Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect: Andromeda [Spoiler Alert!] (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-02-22 22:39:15

LOGOUT.hu

Itt csak hivatalos forrásból származó információkat olvashatsz. Rajongói teóriák, egyebek ezen összefoglaló tárgyát nem képezik. Az összefoglalóval kapcsolatban bármilyen észrevételt, javaslatot szívesen látunk!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2651) leviske válasza oriic (#2649) üzenetére


leviske
veterán

Az első nem debil mosoly az eddig kiadott anyagok közt. Felcsillant a remény. :DDD

(#2652) Tibicsucsu válasza #85552128 (#2650) üzenetére


Tibicsucsu
aktív tag

"Kinézetre az apjuk néz ki a legnormálisabban"

Kár hogy laminálták az arcát.

(#2653) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Na meg ket ora.

Live-Die-Respawn

(#2654) csa33ee


csa33ee
aktív tag

A csaj olyan mint a Dér Henrietta.

''''jelenleg nem tudok mit mondani magának most annyira jelenleg''''

(#2655) [Prolixus]


[Prolixus]
addikt

MASS EFFECT: ANDROMEDA | Characters | Official Gameplay Series - Part 2

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#2656) tiv83us válasza [Prolixus] (#2655) üzenetére


tiv83us
veterán

:R

Ize.. no MP? :O ;]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#2657) [Prolixus]


[Prolixus]
addikt

Nem sok újat tudtunk meg, lényegében csak megerősítették amit már eddig is "sejtettünk". Plusz, most már biztos, hogy "csak" 6 csapattársunk lesz.

De amúgy hogy az a Fiend mit csinált ott? :F Előre-vissza mozgott, mint aki még azt sem tudja eldönteni kit támadjon. Nagyon remélem, hogy ez a legalacsonyabbnál is alacsonyabb nehézségi szinten ment és a difficulty tekerésével az AI is javul, különben ezek a nagy dögök csak golyófogónak lesznek jók.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#2658) Edem05 válasza [Prolixus] (#2655) üzenetére


Edem05
őstag

ööö... ez most mi??? 12 képességet vihetsz magaddal a fav. slot-ok által? Jól értem? Mert ez így elég furán hangzik. :F

(#2659) oriic válasza tiv83us (#2656) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az extraction resz siman lehet MP is. Nem hiszem hogy az masmilyen lesz :D

Live-Die-Respawn

(#2660) Edem05 válasza oriic (#2659) üzenetére


Edem05
őstag

ME3-ban is simán voltak ugyan olyan pályák amik a multiban is és ugyan úgy volt kimentés. :)

(#2661) J.Hetfield válasza Edem05 (#2658) üzenetére


J.Hetfield
aktív tag

Ja, de ennek a favorit váltogatásnak mi értelme, Miért nincs simán 12 slot/quick key amibe belehúzod ami tetszik és kész, ez a mostani nem a legpraktikusabb. A harc meg elég könnyűnek tűnik, kicsit op a karakterünk.

[ Szerkesztve ]

(#2662) [Prolixus] válasza Edem05 (#2658) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Mert? Ez így több, mint korábban bármikor. Cserébe egy lépéssel bonyolultabb elérni az összes képességet. De amúgy jól érted. 1 slot ->3 képesség, és összesen van 4 slot, vagyis maximum 12 képesség.

Sőt, mivel a speciális lőszerek külön "lapra" tartoznak, lényegében szinte soha nem volt még 8 képesség sem eddig elérhető. Gondolom így kompenzálnak azért, hogy a csapattagok már kevésbé lesznek irányíthatóak, ha jól értem.

(#2661) J.Hetfield

12 quick key? Konzolon? :U

Amúgy azt tényleg megtehették volna, hogy mindegyik 12 képességet felrakják a tárcsára úgy, hogy közvetlenül onnan is aktiválhatóak legyenek, ne úgy kelljen hogy tárcsa->favorite kiválaszt->tárcsa ki->képesség aktivál. Mondjuk nem tudjuk, hogy billentyűzettel mennyire más az irányítás.

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#2663) norti


norti
addikt

Five hours with Mass Effect Andromeda

SkillUp videó

Jönnek a beszámolók.

[ Szerkesztve ]

(#2665) J.Hetfield válasza [Prolixus] (#2662) üzenetére


J.Hetfield
aktív tag

Bocs, tudod pc masterrace vagyok, néha elfelejtem, hogy konzolok is vannak a világon :P De ja, valami egyszerűbb megoldás jobban tetszene.

(#2666) [Prolixus]


[Prolixus]
addikt

LOL. Ebben a youtube vidi-ben több jelenet van az aktuális játékból (a harcot nem számítva), mint eddig bármiben. PeeBee rámászik Scott-ra, közeliket kapunk az arcanimációkról/mimikákról stb.

Mondjuk Dormer-nek nem örülök annyira, túl erős akcentusa van. GoT-ben elment az akcentusa hisz az első blikkre egy középkori világ, de itt fura lesz nekem,

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#2667) csab991


csab991
senior tag

Szerintetek a karakter kinézetének változtatása (páncélok) hasonlóképp lesz megoldva mint a harmadik részben? Erről van már esetleg van valami info?

(#2668) BoneDragon válasza [Prolixus] (#2655) üzenetére


BoneDragon
veterán

Tyű, de unalmas, hamar kinyomtam. Nem is nézek több videót, majd megjelenéskor...

(#2669) [Prolixus]


[Prolixus]
addikt

Több beszámolóban is beszámoltak technikai problémákról. Hiányzó hang cutscene alatt (bár van aki azt mondja, hogy ez direkt lett kivágva spoilerveszély miatt), fura lip sync, droppoló framerate, nem befejezett textúrák NPC-ken...

Igaz ez egy korábbi build volt, de sajnos, semmire jóra nem lehet számítani ilyen téren. PC-n legalábbis.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#2670) J.Hetfield


J.Hetfield
aktív tag

Csak a favoritokat lehet hotkeyre tenni. [link]
Közben elolvastam a beszámolókat, hááát nem tudom, az lesz a tuti ha majd kipróbálom. :)

(#2671) AAtt1la válasza [Prolixus] (#2669) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Most néztem egy videót,abban azt mondta aki kipróbálta,hogy csak a főszereplőknél látott lip sync problémát.De mondták neki,hogy ez a változat nem tartalmazza a javításokat és még mindig dolgoznak rajta.

(#2672) #85552128 válasza J.Hetfield (#2670) üzenetére


#85552128
törölt tag

Nem tetszik ez a favourites rendszer, egyértelműen azért van így mert konzolon nincs elég gomb, hogy váltogatás nélkül meglegyenek a skillek. Más haszna ugyanis nincs, hogy állandóan váltogatni kell ahelyett, hogy lelegyen osztva mind és azonnal aktiválható legyen. A régi 8-as skillbar jobban bejött.

[ Szerkesztve ]

(#2673) AAtt1la válasza #85552128 (#2672) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Szerintem már így is túl op a karakter azzal,hogy nincs kaszthoz kötve és minden képességnek saját cooldown-ja van.Ha egyszerre tudnál 12 használni,nem is lenne kihívás a harc.

(#2674) #85552128 válasza AAtt1la (#2673) üzenetére


#85552128
törölt tag

Attól nem lesz kevésbé op, hogy le kell pausolnod és váltani kell egy másik groupra mielőtt használni tudnád.

[ Szerkesztve ]

(#2675) AAtt1la válasza #85552128 (#2674) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Csak nem tudsz olyan szinten kombózni ha közben váltogatnod kell.Mondjuk ha váltás közben áll a játék,akkor nem sokat számít.
Valami megkötés kéne,mert eddig úgy néz ki,hogy nagyon el van látva a karakter minden jóval.

[ Szerkesztve ]

(#2676) Ra's al Ghul


Ra's al Ghul
senior tag

Hali,

ki milyen változatban veszi meg a játékot?

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#2677) olymind1


olymind1
senior tag

Én is jobban örültem volna 1 profilnak 6 hozzárendelt skillel mindenféle bohóckodás nélkül.

Videóban látszott, hogy mikor Engineer volt eldobta a Turret-et, aztán váltott Sentinel-re, a Turrent meg felrobbant abban a pillanatban, még a menünek ideje se volt eltűnni. Van értelme a 3 skill limitnek :U

(#2678) xPraetoriaNx


xPraetoriaNx
senior tag

Csókolomsztok!

Én tuti megveszem, és PC-re, csak még azt nem tudom, melyiket... Eszeveszettül rá vagyok függve a ME univerzumra, trilógiát "3,3x" (Háromféleképp, és az 1. részt kétszer toltam ki ugyanúgy, corruptálódott a save és nem tudtam átvinni 2. részbe) vittem végig, szóval úgy gondoltam hogy Andromeda megérdemelné a Deluxe-ot... Csak aztán azt kellett látnom, hogy key-es oldalakon 35-40 euro közt kapható az alap verzió, Deluxe meg csak Originről, 70-ért... Szóval innentől nem 10 euróval több a Deluxe, hanem (majdnem) 2x annyi mint a sima :D :(

Arról amúgy van esetleg infó, hogy hány órakor van release? Mert azért az se mindegy. :D

(#2677) olymind1 --- Jólvan, akkor nem csak nekem volt fura az a ledobott (meg még szóban meg is említett), majd azonnal robbanó turret. :C

[ Szerkesztve ]

There is no war. Only the harvest.

(#2679) Tnil


Tnil
tag

Jááj de meghozta a kedvem ez a pár összefoglaló, videó. Kár, hogy a jó öreg "krumplin" alighanem nem fog elfutni. :((

(#2680) Edem05 válasza Tnil (#2679) üzenetére


Edem05
őstag

'Ápgrédelni kell potato pc-t :DDD

(#2681) xPraetoriaNx válasza Tnil (#2679) üzenetére


xPraetoriaNx
senior tag

Mennyire potato?

There is no war. Only the harvest.

(#2682) alratar válasza Ra's al Ghul (#2676) üzenetére


alratar
addikt

STEELBOOK EDITION a nyerő. :)

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#2683) Tnil válasza xPraetoriaNx (#2681) üzenetére


Tnil
tag

Annyira, hogy ez egy Lenovo laptop. Az Inquisition még viszonylag jól (low-medium) elkocogott rajta, úgyhogy ez az egyetlen parányi kis remény tartja egyben a lelkem, hogy talán ennek sem lesz olyan hűűde csillagos ég gépigénye. :D

(AMD A-Series A8-5550M ; AMD Radeon HD 8550G + R5 M230 Dual Graphics)

(#2684) olymind1


olymind1
senior tag

MINIMUM SYSTEM REQUIREMENTS

OS: 64-bit Windows 7, Windows 8.1 and Windows 10
PROCESSOR: Intel Core i5 3570 or AMD FX-6350
MEMORY: 8 GB RAM
VIDEO CARD: NVIDIA GTX 660 2GB, AMD Radeon 7850 2GB
HARD DRIVE: At least 55 GB of free space
DIRECTX: DirectX 11

RECOMMENDED SYSTEM REQUIREMENTS

OS: 64-bit Windows 7, Windows 8.1 and Windows 10
PROCESSOR: Intel Core i7-4790 or AMD FX-8350
MEMORY: 16 GB RAM
VIDEO CARD: NVIDIA GTX 1060 3GB, AMD RX 480 4GB
HARD DRIVE: At least 55 GB of free space
DIRECTX: DirectX 11

Egy 4-5 éve közép kategóriásnak számító gépen is szépen el fog futni :)

(#2685) Chabe89


Chabe89
addikt

(#2686) oriic válasza olymind1 (#2684) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jött mellé egy ilyen is:

ANDROMEDA INITIATIVE – Weapons Training Briefing

Live-Die-Respawn

(#2687) J.Hetfield válasza olymind1 (#2684) üzenetére


J.Hetfield
aktív tag

Hááát az az ajánlott azért elég bitang...nekem mondjuk a minimum sincs meg szóval :DDD

(#2688) Chabe89 válasza oriic (#2686) üzenetére


Chabe89
addikt

Ba vagy lassulva! :DDD

(#2689) alratar válasza J.Hetfield (#2687) üzenetére


alratar
addikt

Detto
Ezért veszem PS4-re :)

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#2690) #85552128 válasza olymind1 (#2684) üzenetére


#85552128
törölt tag

Elég baráti gépigény, kíváncsi vagyok mennyire lesz helytálló...

(#2691) oriic válasza Chabe89 (#2688) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Cöh, mikor rámentem a válaszra még sehol sem voltál. ;]

Live-Die-Respawn

(#2692) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Amúgy azon gondolkodom, hogy mint kardos harcosnak milyen képességeket lenne érdemes használnom. :) Hm...

Live-Die-Respawn

(#2693) J.Hetfield


J.Hetfield
aktív tag

Úgy látszik a fegyvereknek végre normális reload animációja van használt "tár" ki, új be. :K

(#2694) vitaro válasza Chabe89 (#2685) üzenetére


vitaro
senior tag

Honnan a viharból veszi elő azt a böhöm kalapácsot? :F

Amúgy... nem tudom. Végignéztem az elmúlt napok videóit, de valahogy nincs meg az az izgatott várakozás, ami a korábbi részeket megelőzte. Sajnos egyelőre többségben vannak azok a dolgok, amik nem tetszenek. Különösen ez a favourite rendszer a képességeknél, érzésre nagyon zavaró lesz.

Jöhetne valami videó, ami jobban bemutatja a Ryder tesókat, eddig nem tűnnek szimpatikusnak, így nem is várom, hogy a bőrükbe bújhassak.

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#2695) Exelsior válasza #85552128 (#2690) üzenetére


Exelsior
senior tag

Épp írni akartam hogy remélem optimizált lesz. Nekem pont meg van az ajánlott. :P

Samsung galaxy fold 4 12/256 gb ,- Samsung Odyssey G6 S32BG650,ROG STRIX B550-A GAMING Lian Li Galahad AIO 240mm ARGB White,Ryzen 3600, Corsair RM850\Corsair Vengeance RGB PRO 2X16GB,GeForce-RTX-3080-GAMING-TRIO-PLUS-12G-LHR/Lian Li LANCOOL 216 RGB White,keychron k8,ROG Pugio II/Logitech G935

(#2696) S1M0N válasza Chabe89 (#2685) üzenetére


S1M0N
senior tag

Ó, a jó öreg Black Widow...
Multiban a kedvenc fegyverem volt a 3. részben.

(#2684) olymind1
Nálam a processzor a szűk keresztmetszet gépigény szempontjából, a többi az bőven jobb, mint az ajánlott.

(#2697) tiv83us


tiv83us
veterán

A Claymore-t meg nem lattam, ez aggaszt. De az ujratoltesi animaciok es a fegyverek masodlagos funckioja az tetszik.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#2698) J.Hetfield


J.Hetfield
aktív tag

(#2699) oriic válasza J.Hetfield (#2698) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ideje volt.

Live-Die-Respawn

(#2700) [Prolixus]


[Prolixus]
addikt

Ez egy kiváló összefoglaló videó a hands-on preview-król meg az új infókról amik kiderültek ezeken keresztül:[link] (Ark nevek, további arcok a Tempest-en, Day 1 patch confirmed stb)

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect: Andromeda [Spoiler Alert!] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.