Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect: Andromeda [Spoiler Alert!] (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-02-22 22:39:15

LOGOUT.hu

Itt csak hivatalos forrásból származó információkat olvashatsz. Rajongói teóriák, egyebek ezen összefoglaló tárgyát nem képezik. Az összefoglalóval kapcsolatban bármilyen észrevételt, javaslatot szívesen látunk!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2201) pohár válasza [Prolixus] (#2200) üzenetére


pohár
félisten

óóó báázz :(

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2202) olymind1


olymind1
senior tag

Pár újabb info a multiplayer-ről.

(#2203) Tnil válasza olymind1 (#2202) üzenetére


Tnil
tag

Jól értem ez alapján lehet majd multiplayerezni egyedül is (no csapattársak, csak egyedül te a multis karaktereddel") ?

(#2204) [Prolixus] válasza Tnil (#2203) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Nem olvastam el a cikket, de ilyet eddig is lehetett, szal valszeg jól érted. :K

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#2205) olymind1 válasza Tnil (#2203) üzenetére


olymind1
senior tag

Azt írták, de azon se csodálkoznék ha single player-ként/-ből indítanánk a Strike Team küldetéseket, hogy akkor Ryder-rel tudnánk játszani. Persze ezt nem erősítették meg, de nem lenne meglepő.

Egyébként holnap lesz új Andromeda Initiative briefing videó a Tempest-ről és a Nomad-ról.

[ Szerkesztve ]

(#2206) olymind1


olymind1
senior tag

Azt is írták twitteren, hogy nem kötelező használni a Strike Team küldetéseket a multi eléréséhez, ez csak olyan átjáróként szolgál a 2 mód között.

Írtak olyat is hogy a lángszórónál nyomva kell tartani egy gombot a folyamatos használatához, de PC-n át is állítható hogy ki/bekapcsolható skillként működjön (természetesen amíg le nem jár az ideje), meg simán átrakható pl a "3"-as gombról az "egér 4"-es gombjára is például.

(#2207) [Prolixus] válasza olymind1 (#2206) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Elvileg sok skill duplafunkciós lesz, valamennyire mást csinálnak akkor ha csak lenyomod a gombot (kontrolleren) meg mást ha nyomva tartod. Így azért picit kompenzálva lesz a 3 skill per "build" korlátozás. Mondjuk azt nem bánnám, ha tényleg át lehetne ezeket bindelni külön gombokra...

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#2208) olymind1 válasza [Prolixus] (#2207) üzenetére


olymind1
senior tag

Igen, videóban is volt, hogy feltöltötte az Overload-ot és csak utána sütötte el (vagy magától pár másodperc eltelte után), hasonlóan mint a ME3-ban a heavy melee támadás, nem csak lenyomni kell hanem nyomva is tartani.

Viszont a lángszórónál a kapcsolós dolog egyáltalán nem rossz ötlet, hogy nem kell nyomva tartani, hanem csak aktiválni és addig pörköl míg le nem jár az ideje.

(#2209) #85552128


#85552128
törölt tag

(#2210) BoneDragon válasza #85552128 (#2209) üzenetére


BoneDragon
veterán

Jobb volt mint az előző gameplay.

(#2211) J.Hetfield


J.Hetfield
aktív tag

Nomad paint job DLC incoming. :D Amúgy hangulatos. Ezek a briefing videók sokkal jobban tetszenek, mint a gameplay trailerek.

(#2212) [Prolixus] válasza #85552128 (#2209) üzenetére


[Prolixus]
addikt

*...but rest assured, anything we can't outrun will have a tough time finding us*

Ez a szöveg. :DDD Amúgy így hívják a salarian pilótát: Kallo Jath.

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#2213) Ryder62 válasza J.Hetfield (#2211) üzenetére


Ryder62
őstag

Igen, van hangulatuk. A hajó meg jobbnak tűnik mint a Normandy.

(#2214) Rossi válasza #85552128 (#2209) üzenetére


Rossi
addikt

Jó lesz, jó lesz...

Csak rendesen kalibrálják... :DDD

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#2215) tiv83us válasza Rossi (#2214) üzenetére


tiv83us
veterán

Kailabralas ez az arckeped...Garrus hianyozni fog! :O :U

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#2216) Egonyolc


Egonyolc
aktív tag

Sziasztok,

Pc-re van valahol normális opció a vásárlásra, emberi keretek között?

++?????++ Out of Cheese Error. Redo From Start. +++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++

(#2217) TBT


TBT
addikt

Kíváncsi leszek az új társakra. Sajnos belőlük eddig csak nagyon keveset láttunk... :(

PeeBee eddig szimpatikus (mondjuk az eredeti trilógiában is Liara volt az egyik kedvencem), remélhetőleg érdekes karakter és jól kidolgozott háttértörténete lesz, mert ezekből a Dragon Age: Inquisition-ban nem volt sok.
Ott is az egészet a négy fő visszatérő karakter vitte el a hátán (Morrigan, Leliana, Cassandra és Varric), nem pedig az új karakterek. :(

Szuper bőrszerkója van, főleg az a bőrnaci! :C

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#2218) TBT válasza Egonyolc (#2216) üzenetére


TBT
addikt

Ipon? Ott 14990 Ft a PC-s változat.

Artbook is lesz gyűjtőknek, limitált példányban:

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#2219) pohár válasza TBT (#2218) üzenetére


pohár
félisten

egész jó áron van, de vajon mik lesznek még hozzá pluszban?

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2220) TBT válasza pohár (#2219) üzenetére


TBT
addikt

iPon-nál szerintem semmi. Ám kulcsos oldalakon ennél olcsóbban is hozzá lehet jutni. Lemezes verzió meg úgysem lesz, mert a DVD tok is csak egy letöltő kódot fog tartalmazni, aminek segítségével Originről letölthető lesz a játék. DVD lemez a telepítéshez már nem lesz.

Bizonyos helyeken ez a DLC jár hozzá:

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#2221) pohár válasza TBT (#2220) üzenetére


pohár
félisten

persze, nem is DVD-t várok, hanem steelbookot, vagy ingame DLC-t, vagy bármi mást...

szoktam érdeklődni pár cégnél, akik bejönnek hozzánk RMA-ztatni a cuccaikat (Videójátékbolt, Konzolok Szervize, 576), hogy tudnak-e már valamit a különböző kiadásokról például, meg hogy mik fognak járni hozzá (meg Wildlands-nél is), de nagyon még ők sem tudtak mondani semmit

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2222) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ha valakinek esetleg kellene az Adromeda oldaláról az art-ok:

Live-Die-Respawn

(#2223) J.Hetfield válasza oriic (#2222) üzenetére


J.Hetfield
aktív tag

A 2. tetszik, állítottam is háttérnek. :)

(#2224) BoneDragon


BoneDragon
veterán

(#2225) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Elindult a végleges előrendelés!

Normál

Fémdobozzal

Aki szeretné a megjelenés napján megkapni, az már most rendelje elő, nehogy úgy járjon, mint a Skyrimnél, ahol elfogyott minden példány és egy hetet kellett várni a második körre... :)

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#2226) BoneDragon válasza Vistaboy (#2225) üzenetére


BoneDragon
veterán

Én nem merem előrendelni, akármennyire is mass effect b*zi vagyok. :(

(#2227) parkr válasza BoneDragon (#2226) üzenetére


parkr
őstag

csatlakozom

(#2228) tiv83us válasza Vistaboy (#2225) üzenetére


tiv83us
veterán

Ez hihetetlen, hogy nalatok van femdobozos...
Nalunk lesz normal, meg deluxe normal tokkal, a super deluxe meg online only... :((

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#2229) pohár válasza Vistaboy (#2225) üzenetére


pohár
félisten

na, jöhetnek a többi boltokba is gyorsan, pláne különböző ajándékokkal, hadd csipegessen már az ember :))

bár az mondjuk meh, hogy nem alapból a steelbookos verzió van 15-ért :U

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2230) Vistaboy válasza pohár (#2229) üzenetére


Vistaboy
veterán

Hát igen... ahogy arra számítani lehetett, sajnos nekem lett igazam, és mégis lett 17K az ára. Amúgy pedig ja, adhatnák ingyen is mellé, eddig sem kellett érte külön fizetni, de ezek szerint innentől ez lesz a trend. De legalább nem kerül 20K-ba a fémtokos kiadás, ahogy arra számítottam két hónappal ezelőtt. Ez is egy kis vigasz, ha minden kötél szakad. :)

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#2231) pohár válasza Vistaboy (#2230) üzenetére


pohár
félisten

hát igen, ha az alap kell, az is ott van (bár 15-ért az is), ha meg a kicsit cicomásabb, akkor +2k-ért a tied lehet az is, én utazok ezekre a steelbookokra, szóval jöhet :D

hátha lesz a többi boltban is majd, meglássuk

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2232) olymind1 válasza Vistaboy (#2230) üzenetére


olymind1
senior tag

Itt meg 13300 Ft az előrendelés, igaz csak kulcs.

(#2233) _Andras_ válasza pohár (#2219) üzenetére


_Andras_
tag

Az ipon ilyen szempontból nem jó, mivel magas a kiszállítás náluk, kb 2500. Máshol ugyan ennyiért ingyen kiszállítják vagy lényegesen olcsóbban.

Ingyenes szállítással :
https://cdgalaxis.hu/PC/23561/mass-effect-andromeda-marcius-23-csutortok.html

(#2234) pohár válasza _Andras_ (#2233) üzenetére


pohár
félisten

a szállítást megoldanám, szokott be jönni hozzánk az iPontól emberke RMA-ztatni a garis cuccokat, max szólnék neki, hogy hozza majd el :))

de mindenképp Steelbookos verziót veszek majd, ha az meg csak a CDG-nél lesz, hát akkor onnan...

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2235) alratar válasza pohár (#2234) üzenetére


alratar
addikt

Nem csak CDG-nél van.
http://www.konzolokszervize.hu/pc/mass-effect-andromeda-steelbook-edition-pc

Igaz, nem tudom járnak-e ezek::
Deep Space Explorer páncél
Nomad textúra
Multiplayer Booster Pack

[ Szerkesztve ]

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#2236) pohár válasza alratar (#2235) üzenetére


pohár
félisten

szuper, mert pont tegnap nyálaztam végig a nagyobb boltokat (meg a Wildlands miatt is), és még nem volt sehol steelbook, csk a CDG-nél, de akkor már felbukkan máshol is :K :C

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2237) parkr válasza _Andras_ (#2233) üzenetére


parkr
őstag

mondjuk most néztem a leírást és szerintem mostanában változott a szállítás [link]

(#2238) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Meg nem publik, de ha minden jol megy februar kozepe korul indul Mass Effect Andromeda beta. Ket konzolon mar javaban mennek az elotesztek.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#2239) _Andras_


_Andras_
tag

Aha, valóban. Köszi.

(#2240) vvega30


vvega30
senior tag

Üdv
Mi a különbség a standard, deluxe és a super deluxe között?

Oké közben megtaláltam:)

[ Szerkesztve ]

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#2241) [Prolixus]


[Prolixus]
addikt

Március 16-tól lehet majd kipróbálni a játékot Origin/EA Acces keretében, 10 órás trial változat lesz.[link]

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#2242) Zoli133 válasza [Prolixus] (#2241) üzenetére


Zoli133
őstag

Remek, akkor az majd megteszi tesztnek hogy fut e a gépemen :D

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#2243) oriic válasza [Prolixus] (#2241) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mondtam hogy 10 óra lesz. :) Kérdés, hogy meddig mehetünk (mondjuk már megvettem a játékot), de tippre nem kapjuk meg a teljes single-t.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#2244) [Prolixus] válasza oriic (#2243) üzenetére


[Prolixus]
addikt

10 óra alatt aligha tudnád kitolni a single-t. Úgyhogy szvsz lényegtelen, hogy lesz-e mission lock vagy sem. :)

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#2245) oriic válasza [Prolixus] (#2244) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ki tudja, lehet hogy pont 10 órás lesz a single. :D

Live-Die-Respawn

(#2246) cyberkind válasza oriic (#2245) üzenetére


cyberkind
félisten

Ha 10 óra lesz a single akkor én sírva fakadok. :D :(((

Paranormal Cocktivity

(#2247) oriic válasza cyberkind (#2246) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Akkor en is szerintem. De kizartnak tartom, max nagyon rohanva, csak fokuldeteseket csinalva, videokat atugorva.

Live-Die-Respawn

(#2248) Vistaboy válasza cyberkind (#2246) üzenetére


Vistaboy
veterán

Kizárt, hogy 10 óra alatt végig lehetne menni rajta. Ha így állna a dolog, akkor max 2-3 órányit lehetne vele játszani próbaképpen. Úgyhogy ez egyelőre számomra jó hír, ha 10 órát engednek belőle próbaképpen, akkor ennek minimum a duplája lesz a kampány. És remélhetőleg ebben még a mellékküldetések és egyéb nincs is benne.

Én remélek egy minimum 30 órás végigjátszást elsőre, úgy, hogy először tuti lesz pár helyszín, amit kihagyunk, bárhogy igyekszünk is mindent felfedezni... és most remélhetőleg nem lóg bilibe a kezem. :U :DDD

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#2249) #85552128 válasza Vistaboy (#2248) üzenetére


#85552128
törölt tag

Minden trialból 10 órát engednek, semmi köze a játék hosszához. Szerintem limitálva lesz, hogy mondjuk az első x küldetést megcsinálhatod a maradék meg esetleg multira.

[ Szerkesztve ]

(#2250) Vistaboy válasza #85552128 (#2249) üzenetére


Vistaboy
veterán

Az Inquisition esetén is úgy volt, már nem emlékszem, hogy hány órát engedtek próbálni, aki sietett, eljuthatott az első főbb településre is akár, vagyis területileg nem volt korlátozva, csak időre, Más kérdés, hogy szándékosan időt húzóra voltak megalkotva a pályák, annyit kellett a küldetésekben mászkálni, hogy valóban pár óra alatt épphogy eljutottál odáig, hogy nagyjából láttad a pálya felét.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect: Andromeda [Spoiler Alert!] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.