Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect: Andromeda [Spoiler Alert!] (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-02-22 22:39:15

LOGOUT.hu

Itt csak hivatalos forrásból származó információkat olvashatsz. Rajongói teóriák, egyebek ezen összefoglaló tárgyát nem képezik. Az összefoglalóval kapcsolatban bármilyen észrevételt, javaslatot szívesen látunk!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6001) janos666 válasza xeon forever (#6000) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Jah, az más. Én még nem vettem észre úgy, hogy SSD-ről tölt és 4300MHz-en jár a 4/4-es i5-2500K (tehát lehetne gyorsabb is, de azért nem egy gyenge CPU).

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#6002) xeon forever válasza janos666 (#6001) üzenetére


xeon forever
addikt

Mondasz vmt...lehet ssd kene neki.

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#6003) maajsz


maajsz
senior tag

Másnál van olyan hogy random, de leginkább zúzás közben elmegy a hang? Játék újraindításra jön csak vissza.

(#6004) bitpork válasza maajsz (#6003) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Ismert hiba. Próbáld meg a lap és hangkártya drivereket frissíteni. Nekem is volt, aztán hogy mindenből a gyártó honlapjáról (értsd nem a lap gyártója) töltöttem megszűnt.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#6005) CPT.Pirk válasza maajsz (#6003) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Az utolsó patch óta kétszer elment multiban és úgy is maradt. Korábban nem volt ilyen gondom.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#6006) xeon forever válasza CPT.Pirk (#6005) üzenetére


xeon forever
addikt

1.04 volt a legstabilabb. Azota oke h kicsit javitottak a grafon, de rendszerstabiltas karara.

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#6007) CPT.Pirk válasza xeon forever (#6006) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Összeomlás vagy ilyesmi egyik verzióval sem volt nekem. Azt hiszem csak a lassú betöltés dolog volt 1 vagy 2 alkalommal.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#6008) maajsz válasza CPT.Pirk (#6005) üzenetére


maajsz
senior tag

Nekem is 1.06 óta, először 2x csak multiba de épp most nem rég singlebe ment el. Driverezni nem tudok már hova. Egy perma death is volt Kadaran peddig eddig ilyen se volt. :U

(#6009) CPT.Pirk válasza maajsz (#6008) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Most betöltött a multi pálya, erre már halott voltam, így kezdődött. Ez egy ilyen játék. :D

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#6010) maajsz válasza CPT.Pirk (#6009) üzenetére


maajsz
senior tag

Igen olyan volt nekem is hogy mire betöltött a többiek már rég játszottak. Illetve nálam ha belépek egy lobbyba akkor ha rányomok hogy ready mielőtt a karakterem megjelenik nem csak a nevem ledob. Tehát miután joinoltam néha várni 5-10 mp-et hogy a karakter is megjelenjen rendesen és csak utána ready akkor nem dob le :)

(#6011) Ra's al Ghul


Ra's al Ghul
senior tag

Na nekem kb ennyi is volt a Multi.
A skill pontjaimat szerettem volna resetelni de helyette sikerült a teljes karakteremet ami most ismét Level 1.
Nagyon remek mondhatom. Tud valaki valami csalást aim meg ilyesmi, hogy minnél gyorsabban vissza menjek Level 20 -ra? Csak mert nagyon nincs sok időm játszani és már a kedvem is elment ettől a retek szartól.

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#6012) drachoHUN válasza Ra's al Ghul (#6011) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Legalább a te hibád miatt ne a játékot retek szarozd...

Forza JUVE!!!

(#6013) -KP- válasza Ra's al Ghul (#6011) üzenetére


-KP-
addikt

storeban vegyél mission fundból III-as experience boostert.

(#6014) tiv83us válasza Ra's al Ghul (#6011) üzenetére


tiv83us
veterán

Ezt nekem is sikerult eljatszanom az Asari Adepttel...ketszer.
Nem kicsit bosszanto.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#6015) xeon forever


xeon forever
addikt

Lesz valaha coop story vegigjatszas?
Jo lenne egy Borderlands 2 szintu coop story.

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#6016) Edem05 válasza xeon forever (#6015) üzenetére


Edem05
őstag

Na azt adnám én is. Egyik kedvencem mind a mai napig. :)

(#6017) S e t h


S e t h
nagyúr

Egy adept esetében számít hogy mennyi fegyver van nála?
Pár helyen olvastam hogy célszerű neki csak egy pisztolyt adni a recharge speed miatt.
Ez valóban gyorsul ha kevesebb súly van nála?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#6018) maajsz válasza S e t h (#6017) üzenetére


maajsz
senior tag

Ez engem is érdekelne, hogy a recharge speed az max 100% lehet vagy ha a főlé megy pl csak egy pisztoly akkor gyorsul e tovább?

(#6019) #85552128 válasza maajsz (#6018) üzenetére


#85552128
törölt tag

Mutatja a fegyverválasztásnál, hogy melyik fegyverrel mennyi lehet, itt max 100% lehet, esetleg a consumable recharge bónuszokkal még lehet javítani rajta.

[ Szerkesztve ]

(#6020) oriic válasza S e t h (#6017) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Adeptként csak pisztolyt használok én is.

Live-Die-Respawn

(#6021) S e t h válasza oriic (#6020) üzenetére


S e t h
nagyúr

Az rendben van, de ezt azt azért teszed mert büntetést kap a karakter ha több fegyver van nála?

Artifactot hányas szint környékén érdemes megtámadni? De az EOS kett bázis is érdekelne, videókon 30 feletti játékosokat láttam.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#6022) oriic válasza S e t h (#6021) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Recharge büntetést kapsz ha túl sok cucc van nálad. Lassabban tudod aktiválni a képességeidet.

Live-Die-Respawn

(#6023) S e t h válasza oriic (#6022) üzenetére


S e t h
nagyúr

Köszi.
Akkor ma levetkőzök és megnézem mit tudok meztelenül. :)
Melyik a közel legjobb pisztoly?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#6024) CPT.Pirk válasza S e t h (#6023) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Attól függ, hogy mid van és milyen távra kell. :) A könnyen elérhető pisztolyok közül a Charger elég jó közelre. Távolabbra meg nekem a kedvencem a Sidewinder. Ez utóbbiból csak mk1-es van nekem, de az is elég tisztességes sebzést tol ki magából.
A komolyabb fegyverek közül meg azt hiszem a Hurricane amit javasolnak, de az nekem még nem esett.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#6025) S e t h válasza CPT.Pirk (#6024) üzenetére


S e t h
nagyúr

Éppen nem vagyok a játék közelében, nem tudom csekkolni, de nem rémlik hogy találkoztam a sidewinderrel egyik research ág között sem, majd este megnézem, kivéve ha később jön elő a játékban.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#6026) S e t h válasza S e t h (#6025) üzenetére


S e t h
nagyúr

Megvan.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#6027) -KP- válasza S e t h (#6026) üzenetére


-KP-
addikt

pisztolyok közt van sok elég gyenge, nagyon függ milyen fegyvert választanák, a nehézségi szinttől. AMúgy meg az a sejtésem, hogy a patch 1.06-ban eszközölt változtatások single playerre nem érvényesek, csak multira. Egyes fegyvereknek singleben nagyon más sebzése van, mint multiban.

[ Szerkesztve ]

(#6028) maajsz


maajsz
senior tag

1.07-re frissített. van vmi patch note hozzá?

(#6029) morfondőr válasza maajsz (#6028) üzenetére


morfondőr
őstag

Ezt találtam, igazából ez csak egy hotfix: [link]

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#6030) L3zl13 válasza maajsz (#6028) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Fixed issue where server would auto disconnect when sending strike teams on APEX missions.
Fixed a crash on UNC Outlaw when nearing outpost of signal source. (Kadara S.O.S.)
The Athletic Casual Outfit will now unlock for all entitled players (Deluxe edition content)
Fixed an issue which prevented completion of the Nomad upgrades / Shield Crafting quest. Please travel back to the Tempest in order to trigger completion.

PC only:

Fixed a HUD issue where some large non-standard resolutions would have elements centered in the middle of the screen

Semmi fontos. De nem tudom ez a teljes patch note vagy sem.

Aki hülye, haljon meg!

(#6031) S e t h


S e t h
nagyúr

Ha egy armorban van kb.3-4 slot, de amikor legyártom és nem rakok bele semmit, de később szeretnék akkor nincs rá lehetőségem?
Vásároltam jó dolgokat de az inventoryban vmiért nem látok rá lehetőséget, hogy belerakjam.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#6032) Edem05 válasza S e t h (#6031) üzenetére


Edem05
őstag

csak a forward station-nél lehet a loadout részen vagy küldetés előtt a tempest-en az armory-ban. PeeBee "szobájával" szemben.

(#6033) Ra's al Ghul


Ra's al Ghul
senior tag

Hello!

Van itt valaki, akinek sikerült megcsinálni az Earn Your Badge nevű küldetést?
Elmentem Voeld -re ott megcsináltam az írt feladatokat majd mikor a Nexus -on leszeretném adni a küldetést akkor egyszerűen nem tudok beszélni az NPC -vel.

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#6034) maajsz válasza S e t h (#6031) üzenetére


maajsz
senior tag

Ha augmentationök akkor gyártáskor kell bele tenni (itt általában több slotot is felkínál), utólag csak modot lehet (itt általában 2-őt kivéve ha volt mod bővítő aug-od).

Más: multiban equipment csak az a 2 féle van ami a storeban?

(#6035) oriic válasza maajsz (#6034) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Akapbol 2 vagy 3 volt mindenkinek, a tobbit idoszakosan lehetett megvenni store-bol.

Live-Die-Respawn

(#6036) morfondőr válasza Ra's al Ghul (#6033) üzenetére


morfondőr
őstag

Kb 10 perce futottam bele ugyanebbe a bugba! Hiába nyomom, hogy beszélni akarok vele, nem történik semmi!

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#6037) nubreed


nubreed
veterán

Voelden mikor a Kett bázist kell legyakni nálam is bejött ez az undorító feketén villódzó textúra hiba, hasonló mint ezen a videón: [link]

Ez számomra eddig a legnbagyobb negatívum a játékben és rohadtul idegesítő.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#6038) morfondőr válasza nubreed (#6037) üzenetére


morfondőr
őstag

Ez nálam is elő jött és majdnem megállt bennem az ütő, hogy az 1 hónapos kártyám haldoklik! Aztán észre vettem, hogy csak bizonyos helyen jön elő, ha másfelé nézek, akkor jó volt. De mindenesetre furcsa egy bug!

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#6039) nubreed válasza morfondőr (#6038) üzenetére


nubreed
veterán

Igen, ez nekem is átfutott az agyamon. De pont ugy van ahogy mondod, csak bizonyos helyeken van a Kett bázison belül és akkor jön elő, miután elkezdem felrobbantani a 3 leszálló helyet.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#6040) janos666 válasza nubreed (#6037) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Neked, nekem, és a videó féltőjének is GTX1070-e van. Előjön ez vajon AMD kártyával is?

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#6041) CPT.Pirk válasza janos666 (#6040) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Nálam nem volt ilyen, egyik AMD kártyámmal sem.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#6042) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

970 gtx-nél sem.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#6043) morfondőr válasza janos666 (#6040) üzenetére


morfondőr
őstag

Nálam is 1070-en jött elő a bug!

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#6044) AAtt1la


AAtt1la
aktív tag

Azt hittem javítják a teleportálós enemyket,nem pedig elbasszák mégjobban.Ma 3x kapott el a fiend 10 méterről.Eddig talán 1x kapott el összesen.
Sőt,volt egy kör ahol mindenkit ilyen lehetetlen távolságokról kapott el.Spectator módban látszott a legjobban,hogy nem is lábain megy hanem métereket teleportál.

(#6045) maajsz válasza AAtt1la (#6044) üzenetére


maajsz
senior tag

Egyre szarabb a multi most lőttem ki mérgemben. Ha később lépek be, ők már kvázi lőnek mikor én még töltök akkor nem tudja utolérni magát és laggol meg desyncel végig úgy meg szenved le a halál 7 kört.

(#6046) -KP- válasza maajsz (#6045) üzenetére


-KP-
addikt

én ilyet sose tapasztaltam. szerintem szar volt a host.

(#6047) maajsz válasza -KP- (#6046) üzenetére


maajsz
senior tag

Én többször is, pedig a nettel általában nincs baj. De leginkább akkor fordult elő ha az APEXet játszottam le.

(#6048) -KP- válasza maajsz (#6047) üzenetére


-KP-
addikt

olyan van, hogy belépsz és már lőnek rád. már kezdődő menetbe léptél be, vagy a hostnak hamarabb töltött be. ez oké. de hogy utána végig lagoljon, akkor 100% hogy a host nete szar.

(#6049) CPT.Pirk válasza -KP- (#6048) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Így én is jártam apex küldinél. Játszhatatlan szintre lassult minden rögtön a betöltés után, ki is kellett lépnem onnan. Ennek az lett az eredménye, hogy még két teljes napig ott volt a listában az az apex küldetés és a játék szerint éppen játszottam benne. A telós app is ugyanezt mutatta...

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#6050) -KP- válasza CPT.Pirk (#6049) üzenetére


-KP-
addikt

ez pc vagy box produkálja?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect: Andromeda [Spoiler Alert!] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.