Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect: Andromeda [Spoiler Alert!] (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-02-22 22:39:15

LOGOUT.hu

Itt csak hivatalos forrásból származó információkat olvashatsz. Rajongói teóriák, egyebek ezen összefoglaló tárgyát nem képezik. Az összefoglalóval kapcsolatban bármilyen észrevételt, javaslatot szívesen látunk!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1251) Dogengar válasza BoneDragon (#1249) üzenetére


Dogengar
aktív tag

Azért se az EA, se a Bioware valami szent banda, ne védd őket ennyire. :)

(#1252) BoneDragon válasza Dogengar (#1251) üzenetére


BoneDragon
veterán

Az egy dolog, de egy játékukat se downgradelték még. Ennyit tud a Frostbite.

(#1253) oriic válasza Dogengar (#1251) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az EA játékaival leginkább tartalmi gond szokott lenni, a kinézettel nincs gond.

Live-Die-Respawn

(#1254) Televan74


Televan74
nagyúr

Tuti lesz hozzá "játékból kivágott" dlc! ;]

Amúgy nekem elég volt ennyit is látni a játékból egyenlőre,a többit majd jövőre.Az rpg -k egyre több időt igényelnek.Nyugodtam lehet számolni min. 4-5 éves ciklusokra.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#1255) [Prolixus] válasza BoneDragon (#1249) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Mondani, meg ígérgetni sok mindent lehet. Abban igazad van, hogy a Battlefront gyönyörű volt, ha már jó nem. DA:I szerintem egy picit csúnyult azért, mire megjelent.

Az mindenesetre kétségtelen, hogy a Frostbite játékokat kevésbé érinti ez a probléma, mint az Ubifos kiadó játékait. Ezt nem is vitatom. De azért várjuk ki a végét...legyen neked igazad amúgy, én is annak örülnék.

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#1256) Gyula84 válasza Televan74 (#1254) üzenetére


Gyula84
veterán

ez egyértelmű manapság :(((

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#1257) Xerxész válasza #58450688 (#1241) üzenetére


Xerxész
őstag

Igen szép. :)

(#1258) parkr


parkr
őstag

bárcsak meglépnék azt hogy az űrbeli jeleneteknél nincs hang, max. valami zene

és ez vajon mi? nem tűnik Citadel méretűnek, szóval valami más lehet

[ Szerkesztve ]

(#1259) J.Hetfield válasza parkr (#1258) üzenetére


J.Hetfield
aktív tag

Citadel 2, nagyon hasonló. Miért ne lehetne akkora? Ebből a képből nem derül ki.

(#1260) parkr válasza J.Hetfield (#1259) üzenetére


parkr
őstag

a háttérben van több is. szerintem hajók lesznek ezek.
relay-re is gondoltam, de egycsomóban ennyinek nem sok értelme lenne.

(#1261) ssanyesz válasza parkr (#1258) üzenetére


ssanyesz
csendes tag

Lehet hogy Citadella 2, de azon se csodálkoznék ha ez küldözgetné utánunk a telepeseket az Androméda galaxisba, ahova kolonizálni / gyarmatosítani megyünk. ;]

(#1262) #58450688 válasza parkr (#1258) üzenetére


#58450688
törölt tag

Ez a hajó volt benne a tavalyi N7day videóban amiben J Hale konferált, ezzel mennek a telepesek az Andromedába..
1:7 nél!

[ Szerkesztve ]

(#1263) parkr válasza #58450688 (#1262) üzenetére


parkr
őstag

tényleg erre nem is emlékeztem.
akkor viszont azok a körívek lehetnek az új relay-ek szerintem

(#1264) [Prolixus] válasza parkr (#1263) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Akármi is lesz, rohadtul királyul néz ki. Ezt az általad berakott képet igazán el tudnám viselni fullHD minőségben, háttérképként.

Ha valaki megtalálja a trailert feltöltve eredeti minőségben, ne tartsa vissza. :)

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#1265) #58450688 válasza [Prolixus] (#1264) üzenetére


#58450688
törölt tag

Ez a max amit yt-tól elvárhatsz: Eredeti forrás!

(#1266) Tnil


Tnil
tag

Katt. Cuki a csaj. :)

(#1267) #58450688 válasza Tnil (#1266) üzenetére


#58450688
törölt tag

Helyes! Ryder van olyan jó mint a Shepard :) Alig várom hogy újra kalibráljam majd a gyári csajszit a saját Femshep karakteremmé :D "
Mert harcolhatsz mint egy Krogan, futhatsz mint egy leopárd, de sosem leszel jobb Shepard parancsnoknál!!!"

(#1269) J.Hetfield válasza #58450688 (#1267) üzenetére


J.Hetfield
aktív tag

Van olyan jó? :D Mindkettő baromi jellegtelen, kicsit lehetnének kreatívabbak. A csaj feje meg szokás szerint elég ortopédnak néz ki :)) , pedig reméltem, hogy ezúttal normális karaktereket lehet majd készíteni. :(

(#1270) parkr válasza J.Hetfield (#1269) üzenetére


parkr
őstag

a Shepard legalább jobban hangzott (szerintem)

(#1271) #58450688 válasza J.Hetfield (#1269) üzenetére


#58450688
törölt tag

Igen, igaz, de nem akartam negatív lenni, gondoltam úgyis megalkotom a saját szokásos karakteremet! A 3.részben sem volt könnyű, mert jóval randább volt mint a második, azért a Frosbite motortól sokkal többet várok majd:)
A gyári emberkék mindig bénán néznek ki valahogy, kivéve Femshep a 3-ból, ő nagyon dögös, csak nem elég badass nekem. A Ryder név meg tuti úgy jutott valaki eszébe, hogy a tavalyi Jonny Cash számot dudolgatta, azért remélem nem lesz belőle western :D

[ Szerkesztve ]

(#1272) #58450688


#58450688
törölt tag

Egy trailer analysis ha valaki szuper angolból írja le legyen szíves mire jutott a csajszi, egy részét értettem, de vannak dolgok akiket elnézett pl a fentebb tárgyalt űrhajót sem ismerte fel?

(#1273) parkr válasza #58450688 (#1271) üzenetére


parkr
őstag

a Firefly sem western, csak "vegyített" mégis jó volt :)

(#1274) [Prolixus] válasza #58450688 (#1272) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Megemlíti, hogy talán ezek azok az űrhajók, amelyekkel az emberiség elhagyta a Tejútrendszert és elhúzott az Androméda-galaxisba. Lehet "de novo" jutott erre a következtetése, vagy lehet a FemShep-es kedvcsináló alapján. Igazság szerint biztosan még nem tudjuk, hogy ezek a Citadel-szerű hajók azok, amelyekkel utaztak az emberek. A FemShep-es videó erre utal, de hivatalos megerősítés vagy ilyesmi nem volt eddig tudtommal, szóval a csaj nem feltétlen mulasztotta el az összefüggést, lehet csak óvatosabban találgat.

Amúgy sok infót nem szolgáltat ez az "elemzés" a teljesen nyilvánvaló dolgokon kívül (az új hajónk a Tempest, lesznek benne kroganok, a végén az a női főszereplő, látható az asari stb). Ezeket szúrta még ki:

- Annál a jelenetnél, ahol valószínűleg az új galaxis-térkép előtt áll a főhősünk, mellette a 2 oldalon egy (valószínűleg) krogan és egy (valószínűleg) salarian áll.

- Az asarinak "szőrös" szemöldöke van, az eddigi asariknak (szerinte) ilyen nem volt eddig, csak amolyan "rajzolt". Biztos igaza van, Liara-nak valóban rajzolt szemöldöke volt, a többiekét nem figyeltem annyira. :D

- Az egyik páncélon (valszeg a főhős női változatáén) szerepel egy "A" betűs logó, de olyan logó amit eddig még nem láttunk. Hogy minek a logója, nem tudjuk.

- A Tempest közvetlenül repül a sivatagos bolygó atmoszférájában. Itt azt találgatja a csaj, hogy lehet ezúttal nem siklókkal fogunk landolni a bolygókon, hanem közvetlenül a Tempest-tel. Mondjuk a Normandy is képes volt pl. a föld légkörébe belépni és leszállni, szóval ennek kb. semmi alapja sincs, de mindegy.

Ennyi. A többi tényleg mindenféle alapot nélkülöző találgatás meg fecsegés.

Amúgy nekem tetszik ez a default női Ryder. Az orra különösen defektes, de pont ettől lesz "emberi". Nem mondom, hogy nem csiszolok majd rajta (eleve a szőkéket favorizálom :) ), de szvsz jó döntés volt, hogy nem egy hibátlan, de totálisan jellegtelen arcú szépséget választottak. Kicsit karakteres, pont ezért tetszik. Az első trilógiában is azért volt mérföldekkel jobb a default male Shep arc, mert egy az egyben Mark Vanderloo kölcsönözte a búrát hozzá. És neki sem tipikusan olyan arca van, amit egy generikus arcgenerátorral összedobna az ember, mint jóképű (de jellegtelen) férfit.

Viszont érdekes, hogy a férfit még nem mutatták meg.

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#1275) #58450688


#58450688
törölt tag

[Prolixus]!
Köszi szépen akkor majdnem minden átjött, hát igen így kikockázva se túl sok érdemi infó sajna.
Okés várom majd hogy megnézzem a karakteredet, jó kis "verseny" lesz!:)

Elnézést a fenti link hibás :( Itt a jó link, nem rossz ez a zene egyébként! :)
MASS EFFECT™: ANDROMEDA EA Play Extended Trailer Music 2016! HQ!:

(#1276) #85552128


#85552128
törölt tag

Mass Effect: Andromeda’s Mako will be easier to drive thanks to Need for Speed team

Ha külön foglalkoztak vele akkor szerintem fontosabb szerepe is lesz. Remélhetőleg jó nagy pályák/bolgyók lesznek és így akarják megoldani az utazást.

[ Szerkesztve ]

(#1277) parkr válasza #85552128 (#1276) üzenetére


parkr
őstag

azért túl nagyok ne legyenek, mert nem lesz elég rá az éves szabadságom :D

(#1278) maajsz válasza #85552128 (#1276) üzenetére


maajsz
senior tag

Lehet majd vele keresztbe menni? :DD

(#1279) BoneDragon válasza #85552128 (#1276) üzenetére


BoneDragon
veterán

Akkor jó arcade lesz, lehet itt majd szaltózni össze vissza. :D

(#1280) kriszpontaz válasza maajsz (#1278) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Kanyarodni sem kell, csak visszapattanni a kövekről :D. + nitro + drift :D.

[ Szerkesztve ]

(#1281) Fkris válasza kriszpontaz (#1280) üzenetére


Fkris
őstag

Emlékszem, NFSU 2ben a kanyart úgy lehetett a leggyorsabban bevenni, ha szépen a neon nyilakhoz húzódtál, és azoknak az ive terelt be a kanyarba, még lassítani sem kelett.
Régi szép idők.

Ja, és az ellenfél autójáról dodgen sose megy ki a divatból :D ;]

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#1282) maajsz válasza Fkris (#1281) üzenetére


maajsz
senior tag

Hátha csinálnak multiba mako versenyt :D

(#1283) ssanyesz


ssanyesz
csendes tag

Itt azért elég sok, talán minden info és interjú össze van gyűjtve egy helyen.

(#1284) J.Hetfield válasza ssanyesz (#1283) üzenetére


J.Hetfield
aktív tag

"There is more than one Ryder. There is a Ryder family, we're going to tie that in to the story.' (This wil start in character customization, which will be quite different.)" Na ez érdekes, hasonló lehet mint a Dragon Age? :Y

(#1285) ssanyesz válasza J.Hetfield (#1284) üzenetére


ssanyesz
csendes tag

Könnyen lehet, hogy átemeltek pár ötletet a Dragon Age 2-ből, nekem az pl tetszett, hogy a kasztunktól függött melyik testvérünk maradt életben.

(#1286) #58450688


#58450688
törölt tag

Sziasztok! Lehetek egy kicsit off? Tudjátok, hogy szeretek videózni, meg mutogatni, szeretnék egy Halálhajó (Event Horizon) stílusú sci fi filmet készíteni, és ehhez készítettem egy tech demót, minimálisan kapcsolódik ide, légyszi ne minuszoljátok YT-on, csak írjátok meg ha inkább tegyek le a fent vázolt tervemről! :D Köszönöm szépen!

[ Szerkesztve ]

(#1287) Ryder62 válasza J.Hetfield (#1284) üzenetére


Ryder62
őstag

Ryder family, mi? Ja, nagy a családfa.

Látványilag nagyon szép az új ME. A Tempest jól néz ki, amolyan Supermodern Normandy.

Bár nem értem, hogy egyáltalán kik ellen harcolunk.

A női karakterre sem tudom hogy eset a választás mint standard karakter. Egy felmérés szerint a játékosok azzal játszanak (a legtöbbje) amit eléjük tesznek. ME3-at standard male Sheppel tolták a legtöbben és - hihetetlen, de igaz - katona kaszttal ami szintén alap beállítás.

(#1288) [Prolixus] válasza Ryder62 (#1287) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Nincs olyan hogy a női vagy a férfi változat a standard karakter.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#1289) Televan74 válasza Ryder62 (#1287) üzenetére


Televan74
nagyúr

Találgathatok? Mindenki ellen harcolunk!Hisz új kolóniát kell létrehoznunk.Lesz benne egy "szuper" faj aki ellen heroikus csatában kell győznünk.Alap rpg recept. :DDD ;]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#1290) Vistaboy válasza Ryder62 (#1287) üzenetére


Vistaboy
veterán

Igaz, hogy én is férfi karakterrel és katonával toltam, de csak azért, mert egy olyan játékban, ahol kiemelt szerep jut a társas kapcsolatoknak és romantikának is, ott nem igazán tetszene, ha férfiaknak kellene csapni a szelet. Oké, van lehetőség másra is, de az valahogy nem ugyanolyan. Remélhetőleg azért legalább annyi szabadságot hagynak karaktergenerálás terén - ha már nem lehetünk idegen fajúakkal -, hogy legalább a nemünket megválaszthatjuk. És azt is remélem, hogy több választási lehetőség lesz ilyen téren is, nem csak egy-kettő, mert úgy lenne az igazi. :)

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#1291) BoneDragon válasza Vistaboy (#1290) üzenetére


BoneDragon
veterán

Pont emiatt sosem indítottam női karaktert egy játékban sem. Én egy karakterrel szeretek azonosulni és egy nőivel nem tudok. Szerintem ahhoz kell egy enyhe meleg beütés, hogy egy férfinak csapd a szelet.... ( huh ebből mekkora flame lesz ;] ) Bocsi, ha valakit megsértettem ezzel. :))

(#1292) Zoli133 válasza BoneDragon (#1291) üzenetére


Zoli133
őstag

De nem kötelező férfinak csapni a szelet, volt hogy próbáltam női karakterrel, de mindig ott volt liara választásként. :)
Am nekem se ment egyszerűen női karakterrel, de megszoktam nem olyan rossz az, ha már 4-5x végigviszi az ember férfivel akkor jó ha utána kicsit más a dolog.

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#1293) #85552128 válasza Zoli133 (#1292) üzenetére


#85552128
törölt tag

Én végigvittem mindkettővel, de a női szinkron kb. minden helyzetben elpicsázza a férfi hangot... Színészileg nagyon gyenge választás volt, talán a leggyengébb az egész játékban.

(#1294) maajsz válasza BoneDragon (#1291) üzenetére


maajsz
senior tag

Én 2x toltam le az alap male sheppel addigra kiismertem a románc részt is, sima soldiert meg soha nem játszottam, miután megismertem a tech/bio abilityket eszembe se jutott kipróbálni. Ezután meg végig Femshepeztem ott egy 1-3 Liaras románc volt utána viszont csak kb összevissza leszboszizás. A 2 meg 3 részbe majd kis szenvedéssel az elsőbe is elég szép femshepet össze tudtam hozni, utána a headmorph már csak hab volt és sokkal nagyobb "badass" feeling volt amikor csajjal irtottam le a népet, meg valahogy a renegade interruptok is jobban bejöttek.

(#1295) #58450688 válasza BoneDragon (#1291) üzenetére


#58450688
törölt tag

Minek kellene azonosulni? meg a férfi femshep egy izmos 35 éves pasi, ha te is ilyen vagy akkor ok! :) No offense persze úgy játszol hogy csak szeretnél! :R
Én azért tolom női karakterrel, akár bele is szerethetek, aggódom érte, izgulok mi lesz a sorsa, mint egy tv sorozatban, a male Shepard egy pillanatig sem tudott érzelmileg megingatni, nem nagyon érdekelt mi lesz a sorsa.

[ Szerkesztve ]

(#1296) parkr válasza #85552128 (#1293) üzenetére


parkr
őstag

mármint hogy jobb mint a férfi? ki lett már tárgyalva hogy egy katonához illik az ilyen.
szerintem pl. az egyik legjobb hang.

(#1291) BoneDragon a kapcsolatokat abszolút ki is lehet hagyni egyébként

[ Szerkesztve ]

(#1297) GypsFulvus2 válasza #58450688 (#1295) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Szerinted 35 éves izmos pasik nem játszanak? Nekik tilos? ;) Amikor a Mass Effect 2007-ben megjelent, épp 34 éves voltam, és akkor már 15 éve kempoztam, szóval a testalkatom is stimmelt még (azóta már zsíros disznó lettem). És igen, én is beleéltem magam Shep szerepébe. Női karaktert egyszer próbáltam indítani, mert kíváncsi voltam a renegade játékmód eltéréseire, de nem bírtam végigvinni. Ízlések és pofonok.

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#1298) #58450688 válasza GypsFulvus2 (#1297) üzenetére


#58450688
törölt tag

Én 42 éves izmos (kigyurt) pasi vagyok :) nem azért írtam, hanem hogy pl egy 12 éves srác hogyan éli bele magát egy nagydarab badass fickó szerepébe? ennyi erővel női karakterrel is tolhatja így értettem... valahogy :)

(#1299) J.Hetfield válasza #58450688 (#1298) üzenetére


J.Hetfield
aktív tag

Nem emlékszem már rá mi járt a fejemben 12 évesen, de szerintem ebben a korban sok gyerek szeretne kígyúrt badass katona lenni :DDD Inkább mint egy csaj...
Amúgy ha választható a karakter neme egy játékban én is mindig férfivel nyomom, nővel játszani nem is tudom, valahogy fura lenne :N

(#1300) #58450688 válasza J.Hetfield (#1299) üzenetére


#58450688
törölt tag

Világos :) De azért jó hogy most is lesz lehetőség választani! :C

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect: Andromeda [Spoiler Alert!] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.