Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55051) Kanczy válasza Darko_addict (#55045) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Buffolták a 8.3-mal, és egy Azir mellé nagyon durva. Az már mindegy, hogy low elo-n pont nem tudják, mit kell csinálni vele, hogy hasznos legyen ;]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#55052) Beni97 válasza Kanczy (#55051) üzenetére


Beni97
őstag

Egy zac mellett se lehet rossz. :D

(#55053) Plata válasza Sordoran (#55050) üzenetére


Plata
félisten

Akivel én találkoztam az nem volt ilyen ügyes,hála az égnek.
Mindig láttam hogy ott van mert a ward ott dekkolt mellette a bokorban.

(#55054) Enigma1945


Enigma1945
őstag

Na, ennyi is volt a zsetongyűjtögetésnek :)

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#55055) kenwood válasza SkiDev (#55044) üzenetére


kenwood
veterán

limitalva van a havonta megszerzheto key fragmentek szama. ha sokaig nem lepsz be,akkor resetel a limit.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#55056) feri1014


feri1014
senior tag

Kezdem megbánni, hogy sikerült letölteni a játékot. :Y Erre a community-re nincsenek szavak. :Y Nem gondolkoztak még el azon, hogy valami autoban rendszert vezetnek be chatlog scan alapján ehelyett a reportolós bohóckodás helyett? :Y Brutális ami megy.

(#55057) kentucky válasza feri1014 (#55056) üzenetére


kentucky
őstag

/mute all, vagy hozzászoksz :D Amúgy kys, meg kill yourselfre megy az autoban egy idő után, ha sokat használod.

(#55058) feri1014 válasza kentucky (#55057) üzenetére


feri1014
senior tag

Nem szoktak triggerelni, mert arra figyelek, hogy én mit hogyan csinálok és nem foglalkozok azzal, hogy a többiek mennyit bénáznak stb. Az nem semmi viszont, hogy mindegy, hogy nyerünk vagy veszítünk, valakit biztosan szidnak a saját csapatunkból

(#55059) Chuzzlee803 válasza Sordoran (#55050) üzenetére


Chuzzlee803
aktív tag

Nunu jelenleg a 8.3 patch miatt erős, ami lehetővé tette, hogy ne csak az ADC-t, hanem a midest is tápolja W-vel (kellő AP-val a célpont 4000+ gold értékű statot kap), illetve különösen Azirral nagyon erős, a 20. percben különösebb feed nélkül 10-15 másodperc alatt el tudnak hozni egy baront ketten.

Egyébként amikor rámosolyog a Riot, mindig 55%+ winrateje van, Q-val messze a legjobb objektívkontrollt és counterjungle-lehetőséget biztosítja (azt mondják, egy Nunu akkor játszik jól, ha annyira haszontalanná tudja tenni az ellenfél dzsungelest, mint amilyen haszontalan ő maga), illetve a HP stackelés miatt Lockettel egy másodlagos supportként is működhet.

Igazából ilyen fel-felbukkanó mémként mindig is ott volt az ultija, de mint ahogy magad is rámutattál, túl ritkán jön be ahhoz, hogy emiatt legyen sikeres a champ :))

(#55060) Jim-Y


Jim-Y
veterán

(#55061) Beni97 válasza Jim-Y (#55060) üzenetére


Beni97
őstag

Micsoda Bard build. :D
grat :)

(#55062) Jim-Y válasza Beni97 (#55061) üzenetére


Jim-Y
veterán

Hat igen de az ellenfel valami oknal fogva egy cheesy bot lane-t hozott. Aatrox + J4. Vladimir nem volt eros igy full armor-t epitettem ami egy ido utan igencsak jo dontesnek bizonyult :)

(#55063) pengegyerek


pengegyerek
aktív tag

Hihetetlen de akármikor bronzba valaki visz enemybe egy yasuot, katát vagy zedet az egész csapatom meghal... Talonnal voltam szerte szét vertem katát már 7-0 ba voltam segítettem a csapatot is ahogy csak tudtam erre kata elkezdett össze vissza járkálni és hiába mentem utána szépen szedegette össze a killeket és mit ad isten 25-6 a végére de olyan erős lett, hogy én sem tudtam megölni... szépen belemennek az ultijába és ütik mint ha nem lenne holnap...

"Aki pálinkát iszik a temetőbe kiviszik ki pálinkát nem iszik azt is oda temetik."

(#55064) PuMbA


PuMbA
titán

Sejtettem, hogy csalódnom kell a RIOT-ban :) Bronze I-be jutottam Silver IV után, mikor a teljesítményem ugyanaz volt, mint eddig. Ez a második szezonom, tehát kíváncsi voltam, hogy onnan folytathatom-e ahol abbahagytam, de nem.

Utolsó meccsen 3. percnél már 6v1 az állás az ellenfélnek (ilyet még sosem láttam...balanced), a végén pedig több killem volt supportként, mint a midesnek és jungleösnek is...és erre mondja a RIOT, hogy egyenlő esélyekkel vágnak neki a csapatok, mert az MMR aztán nagyon sok mindent megmond...ja, nem....használhatatlan.

[ Szerkesztve ]

(#55065) Beni97 válasza PuMbA (#55064) üzenetére


Beni97
őstag

Mennyit nyertél a besorolón? Mert nem értem mi lehet a gond, hogy oda dobott be. Ha nem 10w0l akkor ne várj csodát.

(#55066) Enigma1945 válasza PuMbA (#55064) üzenetére


Enigma1945
őstag

Nem reménytelen a helyzeted, bronze 1-ből feljutni silver 4-be! Én Bronz 5-ből (!!!) jutottam fel, silver 3-ba 2 hónap alatt, Garen, és Braummal.
Írta itt egy kolléga egyszer, agresszívan kell játszani, és máris nagyobb az esélyed.. Nem azt mondom, hogy minden meccsed befutó lesz, de egy próbát megér..Szerintem nem gáz, ha csak azokkal a hősökkel haladsz, akikkel tudsz.. Én sokszor látom, hogy írják a playerek hogy "first time"..Ilyenkor kell mély levegő, és próbálni lehozni a meccset..

Szerk: Én s7-et silver 3-ba zártam, most s8-ban 5w 5l után silver 4-et kaptam.

[ Szerkesztve ]

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#55067) SkiDev válasza feri1014 (#55056) üzenetére


SkiDev
senior tag

Ne aggódj... ez még bohóckodásnak sem nevezhető, mert nincs admin EUNE-n ;) Érdekes, sosem kapok.
Azt csinálsz amit szeretnél :D Smurfölhetsz trágár névvel is, ha akarsz. Plusz hosszú idő után megint zsinórban dobja ezeket az ellenfeleket. Semmi balance nincs. Tegnapi nap is ilyen volt, vagy nagyon szétvertek minket, de fordítási lehetőség nélkül vagy mi csináltuk ezt olyan szinten, hogy már egy bot-meccs is izgalmasabb lett volna. :U
Tehát a LoL nem más, mint egy homokozó szülői felügyelet nélkül. Bedobjuk a pulyákat és azt csinálnak, amit akarnak :)) És igen tudom, hogy rankeden jobb lenne, de oda sem megyek, mert szimplán nincs kedvem komolyabban venni.

[ Szerkesztve ]

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#55068) hugi0 válasza SkiDev (#55067) üzenetére


hugi0
őstag

Ebbol meg szaloige is lehet:
"Tehát a LoL nem más, mint egy homokozó szülői felügyelet nélkül."
- nekem nagyon tetszik. ;-))

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#55069) GabN73 válasza SkiDev (#55067) üzenetére


GabN73
addikt

Miért ne lenne? Napi 2 reportból 1-2 nap múlva kapom loginkor a feedbacket. Utolsó 10 meccsből 7-8 feedback tuti jott.

(#55070) SkiDev válasza GabN73 (#55069) üzenetére


SkiDev
senior tag

Szerencsés vagy. Akkor ezek szerint engem ignorálnak :)) Mióta játszom - HA - kaptam vissza 3 feedbacket. Bár én szoktam mindenért. Csúnya beszéd, kemény feed, helytelen név vagy látszik, hogy smurf 180 farm - 18 perc alatt Silver-Gold alján, nem hatja meg túlságosan őket

[ Szerkesztve ]

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#55071) GabN73 válasza SkiDev (#55070) üzenetére


GabN73
addikt

Minden kis sz-rt felesleges reportolni.
Valamikor valakinek csak rossz napja van, vagy csak szimplán jobb az ellenfél és azért hal - ha nem direkt csinálja akkor teljesen felesleges jelenteni.
Csúnya beszéd - ha nem túl hate speech és csak egy két f*ck repül el, nem anyázik minden második mondatában, akkor is felesleges. Egyszerűen el kell fogadni hogy nem mindenki egy iq betyár, ezt tanulta, sz*r az élete... :))

Smurft minek reportolni?

ja és btw blind pickről beszélek EUNE-n, épp szintezek...

[ Szerkesztve ]

(#55072) SkiDev válasza GabN73 (#55071) üzenetére


SkiDev
senior tag

Más a tűréshatárunk.. Én hamar robbanok..

[ Szerkesztve ]

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#55073) SkiDev válasza SkiDev (#55072) üzenetére


SkiDev
senior tag

Újabb gyöngyszem.... Ha ez már nem kipécézés, akkor hívhatjuk üldözési mániának.
[kép]
Így álltunk farmmal és killekkel. Nekünk is azért állt ilyen jól a szénánk, mert topról leultizott mögénk az akkor már 6/0 Pantheon.
[kép]
És néznek érthetetlenül miért vagyok flamer. De komolyan csak ilyen meccsek. Volt időm út közben a sok halál közepette ránézni az ellenfélre... Mit látok? s3 óta tolják... volt aki plat volt aki dia. :D Nálunk semmi ilyesmi. Vicces játék ez.
Nem tudom mit szeretne tőlem a rendszer. Költsek a játékra? Regisztráljak újat új IP-címről? Áldozzak kecskét? :))

Na nem spammelem tovább a topicot, ez az én bajom. :D
Átoklevevők PM-ben keressenek. :))

[ Szerkesztve ]

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#55074) nuke7 válasza Dominiator (#200) üzenetére


nuke7
veterán

lett valami? :U

https://youtube.com/user/nuke7

(#55075) GabN73 válasza SkiDev (#55073) üzenetére


GabN73
addikt

Kezdj el más rolen játszani, meta szerint OP karival. Thats all.

(#55076) pengegyerek


pengegyerek
aktív tag

Gyönyörű megint csak és nem az első, az ilyeneknek hála b2-ből megint b4 lassan b5 :R csak tudnám az a sok profi aki azt állítja simán ki lehet jutni bronzból az, hogy csinálja... :F

(csak megsúgom itt Ashen van a lényeg)

[ Szerkesztve ]

"Aki pálinkát iszik a temetőbe kiviszik ki pálinkát nem iszik azt is oda temetik."

(#55077) PuMbA válasza Beni97 (#55065) üzenetére


PuMbA
titán

3w7l :) Az zavar a legjobban, ha én vagyok a csapatban a legjobb supportként és van akkora damage-em, killem vagy assistom mint egy midesnek vagy jungleresnek vagy jobb vagyok az enemy supportnál, akkor miért nem megyek fel az MMR ranglétrán, hiszen egy adott MMR-ű csapatnál / supportnál jobb vagyok és mégis lefele megy az MMR-em a meccs vesztés miatt. Ezt kéne a RIOT-nak bele kalkulálni, hiszen van sok lóvéjuk és emberük. Nehogy már az én dolgom legyen egy tisztességes játékot csinálni :DDD

(#55066) Enigma1945: Megnézek egy két meccset, hátha

[ Szerkesztve ]

(#55078) Enigma1945 válasza pengegyerek (#55076) üzenetére


Enigma1945
őstag

"csak tudnám az a sok profi aki azt állítja simán ki lehet jutni bronzból az, hogy csinálja...'"

Szia! Írtam feljebb!

Agresszívan kell játszani, higgadtnak kell maradni, nem beszólni senkinek ( igen, még 0/6/0-nál sem )
Tudom mit érzel ilyenkor amúgy, én is pihentettem a játékot ez miatt, de összejött!
Menj azzal, akivel tudsz, szerintem nem gáz, adj bele mindent, pingelj sokat, játssz agresszívan! ( ez alatt azt értem pl, menj be a torony alá érte ha kell )
Sok sikert!

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#55079) Lokids válasza Enigma1945 (#55078) üzenetére


Lokids
addikt

Még az se feltétlenül kell, hogy agresszív legyen.
Szerintem az fontosabb, hogy ha rá tudod venni a csapatod, hogy használják a wardjaikat.
És lehet, hogy egy toppos 0-10-ben van, ha bepusholta az enemy inhibig a lanet, akkor az annyira nem rossz.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#55080) kenwood válasza GabN73 (#55075) üzenetére


kenwood
veterán

Szerintem inkabb az a lenyeg,hogy ne menj olyan karival,akivel 20 meccs utan 45% alatt vagy.

Diamond alatt nincs meta!
Attol,hogy s7 ben Shen volt az egyik, hanem A legjobb toppos karakter,meg nem volt low elo meta.
Sot!
A legtobb challenger meta karakter kimondottan rossz low elora, mert sokkal jobb mechanika,vagy macro kell hozza,mint egy yihez,vagy tryndamerehez.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#55081) marked one94 válasza kenwood (#55080) üzenetére


marked one94
őstag

+1 :R

Valahogy a te kommenteiddel mindig egyet tudok érteni :)

[ Szerkesztve ]

You'll Never Walk Alone

(#55082) PuMbA válasza kenwood (#55080) üzenetére


PuMbA
titán

Én Braum-mal megyek, akivel 49%-os vagyok a béna csapattársaim ellenére. Ha kivonom azokat a meccseket, ahol tropára verték a topot, midet, jungle-t vagy mindegyiket, akkor 60% körül szerintem lennék. Szóval muszáj támadóbb szellemű supporttal menni, amivel viszont megint az a baj, hogy ha úgy kapok csapatot, hogy a jungle, mid, topot szétverik 15/1-es mid Yasuok, akkor tehetetlen vagyok :) Brand és Nami-n kívül kik a kill supportok?

[ Szerkesztve ]

(#55083) Enigma1945 válasza PuMbA (#55082) üzenetére


Enigma1945
őstag

Bard. Egyértelműen az egyik kedvenc! Gyűjts csengettyűket, és irtózatos dmg-re képes aery-vel. Earlyban főleg. Hozz neki ignite-ot, hidd el, beválik majd.

Szerk: Braummal én is nagyon agresszív vagyok, earlyben nekimegyek az adc-nek is 1v1-ben, megjelölöm, és aztán ha megvan a 4. jelölés neki vége van. Hihetetlen jó support, nekem örök favorit.

Szerk#2: Elég idő eltelt már az új rúnák óta..Nektek mi a véleményetek? Nekem tetszik, örülök hogy így alakult.

[ Szerkesztve ]

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#55084) kenwood válasza PuMbA (#55082) üzenetére


kenwood
veterán

Braum alapbol is jo support,foleg olyan csapatok ellen,akik nem jutnak at a pajzson.
En nem viszem ot,de sokszor jatszottam ellene,es foleg abban eros,hogy jol vedi az adct, csapatot.

Neha kapok igazan jo Braumot,es az teljesen mas kategoria.
Nem tudok a minionok kozelebe menni,mert folyamatosan zonaz ki,pakolgatja fel ram a stackeket.
Ha eljutsz erre a szintre, akkoris lesznek 15-1 enemy playerek,nyerhetetlen meccsek, de tobbszor lesz a te adcd 15-1 ben,mint eddig,es felmesz 50% fole. 60 tol mar elmondhato, hogy igazan jo vagy vele.
Addig csak ugy erzed,es a kiegyensulyozott meccsek elvezsteset osszemosod a fix bukoval.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#55085) PuMbA válasza kenwood (#55084) üzenetére


PuMbA
titán

Igen, nekem is a kedvenc hősöm, de két bajom van vele. Egyrészt sokszor az ADC-m nem használja ki a passzívom, hogy kigyűjtse a 4 stackes fagyasztásom, másrészt vesztési helyzetben mintha teljesen feleslegesen tartanám a falam és szívnám fel a damaget. Utolsó meccsen is, ahol 15/1-es Yasuo volt én 3/1-ben álltam, mindenki más 5-ször vagy többször meghalt, mert nem képesek vigyázni magukra, erre jönnek a harcok és úgy libbentem át 3/5-be, hogy hiába áldoztam fel magam mind a 4 esetben, mert damage meg nem volt :) Szóval ideje valami mást is megpróbálnom, mert nagyon jó, hogy Mastery 6 vagyok vele, de kell egy csapattárs is, aki letolja a damage-t.

(#55083) Enigma1945: Bard már régóta kérdéses, hogy megszerezzem, mert tetszik, de akkor meg is fogom :K

[ Szerkesztve ]

(#55086) Enigma1945 válasza PuMbA (#55085) üzenetére


Enigma1945
őstag

figyelj, én nem akarlak rábeszélni, lehet neked nem fog bejönni, nekem nagyon bejön. Mondom, early-ben irtó nagyot üt, főleg aeryvel. egy próbát megér, sokan azért nem csípik, mert csavargó hős. Hát, hagyni kell az adc-nek 2-3 életerő töltőt, és el lesz addig, míg felszedsz 2,3 csengettyűt.

[ Szerkesztve ]

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#55087) Lokids válasza Enigma1945 (#55086) üzenetére


Lokids
addikt

Én pont nem ajánlanám. Barddal rá vagy utalva a csapatra nagyon. Nagyot tud ütni, de earlyban csak 1x vagy 2x max. Nem elég ahhoz, hogy komoly károkat okozz az enemynek. Inkább csak idegesítésre van.
Ja és az ulti 2 élű fegyver. Nagyon visszaüthet.

Mondjuk Bardba azt az egyet nem szeretem, hogy AP champ, de a sup itemen kívül teljesen felesleges rá az AP.

[ Szerkesztve ]

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#55088) kenwood válasza PuMbA (#55085) üzenetére


kenwood
veterán

Bardnak a kapujat nehez jol hasznalni,es nem csak neked,de az adcnek is.
Thresh is necces a lantern miatt.
Ha hulyebiztos support keresel,akkor az a leona lesz.
Minden spellje egyertelmu, nem kell ertenie a tobbieknek ,hogy mit csinalsz,mert tankolsz,es szorod a cct esz nelkul.
a 15-1 yasuo ot is levagja 1.5 sec alatt,de azokat a meccseket, el kell engedni.
Na nem ugy,hogy megalsz a kezdon,vagy spamelled a surrendert,hanem ugy,hogy a meccs vegen rogton el is felejted.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#55089) Enigma1945 válasza Lokids (#55087) üzenetére


Enigma1945
őstag

Jó az a Bard, csak tudni kell vele.
Van Videóm is 1v1 ashe

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#55090) Lokids válasza Enigma1945 (#55089) üzenetére


Lokids
addikt

Ez minden champre igaz. :) Csak tudni kell vele.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#55091) Darko_addict válasza SkiDev (#55073) üzenetére


Darko_addict
őstag

Nekem tegnap volt egy hasonló meccsem, bár ott mi vezettünk 35 vs. 5-re. Lehet bénák voltak az ellenségek, de az biztos, hogy WW-nek nagyon nagy szerencséje volt és beszedett 3 killt 6 perc alatt, utána szétgankelt minden lane-t, és így gyorsan előnyre kaptunk, de abban szerintem meg tudunk egyezni mindenkivel, hogy annál nincs nagyobb szívás és büntetés, ha 3-as, pláne ha 4-es premade-et ad be VELED.
Lehetetlen megnyerni! :D

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#55092) Beni97 válasza PuMbA (#55077) üzenetére


Beni97
őstag

Teljesen jó helyre kerültél. Én még örülnék is.

(#55093) GabN73 válasza kenwood (#55080) üzenetére


GabN73
addikt

Nálam metának számít a carry meta is. A pro/challanger játékosokat hagyjuk az nagyon más szint.

Mostanság nem nagyon játszottam, de pl amikor bejott az új rúnás dolog Sona suppal simán lehetett nyerni a laneket. Vagy twitch adc... Mindig van egy két kari amely képes szép overdmg-re, és simán végig lehet vele poke-ni.

Szóval dájmond alatt is van meta ;)

(#55094) Lokids válasza GabN73 (#55093) üzenetére


Lokids
addikt

Tény. Twitch ha enemyben van, az a frászt hozza rám. :P
Lvl2 gank... Mint régen evelynn.

[ Szerkesztve ]

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#55095) PuMbA válasza Beni97 (#55092) üzenetére


PuMbA
titán

Az a baj, hogy a Silvert nem lehet átugrani. Tény, hogy a legélvezetesebb és szorosabb meccseimet Bronze 2 és 1-ben toltam :)

[ Szerkesztve ]

(#55096) nuke7 válasza PuMbA (#55095) üzenetére


nuke7
veterán

én még akkor lettem silver, amikor összesen 3 liga volt, meg a pro-k... :DDD

https://youtube.com/user/nuke7

(#55097) Lokids


Lokids
addikt

Ebből a holdünnepi zsetonból csak 96db-t lehet összegyűjteni? Mert már nem ad több küldit.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#55098) kenwood


kenwood
veterán

Aram,Yi Penta
Kaptam egy S-.
Ladaban noxus poppy.
Oriasi hiba volt a rework.
A jatek egyik legjobb skinjebol csinaltak egy nemtom,mit :(
[link]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#55099) Darko_addict


Darko_addict
őstag

Volt szerencsém suppolni egy 47/13-ban végzett unranked ADC main Dravent. Simán lehet, hogy smurf volt. Az ellenfélnél egyedül Yasuo volt életképes, őt viszont elfeedelte Teemo és Zoe, így 27/6-van végzett.
Végefele Hecarim neki akart ugrani Dravennek, ő pedig levegőben egy lövéssel megölte. Az a sebzés valami hihetetlen volt,... rámentek négyen, kijött full HP-val.
Nem szoktam ADC poszton játszani és egyéb lanekre sem full AD carryket viszek, de brutál jó érzés lehet jó ADC-nek lenni, őszintén irigyeltem.

Amúgy a végén kicsit fejébe szállt, bement a Forráshoz pentáért, bement 1v5 (Yasuonak volt Guardian Angelje) és csinált egyéb meggondolatlan dolgokat, fele ennyiszer sem halt volna meg szerintem, ha csapatot megvárja.

Na mindegy, a lényeg, hogy elfeedeltnek lenni jó érzés lehet. Én Sorakával szaladgáltam és healelgettem. :D

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#55100) Plata válasza Lokids (#55097) üzenetére


Plata
félisten

Én a küldikkel lassan haladok,napi 1-2 játékkal nem olyan könnyű,de most elakadtam,van egy olyan hogy helyezz le x ellenőrző őrszemet.
Én raktam le de nem számolja,itt még is pontosan mi a szöszt kell tenni akkor?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.