Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect: Andromeda [Spoiler Alert!] (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-02-22 22:39:15

LOGOUT.hu

Itt csak hivatalos forrásból származó információkat olvashatsz. Rajongói teóriák, egyebek ezen összefoglaló tárgyát nem képezik. Az összefoglalóval kapcsolatban bármilyen észrevételt, javaslatot szívesen látunk!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2551) J.Hetfield válasza [Prolixus] (#2549) üzenetére


J.Hetfield
aktív tag

Nem bánnám, ha valami hosszabb videó "kiszivárogna".

(#2552) norti válasza [Prolixus] (#2549) üzenetére


norti
addikt

Jövő hét csütörtök az a kedd inkább ;)

(#2553) [Prolixus] válasza norti (#2552) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Itt még keddet ír:[link]

"Our new single drops on Tuesday, BTW"

Bár nem teljesen értem mi ez az "our single" itt.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#2554) W.Wilson válasza [Prolixus] (#2553) üzenetére


W.Wilson
aktív tag

Ez csak egy poén, amikor ilyen "kúl" beállású képeket csinálnak az emberek, akkor szoktak olyasmiket mondani, hogy "they are about to drop the hottest mixtape/single/album of the year." Mert hasonlít a kúlnak látszó bandák lemezborítóira.

%-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, Mhz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel

(#2555) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

A mai trailerhez előljáróban:

"It's a lot longer than 2 minutes. This is the first in a series of dedicated weekly gameplay videos that go over everything in the game from weapons, skills, customization, exploration, crafting, MP..."

Live-Die-Respawn

(#2556) vitaro válasza oriic (#2555) üzenetére


vitaro
senior tag

Mikorra várható az érkezése?

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#2557) [Prolixus] válasza oriic (#2555) üzenetére


[Prolixus]
addikt

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#2558) J.Hetfield válasza oriic (#2555) üzenetére


J.Hetfield
aktív tag

"lot longer than 2 minutes" Na végre :K

(#2559) oriic válasza vitaro (#2556) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Passz, de ha tippelnem kellene 6kor vagy 7kor.

Live-Die-Respawn

(#2560) Chabe89 válasza oriic (#2555) üzenetére


Chabe89
addikt

Kíváncsi leszek én arra a "gameplay-re".

(#2561) tiv83us


tiv83us
veterán

Altalaban 5pm (GMT). Szeribten egy jo felo ora es latunk valamit :)

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#2562) norti válasza tiv83us (#2561) üzenetére


norti
addikt

Tehát még egy, mert Magyarország ugye nem GMT :D

(#2563) oriic válasza norti (#2562) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ezért mondtam hogy 6 órakor kb. :)

Live-Die-Respawn

(#2564) tiv83us válasza norti (#2562) üzenetére


tiv83us
veterán

Jah ugy akartam nah.. USA-bol mindig Magyarorszaghoz viszonyitok, - ahol a nagyim el - es csak hozza dobok 6 orat. :D Szoval ami itt del (!2PM), az GMT 5 ora, Magyararorszag 6 ora!
MEAAAAaaaahhh Foreveaaaahh :))

Oke lelulok magamtol.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#2565) J.Hetfield


J.Hetfield
aktív tag

(#2566) Chabe89 válasza J.Hetfield (#2565) üzenetére


Chabe89
addikt

Hosszú 1 hónap lesz ez. :)

(#2567) Ch0b válasza J.Hetfield (#2565) üzenetére


Ch0b
tag

:Y :C Messze van az a megjelenés...

(#2568) tiv83us


tiv83us
veterán

Kesz, en levagyok nyugozve. Vigyek a hazam, kocsim, anyam, apam, nom (ugysincs :D), mar nem tudok ennel tobbet irni. Most felmaszok az asztalra es megnezem meg 57904x ezt a vidit.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#2569) J.Hetfield válasza Ch0b (#2567) üzenetére


J.Hetfield
aktív tag

Állat lett szerintem is :Y Milyen menő már az az új biotic képesség :DDD Itt van a honlapon szöveggel is:[link]

[ Szerkesztve ]

(#2570) oriic válasza J.Hetfield (#2565) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hajaj, hosszú egy hónap lesz. A játék már megvan :D

Live-Die-Respawn

(#2571) csa33ee


csa33ee
aktív tag

Remélem az AI is a helyén lesz,mert a videóban kb a 4. perctől van egy-két momentum ami azért aggodalomra ad okot.A csapattársak a mech-et tényleg frontálisan támadják meg és ott állnak meg futocsgálnak amíg lövi őket?Meghódítják a fél galaxist de annyi eszük azért nincs hogy akadály mögé bújjanak?Ez azért elgondolkodtató...

''''jelenleg nem tudok mit mondani magának most annyira jelenleg''''

(#2572) Rossi válasza J.Hetfield (#2565) üzenetére


Rossi
addikt

Jó lesz, jó lesz... :DD

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#2573) #85552128 válasza J.Hetfield (#2565) üzenetére


#85552128
törölt tag

A harcrendszer jónak néz ki, viszont a pályadesign pár helyen nem jön be. Azt is nagyon remélem, hogy PC-n a FOV állítható lesz, mert rossz volt nézni még videón is.

(#2574) tiv83us válasza #85552128 (#2573) üzenetére


tiv83us
veterán

PC-re tutor mondtak, hogy allithato lesz a FOV es valoszinuleg konzolon is.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#2575) oriic válasza J.Hetfield (#2565) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egyébként csak én vagyok oda meg vissza, hogy kapunk közelharci fegyereket? Kardozni akarok, én leszek az Andromeda Kai Leng-je. :D :C

Live-Die-Respawn

(#2576) tiv83us válasza oriic (#2575) üzenetére


tiv83us
veterán

Big Like!!! :))

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#2577) BoneDragon válasza oriic (#2575) üzenetére


BoneDragon
veterán

Amúgy nem is értem miért nem voltak benne az előző részekben, viszont soha nem is hiányoltam, pedig minden játékban közelharcos vagyok. Hát na, túl jó volt a triológia. :D

(#2578) J.Hetfield válasza oriic (#2575) üzenetére


J.Hetfield
aktív tag

Óriási krogan buzogánnyal szétcsapkodni mindenkit! Hellyeah! :D

(#2579) Ch0b válasza oriic (#2575) üzenetére


Ch0b
tag

Ha feszítővas lenne benne, belerepülnék a képükbe, majd azzal adnék nekik! Ha már HL3 nem készül el soha ;]

(#2580) [Prolixus]


[Prolixus]
addikt

Wow. Na ez tényleg fasza volt! :Y A harccal nem sok gond lesz, úgy tűnik. :D Látszik azért, hogy eltelt 10 év. Úgy is nézhetném, hogy ez a természetes evolúciója a dolgoknak, de ha megnézzük ezt meg a 2007-es ME1 béna, ügyetlen, "beragadok a fedezékbe, 2 mp késéssel csinálja azt amit megnyomok" stb harcrendszerét, ég és föld a különbség! Ez a dash szuperkirály, hirtelen hátra-meg oldalra mozdulni vele rohadt bejövős. :)

Pár dolog amit írtatok...

AI: Na ezzel garantáltan gondok lesznek viszont. Ez a területe a játékoknak, ami az utóbbi 10 évben a legkevesebbet fejlődött. A Bioware meg sosem volt híres a Halo szintű AI-ról, szóval erősen kétlem, hogy ebben különösebben jó lenne. Amúgy ezzel a dash-sel meg jet-pack-kel nekem eleve az az érzésem, hogy kicsit OP-k leszünk. Hülyén hangzik, de lehet kompetens AI-jú csapattársak csak könnyítenék a játékot, az meg kinek kell? :DDD

Pályatervezés: No igen, ha meg kellene nevezni egy dolgot, ami nem tetszett, akkor én is itt keresgélnék. Egyik másik jelentben amikor a homokos bolygón, a semmi közepére odabiggyesztenek pár konténert meg azt az átlátszó-sárga fedezék valamit, na azokról ordít, hogy nem "szerves" része a területnek, mintha a "helybeliek" direkt azért rakták volna oda, hogy egyszer majd jön ez a Pathfinder gyerek és lesz csihi-puhi, jobb is ha kirakunk előre pár fedezéket hogy majd legyen mi mögé behasalni...A ME1-es időket idézi, ahol ez a jelenség a melléküldetések bázisai kapcsán ugyanúgy megvolt.

És pár észrevétel:

- Na úgy látszik valóban meg lesz megoldva, amit ígértek, hogy nem összesen 3 képességet lehet majd használni. Favorite loadout-okkal, amik on-the-fly válthatóak lesznek. Tetszik, mert így egy picit több macerával ugyan, de szintén sok, pontosan akár 12(!) féle képességhez lehet hozzáférni a csatamezőn. Ez több mind eddig bármikor. Mondjuk kell is, mivel a csapattársak szirszarjait kevésbé irányíthatjuk.

- Láttátok, hogy a vidi vége felé átbukfencezett a fedezéken? Komoly volt. :DDD

- Ugye nem csak nekem szúrta ki a szememet a klasszikus ME2-3-as N7-es default páncél? Ott lesz a játékban. :C Bár a Halo 4-hez tervezett MJÖLNIR-ek után azt hittem nem lehet vagányabb páncélokat csinálni sci-fi játékokhoz, de ebben a ME-ben még ezt is túlszárnyalják majd, szóval csak a kinézet miatt nem fogom használni, mert picit elavultnak hat, de ott van bakker. :K

- Mi lehet ez a C8 valami Sara páncélján amikor a képességeit nézegetik?

- Érdekes, hogy azt mondták, hogy craft segítségével vissza lehet majd hozni a régi túlmelegedős mechanikát (nem mintha hiányozna). Erre ezek szerint a Remnant fegyverek alapból ilyen túlmelegedős mechanikával fognak dolgozni! Most akkor nem értem teljesen hogy van ez...vajon ezek is átalakíthatóak lesznek a másik módszerre? Vagy egyáltalán melyik fegyvertípus lesz módosítható? Így hogy van egy kaszt ami eleve ezt a mechanikát használja, kicsit fura, hogy az olyan meg átalakítható lesz (állítólag), ami nem. Mintha a Borderlands-ben a Jacobs stukkereket át lehetett volna módosítani automatára, vagy a Dahl-ból ki lehetett volna szedni a burst fire-t ha zoom-olsz. Így a fegyver alap jellegzetessége veszett volna el, nem sok értelme lett volna a különböző gyártóknak. Na most kicsit most is ez jár a fejemben, ha tényleg úgy lesz, hogy mondjuk a Tejútrendszeres fegyverek átalakíthatóak lesznek túlmelegedésessé, miközben ott lesznek a Remnant fegyverek amik meg alapból ezt használják...Dizájnon kívül akkor lehet nem sok értelme lesz a különböző "gyártóknak". Szal nem kerek nekem ez a dolog egyelőre.

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#2581) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#2582) Rossi válasza J.Hetfield (#2578) üzenetére


Rossi
addikt

Az az... Big f.cking krogan hammer. :))

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#2583) [Prolixus] válasza csa33ee (#2571) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Amúgy megnéztem a vidit lassítva, és annál a jelenetnél amikor Liam elindul a mech felé be a sűrűjébe, akkor éppen pont előtte kapta az offenzív parancsot Ryder-től. Cora igaz már előtte becharge-ol, de egy vanguard-tól amúgy sem lehet mást várni. :) Liam-nak is van valami közelharcos képessége, úgyhogy ezzel esetleg lehet magyarázni, hogy miért nem úgy van programozva a csapattárs, hogy egy fedezék mögött kuksoljon. Mondjuk az AI semmit nem fejlődött a korábbi játékokhoz képest, lassítva még szembetűnőbb, ahogy az ellenfelek csak állnak bambán, meg lőnek, de amúgy semmi értelmeset nem csinálnak, vagy sokszor azt sem tudják eldönteni kire lőjenek. Ilyen sajnos mindegyik játékban volt bőven...

Más: Van még két(+1) szerintem érdekes része még a videónak.

1, Amikor a nagy mech ellen megy a harc és láthatóak az Anarchist nevezetű ellenfelek. Nos azok, vagy legalábbis egy részük turián! Az egyiket lepofozza Ryder és közben nincs rajta sisak, ha jó időben állítjátok meg a vidit, tisztán látható, hogy egy kifestetlen fejű turiánt gyilkolt le éppen.

2, Lesz valamiféle teleport is. Amikor Sara a Nomad felé húzódik fedezékbe, vagy amikor a Fiend mögötti ellenfelet lecsapja a krogan kalapáccsal, akkor olyasmi dolgot csinál, hogy egy pillanatra eltűnik a pályáról, majd pár méterrel máshol megjelenik, mint a Blink a Dishonored-ben. Nem dash a mozgás, mert mondom, kompletten eltűnik a karakter, és nem is aktív képességhasználatról van szó, mert miközben ezt csinálja egyik képessége sem használódik ami a képernyőn látható lenne. Persze lehet csak a dash-nek egy upgrade-elt változata lesz a dolog, én erre tippelek (mondjuk értelme nem sok lenne, a dash is elég gyors meg minden)

+1: A vidi legelején, amikor gyors snittek követik egymást, Ryder a standard AI pancéljában látható, de N7-es sisakkal, pont olyannal ami a Shepard N7-es páncélhoz dukált alapjáraton. Kicsit WTF, főleg hogy ez a snitt még a játék legelején van, az ellenfél felé még az van írva, hogy "Unknown", egyedüli csapattárs Liam, plusz egyetlen egy aktív képességslot elérhető csak.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#2584) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

Live-Die-Respawn

(#2585) Chabe89 válasza oriic (#2584) üzenetére


Chabe89
addikt

Krogan Zaeed. :D

(#2586) Dogengar


Dogengar
aktív tag

Másnak is feltűnt, hogy a Mattock hangját megváltoztatták?

(#2587) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Infók

Ami érdekes lehet:

In multiplayer you can reach max level and then start again from level 1 if you want. Q. “But will this promotion give u any benefits (like ME3MP N7 rating or DAIMP stats; maybe achievements)?” -> A. “No, we'd call this "resetting." We don't do promotions, but we have another mechanic that serves that role”

___

"Squad commands will be covered in the next gameplay vid"

___

"In multiplayer there are only drops, not a crafting system like in DA:I. You can apply mods to weapons, but it is not crafting exactly"

___

"There’s definitely no first person view"

__

"Cora and Drack are a fun combination in combat, especially if you spec him for fire priming and her for charges that detonate combos"

____

"There’s aim assist, and you can disable it if you wish, on all platforms"

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#2588) olymind1 válasza [Prolixus] (#2583) üzenetére


olymind1
senior tag

@2: annak pedig ugyanúgy kitérés a funkciója van mint a dash-nek, vagy régen a combat roll-nak, csak épp biotikus és nem tech-jetpack-es. ME3MP is volt ilyen, csak ezekszerint átvándorol SP-be.

(#2589) [Prolixus] válasza olymind1 (#2588) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Mondtam én, hogy ezt leszámítva más funkciója is lesz? :) Mellesleg mivel ebben a játékban mindenki lehet biotikus amennyire csak akar, és mindenkinek lesz jet-pack-je, ennek a "short range teleport mint biotikus dash" dolognak ebben a formában nem sok értelme van.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#2590) #85552128 válasza [Prolixus] (#2589) üzenetére


#85552128
törölt tag

Ha átlehet vele menni falon/fedezéken, ellenfelek csoportján (ahogy az ME3MP-ben az N7 Fury, Slayer akkor lehet :K Elég hasznos feature volt, főleg a furyn az Annhilation fielddel vagy ha épp menekülni kellett.

[ Szerkesztve ]

(#2591) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Amúgy a character kit-ek frissítve lettek.

Sara régi:

[link]

Sara új:

[link]

Scott régi:

[link]

Scott új:

[link]

Az arcok kicsit változtak.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#2592) atainprison


atainprison
senior tag

Nekem a főszereplő csaj verzója még mindig nagyon furcsa. Végig full erőltetett, retardált mosoly van az arcán (bocs nem tudom szebben megfogalmazni). Már a korábbi trailereknél is ilyen volt, de azt hittem ezen még változtatnak, azonban ebben az új trailerben is ugyanolyan. Még jó, hogy lehet kreálni saját kinézetet. Ugye lehet, mint az előző Mass Effectekben?

(#2593) J.Hetfield válasza atainprison (#2592) üzenetére


J.Hetfield
aktív tag

Naná, hogy lehet :K Sok jóra viszont ne számíts, Bioware sose volt jó arcmimikában, a karakterek mozgásában, animációkban. Shepard béna arckifejezései állandó poénforrások :DD

(#2594) oriic válasza J.Hetfield (#2593) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Most miért mondod ezt? ;]

[link]

Live-Die-Respawn

(#2595) J.Hetfield válasza oriic (#2594) üzenetére


J.Hetfield
aktív tag

Ezt nem lehet megunni :D

(#2596) tiv83us válasza atainprison (#2592) üzenetére


tiv83us
veterán

Szerintem Sarat pont a retardalt arckifejezesei teszik olyan kis ennivalova ;]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#2597) oriic válasza tiv83us (#2596) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egyébként most épp azon agyalok egy hónapig szerintem, hogy Sara-val vagy a tesójával kezdjem el először a játékot majd...

Live-Die-Respawn

(#2598) [Prolixus] válasza oriic (#2591) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Sokat javultak! Gondolom a készítők is látták a shitstorm-ot amit kiváltott ez a 2 kit (plusz az AI csapatbemutatós videó), különben nem sok értelme lett volna cserélni, mert a cosplayereknek ugyanúgy megfelelt az első változat is. Az újakon kevésbé halszeműek a karakterek, ez nagyon szembetűnő, plusz az arcok általánosságban is szebbek, élethűbbek, plusz a testarányok is normálisabbak, nem nagyfejű törpéket látunk, hanem normális testarányú embereket.

Még a végén grafikailag is rendben lesz a játék...

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#2599) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Amúgy szerintetek mikor kapunk infót a bétáról? Lassan egy hónap van csak premierig és még semmi infó róla.

Hivatalosan csak ennyi infónk van:

“Sign-ups for the Mass Effect: Andromeda multiplayer tech test are now closed. Thank you to everyone who showed interest,” a recent message confirms.

Stay tuned to the Mass Effect channels on Facebook and Twitter for all the latest information on multiplayer."

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#2600) Edem05 válasza oriic (#2597) üzenetére


Edem05
őstag

Én meg azon agyalok, hogy melyik online boltból rendeljem elő. Originen jól néz ki ez a Deluxe, csak az a baj, hogy máshol nem árulnak ilyet. Szerintetek megéri a felárat a Deluxe? Bár lehet még várok az előrendeléssel. Nem szeretek elkapkodni semmit. :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect: Andromeda [Spoiler Alert!] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.