Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect: Andromeda [Spoiler Alert!] (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-02-22 22:39:15

LOGOUT.hu

Itt csak hivatalos forrásból származó információkat olvashatsz. Rajongói teóriák, egyebek ezen összefoglaló tárgyát nem képezik. Az összefoglalóval kapcsolatban bármilyen észrevételt, javaslatot szívesen látunk!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7001) Zoli133 válasza bubostyuk (#7000) üzenetére


Zoli133
őstag

Annyit találtam hirtelen hogyha a nomad-al lezuhansz/vízbe hajtasz, hogy respawn-olj akkor utána elvileg megjavulhat, ezt esetleg megéri megpróbálni.

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#7002) bubostyuk válasza Zoli133 (#7001) üzenetére


bubostyuk
csendes tag

koszi kiprobalom,bar eddig nem tudtam akkorat esni a nomaddal h respawnoljak.

(#7003) bubostyuk válasza Zoli133 (#7001) üzenetére


bubostyuk
csendes tag

sikerült! :) de eleg volt hozza kihajtani a mission teruletrol.koszi a tippet.

(#7004) Jorus


Jorus
nagyúr

Sok év alatt nagyon sokszor végigjátszottam a trilógiát PC-n, aztán idén vettem egy PS5-ös, és nyilván azon is lenyomtam most az eredeti 3 részt egymás után - még mindig hatalmas élmény a gyári endingekkel is. Úgyhogy gondoltam megnézem az Andromedat is. Egyelőre nagyon kellemes csalódás a játék, mert bár nekem semmilyen ME hangulatot nem hoz - miért is hozna? 600 év, sok fényén távolság :) - de nagyon jól el lehet benne merülni. Egyelőre az EOS-on jártam, megvan az első outpost. A látványvilága nagyon kellemes, karakterek is érdekesek, meg a sztori is magával ragadó egyelőre. A kutatás-fejlesztés és az inventory meg a kedvencek menü egyelőre nekem kicsit katyvasz, de majd idővel megszokom nyilván. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#7005) CPT.Pirk válasza Jorus (#7004) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Igen, az R&D az egy katasztrófa... Btw inkább PC-n érdemes az Andromedat tolni, sok QoL mod van rá, ami nélkül egyes kevésbé csiszolt részei a játéknak igazán fájdalmasak.

Amúgy a bugoktól és kidolgozatlan részletektől eltekintve, frankó az Andromeda. A multija is élvezetes volt.

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#7006) Jorus válasza CPT.Pirk (#7005) üzenetére


Jorus
nagyúr

Lehet majd később megveszem PC-re is, de áttereltem minden játékot PS-re, hogy ne üljek annyit a gép előtt (munka miatt alapból 8-10 órát a PC előtt ülök), így legalább átmegyek a nappaliba játszani. :D

Az EOS-on idővel majd oszlik a sugárzás? Mert most van több olyan küldi, aminek a helyszíne a sugárzási szint miatt nem megközelíthető, mert szétesik a Nomad. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#7007) Zoli133 válasza Jorus (#7006) üzenetére


Zoli133
őstag

EOS sugárzás, ha jól rémlik ha továbbhaladsz a fő szálon akkor elkezd oszlani.

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#7008) CPT.Pirk válasza Zoli133 (#7007) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Azt hiszem már az is elég volt, hogy elhagyd a naprendszert egyszer.

Jorus: még sugárkövetés (szerű) modot is lehet feltenni, de azt már pénzért. Vannak sokkal bővebb leírások, de pl. itt egy jó áttekintő a modokról: [link]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#7009) Jorus válasza CPT.Pirk (#7008) üzenetére


Jorus
nagyúr

Hm, elég jól néznek ki, köszi a tippet, második végijátszásom PC-n lesz szerintem. :)
Mindjárt az első mod szimpatikus a linkelt listából, tegnap asszonnyal már a szemünk folyt a sudokuzásban, a Voelden, amikor be kellett indítani a 3 monolitot. :D

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#7010) Jorus


Jorus
nagyúr

Bányászatra van valami hint? Mármint azon kívül, hogy a térképen jelzett zónában kavarok bekapcsolt mining komputerrel, mint fakanál a lekvárban. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#7011) Jorus


Jorus
nagyúr

Nagyon kellemes csalódás a játék, lassan 80 óránál járok, sztoriban a Meridianon. Az elején azt hittem, hogy nagy hiányérzetem lesz a szinte full renegát Jane Shepard után a bohókás tini Jane Ryderrel, de nagyon jó a hangulata, stílusa így a vége felé is. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#7012) Remus389


Remus389
veterán

Sziasztok, én is megvásároltam a játékot, most le van értékelve 4,79 USD-re jan 5.-éig.

Azt tudom hogy a videókártyám elégtelen hozzá (RX 570 4GB), de nemsokára veszek hozzá egy Vega64 vagy Vega56 típust. Azzal már jó lesz full HD-ra.

Jelenleg a Mirror's Edge Catalyst-et és a COD WWII-t tolom, arra jó még a mostani is.

A lényeg hogy a látványjavító és egyéb mod-okkal mi a tapasztalat? Tud ezzel kapcsolatban bárki is javaslatot mondani, tapasztalatot megosztani?

Pl van olyan amely jelentősen csökkenti az FPS-t és nem éri meg? Vagy van-e olyan amely kifejezetten ajánlott?

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#7013) CPT.Pirk válasza Remus389 (#7012) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Én egy RX460 4GB-al játszottam az elején, medium környékén FXAA-val elvitte 1080p-ben. RX560 már kicsit jobb volt, de nem sokkal. A Vega kártyákat viszont szerintem kerüld, mert szerény teljesítményükhöz képest rettentő sokat fogyasztanak és emiatt hangosak mint egy hajszárító. Érdemesebb valami kicsit modernebb dolgot nézni, mint pl 5600XT-k vagy 6600XT-k használtan.

Úgy egyébként még fizetős ray-tracing jellegű mod is van a játékhoz. Nézd meg ezt a listát, főleg az elsőt: [link]

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#7014) Remus389 válasza CPT.Pirk (#7013) üzenetére


Remus389
veterán

Köszi a linket, még olvasgatok a témában.

Amúgy jó az a Vega, nekem már volt Asus Vega56-osom, csak eladtam, mikor fentment nagyon az ára. Undervoltolni kell és akkor jó. Csendes is volt. Talán most egy Vega64-est veszek, amire nekem kell arra jó. Amúgy még egy dolog van, nem UEFI-s az alaplapom, szóval Vega-nál újabb Radeon problémás.

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect: Andromeda [Spoiler Alert!] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.