Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect: Andromeda [Spoiler Alert!] (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-02-22 22:39:15

LOGOUT.hu

Itt csak hivatalos forrásból származó információkat olvashatsz. Rajongói teóriák, egyebek ezen összefoglaló tárgyát nem képezik. Az összefoglalóval kapcsolatban bármilyen észrevételt, javaslatot szívesen látunk!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2701) Ra's al Ghul


Ra's al Ghul
senior tag

Hali,

azt lehet tudni, hogy PS4 -en 60 vagy 30 FPS -sel fog futni?

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#2702) [Prolixus] válasza Ra's al Ghul (#2701) üzenetére


[Prolixus]
addikt

1080p 30FPS PS4-en, 900p 30FPS BoxOne-on.[link]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#2703) Vistaboy válasza olymind1 (#2684) üzenetére


Vistaboy
veterán

Ez nagyon jó hír, akkor valószínűleg elég lesz a 4 GB VRAM hozzá FullHD-ben. Bár szerintem a maximális textúrákhoz lehet, hogy már 6 giga fog kelleni. De majd kiderül... :)

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#2704) keIdor válasza [Prolixus] (#2702) üzenetére


keIdor
titán

...és 1800p checkerboard rendering@30fps PS4 Pro-n. :)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#2705) Cray Tyler


Cray Tyler
senior tag

Kizárólag az Andromeda miatt vettem új VGA-t :DD

(#2706) [Prolixus]


[Prolixus]
addikt

"We had no choice but to try for our insatiable curiosity, for our fear in what would happen if we didn't. We are the explorers now."

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#2707) Zoli133 válasza [Prolixus] (#2706) üzenetére


Zoli133
őstag

Egyre jobban erősödik bennem az az érzés, hogy a lánytesó szimpibb, a végén azzal kezdek neki majd a játéknak, ami nagyon fura lenne elsőre, de kitudja...

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#2708) [Prolixus] válasza Zoli133 (#2707) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Én sztem indítok egy ilyen-olyan karaktert is már a legelején, aztán meglátom 3-4 óra játék után, hogy kit viszek tovább. Arra leszek kíváncsi, hogy a kinézet-megosztós helyen mikor jelennek meg az első Scott Ryder-ek, akik szakasztott másai lesznek a default néhai Commander Shepard-nak. :DDD

Remélem a tesó nem megnyomorodik vagy ilyesmi, az elég nagy szívás lenne így, hogy külön létező tényezők lesznek a játékban, plusz még némileg más karakterek is még irányított karakterként is. Krepáljon be a Daddy implant agykárosodás nélkül, küldjék el havat kaszálni valamerre vagy nemtom. :))

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#2709) Chabe89 válasza [Prolixus] (#2706) üzenetére


Chabe89
addikt

Az első kép ahol nem úgy néz ki a csajszi, mint egy tini nindzsa teknőc. :D

(#2710) Exelsior válasza Zoli133 (#2707) üzenetére


Exelsior
senior tag

Ismerős körben mindenkinek Sara a szimpatikusabb. :)

Samsung galaxy fold 4 12/256 gb ,- Samsung Odyssey G6 S32BG650,ROG STRIX B550-A GAMING Lian Li Galahad AIO 240mm ARGB White,Ryzen 3600, Corsair RM850\Corsair Vengeance RGB PRO 2X16GB,GeForce-RTX-3080-GAMING-TRIO-PLUS-12G-LHR/Lian Li LANCOOL 216 RGB White,keychron k8,ROG Pugio II/Logitech G935

(#2711) J.Hetfield válasza Exelsior (#2710) üzenetére


J.Hetfield
aktív tag

Meh... :U

(#2712) Vistaboy válasza Zoli133 (#2707) üzenetére


Vistaboy
veterán

Korábban próbáltam én is FemShepet, de valahogy furcsa volt beleélnem magam egy nő szerepébe. Érdekes módon az olyan játékokban, ahol nincsenek mélyebb kapcsolatok, romantikázás és hasonló, ott kifejezetten tetszenek a női karakterek (Pl. Tomb Raider), viszont ME esetén furcsa volt férfiakkal flörtölni. Oké, ott volt Liara is, de valamiért nem tűnt szimpatikusnak a gondolat, hogy leszbikus csajjal legyek.

Úgyhogy én elsőre mindenképp férfi karaktert kezdek, és lehetőleg nem Peebeet kell egyből gerincre vágni, mert ha mégis kedvem szottyan egy kis változatosságra, akkor már inkább egy leszbikus csajjal udvarolok más csajoknak, mint férfiakra nyomulni... beh... :DDD

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#2713) zsoltee10


zsoltee10
addikt

Én is megnéztem egykét videót, van, amelyiknek a hangulata nagyon átjön, de nekem pl. eleve nem tetszik a felnyírt hajú szőke csaj. Ashley jobban bejött anno, mint most Cora. :)

(#2714) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

Live-Die-Respawn

(#2716) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

"A Single planet in Mass Effect: Andromeda will be bigger than Dragon Age: Inquisition"

:C

Live-Die-Respawn

(#2717) BoneDragon válasza oriic (#2716) üzenetére


BoneDragon
veterán

Persze a mako miatt, ez nem jelenti azt, hogy mindenhol küldetések lesznek. Gondolom bolygónként 1-2. Többi max ilyen randomizált "kincskereső".

(#2718) Exelsior válasza BoneDragon (#2717) üzenetére


Exelsior
senior tag

remélem több mert az nem lesz túl sok. :D

Samsung galaxy fold 4 12/256 gb ,- Samsung Odyssey G6 S32BG650,ROG STRIX B550-A GAMING Lian Li Galahad AIO 240mm ARGB White,Ryzen 3600, Corsair RM850\Corsair Vengeance RGB PRO 2X16GB,GeForce-RTX-3080-GAMING-TRIO-PLUS-12G-LHR/Lian Li LANCOOL 216 RGB White,keychron k8,ROG Pugio II/Logitech G935

(#2719) TBT válasza Exelsior (#2718) üzenetére


TBT
addikt

Valószínűleg ezért is olyan visszafogott a játék marketingje. Nincs már mit mutatni belőle. :DDD
Tavaly Mirrors Edge Catalyst-nél is eljátszották ezt házon belül (EA). Ott se sok mindent mutattak róla, azzal takaróztak, nem akarnak lelőni semmit sem. Aztán megjelent és csalódott mindenki, mert a játék tényleg csak annyi volt, amennyit 1-2 hónappal a megjelenése előtt mutogattak belőle. Se több, se kevesebb. Valamiért az az érzésem, hogy itt is ez lesz.
Emellett nem volt nagy szám, nagyon közepes játék, mindenhonnét összelopkodva és összecsapva. A 2008-as részt "meggyalázva".

De ne legyen igazam, mert én is várom már! :DD

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#2720) xPraetoriaNx


xPraetoriaNx
senior tag

Speciál nekem egyik ismerősöm azon károg folyamat, hogy multipléjerből semmit nem mutattak-mondtak, és aggódik. Sz'al lehet még itt meglepetés. :D (Hogy milyen, az más kérdés, én a jóban bízom, mert én is nagyon várom már ezt a gammát egy ideje)

There is no war. Only the harvest.

(#2721) Chabe89 válasza xPraetoriaNx (#2720) üzenetére


Chabe89
addikt

Mert ez egy hatalmas Multiplayer cím volt mindig is ugyebár. :U :)

(#2722) vg válasza Chabe89 (#2721) üzenetére


vg
addikt

Igen, a harmadik részben szuper a multiplayer. Sok sok karakter, sok sok fegyver. Remek móka a mai napig.

(#2723) oriic válasza vg (#2722) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

És szerintem sokat nem is változtatnak rajta, kb ugyanazt kapjuk itt is. Legalábbis remélem hogy minimum ugyanazt kapjuk: :D

Live-Die-Respawn

(#2724) xPraetoriaNx válasza Chabe89 (#2721) üzenetére


xPraetoriaNx
senior tag

Igen, majdnem 400 órám van a 3. rész multiplayerében... :D

There is no war. Only the harvest.

(#2725) vitaro válasza Chabe89 (#2721) üzenetére


vitaro
senior tag

Nem volt az, de a harmadik részt nekem a multiplayer mentette meg. S bár faék egyszerűségű az egész, az elmúlt öt évben sikerült több, mint 1000 órát beleölnöm. Mai napig rendszeresen elővesszük haverokkal egy-két meccs erejéig.

Tudom, blaszfémia amit mondok, de jelenleg úgy érzem, hogy ha meg fogom venni az Andromedát, akkor az inkább a multiplayer miatt lesz. Jöhetnek a kövek! :DDD

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#2726) Chabe89


Chabe89
addikt

Ne értsétek félre, én is sokat toltam a multit, de ez akkor se volt soha egy nagy multis cím, hogy arról kéne videókat mutogatni. Harcrendszerből már láthattunk elég sok dolgot, a játékmódok meg valószínűleg ugyan azok lesznek, mint a 3. részben csak egy kicsit megfűszerezve.

(#2727) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Nos, egyelőre még semmi sem biztos, illetve hivatalosnak még csak közel sem mondható, de talán megvan a multiplayer beta indulásának időpontja.

Március 9. (esetleg 10. de ez még képlékeny) :)

Live-Die-Respawn

(#2728) Chabe89 válasza oriic (#2727) üzenetére


Chabe89
addikt

Platform, Origin Access...ezekről nincs infó?

(#2729) oriic válasza Chabe89 (#2728) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Csak Xbox-on és PS4-en lesz béta. Access korai hozzáférésről egyelőre csak annyit tudunk mint eddig. 5 nappal premier előtt indul, 10 óra játékidőt kapunk, korlátlan multi, korlátozott kampány, mentések vihetőek teljes kiadásba.

Aki lemaradt preview-ekről azoknak kis összegzés. (lehetnek újdonságok is benne)

[link]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#2730) Chabe89 válasza oriic (#2729) üzenetére


Chabe89
addikt

Szomorú. :)

(#2731) [Prolixus] válasza oriic (#2729) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Van benne téves infó is, szóval csak óvatosan.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#2732) oriic válasza [Prolixus] (#2731) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mire gondolsz? Csak mert tudok srácnak írni, hogy pontosítson.

Live-Die-Respawn

(#2733) J.Hetfield válasza oriic (#2716) üzenetére


J.Hetfield
aktív tag

Ezt olvastam már több helyen, tuti nem kamu? Azért az Imquisition területei baromi nagyok voltak, oké, hogy most tankkal lehet bejárni de akkor is :Y

(#2734) [Prolixus] válasza oriic (#2732) üzenetére


[Prolixus]
addikt

The squadmate with the least amount of dialogue has more than all of Shepard's in Mass Effect 3.[2]

OBJECTION! [link]

Magyarul ezt Mac Walters cáfolta. Ez elírás a cikkben, még hozzá elég durva. Én amikor először gondoltam erről már akkor hülyeségnek tűnt (Shepnek több mint 24 ezer sora van a ME3-ban, a legtöbbet beszélő csapattárs, Liara drága meg 1400 körüli sorral "szerénykedik"..."kis" különbség. De még ha valaki nem tudja a pontos számokat, már akkor is érzetre tudja, hogy jelentős eltérés van Shep meg a csapattársak között), mondom nem létezik, hogy ekkora különbség legyen a játékok között. És valóban. Szóval a valóság az, hogy a MEA-ban a legkevesebbet beszélő csapattársnak is több sora lesz, mint a ME3-ban legtöbbet beszélőnek, de nem több, mint Shepardnak, utóbbi még mindig teljesen más súlycsoportban versenyzik.

És mivel a területre vonatkozó infó (Smallest planetary zone in Andromeda is larger than all of Dragon Age: Inquisition.[2]) is innen származik, szerintem ezt is kezelhetjük nagy adag szkepticizmussal. Nomad miatt biztos, hogy nagyobb lesz a terület mint a DAI-ben, de hogy ennyivel nagyobb (nem tudjuk hány bolygó lesz, de 5-6 biztosan), az nekem megint gyanús. Vagy tök üresek lesznek a bolygók, és fél órákig csak vezetgetnünk kell...

Ez meg csak egy "érdekes" elírás, ha már javításra buzdítod az illetőt:

Drack is the "antithesis of Gruny", older, wiser, and matured.[6]

Gruny? As Pascale Gruny? :))

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#2735) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Artbookból néhány kép.

Live-Die-Respawn

(#2736) Zoli133 válasza oriic (#2735) üzenetére


Zoli133
őstag

Ezek szerint Cora egy ideig jobban nézett ki, meghagyhatták volna ezt a fejet. :/

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#2737) Tibtobi válasza oriic (#2735) üzenetére


Tibtobi
tag

Képeket nézegetve csak egy dologra tudtam gondolni: messze még a március 23 :O

(#2738) alratar válasza Zoli133 (#2736) üzenetére


alratar
addikt

Nekem nem jön be, sztem ami végül bekerült a játékba jobb. :)

De ízlésekről ne vitázzunk. ;)

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#2739) S1M0N


S1M0N
senior tag

!SPOILER!

17 Minutes of Mass Effect Andromeda: Peebee's Loyalty Mission Gameplay (4K 60fps) - IGN First

A látványra nem lesz panasz, de az arcmimika még mindig eléggé furcsa...

(#2740) Ch0b válasza S1M0N (#2739) üzenetére


Ch0b
tag

MUST RESIST! Még szerencse, hogy van mit csinálnom a megjelenésig :)

(#2741) norti válasza S1M0N (#2739) üzenetére


norti
addikt

Én simán megnézem, köszi, sosem zavartak a spoilerek :D

(#2742) J.Hetfield válasza S1M0N (#2739) üzenetére


J.Hetfield
aktív tag

Femryder :W ...na mindegy azért megnézem.

(#2743) oriic válasza S1M0N (#2739) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egy dolog ami zavar. Az AI hangja. :(

Live-Die-Respawn

(#2744) S1M0N válasza oriic (#2743) üzenetére


S1M0N
senior tag

Igen, ez nekem is feltűnt, nagyon nem illik hozzá, számomra olyan "valaki mondja fel a szövegét és kész".
Az előző részekben sokkal jobban tetszettek az AI/Robot hangok.

(#2745) J.Hetfield válasza oriic (#2743) üzenetére


J.Hetfield
aktív tag

Mint Herbert a Family guy-ból :DD Amúgy is túl sokat dumálnak...a grafika viszont ütős.

(#2746) Ryder62 válasza S1M0N (#2739) üzenetére


Ryder62
őstag

Nem rossz, de még mindig nem győzött meg, hogy rögtön megjelenés után megvegyem 15k-ért -- tuti lesznek DLC-k 10k vagy több értékben még hozzá.

Valószínűleg nem kell mondanom, hogy nagy ME fan vagyok.

(#2747) tiv83us válasza S1M0N (#2739) üzenetére


tiv83us
veterán

:R

Elso 8 percet megneztem, a tobbit megvarom 21-ig. :K
PeeBee egyre szimpibb, kicsit olyan, mint egy "sister I never had" :D

oric: Szerintem SAM-et jol eltalaltak, pont ugy beszel-viselkedik, mint egy AI. EDI hangja joval kellemesebb volt, dehat nem lehet mindenki Tricia Helfer :O

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#2748) vitaro válasza S1M0N (#2739) üzenetére


vitaro
senior tag

Végre egy vágatlan gameplay. Erre vártam. De nem győzött meg. Nagyon nem. Szépen fog kinézni, de ezen kívül más pozitívumot nem tudok felhozni. Nekem nagyon nem adja. Ez van. :(

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#2749) J.Hetfield válasza vitaro (#2748) üzenetére


J.Hetfield
aktív tag

Valahogy ez most nekem se jött be, a legjobb szó az unalmas lenne rá. A 20 éves taknyos főszereplőkkel se vagyok továbbra se ekibékülve.

(#2750) Snooker


Snooker
senior tag

Én ahány videót megnézek belőle, minden egyes után egyre kevésbé várom a játékot és válok egyre jobban csalódottá...olyan semmilyen az egész, meg a crew-al sem vagyok kibékülve, a főhösökről meg inkább nem is mondok semmit..remélem az előzetes félelmeim alaptalanok..igaz lehet túl sokat várok...

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect: Andromeda [Spoiler Alert!] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.