Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56501) kenwood


kenwood
veterán

Aram 39-49-es allas,mindenki halott nalunk,, nexusunk 5%-on,es bejon,h enemy team surrender 4-0, victory :DDD
Egyebkent az aram mmr az 5v5 bol is merit. easten magasabban vagyok rankeden,es minden masodik 3. meccsen van platos tarsam,westen meg gold is alig.
aram winrate hasonlo

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#56502) grimm2015


grimm2015
senior tag

Azért az 50-50% nem kellene elfelejteni azt, hogy nem mindegy mikor győzöl, és mikor veszítesz.

És ilyen téren nagyon nem fair a feljebb jutás, mert pl ha promóban 2 győzelmed van feljebb jutsz, és ha utána veszítesz 3 meccset, nem esel vissza, viszont ugyanúgy 0 ponton leszel.
Viszont, ha promódat bukod 2 vereséggel, majd utána ismét veszítesz, a 2 győzelem nem elég az új promóhoz.

S3 100 pont >>> +2 győzelem = S2 0pont >> +3 vereség = S2 0 pont
S3 100 pont >>> +3 vereség ~ 50-55 pont >> +2 győzelem = S3 85-95 pont

Battlenet: Grimm#22690

(#56503) ClydeBeka2 válasza grimm2015 (#56502) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Ez igaz, viszont következő promoban +1 wint kapsz... Valamint hosszú távon az MMR számit, nem a pont. S2 0 ponton kevesebbet kapsz majd egy winért ha 3mat veszitesz, mintha leesel 80 pontra, és utána visszajutsz. :)

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#56504) grimm2015 válasza ClydeBeka2 (#56503) üzenetére


grimm2015
senior tag

De 2 győzelem hátrányod akkor is van, csak a rossz sorrend miatt... az MMR meg ugyanaz lesz (3vereség 2győzelem), hiszen a a winrate megmaradt, csak neked további 2 győzelmet kell kicsikarnod, ugyanazért a rangért.
Azért nem 3, mert egyet jóváírnak neked... az meg már csak merő feltételezés, hogy a 2 meccsből mennyit tudtok megnyerni...

Nem mindegy, hogy nagyobb promóból leesel, és mondjuk levesz 80 körüli pontra,
Vagy 3 vereség után maradsz 0 ponton, majd nyersz egy meccset, akkor meg 15-17pontot fogsz kapni, de ezután a 17pont után is legalább 2vereség simán lehetséges, mielőtt ledobna. Azaz 6mecsből 5 verség 1 győzelem.

Viszont ha visszaesel, akkor megint még a promóra sincs elég pontod, ami itt már legalább 3győzelem hátrány.

Battlenet: Grimm#22690

(#56505) Carlytoo


Carlytoo
aktív tag

Haligali!

Kérem a segítségeteket. Az elmúlt pár napban nekem játszhatatlan lett a játék. A problémám dióhéjban:

A játék elején számomra normális 40-45 ms a 10.perctől felugrik 250-300+-ra és tartja magát, illetve bizonyos időközönként ugrál 40-350 között. Most nyilván nem kell bemutatnom, hogy ez mennyire káros a játéktudásra nézve. Tegnap szegény Nuke és Lokids kollégát cserben is hagytam egy ilyen válaszidő probléma közepette egy 24/7-es ahrival. Pingplotterrel próbáltam megkeresni a hiba forrását, de semmi nem utal a rossz internetkapcsolatra. A routerre gondoltam elsőnek ,de ez is kizárható a pingplotter diagnosztikája alapján, hiszen ott 2-3 ms delay van. A modem állapota megkérdőjelezhető, de a további tesztjátékok mind azt mutatták ,hogy a válaszidővel nincs problémám. A tűzfalat letiltottam, hátha az okoz valami gondot, de nem hozott változást. Nem találtam semmi, arra utaló nyomot, ami egyértelművé tenné a hiba okát. Beszéltem az internetszolgáltatóval is már és az ő álláspontjuk szeint náluk semmilyen hiba nem észlelhető ( persze ez nem feltétlen van így, de egyenlőre megcáfolni sem tudom). Ha valaki esetleg hasznos tippel tudna szolgálni azt megköszönném.

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#56506) feri1014 válasza kenwood (#56490) üzenetére


feri1014
senior tag

Ezzel tisztában vagyok. De mostanában a lehozható meccsek is úgy néznek ki, hogy akár egy gyengébb kezdés után is visszahozom a meccset, elkezdek carry-zni,majd egyszerűen a csapattársak úgy döntenek, hogy inkább dobjuk el a meccset. Én meg tehetetlenül nézem, annak ellenére is, hogy elfeedeltek. Iszonyatosan frusztráló már. :(

Tegnap idegből nyomtam még egy rankedet. Bot gyengén kezdett, megnyertem nekik a lane-t. Miden Yasuo simán hozta. Top is rendben volt. Majd mid-game-től totál káosz, mintha 4 birkát terelgettem volna. Yasuo nem bírta felfogni, hogy az inhibitor turretnél ne afkoljunk 2-3 percet, majd dive-oljon egy Nasus ellen, hanem menjünk pusholni, sárkányra stb. Ha én nem erőszakolom ki, hogy valami értelmeset csináljunk... Szerencsére megnyertük, de egy hajszálon múlt, hogy nem dobták el a meccset.

(#56507) kenwood


kenwood
veterán

Egy kis elmelet a botlane laning phasere :
[link]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#56508) Lokids válasza Carlytoo (#56505) üzenetére


Lokids
addikt

Mivel a probléma a TS-t is érintette így nem a lol a gond.
Első körben próbálj meg annyi elemet kizárni amennyit tudsz. Pl a gépet közvetlenül kötöd a szolgáltatóra és nem rooteren keresztül. Esetleg szerezz be egy hálókártyát és próbáld azon keresztül (nekem pl az előző alaplapon meghalt a hálóchip)

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#56509) hemaka válasza Carlytoo (#56505) üzenetére


hemaka
nagyúr

szolgaltato? internet fajtaja?
Ha tre es adls vagy koax, akkor az modem.

(#56510) nuke7 válasza grimm2015 (#56502) üzenetére


nuke7
veterán

igen :K

https://youtube.com/user/nuke7

(#56511) nuke7 válasza kenwood (#56507) üzenetére


nuke7
veterán

:Y az az ashe arrow + rocket jump... ilyet még nem láttam, hogy arrow becsapodik és a stun előtt még egy rocket jumpot eltol vki... :U

https://youtube.com/user/nuke7

(#56512) Carlytoo válasza hemaka (#56509) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

ADSL/UPC

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#56513) Sordoran válasza nuke7 (#56511) üzenetére


Sordoran
addikt

Én elég sokszor találkoztam már ezzel, és hasonlókkal. Ha már megkezdesz egy ilyen jellegű mozdulatot mikor kapod a kábítást, az végbemegy. Nem csak Ashe ulti + Tristana ugrásnál fordul elő.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#56514) hemaka válasza Carlytoo (#56512) üzenetére


hemaka
nagyúr

Gondolom, ha tulterhelt a vonal, akkor behal a halozat es az egekbe szokik a ping, sajnos az adsl ilyen.

(#56515) Gentlelelele válasza nuke7 (#56511) üzenetére


Gentlelelele
aktív tag

Ezreal E is ilyen és ez a jelenség sok mindennel előfordulhat. Pl blitz q, thresh q, stb.

twitch.tv/gentlegg “Evil is Evil. Lesser, greater, middling… Makes no difference. The degree is arbitary. The definition’s blurred. If I’m to choose between one evil and another… I’d rather not choose at all.”

(#56516) Lokids válasza Carlytoo (#56512) üzenetére


Lokids
addikt

Nincs lehetőség más internet tipus használatára? ADSL eléggé idejétmúlt.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#56517) Carlytoo válasza Lokids (#56516) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

Ahol jelenleg lakom (remélem nem túl sokáig) nincs. Csak ez van.

A furcsa az, hogy eddig nem csinálta, csak pár évvel ezelőtt. Tehát elvileg több előfizető nem lett a környéken és mégis rosszabb lenne a minősége?

[ Szerkesztve ]

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#56518) Ganz-[HUN]


Ganz-[HUN]
addikt

5v5 Customra keresünk embereket minél hamrabb :R

-eune, casualdehid

[ Szerkesztve ]

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#56519) ClydeBeka2 válasza Ganz-[HUN] (#56518) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Felvettelek, majd legközelebb :)

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#56520) Enigma1945


Enigma1945
őstag

sziasztok! Összegyűlik a ph! csapat az egy napos clash tesztre ?

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#56521) Imilenni válasza Enigma1945 (#56520) üzenetére


Imilenni
addikt

Ha már nincs ott hely, alakíthatunk még egyet. Hátha az is összejön :D

Press "F" to pay respects.

(#56522) GAbre


GAbre
veterán

Üdv!
Ha jól látom pénz nélkül nem lehet riot pontot szerezni?
6 pont kéne? :S

Avatar

(#56523) hemaka válasza GAbre (#56522) üzenetére


hemaka
nagyúr

Jol lathatod.
Vagy rajzolhatsz nekik valami hulyeseget + storyt hozza, akkor is adnak par ritopontot, ha ugy van.

Tehettek volna ezt a clash beta tesztet a hetvegere. bruh

[ Szerkesztve ]

(#56524) Sordoran válasza GAbre (#56522) üzenetére


Sordoran
addikt

Ahogy fölöttem is írták, ha csak pár pont hiányzik akkor egy rajzért cserébe kisegítenek (talán maximum 50 RP-t kaphatsz). Persze ezt csak egyszer lehet eljátszani.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#56525) pengegyerek válasza Enigma1945 (#56520) üzenetére


pengegyerek
aktív tag

Valahogy így volt az eredeti csapat nem? Nos mivel nem biztos, hogy mindenki lesz ma ugyan úgy várom még lelkes jelentkezők nevét akik ráérnének és akkor cserélgetünk míg össze nem jön a csapat

"Aki pálinkát iszik a temetőbe kiviszik ki pálinkát nem iszik azt is oda temetik."

(#56526) Beni97


Beni97
őstag

Elég hamar meglett most a 4 kitüntetésben az első mérföldkő. A kapszula csak pár kék esszenciát rejtett meg 2 kulcstöredéket. Viszont az első láda amit kinyitottam 1 láda-kulcs párost és egy Starguardian Sorakát tartalmazott a másik láda viszont egy project vayne :D

(#56527) Enigma1945 válasza pengegyerek (#56525) üzenetére


Enigma1945
őstag

Fél óra és jövök!
Beni97: Grat a szép skinekhez!

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#56528) nuke7 válasza pengegyerek (#56525) üzenetére


nuke7
veterán

én vagyok - de genyónak nem jó a nete...

https://youtube.com/user/nuke7

(#56529) Enigma1945


Enigma1945
őstag

Elszaladok vásárolni, és aki gondolja jöjjön.
Kb. 20 perc

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#56530) kentucky


kentucky
őstag

Ez bug, vagy tényleg 11 LP-t kaptam egy meccsért, flexben?

(#56531) ClydeBeka2 válasza kentucky (#56530) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Amikor probléma van a szerverrel, akkor a vesztesek Loss preventedet, a győztesek csak fél LP-t kapnak.

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#56532) grimm2015 válasza Enigma1945 (#56529) üzenetére


grimm2015
senior tag

Majd ma talán én is mennék, igaz már 1 hete a napi elsőre sem volt időm :D

Battlenet: Grimm#22690

(#56533) Enigma1945


Enigma1945
őstag

ph! clash csapat! akkor összegezni kéne, hogy ki az akire lehet számítani, és ki az akire nem!
mert gyakorolni is kéne!

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#56534) PuMbA


PuMbA
titán

Ennyi :DDD Szerintem a játékosok nagy részének nem tetszik a játék és ezt a RIOT jó lenne, ha észrevenné.

[ Szerkesztve ]

(#56535) Ganz-[HUN] válasza PuMbA (#56534) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

Erről jut eszembe.
Assassin meta van most?
MEg minek páncél? Mindennek minimum 20%-a true dmg. :U

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#56536) nuke7 válasza PuMbA (#56534) üzenetére


nuke7
veterán

I am able to impact how the game goes... Riiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiight. No. ;]

https://youtube.com/user/nuke7

(#56537) nuke7


nuke7
veterán

hello,

kellene egy ötödik a clash csapatba, mert kyra kiesett hirtelen és négyen megvagyunk - tudna / lenne kedve valakinek jönni? :D

https://youtube.com/user/nuke7

(#56538) Enigma1945


Enigma1945
őstag

Miért van az, hogy rankeden ha nyerek, akkor 16-18 LP kapok, de ha vesztek 20-22 vesztek? :((( :((( :(((

[ Szerkesztve ]

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#56539) Lokids válasza nuke7 (#56537) üzenetére


Lokids
addikt

Mennék szívesen, de én hétköznapokon csak este tudok lenni és akkor is csak max 2 órát. :P

Enigma1945: Azért, mert nem abban a divben vagy, ahova a játék szerint tartozol.

[ Szerkesztve ]

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#56540) PuMbA válasza Ganz-[HUN] (#56535) üzenetére


PuMbA
titán

Fogalmam sincs, most teljesen kavar a játék számomra :)

(#56536) nuke7: És utána mutatja, ahogy 20-30%-os KP-kel nyeri a játékokat Master divízióban :DDD Legalább megnyugtató nekünk, hogy semmilyen szinten nem jobb a játék.

[ Szerkesztve ]

(#56542) Ganz-[HUN] válasza nuke7 (#56537) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

Ha jobb nincs
Jelen :DDD

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#56543) Ganz-[HUN] válasza Enigma1945 (#56538) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

Ahogy Lokids mondja. Rossz az MMR-ed a divhez képest.

bocsi a dupláért mobilról vagyok, egyszerűbb volt

[ Szerkesztve ]

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#56544) Kanczy


Kanczy
Topikgazda

Megint nincs EUW ranked... :(

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#56545) tomiivagyok


tomiivagyok
aktív tag

kép címe: amikor az exriotos se tud carryzni, és megy a saját feje után, merthogy ő a cécidog, és ő solo challenger & stuffs, aztán hiába mondjuk neki, hogy tankot építs ha már semmit nem érsz, nem, ő nem épít tankot, és elolvad mindenki alatt. :C

btw igen, lux apc, nem volt adcnk, én lettem volna, de 8.11-gyel úgy gondolom megölték az adc rolet, szóval én így tiltakozom. de amint látjátok, nem igazán a botlanen ment el a meccs.

(#56546) Enigma1945


Enigma1945
őstag

Ennek mi értelme?]

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#56547) grimm2015 válasza Enigma1945 (#56546) üzenetére


grimm2015
senior tag

A marketing... és a kapható tárgy jutalmak felhígítása...

Igazából 5db használhatsz, és nem is nagyon van jelentésük sem (mert baromira egyformák is)... sok különböző többnyire semmit mondó dolog.

Battlenet: Grimm#22690

(#56548) PuMbA


PuMbA
titán

LCK-ban nyertek: Ornn top, Master Yi jungle, Taric mid, Lulu ADC, Fiddlesticks supp csapattal :DDD

[ Szerkesztve ]

(#56549) Ganz-[HUN] válasza PuMbA (#56548) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

Hát ez jó :U
#offmetaismeta

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#56550) nuke7 válasza Enigma1945 (#56546) üzenetére


nuke7
veterán

Fúh de idegesítő lesz...

https://youtube.com/user/nuke7

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.