Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55801) Imilenni válasza Lokids (#55800) üzenetére


Imilenni
addikt

Eddig is erős volt ha nem fogták meg earlyben/hagyták farmolni.

Press "F" to pay respects.

(#55802) Beni97 válasza Lokids (#55800) üzenetére


Beni97
őstag

Most jött ki, persze hogy erős. Majd kap nerfet a következő patchban vagy valamikor. Vagy nem.
Amúgy meg sona az egyik legpapírabb supp, szóval annyira nem kell csodálkozni, hogy gyorsan meg lehet vele halni.

(#55803) kenwood válasza kenwood (#55763) üzenetére


kenwood
veterán

a legutolsot screeneltem is.


aram
elso kepen en vok az elso ziggssel,a 4. brand.
riot franko volt, S-
tarsaktol en egyet se kaptam,Brand pedig most honorable lett.
erdekelne,hogy a szavazok melyik rendezvenyen voltak vajon ?

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#55804) Darko_addict


Darko_addict
őstag

Végre, jó hír! :)

"Szezonközi bónuszként az alábbiak szintén akciósak lesznek, amely 50% kedvezményt jelent az RP-s árból.

Idézőnév módosítása (650 RP)
Rúnaoldalak (egyenként 295 RP)
TP-növelő (mindegyikre 50%-os RP-kedvezmény)"

Április 19-én 20:00-kor nyit, és május 1-jén 8:59-ig tart.

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#55805) Mukucs válasza ClydeBeka2 (#55796) üzenetére


Mukucs
senior tag

Nem mondhatnám, mire gondolsz?

(#55806) DonTuros


DonTuros
tag

Nem arról volt szó, hogy már talán 2 éve(?) dolgozik a RIOT a report-rendszer újrafejlesztésén? :F

https://www.akosturos.com

(#55807) Plata válasza kenwood (#55803) üzenetére


Plata
félisten

Én ma először aramon kaptam egy ládát. :Y
Sosem jött még össze láda aramon.
Legalább is amire emlékszem.
Valami világbajnok kalista skin töredék volt benne. :(
Egész jó meccs volt.

(#55808) kenwood válasza Plata (#55807) üzenetére


kenwood
veterán

en rengeteget.
ha 12 felett van a kill es 4 alatt a halal,akkor szinte fix a lada aramon is,a farm nem szamit.
kdat nez mert, kaptam ladakat ilyen 3-1-42-es statokra is,igy support,tank karival is siman hozhato.

ma kaptam 1 honort ugy,hogy a 6-11es statom messze a legrosszabb volt az egesz ccsapatban :D

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#55809) Plata válasza kenwood (#55808) üzenetére


Plata
félisten

Na ne már.
Aramon Ziggs-el vagy Karthus-al de Lux-al is szarrá szoktam szívatni a népet,sőt még Orrn-al is jó megy néha,és max B-t kapok.Pedig Orrn-al meg sem kell halni a vásárláshoz.
Jah és Sona-val sem kaptam pedig olyan support voltam mint a fene,killem kevés volt tény,de assist marha sok.
Na és amikor Nami-val supportoltam lett egy rahedli assist meg kill is,sokszor úgy ölök vele hogy csak csapattársat akarok gyógyítani,de ugye átpattan ellenségre és kinyírja.
Tegnap vettem két hőst,vártam aramon hátha beadja és kipróbálhatom,erre folyton idióta Yasuo és Zac vagy Gnar,egyikkel sem játszottam soha.
Szerencsére ennél a meccsnél is eltudtam cserélni zac-et.

[ Szerkesztve ]

(#55810) kenwood válasza Plata (#55809) üzenetére


kenwood
veterán

nezem a ladakat .
ez mind s8,es aram :

- West: Ahri,Sion, Mordekaiser, Zilean, Teemo, Twisted Fate, Tristana, Morgana, YI, Hecarim
- East : Jinx, Yi, Herimerdonger, Lucian, Blitzcrank, Galio, Maokai.

A,A+ szinte mindenkivel van- az a lenyeg,hogy kell minimum egy frontline kari,a tobbi meg cc,vagy ranged/poke.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#55811) hugi0


hugi0
őstag

Rekkles -> 2 game -> 2 penta ? ;-)

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#55812) ClydeBeka2 válasza Mukucs (#55805) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

A végső "buildekre". Ez mire jó? :) Amúgy majd játszhatunk egyet, bár a héten elég elfoglalt leszek. Régen dia + voltam, kihagytam kb 1 évet, most fél éve tértem vissza, G2 promonál járok. IGN: ElohellBot

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#55813) hugi0


hugi0
őstag

European Master ESL
Es egy csapat nem tud megjeleni ???
- azok utan, hogy tegnap mar nyert egyett.

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#55814) pengegyerek


pengegyerek
aktív tag

Sziasztok.
Az ikon alatti 90- es szám az mit jelent? Illetve ez jónak számít vagy számít e egyáltalán valamit? Ma is léptem egy szintet és kaptam érte Ekko illetve Darius hőstöredéket szóval én csak jól járok vele, csak nem tudom mit jelent xD

"Aki pálinkát iszik a temetőbe kiviszik ki pálinkát nem iszik azt is oda temetik."

(#55815) feri1014 válasza pengegyerek (#55814) üzenetére


feri1014
senior tag

Ugyan azt jelenti, mint eddig a 30, csak már kivették ezt a korlátot.

(#55816) kenwood válasza hugi0 (#55811) üzenetére


kenwood
veterán

az imt elleni flasht valahogy le kell dolgozni :D

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#55817) Darko_addict


Darko_addict
őstag

Egy jó ideje nem bontogatom fel a kapott hősöket, tetszik, hogy ilyen sok van. Jelenleg 56 különböző hőstöredékem van, az sem ritka, hogy valamelyikből 4 darab. Jinxből pl. 2-t is kaptam. Természetesen az olcsóbbak vannak nagyobb hányadban, de ami meglepő, hogy pl. míg egyik olcsó hősből sok van, addig Malphite-ból egy se. Nektek milyen tapasztalatotok van? Nagyon sok az ismétlés, de csomó 450 vagy kicsit drágább hősből egy sincs...

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#55818) Enigma1945


Enigma1945
őstag

Tegnap vásároltam 2 mesteri ládát. Az egyikben volt havasi őz poppy. A másikban egy kommandós garen, ami már megvolt.
Utoljára vettem ilyen ládát, csúnya dolognak tartom, hogy pénzért veszel olyan skint, ami már megvan, ráadásul azt a skint is pénzért vettem :D

[ Szerkesztve ]

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#55819) kenwood válasza Darko_addict (#55817) üzenetére


kenwood
veterán

blue essence alapjan kategorizal. azon belul total random.
ehhez hasonlo dolgot kepzelj el :
[link]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#55820) stefyY


stefyY
őstag


:C :C :C :C

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#55821) nuke7 válasza stefyY (#55820) üzenetére


nuke7
veterán

gj :K eune ?

https://youtube.com/user/nuke7

(#55822) Enigma1945


Enigma1945
őstag

sziasztok. a Játék azt csinálja, hogy mikor elkezdődik a játék indítása, nem indul ki..Csak azt írja ki, hogy statisztika kihagyása. hiába lépek ki, indítom újra, ugyanaz..Csak az segít, ha gyorsan restartolom a gépet..( Még jó, hogy SSD van, ez gyorsan megtörténik, de mi ez? )

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#55823) nuke7


nuke7
veterán

én ma befejeztem east-et :N :W

https://youtube.com/user/nuke7

(#55824) PuMbA válasza pengegyerek (#55814) üzenetére


PuMbA
titán

Hogy van ilyen csúnya recés betűtípusod? :)

(#55825) pengegyerek válasza PuMbA (#55824) üzenetére


pengegyerek
aktív tag

Szerkesztettem a képet :P

"Aki pálinkát iszik a temetőbe kiviszik ki pálinkát nem iszik azt is oda temetik."

(#55826) SkiDev


SkiDev
senior tag

Mikor belépsz és már tudod instán, hogy 110% a lose..... #dreamteam A Rito nagyon próbára teszi ma az idegeimet... 4 ADC + support... Nekünk meg betesz full közelharcosokat, hogy ugyanmár ugorjatok be meghalni... menekülni persze nem lehet, sem torony alatt lenni, mert pokekal szétszedik a bagázst.... :((( :U

[ Szerkesztve ]

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#55827) kenwood válasza SkiDev (#55826) üzenetére


kenwood
veterán

Zac nagyon nehez hos,nekem sem megy vele,de kaptam mar tarsnak,ellenfelnek is olyat,aki meghatarozo tag volt.
Voli is brutal dmg es halhatatlan.

joval eselyesebb a 2es csapat,de azert ez nem a biztos buko kategoria, mivel nekik semmi frontline nincs,ha nem tudjak nagyon megnyerni az earlyt, akkor midgametol mar nem lesz eleg dmg a tankokra.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#55828) SkiDev válasza kenwood (#55827) üzenetére


SkiDev
senior tag

Azt elhiszem, nekem elvből nem megy egy Jungle karakter sem alapból, megpróbáltunk mindent, de a karma is tudta mikor kellett az ulti + Q... Onnantól a többinek csemege volt. Jinx mire észrevettem 8/2 es lett, akkor már biztos voltam a bukásban. Főleg, hogy pajzsot hozott, a többiek meg mindig leszedtek róla hiába a fókusz.

[ Szerkesztve ]

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#55829) kenwood válasza SkiDev (#55828) üzenetére


kenwood
veterán

amugy ignite pantheonon oriasi fail.
snowball kell neki aramon.
szerintem az ignite senkinek nem jo a howling abyssen.
en a flash melle mast nem is hozok.snowball,vagy clarity.
par hosnek talan jo a heal,barrier,de nekik is inkabb az elozo ketto.

[link]

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#55830) kenwood válasza kenwood (#55829) üzenetére


kenwood
veterán

elso komment a lenyeg : olyan alacsonya cd a snowballon,hogy csak a sebzese tobb (adott idore vetitve), mint az igntenak.
annal nincs nagyobb alazo,mint amikor a snowball hozza el a killing blowt ,beugras nelkul :D

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#55831) SkiDev válasza kenwood (#55830) üzenetére


SkiDev
senior tag

Csak azért nem szoktam hozni, mert óvatos játékos vagyok. Nem szeretek beugrani. :D

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#55832) kenwood válasza SkiDev (#55831) üzenetére


kenwood
veterán

es igniteot hogy raksz fel,ha ovatos vagy,nem mesz be?
annak is 0 a range.
foleg pantheonnal,akinek passzivbol van pajzsa,plusz a W-re kapsz egy ujabb pajzsot.
bruiser vagy,ne vard el,hogy cait,vagy heimer menjen be helyetted.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#55833) Enigma1945


Enigma1945
őstag

Megint alkotott a Riot ezzel a patchel.

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#55834) Enigma1945


Enigma1945
őstag

Végeztem egy mérkőzéssel, erre ez fogad omegalul

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#55835) Darko_addict


Darko_addict
őstag

Hai!

Istenért sem találom, melyik billkombóval lehet előhozni a kis ablakot játék közben, ahol kiírja, éppen mennyi halálosságom, páncéltörésem satöbbim van. Tudtok segíteni? Nem arra gondolok, amin van az aktuális DMG, CD, AP stb.

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#55836) Beni97 válasza Darko_addict (#55835) üzenetére


Beni97
őstag

C-betű. Talán alapból ott van, talán nem, nekem a C betű hozza elő. Pontosabban 3 kisablakot hoz elő.

(#55837) stefyY


stefyY
őstag


:)) :)) :))

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#55838) Sordoran válasza stefyY (#55837) üzenetére


Sordoran
addikt

GG! Nekem még mindig ott áll lvl3, 2. mérföldkőnél, szóval le vagyok maradva. Bár tavaly is sokakhoz képest lassabban haladtam, de tény, most még kevesebbet játszok.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#55839) Lokids válasza stefyY (#55837) üzenetére


Lokids
addikt

Ezt hogy leeht elérni? Vagy hol lehet látni, hogy hol tartok, hogy fejlődik?

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#55840) tenaijo válasza Lokids (#55839) üzenetére


tenaijo
tag

Értelemszerűen minél több honort kapsz rövid idő alatt, annál gyorsabban fejlődik a honor szinted.
A profilodon a honor szinted alatt vannak kis "gömböcskék".
Amelyik tele van, azt a mérföldkövet már elérted.
Mellesleg amikor ugrasz egy ilyen kis "gömböcskét", akkor az arcodba tolja a játék. (Olyan ablak jön fel, mintha kapszulát,stb. kapnál.)

(#55841) PuMbA


PuMbA
titán

Még mindig hihetetlen, hogy mennyire nincs tisztában sok Silver játékos az alap dolgokkal :) Milyen egyszerű lenne egy olyan tesztet kitölteni a játékosokkal Bronze -> Slver lépés után, hogy például: mi a legfőbb objektív a játékban? A. Killek B, Torony C. Baron stb... és ha valaki nem válaszol mindegyikre jól, azt visszarakják Bronze 5-be.

Pár meccset vesztettem megint azért, mert hátrányban volt a top, jungle, mid, majd szépen sikerül egy harc mid-en és 4 ellenfelet megölünk, majd pedig 2-en megyünk Baronra és várunk a többiekre, 3-an meg elkezdenek mid-en rohanni a következő torony felé. Ezután az ellenfél megöli a 3 miden menőző embert, megöli a baron-t is, majd megnyeri a játékot.

Viszont volt egy eset, amit nem hittem el. Elkezdenek menni mid-re hasonló eset után, erre beírtam chatbe, hogy láttatok-e már bajnoksági meccset. Mondták, hogy nem. Aztán mondtam, hogy ott ilyenkor a Baronra mennek és elfogadták, leöltük a baron-t és meg is nyertük a játékot. Hát mondom van néhány értelmes ember is a játékban, de sajnos túl kevés.

[ Szerkesztve ]

(#55842) kenwood


kenwood
veterán

nem tudom,hogy valtoztattak-e a kapszulakon,vagy csak en leptem kutyaszarba,de az utolso 5-6 fragment mind 4800,vagy 6300 -as volt.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#55843) hugi0


hugi0
őstag

Egyik bronzos accountom Gold 5os MMR-el 1465 :-)

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#55844) Gentlelelele válasza Darko_addict (#55835) üzenetére


Gentlelelele
aktív tag

crtl +c. Három módon lehet megjeleníteni. Alap statok; Róna oldal által generált statok; Ezen kettő mellőzése. Ha csak C-t nyomsz akkor megjeleníti az előzőekben említett kettőt, illetve még egy sor statot (lifesteal stb) ezeket nem lehet külön előhozni és rögzíteni

twitch.tv/gentlegg “Evil is Evil. Lesser, greater, middling… Makes no difference. The degree is arbitary. The definition’s blurred. If I’m to choose between one evil and another… I’d rather not choose at all.”

(#55845) Tamás88 válasza Sordoran (#55838) üzenetére


Tamás88
őstag
LOGOUT blog

Nekem lvl3, 3. lett tegnap. Most kell majd hajtanom a honor 4-re.

(#55846) Enigma1945 válasza Tamás88 (#55845) üzenetére


Enigma1945
őstag

mi a trukkje amugy? nem értem! baromi idegesito, leragadtam lvl2-n 2 potyivel

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#55847) ClydeBeka2 válasza PuMbA (#55841) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Nem hiszem, hogy silver játékostól akármit el lehetne várni, hogy tudjon. Az nagyon az alja. Amúgy pont ahogy az utolsó paragrafusban irtad, irányítani kell őket, mint a birkákat. Komolyan, szerintem amikor elkezdtem új accon a rankedet 100+ ping/game megvolt, és amikor hallgattak rám, nyertünk.

Érdekes mód, régen mindig azt gondoltam, hogy supporttal nem lehet nyerni. Mióta Luluzok, simán megyek felfele(mondjuk az is segit, hogy alapból jobb játékos vagyok), meglett végre a Plat is, kikecmeregtem a Goldos elohellből :D

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#55848) kenwood válasza ClydeBeka2 (#55847) üzenetére


kenwood
veterán

egyebkent logikus felvetes volt,hogy supporttal nem lehet nyerni.
elvegre ha mindket csapatban van support,akkor mindketto veszit :DDD

ugye az is alapvetes,hogy mindenki legalabb 80%-os esellyel kap afkt-feedert az ellenfelhez kepest.
A maradek 20% pedig valami fizetos,vip accon van,ahol ilyen nem fordulhat elo,mindig ok kerulnek az enemy teambe :D

nekem csak egy bajom van a lollal :
wowban mindig olyan guildekben voltam,ami lolos hasonlattal elve plat teteje,diamond alja.
nyilvan volt recount is mindenhol, igy nem vittek volna,ha allandoan alul vok.
Ok,a pve kicsit mas,de aki probalta mar a mythic (regebben hc) raidelest nem overgearelve,az tudja,milyen,amikor 3 hete wipeoltok ugyanazon a bosson :D

itt meg a gold teteje is total eselytelen. nem eleg jok a reflexeim a magasabb szintu jatekhoz,az elmelet boven meglenne.
talan a gyakorlas is,mivel s2 ota tolom.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#55849) GabN73 válasza ClydeBeka2 (#55847) üzenetére


GabN73
addikt

A legrosszabb a sokat beszélő, hülyeségeket beszélő ember. Komolyan, még el se kezdődik a meccs, már osztja mindenkinek a feladatokat, jó sz*r callokat hív... Aztán meg megy a sértődés, gamethrow mert nem az van amit ő szeretne...

(#55850) ClydeBeka2 válasza GabN73 (#55849) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Jogos, honnan tudnák, hogy mondjuk te/én okosabb/ jobb játékos, meg amúgyis mindenki a legjobb, csak a csapattársai bénák. Ezért is mondtam , hogy inkább pingek. Amúgy azt szokták mondani, hogy egy rossz callt követni is jobb, mint össze-vissza rohangálni, mert legalább egységes a csapat. Lásd itt irta feljebb is a kolléga, hogy ace után ketten midre mentek 3man baronra. Valamint jó példa még erre amit én szoktam javasolni a csapatnak mindig, ha van 1 troll és egyedül megy össze vissza, hogy kövessük a trollt, és akkor nem tud egyedül meghalni ! Ezek véleményem szerint működő stratégiák. Idén Silverből indulva most jutottam fel Platba kb 100 game alatt.

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.