy új lehetőségek, talán találnak valahogy valamilyen gyógymódot. Szóval ha így nézzük, még felül is reprezentálódhattak az AI-ben.

(De javítsatok ki, ha rosszul emlékszem)

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#2982) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#2983) #85552128 válasza oriic (#2982) üzenetére


#85552128
törölt tag

Eléggé elnagyolt néhány helyen a grafika...

(#2984) oriic válasza #85552128 (#2983) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én már a grafikával nem foglalkozom. :D De végre jó volt látni újra a robotkígyót. :DDD

Live-Die-Respawn

(#2985) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

___

PC settings:

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#2986) J.Hetfield válasza oriic (#2982) üzenetére


J.Hetfield
aktív tag

Figyelem nyomokban Dragon Age Inquisitiont tartalmaz! :DDD

(#2987) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Mass Effect: Andromeda PC Graphics Settings Revealed, Exclusive 4K Ansel Screenshots Released

Szóval a múltkori gépigény 1920x1080-ben lett megadva... Nembaj mediumon majd eldöcög a gépemen.

Akkor már belinkelem:

Mass Effect: Andromeda Minimum System Requirements For 1280x720

CPU: Intel Core i5-3570 or AMD FX 6350
GPU: GeForce GTX 660
RAM: 8GB
OS: Windows 7, Windows 8.1 or Windows 10 (64-bit versions)
HDD: 55GB free space
DirectX: Version 11

Mass Effect: Andromeda Recommended System Requirements For 1920x1080

CPU: Intel Core i7-4790 or AMD FX 8350
GPU: GeForce GTX 1060 3GB, or GeForce GTX 970
RAM: 16GB
OS: Windows 7, Windows 8.1 or Windows 10 (64-bit versions)
HDD: 55GB free space
DirectX: Version 11

[ Szerkesztve ]

(#2988) BoneDragon válasza oriic (#2982) üzenetére


BoneDragon
veterán

1:42-nél, hogy repül az a csávókám? WTF :DDD :U

(#2989) J.Hetfield válasza BoneDragon (#2987) üzenetére


J.Hetfield
aktív tag

Megyek a sarokba sírni, vagy veszek pár kaparós sorsjegyet, hátha nyerek fél millát egy új gépre. :O

(#2990) [Prolixus] válasza BoneDragon (#2988) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Jah, a "dead body physics" elég érdekes. Korábbi vidikben is Ryder fejbelőtte a krapekot, az meghalt, aztán pördült egy 360 fokot a tengelye körül.

Viszont lesznek dinók, yaaaaaaaaaaaaay!

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#2991) S1M0N válasza BoneDragon (#2987) üzenetére


S1M0N
senior tag

Kíváncsi leszek, hogy fog futni, nálam a processzor lesz a leggyengébb láncszem, 1920x1080-on jó lenne mindent maxra tolva játszani.

Ha úgy fut, mint a BF1 single, akkor nagy baj nem lesz.

(#2992) [Prolixus] válasza S1M0N (#2991) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Persze, 20 FPS mellett lehet hogy mindent maxra tudsz tolni. :) A cikkben azt írja, hogy ha 1080p-n mindent maxra akarsz tolni akkor erősebb kártyára lesz szükség, mint pl GTX1070 és afölött. Magyarul a múltkori benchmark a 60FPS alatti GTX1060-nal 99%, hogy sajnos csak 1080p volt. :(((

Szerk: Közben nézem milyen karid van, hát egen, neked lehet menni fog a dolog.

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#2993) #85552128 válasza [Prolixus] (#2992) üzenetére


#85552128
törölt tag

1080p-High-ra szerintük GTX 970/1060 kell pedig SWBF és a BF1 is Ultran fut ezeken. Azt mondjuk eltudom képzelni, hogy grafikailag ez megerőltetőbb lesz, anno a DA:I is az volt, de ennyi grafikai opció mellett biztos betudjuk majd állítani úgy hogy jó legyen...

[ Szerkesztve ]

(#2994) [Prolixus] válasza #85552128 (#2993) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Hát majd kiderül. Az az egyik fő kérdés szerintem, hogy van-e olyan opció, ami aránytalanul erőforrás igényes. Sok játékban ha minden ultrán van zabálja a gépet, de van egy-két fícsör ami látványban nem adja hozzá közel sem azt a plusz amennyibe "kerül", úgyhogy ha azokat visszaveszi az ember egy teljesen szép és korrektül futó játékot kap.

Mindenesetre pár nap és megtudjuk...

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#2995) maajsz válasza oriic (#2982) üzenetére


maajsz
senior tag

A Nomad viselkedése tetszik, jó volt látni a belsejét, még egy belül nézettel is kiegyeznék, de nem állítok irracionális kéréseket.. :)
Az a nagy szörny tiszta brute még mozgásra is, pont úgy sok armorral, a nagy robot kígyó kb meg egy fém trasher maw.

#2981 Én is úgy értettem, hogy a female krogan annyira nem ritka. Ha Maelonöz nem is jelentkeztek rengetegen, attól még volt sok female klán, szóval az Andromédába is csatlakozhattak bőven.

(#2996) subzerohun


subzerohun
csendes tag

A Battlefield 1 ultrán fut 1440P-ben stabil 60fps, el se mozdul onnan.

Gtx 1070
i7 4790
2x8gb ram

Szóval remélem az a 1080P-s kép csak egy vicc

[ Szerkesztve ]

(#2997) J.Hetfield


J.Hetfield
aktív tag

Valakinek egy lootcrate esetleg? Potom 75 dolcsi.

(#2998) tiv83us válasza J.Hetfield (#2997) üzenetére


tiv83us
veterán

Nem $49.99? Jo lenne ha leirnak, hogy mit tartalmaz a polon kivul... :U

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#2999) S1M0N válasza J.Hetfield (#2997) üzenetére


S1M0N
senior tag

Azért leírhatnák, hogy pontosan mit tartalmaz...

tlv: Na, nem vagyok egyedül. :DDD
Nekem is $74.99 az ára.

[ Szerkesztve ]

(#3000) J.Hetfield válasza tiv83us (#2998) üzenetére


J.Hetfield
aktív tag

Én úgy látom 75 :F Nem részletezik sajna mi van benne..."apparel(póló gondolom), collectibles and home goods. Hogy ezek mik lehetnek :DDD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect: Andromeda [Spoiler Alert!] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.