Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56101) Carlytoo válasza nuke7 (#56099) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

Tiamat. :R

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#56102) Lokids válasza nuke7 (#56099) üzenetére


Lokids
addikt

Igen, a clearja lehet nem lenne jó. De az a movement speedes cucc az állat lehet gankelésre.
Gondolom nem targetelhetetlen benne, az már túl op lenne.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#56103) Enigma1945


Enigma1945
őstag

Ejj Doublelift pentazott :) Nagy meccset vitt a TL.

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#56104) Enigma1945


Enigma1945
őstag

Kikapott a FNC..Most akkor kiestek?

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#56105) PuMbA válasza Enigma1945 (#56104) üzenetére


PuMbA
titán

Nem. Ha nyer a TL az RNG ellen, akkor igen, ha veszít a TL, akkor TL vs FNC eldöntő meccs lesz :)

(#56106) Enigma1945 válasza PuMbA (#56105) üzenetére


Enigma1945
őstag

Ejj, de megneznem azt a meccset! Szerintem sokan! De remelem nyer a TL!

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#56107) Beni97


Beni97
őstag

Meglett a 4. kitüntetés is és egy kapszula amiben egy katarina 4 kulcstöredék egy hangulatjel volt.
A ládát amit meg nyitottam a 4 kulcstöredéknek köszönöhetően egy Knockout Lee Sin-t kaptam. Nem is volt olyan rossz.

(#56108) Lokids válasza Beni97 (#56107) üzenetére


Lokids
addikt

Na én most kaptam agyf@szt...
Nem tudtam vásárolni a shopban. akármit próbáltam venni szürke volt, pedig volt nálam 2K gold. Se upgradelni nem tudtam egy cuccom, se venni újat.
Majd restart után ez ok... Majd mikor Rengo rám ugrott rájöttem, hogy a Zhonya sem működik. Persze félrenyomhattam, de szerintem nem. Ilyennel korábban még nem találkoztam.

[ Szerkesztve ]

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#56109) Evil Snowman válasza Lokids (#56108) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Shop néha nekem is buggol. Iceborn-t akarom összerakni, megvan a 900 goldos item valamint a Sheen-ből a kék kristály, de ha Sheen-t már nem engedi megvenni hiába van rá lóvé. Full szürke az egész. Gondoltam, akkor megvárom, amíg összejön a lé az Iceborn-ra, de hiába van meg azt sem engedi megvenni. :F

Néhány user complaint:

Gargoyle stone
Itt is van egy pár.

[ Szerkesztve ]

(#56110) Lokids válasza Evil Snowman (#56109) üzenetére


Lokids
addikt

Szép... ahogy látom van 4 hónapos bejegyzés is. Sebaj, megnyertük a gamet, nem rajtam múlott, de nagyon nem örültem, mert 2K goldal rohangáltam supportként, ami ugye sok, de a kiesett idő miatt 2 szint hátrányba is kerültem.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#56111) Enigma1945


Enigma1945
őstag

Miért van az, hogy minden patchben azt látom, hogy a tankos hősöket gyengítik?
Most éppen a tankos rúnát gyengítik, míg az Uralom rúnát erősítik..
Abba kéne hagynom a játékot, mert a RITO egy hites játékot akar a közeljövőben..

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#56112) Carlytoo válasza Lokids (#56108) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

Nekem a tegnapi meccsek egyikében nem volt életerőm. Abszolút sehol nem jelezte ki sem azén, sem pedig az ellenfél életerejét. Konkrétan senkivel nem mertem tradelni, mert lövésem nem volt, hogy mennyi maradt neki és mennyi van nekem. Kliens resi ugyan megoldotta a problémát, de a laning fázisba pont sikerült belecsúsztatnom és emiatt, illetve, hogy hárman feljöttek tornyot törni a 4.-ik percben, elesett a top t1.

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#56113) Imilenni válasza Enigma1945 (#56111) üzenetére


Imilenni
addikt

Elég erősek, azért gyengíti a Riot őket.

Press "F" to pay respects.

(#56114) Carlytoo válasza Imilenni (#56113) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

Szerintem tovább már nem kellene gyengíteni. S5-ben annyira erős volt a tank meta, hogy azokkal bőven carry potenciál voltál. Most már sokat faragtak le belőlük és hangsúlyosabb lett a passzív képességeket erősítő tényező. Eleve lategame-ben semmi esélye egy tanknak egy bruiser ellen. Ez nem fair.

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#56115) nuke7 válasza Enigma1945 (#56111) üzenetére


nuke7
veterán

igen, én is így látom - lsd. új "support" hős ... :(

https://youtube.com/user/nuke7

(#56116) kenwood válasza Carlytoo (#56114) üzenetére


kenwood
veterán

Azert megneznem,melyik bruiser van pariban egy maokai-shen parossal lategameben.
lehet,hogy nincs nagy dmg,de egy rivent 3 sec alatt letorolsz egy carryvel, ezek a tankok meg 1 percet kibirnak 1v3 ban,ha nincs nagy hatrany.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#56117) Lokids válasza Carlytoo (#56114) üzenetére


Lokids
addikt

Nekem nem az a legnagyobb bajom, hogy egyre gyengébbek a tanakok, hanem az assassinok egyre erősebbek. Már nem is tudom, hogy egy mid laner vagy adc mi a fenét csinál egy rengar/khazix stb ellen? Nagyába ugrik nyom 1 gombot és kill. És ehhez még csak nem is kell, hogy összeszedjen 30 killt. 2-3 már bőven ezt eredményezi. Supporttal reagálni sem lehet lassan a támadásra, hogy megmentsd valahogy az adc-t, mert hamarabb meghal, minthogy lenyomj egy gombot.

[ Szerkesztve ]

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#56118) nuke7 válasza Carlytoo (#56114) üzenetére


nuke7
veterán

+1 :K

(#56117) Lokids : konkrétan zhonya-val megöl a zed... rám ultizik, zhonya, elsétál meg se üt egyszer sem és item, mastery plusz ult dmg 1400hp. köszi. :)

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

(#56119) Carlytoo válasza kenwood (#56116) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

Hozz egy maot, vagy shent egy jayce, pantheon-ra ellenem. Lehetsz te akármilyen tankos, max nem 2 képességből öllek meg. Az assasin karakterek rá se mertek nézni a tankokra, mert nem volt esélyünk ellenük így ellensúlyozhattad az assasin erejét és védhettek a tankkal az adc-t. Most pl zeddel simán rámehetek egy szétpirított mao-ra vagy malphite-ra, mert 3 mp alatt összecsukom. Szánalmas.

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#56120) nuke7 válasza Carlytoo (#56119) üzenetére


nuke7
veterán

:( sajnos ez így nem jó

https://youtube.com/user/nuke7

(#56121) Carlytoo válasza nuke7 (#56120) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

Ráadásul most a kritikus sebzést akarják nerfelni, hogy az adc-k jobban meggondolják, hogy mit építsenek. Ezzel nem csupán az adc mid game potenciálját nullázzák le, hanem az assassin karakterek amúgy sem nehéz célpontjai sokkal vállalhatóbbak lesznek. Nem is kell majd zeddel beultiznod. Odacsúszol a e+w+q kombóval és egy aa után megtérdelteted. Az ultit tartalékolhatod a "tankokra" . :U :DD :DD

Nem fog működni az adc-nél az üss és fuss taktika, amit valljuk be a legtöbben alkalmaznak 1-1 teamfightban, a kritikus sebzés nélkül.

[ Szerkesztve ]

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#56122) olloczky válasza kenwood (#56116) üzenetére


olloczky
senior tag

Én is inkább ezt tapasztalom.

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#56123) Kanczy válasza Lokids (#56117) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Egy adc ne is csináljon semmit egy assassin ellen, nem az a dolga. Álljon be a tankja / supportja mögé, és akkor jöjjön elő, amikor lehet.

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#56124) Enigma1945 válasza Kanczy (#56123) üzenetére


Enigma1945
őstag

De hogy, ha már a support sem tud mit kezdeni ellenük, hogy megvédje? :(

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#56125) Kanczy válasza Enigma1945 (#56124) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Olyan szerintem nem nagyon van... kire gondolsz? :F

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#56126) GabN73 válasza Enigma1945 (#56111) üzenetére


GabN73
addikt

Mert teljesen legit, hogy egy full tank buildes Mundot 3-an gyakunk, elvisz 2 killt és még életben is marad. :DDD Kifejezetten örülök neki, hogy nerfelik őket.

Lokids
Miért ne tudnál lereagálni supporttal egy ilyen szitut? Van shield, knock up, stun, bármilyenmás cc, itemek, exhaust meg persze jobb esetben flashed... Azért ha egy Regnar ulti eldurran, jó ha a kezed rajta van ezeken...
Egy Kayn játéka is simán olvasható, akár csak egy Kha.

(#56127) Imilenni


Imilenni
addikt

Bronz I vs Platinum 5 :))

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#56128) Enigma1945


Enigma1945
őstag

Sziasztok. Régebben emlékszem elértem silver 2 100 LP-t, de akkor kettő buktam, egyet nyertem, így nem jutottam tovább silver 1-be.
Most megint sikerült feljutnom 100LP-be, de nincs jóváírva egy győzelem. Ilyenkor mi van? Tuti, hogy voltam már Silver 2 100LP-n, emlékszem rá!

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#56129) gali777 válasza Enigma1945 (#56111) üzenetére


gali777
őstag

Már most is egy hites.

A tank rád ugrik és egy hitel. Nem baj, ha nerfelik őket...

(#56130) Lokids válasza GabN73 (#56126) üzenetére


Lokids
addikt

Én nem tudok ezekkel mit kezdeni. Pl vegyük Namit. Valamelyik assasin jön. Adok egy healt az adc-nek és ugyanúgy meghal. Csak 0,1 seccel később. A második spellt már el sem tudom lőni. De ha tankkal vagyok, pl tahm kench... ha még be is kapom az ADc-t akkor egyszerűen engem üt agyon. De általában nincs időm reagálni rá.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#56131) Kanczy válasza Lokids (#56130) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Namival már rég rossz, ha melee range-ben van az assassin.

Q,R: Hard CC. El kell őket találni az enemy-n, és akkor hozzá sem tud nyúlni a carry-hez.
W: Viszonylag nagy heal, ami movement speed-et ad az adc-nek.
E: Lassít az adc auto-ja, gyorsít az adc-n.

Rohadt könnyen ki lehet ezzel a kit-tel kite-olni az assassint, csak ügyesen kell csinálni :P

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#56132) Lokids válasza Kanczy (#56131) üzenetére


Lokids
addikt

Aha.. Nami Q-val találj el egy invis khat vagy rengárt pls ugrás közben...

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#56133) Imilenni válasza Lokids (#56132) üzenetére


Imilenni
addikt

Az adc alá kell csapatni.

Press "F" to pay respects.

(#56134) Kanczy válasza Lokids (#56132) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

El is találom, ha épp a levegőben van a fél mapnyi széles ultimtól :K

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#56135) kenwood válasza Lokids (#56132) üzenetére


kenwood
veterán

persze,de egy rengarral,vagy khazixal ugorj be egy tank jungler ellen a teamfightba :)

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#56136) Lokids válasza kenwood (#56135) üzenetére


Lokids
addikt

Én azt látom simán beugranak, 1 hitelik az adc-t meg még a midest is azt mennek a dolgukra.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#56137) GabN73 válasza Lokids (#56136) üzenetére


GabN73
addikt

Akkor viszont baromi szar a helyezkedés, meg az adc se figyel, vagy te se. Egy Regnar ulti tökre kiszámítható, egy kha ellen is lehet wardolni szépen....

(#56138) Carlytoo


Carlytoo
aktív tag

Ne beszéljetek már úgy, mintha mindnyájan challengerben lennétek. Nem tudod minden esetben lereagálni a támadást, főleg úgy, hogy soloQ-ban köztudott, hogy nem wardolgatnak. Full Crit Shaco ellen sem tudsz védekezni non-stop, mert odasétál a carrydhez, neked persze fogalmad sem lesz róla és one shot-olja. Már LCS-ben is hozzák szép számmal a sebző jungle-t, mert nem feltétlen lehet örökké védeni a carrykez és nem si tudják, akkor pont ti sem fogjátok tudni. Egy ügyes assassin megtalálja rá a lehetőséget, hogy kihasználja amikor nem vagy éber. A másik. Mundot 1v3-ban nem tudjátok megölni az elég gáz. Akármennyire "tankos" amikor mundo van az ellenfél között, akkor executinoer calling egy közelető item az ad sebzőknek. Onnantól még arra sem foghatod, hogy az ultijával sokat heal-el vissza.

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#56139) Lokids válasza Carlytoo (#56138) üzenetére


Lokids
addikt

Na ez az. Lowelo goldosként nem tudok annyi mindenre figyelni. Főleg úgy, hogy goldban még mindig mindenki azt hiszi, hogy wardja csak a supportnak van. Tegnap mikor vettem 2 pinked ezrára, enemy meg is kérdezte tőlem mi a fenét csinálok, hogy adc-n 2 pinket is tárolok. :D

[ Szerkesztve ]

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#56140) PuMbA válasza Lokids (#56139) üzenetére


PuMbA
titán

"Főleg úgy, hogy goldban még mindig mindenki azt hiszi, hogy wardja csak a supportnak van. "

Pedig azt hittem, hogy Goldban javul a helyzet...

[ Szerkesztve ]

(#56141) Carlytoo válasza PuMbA (#56140) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

Ha ebben nem volt irónia, akkor plat tetején is ugyanaz a hulladék játékmód van wardolás tekintetében. Sweeper-t akkor sem vesznek ha már nagyon kéne. Controll wardot meg szintén kevesen használnak, pedig hányszor lehetne a gank és a meglepetések kivédhetőek.

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#56142) olloczky válasza PuMbA (#56140) üzenetére


olloczky
senior tag

Mindenki azt gondolja aki gold alatt van (én is silveres vagyok). De millió+1 helyen lehet olvasni, hogy igazából diamond közepéig ez a helyzet, tehát még a platina se olyan hű de király ilyen szempontból.

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#56143) Carlytoo válasza olloczky (#56142) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

Gold/Plat és low diamond között csak mechanikai különbség van. A csapatharcok ugyan picit jobban kivitelezettek, de ott is vannak "bronze play-ek". Ezért is mondtam mindig, hogy ne ajnározza senki a silver+-os játékosokat se, mert ugyanolyan szarok vagyunk, mint a silveresek, csak kicsit jobb a lane fázis. Aki epdig ennek az ellenkezőjét állítja, azzal szeretnék játszani zsinórban 5 meccset és mindegyiket kiposztolom ide a teljesítményéről.

Mondjuk pont olloczky jó példa erre. Kb soha nincs topról TP play botra még plat tetjén se. A "silveres" olloczky rendszeresen jött botra ha látott lehetőséget. Tehát itt én inkább játszom vele 10 meccset, mint egyet egy önző diással.

[ Szerkesztve ]

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#56144) Lokids válasza PuMbA (#56140) üzenetére


Lokids
addikt

Aha.. mikor a mides anyázza a junglerest, mert őt gankelték és a mienk meg nem megy segíteni úgy, hogy az ellenfél tornya alatt játszik ward nélkül és ott figyel nála mindkét ward stack. Lowelo az egész. Egy bizonyos szintig tényleg csak annyi a különbség, hogy kicsit ügyesebben játszik az adott roleon. Ennyi.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#56145) pengegyerek válasza Carlytoo (#56143) üzenetére


pengegyerek
aktív tag

Én játszanék veled 5 meccset 1v1 már csak azért is mert kíváncsi vagyok mennyivel lehetsz jobb :D :DD

"Aki pálinkát iszik a temetőbe kiviszik ki pálinkát nem iszik azt is oda temetik."

(#56146) kenwood válasza Carlytoo (#56138) üzenetére


kenwood
veterán

Ennek nincs nagy jelentosege,mert igaz, hogy egy silver nami rosszabbul vedekezik,mint egy diamond,viszont a silveres assasinok is sokkal rosszabb decision making, mechanikai skillekkel birnak,mint feljebb.

Nem mondom, hogy nem lehet dmg junglert hozni,de azert egy seju ulti picit tobbet erhet,ha jol hasznalod, mint az,hogy beugrasz a tfbe,leszeded az egyik carryt,majd 1 mp mulva elolvadsz.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#56147) olloczky válasza Carlytoo (#56143) üzenetére


olloczky
senior tag

Köszi, én is játszanék még veletek :) Ahogy többen mondjátok, a mechanikai skillek hiányoznak alsóbb szinteken. Hiába "ismerem" cho gathot vagy xerathot vagy akárkit, a platos xerath simán elverne, mert valahogy jobban ismeri a kis nuanszokat a kombókban.

Csúnyán szólva, nem is teszek érte, hogy megtanuljam ezeket. Értsd: nem nézek streamet, meg egész meccses youtube videokat. De guideokat azért néha elolvasom meg ilyenek.. nekem ez csak egy játék amit az esetek többségében élvezek. De ha ajánlotok 1-2 jó streamert akkor rájuk nézek :)

Pont tegnap volt például olyan meccsem, amit ha el is buktunk volna nem bántam volna, mert egyszerűen jó meccs volt, egyenlő küzdelemmel.

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#56148) Carlytoo válasza kenwood (#56146) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

Az okfejtésen logikus lenne, ha számításba vennéd a játékosokat is. Seju ulti hatalmas előny lehet, ha jól használják, de van egy kis gond a gépezetben. Mire lereagálják az átlag játékosok, hogy történt is valami, addigra már mindegy. Sokat amumu jungléztam és, amikor korrekt reakcióidővel bírt a csapatom, akkor sima win. Amikor meg hiába ultiztam és kötöttem le 3-4-5 embert, mire azt lereagálták, már vége volt a bulinak.

Pengegyerek: Nincs akadálya. Viszont az 1v1 semmit nem bizonyít, csak akkor ha azonos karakterekkel játszotok és esetleg azonos időt/órát töltöttetek az adott karakterrel.

Ráadásul az 1v1 nem demonstrálja a csapatban alkotott játékodat. Van egy pár karakter, amivel nagyon jól 1v1-zek, csak nem tudom ezt egy jó párszor megfelelően kamatoztatni teamfightban.

Bojtárgenyó: Itt lessetek rá a statjaimra. Mostanában sokszor tiltelek a meccseken is ez bizony nagyon is látszik.

[ Szerkesztve ]

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#56149) Carlytoo válasza Carlytoo (#56148) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

Eredetileg ez nem az én accountom volt. A visszatérés óta nyomom ezen (is). Az eredeti accountom: BoneRocket volt, de azt már nem használom.

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#56150) Jim-Y válasza PuMbA (#56140) üzenetére


Jim-Y
veterán

hahahahahha..kis naiv.. ;]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.