Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect: Andromeda [Spoiler Alert!] (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-02-22 22:39:15

LOGOUT.hu

Itt csak hivatalos forrásból származó információkat olvashatsz. Rajongói teóriák, egyebek ezen összefoglaló tárgyát nem képezik. Az összefoglalóval kapcsolatban bármilyen észrevételt, javaslatot szívesen látunk!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2501) oriic válasza [Prolixus] (#2499) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jó lenne új videó.

Amúgy betettem ezeket a képeket NeoGAF ME topikjába, amit pont ő nyitott. :DDD

_

szerk:

Egyébként szerintem a masz nélküli női Krogan is újdonság.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#2502) [Prolixus] válasza tiv83us (#2500) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Konkrétan azt mondták, hogy Sara és Scott is testre szabható lesz, Daddy Ryder viszont ezek alapján "generálódik". Az viszont nem egyértelmű, hogy Sara és Scott egy playthrough-on belül is testreszabható lesz-e...mert csinálni egy nigro Sara-t és egy kínai Scott-ot, na ezek után megnézném azt az algoritmust, ami egy kicsit is értelmesen kinéző apukát generál a lurkók alapján. :DDD

"(#2501) oriic"

Én arra a krogan engineer nőre gondoltam, akiről már van infónk. Bár ez az egész egy kissé paradox húzás, azóta is szúrja a szemem.

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#2503) J.Hetfield


J.Hetfield
aktív tag

Jók ezek a képek. Alec eddig a legszimpatikusabb a bagázsból.

(#2504) tiv83us válasza oriic (#2501) üzenetére


tiv83us
veterán

"Egyébként szerintem a masz nélküli női Krogan is újdonság."

Nemcsak, hogy Krogan, de valami vezeto scientist a Nexuson. Szegeny Mordin forog a sirjaban :))

ps: Kozeledünk a megjelenéshez, úgyhogy kapott a topik egy kiemelést.

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#2506) J.Hetfield válasza tiv83us (#2505) üzenetére


J.Hetfield
aktív tag

Hmm, szerintem [Prolixus] lenne alkalmas a kitüntető feladatra :K De ha neki nincs kedve akár én is bevállalom, úgyis állandóan itt lógok :DDD

(#2507) [Prolixus] válasza J.Hetfield (#2506) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Köszönöm hogy rám gondoltál, viszont én nem szeretném vállalni. :)

Anno viszont elkezdtem írni egy topicösszefoglalót, persze sosem fejeztem be, így nem lett túl hosszú. Ha esetleg érdekel valamit, így néz ki, nyugodtan felhasználható hasonló célra bármi belőle(nyilván egy része elavult): [link]

Kérésre természetesen elküldöm a szövegdobozos írt változatot is a linkekkel együtt. Bár van még azon is pofozni amit már megírtam, tele van elírással ahogy látom. :DDD

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#2508) tiv83us válasza [Prolixus] (#2507) üzenetére


tiv83us
veterán

Ne szerenykedj, ez kurvajo, egy GamePod cikket siman meger szvsz! :K

J. Hetfield, ha komolyan gondolod, akkor belraklak a kis kosarkamba a tobbi tombola koze :D

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#2509) J.Hetfield válasza tiv83us (#2508) üzenetére


J.Hetfield
aktív tag

Rendben, mondjuk nem tudom pontosan mi egy topikgazda dolga, de lelkes vagyok. :B

(#2510) [Prolixus] válasza tiv83us (#2508) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Na még csak az kéne. :B Ha már eszembe jutott, közben frissítettem/javítottam az elírásokat amit láttam, most már nagyjából naprakész és nincs benne az a pár sornyi felesleges spekuláció. Innentől kezdve rátok bízom. :) [link]

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#2511) tiv83us válasza [Prolixus] (#2510) üzenetére


tiv83us
veterán

Ha megerzem oric ur jellegzetes paprikasrkrumpli savanyusaggal-illatat, akkor aziranyba terelem a dolgot.

ps: Szerintem szuper. ;)

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#2512) tiv83us


tiv83us
veterán

Az elso hsz frissult, hatalmas koszonet [Prolixus] kolleganak, nagyon szuper lett! :R

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#2513) Chabe89


Chabe89
addikt

Nem akarok beleszólni, de ez így nem esztétikusabb? :D

(#2514) [Prolixus] válasza Chabe89 (#2513) üzenetére


[Prolixus]
addikt

De, egy cserét megérne mindenképpen. Most nézem én is, valszeg rossz képet töltöttem fel anno, mert van nekem is ilyen háttérmentes logó elmentve....

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#2515) vitaro válasza tiv83us (#2512) üzenetére


vitaro
senior tag

Zsiráf az összefoglaló, de az a logó + kép logóval kombó kicsit sok, nem? Chabe89 javaslata bőven elég lenne szerintem.

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#2516) [Prolixus] válasza vitaro (#2515) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Akkor szerintem a képet kellene meghagyni és megcsinálni úgy, hogy kattintásra a masseffect.com-on kössön ki az ember (mint ahogy a logónál van most).

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#2517) tiv83us


tiv83us
veterán

Igy jo?

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#2518) [Prolixus] válasza tiv83us (#2517) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Nem irányít a hivatalos oldalra. És nem is a kép, csak a logó. Szóval egyik sem, amit én javasoltam. :DDD De nekem 8, attól hogy eddig én írtam, nem én döntök hogy hogyan nézzen ki, célnak így is megfelel.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#2519) tiv83us válasza [Prolixus] (#2518) üzenetére


tiv83us
veterán

Nebasszafel, az a te topikod is :)
Szoval akkor a logo az klikkre iranyitson at az oldalra?

Vagy azt a kepet alategyem, ami meg ott volt es az is vigyen a masseffect.com-ra? :)

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#2520) [Prolixus] válasza tiv83us (#2519) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Szvsz a logót vedd ki, a képet rakd be ami eddig volt a logó alatt, és a képre ha kattint a jónép, dobjon át a hivatalos oldalra. :K itt vagy egy link hozzá ha kellene, háttérnek sem utolsó (4k-s). [link]

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#2521) vitaro válasza [Prolixus] (#2520) üzenetére


vitaro
senior tag

Így olyan "sufnituningos" kinézete van, ami a képen szereplő logó aránytalanságának és méretének köszönhető, de ez már tényleg csak kukacoskodás a részemről. :DDD

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#2522) olymind1


olymind1
senior tag

A mákos banda:

[ Szerkesztve ]

(#2523) tiv83us válasza vitaro (#2521) üzenetére


tiv83us
veterán

Nah megoldottam ugy, hogy az egeszet az osszefoglaloba raktam, igy kedves J.Hetfield gazdank is tud bele nyukalni, meg igy esztetikusabb is. Remelem mostmar mindenkinek jo ;]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#2524) [Prolixus] válasza vitaro (#2521) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Pfffffffffffffffffffffffffff. Most úgy csinálsz, mintha annak a logónak az elhelyezése a képen, és a méretének kiválasztása nem egy fél órás művelet lett volna! :DDD

Amúgy viccet félretéve, tényleg filóztam hogy hova rakjam meg mekkorába, és direkt úgy akartam, hogy elég nagy legyen, ne olyasmi, mint egy hivatalos háttérre odabiggyesztett logó. Szal végülis ha így veszem, cél volt a sufnituningos hatás. Különben meg nézd csak meg a sajtónak kirakott Alec-es hátteren mekkora a logó? :DDD

(#2523) tlv

Tenk you very mucho. :R

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#2526) oriic válasza Chabe89 (#2525) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem, még érvényes, szóval illetékes majd javítsa pls, ne kezdődjön képpel az összefoglaló. Köszi.

Amúgy jó lett nagyon. :C

Live-Die-Respawn

(#2527) tiv83us


tiv83us
veterán

Namosma befe tema van ;]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#2528) oriic válasza tiv83us (#2527) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem azért, de a sorkizárt is felesleges, mert egyes gépeken nagyon széthúzza a szöveget. Jó lesz balra igazítva is. :)

privi ment

-t

[ Módosította: tiv83us ]

Live-Die-Respawn

(#2529) [Prolixus] válasza oriic (#2528) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Azt hittem csak trollkodsz...na nézd csak meg mit tettél. :)

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#2530) tiv83us


tiv83us
veterán

Sracok, ne esunk egymasnak dolgozom rajta most kora reggel, hogy szep csilli-villi legyen. A szovegtordeles az nem a RI/OS motor erossege sajnos.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#2531) [Prolixus] válasza tiv83us (#2530) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Nem estem én neki, a smiley azért volt kirakva. :) De tényleg azt hittem csak trollkodik, balra zártan szerintem ronda minden összefoglaló, meg úgy minden szöveg körülbelül. :) A hozzászólásaink is sorkizártak.

A tördelés folyamatban van, (most is dolgozom rajta) addig nem állok fel a gép elől, amíg nem tökeletes - Ennyit mindenki megérdemel.

-tiv

[ Módosította: tiv83us ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#2532) oriic válasza [Prolixus] (#2529) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem kötekedésből írtam, anno nekem is szóltak hogy első hsz-ben ne legyen minden sorkizárt. De tény az már több éve volt, szóval elnézést érte. :B

Live-Die-Respawn

(#2533) tiv83us válasza oriic (#2532) üzenetére


tiv83us
veterán

Sracok... Group Hug :DDD
Tordelem eppen is szupi lesz. We're all in for the cause!

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#2534) Tnil


Tnil
tag

Holnap új videó a fegyverekről és a skillekről!

[link]

(#2535) oriic válasza tiv83us (#2533) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:R

Kamor Drack

[link]

[link]

Live-Die-Respawn

(#2536) [Prolixus] válasza oriic (#2535) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Vagyis hogy NAKMOR Drack. Amúgy nemtom mit mondjak....1400 éves? WTF? Arra emlékszem, hogy a kroganok is hosszú életűek ha nem halnak meg a csatamezőn, de 1400 év? Az még asari mércével is kicsit sok, nem?

Másrészt nemtom hogy fog kijönni, hogy egy 22 éves kis takony fog dirigálni egy 1400 éves veteránnak. Az ilyen húzással (meg a Nexus krogan nő vezetőmérnökkel) mintha direkt akarná olyan helyzetekbe dobálni magát a Bioware, amiből nem feltétlen könnyű kimászni hihetően.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#2537) oriic válasza [Prolixus] (#2536) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Lol, már egy nevet sem tudok leírni. :O Szörnyű ez a napom már.

Live-Die-Respawn

(#2538) Edem05 válasza [Prolixus] (#2536) üzenetére


Edem05
őstag

Hát öregem, hogy te minden kis izén fennakadsz! :DDD Lazíts. Jó lesz ez. (Remélem.)

(#2539) [Prolixus] válasza Edem05 (#2538) üzenetére


[Prolixus]
addikt

...vagy nem. :) Különben meg ilyen a rajongók élete. De a megjegyzést csak mellékesen szúrtam oda, elsősorban a csávó kora ami fejbe vágott. Ha jól emlékszem a legidősebb asari-k akikkel dolgunk volt eddig is "csak" 1000 év körül voltak. Drack faterja még simán harcolt a rachni háborúban bakker... :Y

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#2540) Chabe89 válasza oriic (#2535) üzenetére


Chabe89
addikt

Remélem hasonló figura lesz, mint Wrex. Csípem a kroganokat. :)

(#2541) oriic válasza Chabe89 (#2540) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jajaja én is bírom őket, bár elsőre anno furák voltak. :D

Live-Die-Respawn

(#2542) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Tetszik a főmenü:

[link]

Live-Die-Respawn

(#2543) Zoli133 válasza [Prolixus] (#2536) üzenetére


Zoli133
őstag

Okeer rémlik? Ő is tudós volt, meg krogan is, azaz nem elrugaszkodott a kettő kapcsolata, csak szokatlan.
wiki szeirnt ő is 1000+ éves volt, de erre nem emlékszem, tehát ezt csak láttam, állítani nem merem.

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#2544) [Prolixus] válasza Zoli133 (#2543) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Nem igazán. Melyik részben volt ő?

Amúgy nem is azt mondtam, hogy kizárt ez a krogan mérnök dolog, csak azért nem mindennapi. De erre hatványoz az a tény, hogy ez a nőci egyenesen egy űrállomás vezető mérnöki posztjáig volt képes katapultálnia magát. Ami azért nem semmi. Szóval ez nekem már nem szokatlan, hanem olyan kicsi valószínűségű esemény, hogy súrolja a hihetőség határait. Kicsit olyan ez, mintha egy belterjes kretén társadalomban hirtelen a semmiből születne egy Planck, Hesienberg vagy akár egy Einstein. Szóval érted... :DDD

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#2545) Zoli133 válasza [Prolixus] (#2544) üzenetére


Zoli133
őstag

2 rész, ő alkotta meg Grunt-ot.

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#2546) [Prolixus] válasza Zoli133 (#2545) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Bakker tényleg, így hogy írtad beugrott az *Okír* név, ahogy hallani lehetett a párbeszédekben. Leírva nem ismertem fel. :B

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#2547) tiv83us válasza [Prolixus] (#2536) üzenetére


tiv83us
veterán

Ki ad neki egy repulo baszast, a lenyeg, hogy Kroooogaaaan Mwraaaaah!!! :))

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#2548) W.Wilson válasza [Prolixus] (#2536) üzenetére


W.Wilson
aktív tag

Wrex is bőven ezer felett lehet. Az apja túlélte a genophage-et, ami ugye 700-ban volt. Pontos kort sose mondtak Wrexre, de én a túlfűtött "nacionalista" visszaemlékezéseiből úgy vettem, hogy akár még a krogan felkelések végén is harcolhatott már.

%-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, Mhz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel

(#2549) [Prolixus] válasza W.Wilson (#2548) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Lehet. Semmi nem jut eszembe a faterjáról, így ez se nagyon. :DDD Mindenesetre remélem lesz egy jóóóóóó nagy adag elvárás Drack részéről felénk. Nagyobb, mint bárki más felől a csapatban. Shepard azért elég nagy celeb volt már amikor összefutott első körben Wrex-szel, szóval nem éreztem kilógónak (annyira), hogy beáll a kis csipet-csapatába mint *sima* tag és nem vezér.

Amúgy egyik IGN muki tweetje alapján jövőhéten kedden lesz valami beszámoló(?) erről a sajtóeseményről, amikről a main screen-es fotókat posztolgatták.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#2550) olymind1 válasza [Prolixus] (#2549) üzenetére


olymind1
senior tag

Holnap meg skillekről és fegyverekről videó. :K

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect: Andromeda [Spoiler Alert!] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.