Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55451) Yodamest válasza Jim-Y (#55450) üzenetére


Yodamest
addikt

Malza is nagyon jó akár suppnak is :) lvl 6-on simán bemész elkapod az enemy adc-t és ott a free kill, senki nem fog higany-selyemövet venni, hogy kivédje. Tankok ellen neki is brutál sebzése van onnantól, hogy a liandry + rylai kombó megvan.

(#55452) nuke7 válasza Yodamest (#55451) üzenetére


nuke7
veterán

Mit Nem fog senki venni..?! :F

Mercurys treads Anti cc cipőt..?

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

(#55453) GabN73 válasza kenwood (#55446) üzenetére


GabN73
addikt

Végül sikerült a 2 legrosszabb végletet összehasonítanod. :DDD Egyrészt a YT-n nem a subok után kapod a pénzt, míg a twitchen igen. A YT ráadásul kevesebb pénzt ad egy magyar nézőért, mint egy amcsi/angolért.
Míg handriska (más szavaival élve az álszent) akiről megvan a véleményem [maga a sznobizmus megtestesítője] egy napi magyar vlogger, aki heti 3-4 contentet simán felrak, addig nézd meg csacsi videóit. Kb 2 hónapja rakott fel utoljára új videót.
De ha már YT. Nézz meg egy Magyarósi Csabát, aki mögötte visz 3-4 projektet, kérdezz rá, hogy ő mennyit keres a YT-al. Elárulom hogy nem fogja elmondani, mert ő elég jó szerződéseket köt, és nagyon sok ajánlatot kap ;)
Vagy kis összehasonítás: nézd meg hogy summit YT csatornája mennyi megtekintéssel bír, és nézd meg pl egy Szalay Isti kombinált megtekintéseit. És utána mondjuk nézd meg hogy summit mennyit keres egy stream alatt /subok-resubok száma, donationok, esetlegesen kapcsold ki az ad blockot/

14-16 éves diamond/challanger playerek meg hajrá, sose árt a vérfrissítés, az újítás.
Szerintem meg több melót raktak bele, aki S1-S2 óta nem fejlődött, az meg is érdemli. Feljebb ott van a rankos téma, erről felesleges vitatkozni tovább.

(#55454) Lokids válasza nuke7 (#55452) üzenetére


Lokids
addikt

Eltávolítja a CC-t a karakterről. Tegnap mikor megláttam az enemy ADC-n, meg is lepődtem, hogy mi az, olyan rég láttam azt az itemet használatban.

Amúgy én s3-ban silver voltam. s4 óta gold. (s6 vége és teljes s7 kihagyással). de most sem érzem, hogy plat-ra képes lennék. Ahhoz nem elég az a napi pár game. De gold1-et el fogom tudni érni, még ha lassan is.
De az is igaz, hogy napis 10+ óra gyakorlással sem tudnék plattól jobbat. Aki azt állítja, hogy pusztán gyakorlással 3-4 divet is lehet ugrani úgy, hogy előtte sokáig valamelyik ligában volt, az nem tudja mit beszél.

[ Szerkesztve ]

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#55455) kenwood válasza GabN73 (#55453) üzenetére


kenwood
veterán

ok. maradjunk annyiban,hogy a stream olyan,mint a MLM.
minden 1 millio luzerre jut egy mazlista,aki megel belole.
egyebkent en Handrast a kocsik kapcsan fedeztem fel,az appleos multjat tenap ismertem meg ebbol a videobol :
[link]

hallottam,hogy sokan utaljak,de engem megvett ezzel a videoval. nagyon hasonlo a mentalitasa,mint nekem.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#55456) nuke7 válasza Lokids (#55454) üzenetére


nuke7
veterán

Quicksilver sash vagy mercurial schimitar ... ? :F

Ha nem vagy teljesen reménytelen 2 ligát tudsz ugrani ha napi 6-8 órában ráfekszel rendesen :K

https://youtube.com/user/nuke7

(#55457) Lokids válasza nuke7 (#55456) üzenetére


Lokids
addikt

Igen azok az itemek.

Kinek van arra ideje munka után?

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#55458) Yodamest válasza nuke7 (#55456) üzenetére


Yodamest
addikt

Quicksilver sash = higany selyemöv
ezt olyan silver 2-ig senki nem fogja megvenni, lehet még a környékén sem. Malza addig free elo, én anno vele mentem fel s1-ig. Jó tanok ellen, jó más magek ellen, jó assassinok ellen, csak be kell tartani az ultit és Yi, Zed, stb úgy olvadnak el ha betámadnak, mint vanília fagyi a forró nyári betonon. :DDD

(#55459) Yodamest válasza Lokids (#55457) üzenetére


Yodamest
addikt

Napi átlag 2 óra játékkal egy alap gold szintet el lehet érni mindenki számára. Még az is a játékosok felső 30%-a, én megelégedtem ezzel és ráadásul nem érzem azt, hogy orba szájba kellene tolnom csak ezt a játékot ahhoz, hogy itt lehessek. Aki beéri ennyivel annak ez simán elérhető és még sikerélménye is lesz, mert megcsinálta.

(#55460) kentucky


kentucky
őstag

Napi sírás. Ivern troll, már elejétől fogva trollkodott. Maokai egyszerűen csak useless volt, nem tudott játszani. Hihetetlen, hogy semmi eszköz nincs a kezedben a trollok ellen. Egy meccs lett volna promoig...

(#55461) olloczky válasza Lokids (#55454) üzenetére


olloczky
senior tag

Én rammus main junglerként mindig azt veszem. Mielőtt meglincseltek elmondom miért :D Nagyon ritka az, amikor az enemy csapat tényleg full ad, ami ellen legjobb rammus DE a 30 % tencaity bármely team comp ellen nagyon sokat segít, pláne ha te vagy a tank, aki kezdeményez. Ugye ha meg AP is van az enemyben akkor a MR is szintén jól jön. Úgyhogy nekem igen gyakori cipőválasztásom.

[ Szerkesztve ]

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#55462) nuke7 válasza Yodamest (#55458) üzenetére


nuke7
veterán

úúúúristen ezek a fordítások.... :(((

https://youtube.com/user/nuke7

(#55463) Lokids válasza olloczky (#55461) üzenetére


Lokids
addikt

Várj... mivan? Quicksilver slashből te nem építesz cipőt. Vagy most miről beszélsz? Mit veszel rammusra?

Mert Tenacity cipőt én minden tankra veszek (kivétel full AD team).

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#55464) olloczky válasza Lokids (#55463) üzenetére


olloczky
senior tag

Ja igen bocsi, csak a kommentben, amire válaszoltál, a cipő volt megemlítve és arra reagáltam :B

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#55465) Yodamest válasza olloczky (#55461) üzenetére


Yodamest
addikt

Nincs is azzal baj, a cipő mindig csapatfüggő kell legyen. Nyilván ha enemynél top Quinn van, boton Vayne, meg mondjuk egy jungle Trynda, akkor azért erősen ajánlott a tabi. Sőt ha full ad az ellenfél akkor én még a mideseknek is AP cipő helyett veszek egy tabit, sokkal többet ér. Sokaknál főleg bronz-silverben az a baj, hogy kinéznek egy buildet vagy az ajánlottat és ahhoz ragaszkodnak bármi áron. Hány Luxot és hasonlókat láttam már akiket szétszedett egy Zed, de ők nem vettek se egy zhonyát, se tabit, ugyanúgy vették tovább a semmi életben maradást nem adó void staff és hasonló tárgyakat. Meccs végén meg persze zártak ilyen 5-6K dmg-el, mert gyakorlatilag egy spellt nem tudtak eltolni haláluk előtt....

(#55466) kenwood válasza Lokids (#55463) üzenetére


kenwood
veterán

QSSbol nem lehet cipot epiteni,az a null-magic mantle lesz.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#55467) GabN73 válasza kenwood (#55455) üzenetére


GabN73
addikt

1000 átlagos nezoszammal már szép összegeket lehet keresni (angolul). Olvass utána, van egy csomó anyag erről. Vagy elemezz egy streamert, mondjuk 3 hónapig legalább, hogy mennyi sub/resubja volt, mennyi donationt kapott, mennyi ad ment le.
Handriskat meg mindjárt megsajnalom, szegénynek van egy több tizmillios lakása, egy tíz millás kocsi, meg elegendő megtakaritott pénze hogy az eletszinvonalat hozzá folyamatosan. Van egy két ellenmondasa a videóban, olvass régi blogbejegyzeseket, az android fikazasa napi téma volt ;)

(#55469) hugi0 válasza kenwood (#55455) üzenetére


hugi0
őstag

Bele-bele tekergettem, de most komolyan . . . 1 dolarert kuncsorogni ?
Mintha valamelyik partszonokot hallanam. ;-)

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#55470) Jim-Y


Jim-Y
veterán

Na ilyen meg nem tortent velem csak azert osztom meg :P


(#55471) Yodamest válasza Jim-Y (#55470) üzenetére


Yodamest
addikt

dmg done-ra kíváncsi lennék :)

(#55472) Jim-Y válasza Yodamest (#55471) üzenetére


Jim-Y
veterán

Melobol csak igy tudom megmutatni :)

A dmg szerintem amugy csak ezutan jott volna igazan de vege lett a meccsnek. A Jax egyebkent nyilvan durvan tulzott, de volt 1-2 jo ult es stun meg mindig pinegltem neki a sarit es mentem vele szedni az objectiveket es szerintem az volt igazan az amit ennyire ertekelt :D

[ Szerkesztve ]

(#55473) nuke7 válasza Jim-Y (#55470) üzenetére


nuke7
veterán

Ilyen nekem is volt meg régen :) le kellett hozni a meccset valakinek a sok feeder mellett :D

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

(#55474) AsakuraDave válasza nuke7 (#55473) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Jesszusom ez az interface :'D De rég volt már nem is emlékeztem hogy ennyire ronda lett volna :D

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#55475) nuke7 válasza nuke7 (#55473) üzenetére


nuke7
veterán

innen már csak lejjebb van :DDD

https://youtube.com/user/nuke7

(#55476) kentucky válasza nuke7 (#55475) üzenetére


kentucky
őstag

Valaki Silver teteje, Gold alja support? Nem tudok mit kezdeni a pancser supportokkal.

(#55477) nuke7 válasza kentucky (#55476) üzenetére


nuke7
veterán

Jelen ha ap Support is jó - vagy Leona :DDD

https://youtube.com/user/nuke7

(#55478) Beni97


Beni97
őstag

Megint mókás kis skin lesz. Ez a galio nagyon adja :DD

(#55479) Gentlelelele válasza Beni97 (#55478) üzenetére


Gentlelelele
aktív tag

Insta buy :D pénzéhes rito

[ Szerkesztve ]

twitch.tv/gentlegg “Evil is Evil. Lesser, greater, middling… Makes no difference. The degree is arbitary. The definition’s blurred. If I’m to choose between one evil and another… I’d rather not choose at all.”

(#55480) stefyY


stefyY
őstag


Hihetetlen.

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#55481) kentucky válasza stefyY (#55480) üzenetére


kentucky
őstag

Én ráhagytam nincs értelme...

(#55482) Imilenni válasza stefyY (#55480) üzenetére


Imilenni
addikt

De amikor az ellenfélnél van ilyen az gondolom elfogadott :C

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#55483) nuke7 válasza stefyY (#55480) üzenetére


nuke7
veterán

neked is kellene épeszű support..? :U

https://youtube.com/user/nuke7

(#55484) Enigma1945


Enigma1945
őstag

lenne kedve valakinek játszani? Megyek supportot ha kell. s2

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#55485) Yodamest válasza stefyY (#55480) üzenetére


Yodamest
addikt

A DRAVEEEN! Annyira tipikus de tényleg. :C Én nem tudok felidézni olyan meccset, ahol a Draven ne lett volna elképesztő feedbe. Akinek volt ilyen meccse az majd linkeljen már be egy screenshotot ahol egy Draven adc-s csapat kikapott és a Dravennek rossz KDA-ja volt, kíváncsi lennék rá, sose láttam még olyat.

(#55486) kentucky válasza Enigma1945 (#55484) üzenetére


kentucky
őstag

este mehet majd

(#55487) stefyY válasza Imilenni (#55482) üzenetére


stefyY
őstag

A gond az, hogy visszafelé esek...úgy, hogy nem tiltelek. Ezen a meccsen is a legtöbb sebzést az egész mezőnyben én nyomtam ki... :U

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#55488) Evil Snowman válasza Yodamest (#55485) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Tessék.

Szeretek Sionnal supportkodni. :)

[ Szerkesztve ]

(#55489) Imilenni válasza stefyY (#55487) üzenetére


Imilenni
addikt

Ezért lenne jó egy olyan rendszer a lolba, hogy bizonyos dolgokat nézne a rendszer a vesztes oldalon, és aki a legjobban teljesített nem veszt LP-t.

Press "F" to pay respects.

(#55490) Lokids válasza Imilenni (#55489) üzenetére


Lokids
addikt

Ahhoz elég dúrva AI-t kellene írni.
Nem elég csak pár statot nézni. Elemeznie kéne az AI-nak az összes játékos teljesítményét menet közben.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#55491) Lokids


Lokids
addikt

Valaki árulja már el, hogy mint jelent az, hogy int? Reportoltak ezért. De nem értem. Minek a rövidítése?
Mert tuti nem integer. :P
Berágtam a junglerre, mert bannolta az adc-nk champjét direkt. aztán utána tilted voltam és nem bírtam játszani.. .0-10-ben végeztem. :P Mondjuk érdekes módon nyertünk, pedig mindent megtettem, hogy ne.

[ Szerkesztve ]

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#55492) stefyY válasza Imilenni (#55489) üzenetére


stefyY
őstag

Nem bánnám. :)


Support ennyit számít.

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#55493) olloczky válasza Lokids (#55491) üzenetére


olloczky
senior tag

Szerintem az intentional feeding (szandekos ongyilkossag). Es attol, hogy bannolta az adct (lehet nem akarta megkockaztatni, hogy mégis az enemy pickelje) egyaltalan nem jogosit fel arra, hogy igy viselkedj. Azert tart itt ez a jatek ahol.

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#55494) Sordoran válasza Lokids (#55491) üzenetére


Sordoran
addikt

INTentional feeding, azaz szándékosan halsz meg, és feedeled enemy-t. Mondjuk nem feltétlen használják szó szerint arra, hogy direkt meghalsz, hanem arra is, ha figyelmetlen vagy (folyton hibázol, rosszul méred fel helyzetet és meghalsz sokszor). Esetedben viszont pont azt amit tettél.

[ Szerkesztve ]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#55495) Lokids válasza olloczky (#55493) üzenetére


Lokids
addikt

Nem, kijelentette, hogy azért, hogy a mi ADC-nk ne tudja választani (kaisa).
És hogy ne viselkejek? Ő volt f@sz. Én csak béna.

(#55494) Sordoran Tökéletesen megfogalmaztad. :) Valóban ez történt. Így már érthető. És tulajdonképpen jogos is a report. :P

[ Szerkesztve ]

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#55496) olloczky válasza Lokids (#55495) üzenetére


olloczky
senior tag

A "mindent megtettem, hogy ne" akkor csak azt jelenti, hogy epp szar meccsed volt? Mert akkor bocsi. Igy a ban meg mar vilagos, csak ezt nem írtad.

[ Szerkesztve ]

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#55497) Yodamest válasza Evil Snowman (#55488) üzenetére


Yodamest
addikt

Ezt nem fogadom el hiteles példaként, mert nagyon szélsőségesek a csapatok, silveresek meg gold ellen egy bronz 4 Draven lol... persze, hogy nem volt jó. Milyen matchmaking ez is már... :U

Olyat mutass, hogy pl egy gold5-ös Draven rossz KDA-val végez egy meccsen... olyan tuti nincs :P

(#55498) Jim-Y válasza Yodamest (#55497) üzenetére


Jim-Y
veterán

Par napos meccs

(#55499) Yodamest válasza Jim-Y (#55498) üzenetére


Yodamest
addikt

(#55500) Lokids válasza olloczky (#55496) üzenetére


Lokids
addikt

Hát már amennyire rossz meccsnek lehet tekinteni, hogy olyan szituációkba kezdek, amit nem lehet megnyerni, vagy akarok nyomni egy ult+zhonya-t, de az R+5 helyett a T+6 gombot nyomogatom és meghalok. ami kívülről úgy nézhetett ki, hogy beflashelek az enemybe és nem csinálok semmit. :P

Az a 7-9-es draven miért rossz stat? A csapatát elnézve még így is durva, hogy összeszedett 7 killt.

[ Szerkesztve ]

If you chase two rabbits you will lose them both.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.