Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55751) ClydeBeka2 válasza Kanczy (#55750) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Még lehet belőle "silverek leszünk" maraton :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#55752) Plata


Plata
félisten

Az április elsejei vicc akar lenni hogy Teemo-t nem lehet bannolni?

(#55748) Skilly
Van egy ötletem,adok ládáért kulcsot. ;)
Nekem van vagy 30 kulcsom,de ládám egy szem se.

[ Szerkesztve ]

(#55753) Imilenni


Imilenni
addikt

Sziasztok!
Mintha régebben valaki itt számolgatta volna hogy jobban jártunk ezzel a kék eszenciás módszerrel mint a régi IP-be kerülnek a hősök dologgal.
Valaki tudná linkelni? Akár külsős is lehet, de neten nem találtam semmit. :(((

Press "F" to pay respects.

(#55754) Skilly válasza nuke7 (#55749) üzenetére


Skilly
aktív tag

Szamomra ez szornyu dolog! :D

Plata: Ha lehetne ilyet, akkor szivesen cserelnek!

[ Szerkesztve ]

HyperX

(#55755) nuke7 válasza Skilly (#55754) üzenetére


nuke7
veterán

nyilván nem lehet - kérdeztem rito support-ot, még saját acc-ok között se... :(

(nekem EUNE - EUW között van hatalmas különbség)

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

(#55756) Sordoran


Sordoran
addikt


Azt hiszem kicsit többet kéne Ekko-zni. Persze one for all-ból nem kell nagy következtetéseket levonni, de nem én javasoltam Ekko-t, szóval valaki a csapatból papíron jobb kellett volna hogy legyen nálam. :U Mégis nekem jött össze a quadra, meg a sok one-shot. (Vicces megnézni, hogy ki vett nálunk Ninja tabi-t, enemynél meg átoknyelőt. Pedig tisztelni kell a sebzést, hiába fun játékmód!)

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#55757) nuke7 válasza Sordoran (#55756) üzenetére


nuke7
veterán

hexdrinker..? :F

https://youtube.com/user/nuke7

(#55758) Sordoran válasza nuke7 (#55757) üzenetére


Sordoran
addikt

Az, csak nem jutott eszembe a neve. :DDD Tudtam én, hogy valami hex-es dolog, de lusta voltam rákeresni, a magyar neve pedig beugrott.

[ Szerkesztve ]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#55759) hugi0


hugi0
őstag

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#55760) hugi0


hugi0
őstag

100 vs CG ?
Az ideny eddigi legjobb merkozese.

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#55761) Beni97 válasza hugi0 (#55760) üzenetére


Beni97
őstag

Hát jó hosszú volt az már biztos.

(#55762) olloczky válasza hugi0 (#55759) üzenetére


olloczky
senior tag

Jaj mennyiszer kapok ilyeneket.. csak tenyleg egy darab ladam sincs a 13 kulcs melle :D multkor sikerult egyet szerezni asszem malzaval.

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#55763) kenwood


kenwood
veterán

Ennek a honor rendszernek ARAM-on egy nagy hibaja van, mint a demokracianak :
a fogyatekkal elok is szavazhatnak.
Szinte mindig valami rambo kapja a honorokat, aki allandoan beugral,es van a vegen 1.5-os kdaja, mert mert a 15 kill meg 14 halal is osszejott, fossa feedeli az ellenfelet. Aki meg lehozta 11-1-20-ban, semmit nem kap.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#55764) Tamás88 válasza kenwood (#55763) üzenetére


Tamás88
őstag
LOGOUT blog

Ez nem mindig igaz, azt is ugyanúgy díjazzák, ha kevés halál mellett sokat ölsz, illetve ha ugyan sokszor meghaltál, de mindig pont jókor segítetted a csapattársadat.

(#55765) gali777


gali777
őstag

Elgondolkodtam most valamin játék közben. Lehet volt már téma, nincs kedvem visszakeresni :DHa elnyomok egy spellt, (mondjuk egy ezreal ultit vagy ilyesmit, az ehhez hasonló spelleknél van reális esély rá, de bármelyikre igaz lehet) és közben szintet lépek és upgradelem az adott spellt, akkor azt a sebzést osztja amilyen szinten volt a kilövés pillanatában vagy már az upgradeltet?

(#55766) olloczky válasza gali777 (#55765) üzenetére


olloczky
senior tag

Én úgy tudom, hogy upgradel. Pl malza E is ha rajta van vkin és fejleszted, akkor már a nagyobb sebzést tolja. De javítsatok ki ha tévedek.

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#55767) nuke7


nuke7
veterán

akkora kamus amugy a rito support... :((( :W :DDD
Amikor megírtam nekik, hogy rohadtul nem sirály, hogy west-en kapom a kulcsokat folyamatosan east-en meg tele vagyok ládával kulcs nélkül, akkor azt mondták, hogy csak keveset játszok EUNE és majd kapok kulcsot...
Hát a f*szt :( :N EUNE lvl40 vagyok, EUW lvl38 és ott mégis 9 kulcsom van, EUNE meg 0... :O ;]

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

(#55768) ClydeBeka2 válasza gali777 (#55765) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Én úgy tudom az alap sebzést használja, viszont ha itemet veszel talán azt hozzáadja, de neten rá kéne keresni. Mondjuk a kettő ellent mond egymásnak, ki tudja :D

[ Szerkesztve ]

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#55769) gali777 válasza ClydeBeka2 (#55768) üzenetére


gali777
őstag

(#55766) olloczky:

Nem sok infót találtam róla, de a dmg akkor számolódik ki, ha betalált a spell, tehát elvileg már az upgradelt szintet kell alapul vennie.

(#55770) hugi0 válasza gali777 (#55765) üzenetére


hugi0
őstag

Ha egy puskabol kilosz egy puskagolyot, majd fegyvert cserelsz. A kilott golyo is kicserelodik ? ;-)

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#55771) olloczky válasza gali777 (#55769) üzenetére


olloczky
senior tag

Nos ugy tunik kicsit bonyolultabb a dolog. Van ami nagyobb dmg-et tol van amj nem.. :D

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#55772) gali777 válasza olloczky (#55771) üzenetére


gali777
őstag

Így már tisztább, köszi! :)

(#55773) Mukucs


Mukucs
senior tag

Valaki duozgatni gold elején-plat tetején? Im here.

(#55774) Ispán_Péter


Ispán_Péter
csendes tag

Sziasztok! Valaki tudna infót adni arról, hogy mi alapján kaphat bant egy játékos?
Egy streamen azt írta valaki, hogy: "9 reportot megkapod már 2 hetes, ha olyan erős, ha nem csak 40 meccs eltiltás"

Sajnos elég sokat ragelek, néha már átmegy toxicba, amit tudom, hogy nem kéne, de van, hogy már annyira felhúznak, hogy muszáj elküldenem a halál ...szára őket. Mostanába úgy lépek már be, hogy na tuti bannoltak már.

(#55775) kenwood válasza Ispán_Péter (#55774) üzenetére


kenwood
veterán

amen :R

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#55776) kentucky válasza Ispán_Péter (#55774) üzenetére


kentucky
őstag

Én kaptam előszőr chat korlátoztást, 14 nap bant, aztán egy meccsen nem bírtam ki, azt írtam a galionak, aki engem akart reportolni (mert számonkértem, ráadásul szépen, hogy miért képtelen abbahagyni a feedelést), hogy report your mom. Puff másnap belépek permaban, oké.

(#55777) SkiDev válasza kentucky (#55776) üzenetére


SkiDev
senior tag

"report your mom" ~ perma? :Y Ez érdekes.... Én is kevesebbet ragelek már hál'Istennek chaten, de volt időszakom, mikor ennél érdekesebb mondatok is elhangoztak. Egyetlen chat bant sem kaptam, nemhogy eltiltást. Már régebben meséltem, hogy volt 1-2x olyan alkalom, annyira felhúztak + labilis is voltam, kötekedtek, én meg toltam a feedet szándékosan + vissza is írtam. Többen írták, hogy reportolnak, még enemyből is, mondtam nyugodtan lehet, ez EUNE, itt nincs admin. Azt hiszed kaptam bármit is? ;] Ezért is furcsállom, ezt azért eléggé túlzónak érzem... :U

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#55778) kentucky válasza SkiDev (#55777) üzenetére


kentucky
őstag

Nem mondom, hogy jogtalan volt a ban, mert az volt, megsértettem a szabályzatot. De! Képtelenek bármit az ügyben tenni, hogy a kegyetlen béna még silverbe is szétboostolt AFK feeder troll pick játékosokat eltüntnetnék vagy büntetnék, semmi retorzió nincsen azok számára akik szétcseszik a másik játékát, míg ha valaki flamel azt csak lemuteolod és szevasz.

A két hetes bant magyar flameért kaptam, két magyar trollkodott szándékosan és írtam szépeket nekik, mert annyira felcseszett, hogy éreztem az idegsejtjeim bomlását.

Egyébként a két hetes ban után gondolám már valami flair-t kaptam, így a rendszer már egy report után is előbbre sorolt, prioritást kaptam a riotost meg nem nagyon izgatja az egyszeri játékos.

[ Szerkesztve ]

(#55779) Enigma1945


Enigma1945
őstag

Komoly ez a frissítés..A tankokat nagyon gyengítik..Nem tudom mi értelme már tanky suppot játszani.

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#55780) Darko_addict válasza Enigma1945 (#55779) üzenetére


Darko_addict
őstag

Ereklyepajzsot f0ssá nerfelték már. Lehet, hogy a tárgy erősebb volt a több support itemnél, de a hősök, akiknek vettük, azok nem. Teljesen ki vannak téve az AP suppok poke-jának, kellett ez a kis plusz.

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#55781) kentucky válasza Darko_addict (#55780) üzenetére


kentucky
őstag

treshs-sel most dupla annyi idő teljesíteni a questet :)

(#55782) nuke7 válasza Darko_addict (#55780) üzenetére


nuke7
veterán

melyik tárgyara gondolsz..? :F

https://youtube.com/user/nuke7

(#55783) GabN73 válasza nuke7 (#55782) üzenetére


GabN73
addikt

Relic shield

(#55784) nuke7 válasza kentucky (#55776) üzenetére


nuke7
veterán

Engem még sosem bann-oltak 8 év alatt - viszont mióta nincs tribunal egyetlen report-om sem hozott eredményt semelyik szerveren...

Szóval szerintem ez a report dolog full useless :(

(#55783) GabN73 : köszi :DDD így már értem

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

(#55785) Kanczy válasza nuke7 (#55784) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Nekem folyamatosan jön a visszajelzés ;)

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#55786) kenwood válasza nuke7 (#55784) üzenetére


kenwood
veterán

nekem is csak queue buni volt hardverhiba matt.es nekem sem jon soha visszajelzes a riportokra.
pedig rengeteg (100-200 min.)olyan volt,ami priuszosnak azonnali perma lenne.

ui: olyan volt 2-3 eve,hogy jott egy ejnye-bejnye a chat miatt,de az csak figyelmeztetes volt szankcio nelkul.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#55787) Tamás88 válasza kenwood (#55786) üzenetére


Tamás88
őstag
LOGOUT blog

Nekem is csak egy ejnye bejnye volt a chat miatt, amit még kézzel be kellett írni, hogy "megígérem, hogy többet nem fordul elő" vagy valami hasonló. Azóta semmi, csak visszajelzést kapok, ha jogosan volt a jelentésem (mint múltkor, mikor a Nasus trollkodott úgy, hogy az ultit használva táncolt, persze, hogy vesztettünk.)

(#55788) Lokids


Lokids
addikt

Mi a fene. egy nap 2x kaptam kulcstöredéket. o.O
Ráadásul a ládában volt egy láda+kulcs.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#55789) kentucky


kentucky
őstag

2/19 Veigar velünk... Katasztrófa mennyi troll van rankeden

Megnéztem, hogy milyen volt a többi meccsen 7/19, 1/12 csak ilyen statjai vannak és unranked. Hihetetlen, hogy ilyet be mer dobi silverbe

[ Szerkesztve ]

(#55790) nuke7 válasza kentucky (#55789) üzenetére


nuke7
veterán

report megvolt..? :)

https://youtube.com/user/nuke7

(#55791) kenwood válasza nuke7 (#55790) üzenetére


kenwood
veterán

ha ertelmetlen reportokkal floodljuk a riotot,akkor nem kell csodalkozni,hogy semmit nem er.
ezerszer,ezer helyen leirtak,hogy olyan nincs,hogy valakit a statja miatt reportolsz.
ez alol kivetelt csak az kepez,ha befut a torony ala,eladja a cuccait,beirja all chatbe,hogy hol vagytok stb ...

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#55792) nuke7 válasza kenwood (#55791) üzenetére


nuke7
veterán

dehát van "intentional feeding" az bizony a stat-ra vonatkozik :U

(f*szért szüntették meg a tribunalt :((( )

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

(#55793) Lokids válasza nuke7 (#55792) üzenetére


Lokids
addikt

Nem, az nem a statra vonatkozik. Attól, hogy valaki 0-10-ben van, még nem lehet int-re reportolni. Lehet, hogy tényleg próbálkozik, de csak ennyire futja. Mindenkivel megesik. Ha valaki viszont szándékosan teszi ezt, nem is próbálkozva, az más.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#55794) feri1014 válasza Lokids (#55793) üzenetére


feri1014
senior tag

Csak ez stat alapján nem megállapítható. Ha nem írja be chatre, hogy ok innentől feedelek, de te folyamatosan látod, hogy direkt meghal, nem lesz büntetve, mert a chat logban annyi látszik, hogy a béna playert flame-elik a csapattársai.

(#55795) nuke7


nuke7
veterán

jó ez a játék, ma is játszottam ötöt - hatot vesztettem....

https://youtube.com/user/nuke7

(#55796) ClydeBeka2 válasza Mukucs (#55773) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Úgy látom elég sokat tiltelsz :D

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#55798) Tamás88 válasza kenwood (#55791) üzenetére


Tamás88
őstag
LOGOUT blog

Na az én reportom nem volt értelmetlen, amit korábban írtam le, hogy miért is jelentettem az adott játékost.

(#55799) nuke7 válasza hugi0 (#55797) üzenetére


nuke7
veterán

:DDD pedig egyszerű, a hatodikat már nem bírtam végig ;)

https://youtube.com/user/nuke7

(#55800) Lokids


Lokids
addikt

Mi a fene ez az új Irelia?
https://matchhistory.eune.leagueoflegends.com/en/#match-details/EUN1/1945253719/203089972?tab=overview

Gykorlatilag már a stun + Q-val megölt. aa-t sem kellett rám nyomnia. 1v5-ben levert minket, mintha ott sem lettünk volna.

If you chase two rabbits you will lose them both.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.