Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect: Andromeda [Spoiler Alert!] (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-02-22 22:39:15

LOGOUT.hu

Itt csak hivatalos forrásból származó információkat olvashatsz. Rajongói teóriák, egyebek ezen összefoglaló tárgyát nem képezik. Az összefoglalóval kapcsolatban bármilyen észrevételt, javaslatot szívesen látunk!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1051) Chabe89 válasza oriic (#1050) üzenetére


Chabe89
addikt

Meglepődtél? :U :D

(#1052) tiv83us válasza oriic (#1050) üzenetére


tiv83us
veterán

Source?

/Teljesen varhato volt amugy.../.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#1053) vitaro válasza oriic (#1050) üzenetére


vitaro
senior tag

Felőlem jöhetne 2020-ban is, csak jó legyen! :B

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#1054) tiv83us válasza vitaro (#1053) üzenetére


tiv83us
veterán

En is igy vagyok vele. (De azert 2020 ne legyen :N)

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#1055) birorichard válasza tiv83us (#1052) üzenetére


birorichard
őstag

Én itt olvastam. Amúgy reszelgessék csak nyugodtan, ha jövő év végére csúszik, se baj, csak b*sszon oda rendesen! :D

(#1056) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Egyáltalán nem meglepő a csúszás. Mikor bejelentették tavaly az időpontot, már akkor tudtam, hogy késni fog.

(#1057) oriic válasza birorichard (#1055) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen ott olvastam, csak mobilról nem tudtam belinkelni. S:

Live-Die-Respawn

(#1058) #85552128 válasza oriic (#1050) üzenetére


#85552128
törölt tag

Tudtam, hogy ha BF5 jön év végén akkor ez lesz :W

(#1059) oriic válasza #85552128 (#1058) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

BF5, Titanfall 2, Mirror's Edge Catalyst...Ezek jönnek idén , csak az ME marad jövőre. :(

Live-Die-Respawn

(#1060) birorichard válasza oriic (#1059) üzenetére


birorichard
őstag

Legalább beosztják nekünk. Egyszerre idevetnek nekünk ennyi játékot, aztán olyanok leszünk, mint a macska, mikor eldobom neki a három játékegerét egyszerre. :DDD

(#1061) tiv83us válasza birorichard (#1060) üzenetére


tiv83us
veterán

Jah, en is megvettem most 3 hete a konzolt, es el vagyok arasztva, azt sem tudom hova nyuljak :D
SW: Battlefront, par napja kezdtem Titanfallozni (imadom!), aztan elkezdtem DA:I-zni, aztan ott van a felujitott 1080p 60fps GoW, aztan ott van a Rocket League, azt sem tudom mihez nyuljak. A Titanfall nagyon meglepett, egy YouTube-os video alapjan rendeltem meg, mert tetszett, hogy hatalmas robotok hullanak az egbol, es azota magaval ragadott teljesen :D

ps: Jah es ket es fel honap es itt a Doom is ;] :Y

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#1062) birorichard válasza tiv83us (#1061) üzenetére


birorichard
őstag

Dishonored 2, Tomb Raider, PVZ GW2, tavalyi, de hatalmas Witcher3, ha XO-d van, akkor a kettő is, Quantum Break, Dark Souls 3, Mafia 3... Végigolvasni sincs idő. :D

(#1063) tiv83us válasza birorichard (#1062) üzenetére


tiv83us
veterán

Hja, meg a piztarcam is veges azert :D

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#1064) AAtt1la válasza tiv83us (#1061) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

A Titanfall már a béta alatt megtetszett,meg is vettem megjelenéskor,csak a kevés tartalom miatt egy idő után unalmassá válik.Mondjuk azóta bekerült még pár dolog,de még így is kevés.De nem bántam meg,mert nagyon szórakoztató játék,nálam is csak a BF4 miatt szorult háttérbe,mert az azért sokkal tartalmasabb.

(#1065) Vistaboy válasza oriic (#1059) üzenetére


Vistaboy
veterán

Nem megmondtam, hogy pont a Mass Effect fog legutoljára megjelenni? Mondjuk részemről nem gond, idén bőven elég lesz a Tomb Raideren kívül a DOOM-ot megvenni, három játék már sok lenne egyszerre. Jövőre majd összekuporgatom valahogy, szerintem még így is lesz év második fele legalább, mire tényleg megjelenik. De belefér, csak ne ismétlődjék meg az, ami a ME3 esetén, vagyis zárják le rendesen a sztorit. Mondjuk biztos megint trilógiát terveznek, ami jó lenne, csak csinálják is meg jól.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#1066) oriic válasza Vistaboy (#1065) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Siker esetén tuti lesz folytatás, de ha van eszük szerintem akkor nem fogják egy baromi nagy cliffhangerrel lezárni a játékot.

Live-Die-Respawn

(#1067) [Prolixus]


[Prolixus]
addikt

Pár friss renderkép a pléhpofáról.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#1068) maajsz válasza [Prolixus] (#1067) üzenetére


maajsz
senior tag

nem tom, nekem ez a figura úgy néz ki mint ha egy 160 centis köpcös csávó emberkedne :DD

(#1069) [Prolixus] válasza maajsz (#1068) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Nekem csak a sisakkal van némi gondom, ez a gigabubi nem annyira bejövős (sosem bírtam az ilyen jellegű sisakokat), de összességében tetszik. Valahogy "földhözragadtabb", mint sok sci-fi játékos páncél, mégis cool.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#1070) Televan74 válasza [Prolixus] (#1067) üzenetére


Televan74
nagyúr

Szerintem szépen meg van csinálva.Reménykedem benne hogy hamarosan minél több infót kapunk.Ha hihetünk a kiadónak 1 év múlva kint lesz a játék. :D

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#1071) tiv83us válasza [Prolixus] (#1067) üzenetére


tiv83us
veterán

Tetszik, mondjuk erdekes az a lifego galler-ize ottt kozepen.
Tulajdonkeppen ez a karakter meg ugy 15 valtozason at fog menni megjelenesig ugyis, csak emlekezzetek az elso Mass Effect 1 trailerre :)

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#1072) [Prolixus] válasza tiv83us (#1071) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Nono, a páncél pont nem változott sokat a megjelenésre a 2006-os E3 revealhez képest. Stock feje amúgy szerintem nem is lesz, legalábbis nem úgy, mint anno Shepardnak Mark Vanderloo.

Azt a gallért nyavalyát én is most néztem csak, trailerben észre sem vettem. De így a képek alapján úgy tűnik, hogy a hasi része is valami szövetszerű anyag, meg az alkarokon a szürke rész sem fém, hanem szintén valami szövet.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#1073) tiv83us válasza [Prolixus] (#1072) üzenetére


tiv83us
veterán

Nem a pancel, de a HUD total megvaltozott, Garrus is kapott egy visort, meg mar nem emlekszem pontosan, (a star map is total mas volt), szoval tuti lesznek meg valtozasok, valoszinu aprosagok, de ez tuti nem vegleges.
Amugy nekem tetszik ez a bubi-sityak.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#1074) BoneDragon


BoneDragon
veterán

(#1075) tiv83us válasza BoneDragon (#1074) üzenetére


tiv83us
veterán

Olvastam par napja, nahat ez a no aztan total irrelevans, good luck neki bugyit arulni a Victoria's Secretben :K

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#1076) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

Live-Die-Respawn

(#1077) tiv83us válasza oriic (#1076) üzenetére


tiv83us
veterán

Ez is ilyern Reddites survey?
Hat sokat nem arul el, csak azt, hogy kb iden tuti nem jatszunk meg vele :))

De a koncepcio erdekes, hogy most mi leszunk a behatolok a szegeny nativok eletebe, hogy "na, marpedig mi jottunk felfedezni es letelepedni, ugyhogy befe tema van".

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#1078) oriic válasza tiv83us (#1077) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

EA marketinges kérdőív.

Live-Die-Respawn

(#1079) AAtt1la válasza oriic (#1078) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Nem kellett volna egy kicsit korábban megkérdezni ezeket?Mert ha még ilyen dolgok nincsenek eldöntve akkor még jó darabig nem játszunk vele.

(#1080) Televan74 válasza AAtt1la (#1079) üzenetére


Televan74
nagyúr

Én 2017 elejére tenném az (alap)játék megjelenését(pre-beta).Plusz utána még lesz egy rakat patch meg dlc. ;]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#1081) #85552128 válasza oriic (#1076) üzenetére


#85552128
törölt tag

Ez alapján még jobban várom :D
A "mi vagyunk a megszállók" eléggé érdekes koncepció a paragon/renegát döntéseknek is jóval nagyobb hatása lehet így az új világra.

[ Szerkesztve ]

(#1082) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Mass Effect Andromeda korai gameplay

Jepack jump. Jó lesz ez. :)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#1083) tiv83us válasza oriic (#1082) üzenetére


tiv83us
veterán

Hat ez igen korainak tunik. A fegyverek ugylatom a ME trilogia idoszakbol valok, ugyhogy nagyon messze nem lehet sem a multban, sem a jovoben.
Hat varos, de ez meg mindig nagyon kemenyen alpha kinezetre is, ha csak nem egy regi felvetel szivargott ki.
Vagy aprilisi trefa.

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#1084) Televan74 válasza oriic (#1082) üzenetére


Televan74
nagyúr

Ezt nem nevezném korai gameplay -nek.Egy két dolgot megmutatott,főleg az effektekből.Jetpack jónak tűnik. :DDD

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#1085) oriic válasza Televan74 (#1084) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Gameplay, vagyis játékmenet. Látunk részletet belőle, például a jetpack-jump rész. Szóval gameplay. :D :P

Live-Die-Respawn

(#1086) tiv83us válasza oriic (#1085) üzenetére


tiv83us
veterán

A Bioware Social Networkon nagyon turnak, hogy hogyan-honnan, valahogy kihalasztak belole, hogy late 2014 felvetelek. Hat nagyon remeljuk, mer' ennel meg a ME1 is csinibb volt :))

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#1087) BoneDragon válasza tiv83us (#1086) üzenetére


BoneDragon
veterán

"Hat nagyon remeljuk, mer' ennel meg a ME1 is csinibb volt"
... és így terjednek a hülyeségek. :U

(#1088) tiv83us válasza BoneDragon (#1087) üzenetére


tiv83us
veterán

Parancsolsz?

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#1089) [Prolixus] válasza tiv83us (#1083) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Az M-6 Carnifex látszódik csak egyértelműen (vagy legalábbis annak valami közeli rokona), az Avengert csak mint "kiválasztott fegyvert jelző képecske"-ként láthatod. A Carnifex volt már abban a pocsék Johnny Cash zenés ( ;] ) előzetesben is, amikor karakterünk megfordul, egy Carnifexet kap elő. Többek között ez is felvetett pár kérdőjelet, meg minden. Szóval ezek után akár az is lehet, hogy a Carnifex szerepelni fog a játékban, és nem mint helykitöltő fegyvermodellek ezek.

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#1090) tiv83us válasza [Prolixus] (#1089) üzenetére


tiv83us
veterán

A HUD-on mikor jetpackkel az urge, M7 Lancer vagy M8 Avanger figyel.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#1091) [Prolixus] válasza tiv83us (#1090) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Jaja, közben szerkesztettem a hozzászólást, én is észrevettem az Avengert második megtekintésre. Mindenesetre továbbra is azt mondom, hogy a Carnifex ott lesz a játékban.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#1092) oriic válasza [Prolixus] (#1089) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szerintem simán megjelenhetnek ugyanazok a fegyverek mint a korábbi részekben szerintem. Csak legyen elég új csúzli is. :)

Live-Die-Respawn

(#1093) [Prolixus] válasza oriic (#1092) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Alapvetően persze, miért ne? De itt az tette pikánssá a dolgot, hogy ugyebár nem nagyon tudjuk, hogy mikor játszódik a játék időben a korábbi trilógiához képest, meg úgy egyébként abban sem lehetünk biztosak, hogy figyelembe veszi majd a trilógia eseményeit bármilyen szinten is (alterverzum vagy párhuzamosan történik a trilógiával teóriák és egyebek). Na és akkor erre a játék előzetesében (meg itt is) megjelenik egy Carnifex...

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#1094) Televan74 válasza [Prolixus] (#1093) üzenetére


Televan74
nagyúr

Teljesen ismeretlen galaxisban,bőven lehetnek új fegyverek,már csak a készítők fantáziáján múlik,hogy mennyi és milyen.Az otthoni dolgokat szerintem teljesen ki veszik a játékból, mi leszünk az Andromeda galaxis szövetségi pionírjai,a többi faj(krogan,assari), hát ők vagy előttünk érkeztek oda agy minket követtek,kis számú csoportban.

Én inkább abban reménykedem,hogy nem követik el azt a hibát,amit az első részben elkövettek,hogy az Ilos -on emberi páncélok és fegyverek voltak a ládákban. Inkább ne lett volna semmit ott.Ami már úgy is a játék vége volt. :DDD

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#1095) AAtt1la válasza Televan74 (#1094) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Nem hinném,hogy mi jártunk először az Iloson,szóval bármilyen láda lehetett otthagyva.

(#1096) basaharc502


basaharc502
aktív tag

Ennél a játéknál már az első részének a megjelenésekor is arra gondoltam, hogy egy online változat mekkora királyság lenne...egy űrös tps, mmo lövölde milliónyi küldivel, tárgyal, fejleszthetőséggel, karakterképességgel.... :U :U

(#1097) [Prolixus] válasza basaharc502 (#1096) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Ettől mentsen meg minket az Úr. Ámen.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#1098) Fkris válasza [Prolixus] (#1097) üzenetére


Fkris
őstag

+12341234234!

MMO nál bejönnek a vérpisták, hajtépés, és kaptafa sztori.
Multira ott a 4 fős coop, az bőven elég, főleg ha mé kicsit csavarnak is rajta ezúttal, az pont elég élmény haverokkal, nem kell full idegenek jelenlétében játszani.

Itt a nagybetűs sztori (lenne) a lényeg, nem a közösségi élmény, előbbire nincs sok példa, utóbbira van egy pár.

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#1099) basaharc502 válasza [Prolixus] (#1097) üzenetére


basaharc502
aktív tag

Miért ne lehetne egy megalapozott franchise-ra ráhúzni egy attól különálló, de abban a világban játszódó online részt?
A játék stílusa, megteremtett világa tökéletesen alkalmas lenne egy only mmo különálló játékra. Ilyenből (sci-fi, tps, mmo lövölde, dungeonokkal, raidekkel, fejleszthetőséggel) pedig jelenleg nincs a piacon egy darab sem.

(#1100) J.Hetfield


J.Hetfield
aktív tag

Az eső pofásan néz ki. A jetpackes ugrabugrálás is jópofa.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect: Andromeda [Spoiler Alert!] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.