Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56022) Carlytoo válasza ClydeBeka2 (#56020) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

Az elejével egyet tudok érteni. A második részével már abszolút nem. Ne felejtsétek, hogy nagyon sok plat+-os játszik silver/goldban különböző okokból. Az 1 tierrel jobb vagy, meg azért hülyeség, mert láttam már silveres játékost, aki megvert lanen egy diamondost. Leülni játszani a következőképpen tegyétek, ha van rá lehetőségetek. Szépen megkajálsz, megiszol egy kávét, vagy valami cukros löttyöt. ha nem szereted, akkor megeszel még mellé egy csokit és mész egy normál blindot. ezzel azt teszteld le, hogy mennyire gyorsan tiltelsz, ha gáz a szitu. ha viszonylag nyugodt tudsz maradni mehetsz rankedezni. nagyon sokat rányom a teljesítményedre, ha picit is ingerültebb vagy a kelleténél.

Szerk.: Valamelyik nap mentem egy dianát miden. Sokáig a kedvenc midesem volt és bárki ellen behoztam. 34/1 lett a végjátékban a statom, de mivel idióta módon- hozzáteszem tudatosan- csak a killekre mentem rá, majdnem elszállt a meccs. 1v3-ban sem volt ellenem semmi esélyük. A supportjuk 13-as volt még, amikor én 18-as, de ha ezen kívül nem csinálok mást, akkor csak KDA-t javítok egy vesztes mérkőzésen. Tegnap viszont párom bedurrantott rendesen- nem a jó értelemben- és olyan undorító faszságokat csináltam az ideggörcsöm miatt, hogy mikro visszanéztem, hogy mi volt a probléma sírva röhögtem magamon. Ez ilyen.

[ Szerkesztve ]

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.