Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56701) hugi0 válasza Gentlelelele (#56699) üzenetére


hugi0
őstag

O b@sszus . . . fatol az erdot :)

Miert a ranked flex a meno ?

[ Szerkesztve ]

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#56702) Ganz-[HUN] válasza nuke7 (#56700) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

Azt hogy oldottad meg, hogy a flexed jobb mint a solo? Sokkal szarabb szerintem a flex.

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#56703) Kanczy válasza nuke7 (#56695) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Solo Queue 49%, Flex 57% WR-em van, honnan szedted ezt a 30%-ot :F

(Ha champion win rate-re gondolsz, azzal meg nem értem, mi baj...)

[ Szerkesztve ]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#56704) Gentlelelele válasza hugi0 (#56701) üzenetére


Gentlelelele
aktív tag

Sok lett a ph-s akivel tudok együtt játszani :D. Amúgy a SoloQ-t jobban szeretem, csak egyedül uncsi :D

twitch.tv/gentlegg “Evil is Evil. Lesser, greater, middling… Makes no difference. The degree is arbitary. The definition’s blurred. If I’m to choose between one evil and another… I’d rather not choose at all.”

(#56705) Jim-Y válasza Kanczy (#56703) üzenetére


Jim-Y
veterán

Ha azt veszem alapul, hogy op.gg-n azt a szamot neztek amit itt bekarikazott valaki, az csak a legutobbi 20 meccsre vonatkozo winrate, szoval lehet azt tevesztettek ossze, es azert irtak neked 30%-ot.

(#56706) Kanczy válasza Jim-Y (#56705) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Ez is igen valószínűtlen.

[ Szerkesztve ]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#56707) nuke7 válasza Kanczy (#56703) üzenetére


nuke7
veterán

jah, sorry!! :R - én ezt néztem :DDD
SUSUANOOH - 20G 9W 11L 45%
a lényeg a gold :) (az az előző 20 meccs lehet )

(#56702) Ganz-[HUN] : ott tudtam genyóékkal játszani... :U

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

(#56708) Kanczy válasza nuke7 (#56707) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Azt a gyereket boostolták. Nézd meg a top champ winrate-jeit... aztán hirtelen egyszer csak elkezdett undorítóakat feedelni. Teljesen egyértelmű :K

(Közben nekem tényleg elkezdődött a losing streak, most tartok 3-nál.)

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#56709) olloczky


olloczky
senior tag

Én winning streak szerűségben vagyok/voltam :D tegnapelőtt silver 4 70 lp környékén voltam, tegnap silver 3 82 lp-n buktam el egy egy órás meccset.. már az arcom martam.. és az enemynek már csak a nexusa vollt fent.. szóval már majdnem silver 2be promoztam egy nap alatt silver 4ből. Aztán még haverommal mentem egy normalt azt szintén megnyertük. Ma folyt köv ;] irány silver teteje

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#56710) Enigma1945 válasza olloczky (#56709) üzenetére


Enigma1945
őstag

Sok sikert, adj bele mindent és sikerülni fog!

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#56711) nuke7 válasza olloczky (#56709) üzenetére


nuke7
veterán

flex esetleg...? :U :DDD

https://youtube.com/user/nuke7

(#56712) olloczky válasza nuke7 (#56711) üzenetére


olloczky
senior tag

Azzal a haverommal játszottam, aki tavaly október környékén letörölte mert állandóan noobokat kapott és felidegesítette :D (erről írtam is itt) Úgyhogy, hogy visszaszokjon, ma még tolunk 1-2 normalt aztán mehet a flex szerintem.

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#56713) PuMbA válasza olloczky (#56712) üzenetére


PuMbA
titán

"Azzal a haverommal játszottam, aki tavaly október környékén letörölte mert állandóan noobokat kapott és felidegesítette"

Most még rosszabb a helyzet. Nem tudom megmondani, hogy mikor volt normális meccsem, mondjuk 1,5 hete játszottam utoljára meg most. Egy Bronze 4 mellémosztott kezdő ADC-t is sikerült alulmúlniuk Silvereknek két meccsen is, mert a top, mid és jungle-t úgy beverték, mint a sz*rt, csak mi tartottuk a frontot. Már úgy érzem, hogy senki nem tud semmit a játékról, csak úgy beesnek az utcáról. Ennyi egy meccs, egy nagy értelmezhetetlen katyvasz.

[ Szerkesztve ]

(#56714) hemaka válasza PuMbA (#56713) üzenetére


hemaka
nagyúr

eune... csodat nem kell varni. :DDD

(#56715) ClydeBeka2 válasza hemaka (#56714) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

EuW is ugyanaz. Master haverom is megerősitette, hogy semmi különbség nincs, csak, hogy a prok ott játszanak. Én is ezt tapasztaltam pár meccs után.... Szóval nem nagyon értem ez az "eune-zést" :F :F :F

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#56716) hemaka válasza ClydeBeka2 (#56715) üzenetére


hemaka
nagyúr

Euwon sokkal kevesebb a flame meg a fogyatekos idegbeteg.

Ezt foleg most vettem eszre, hogy egyik ismerosom hivott eunera jatszani egy kicsit, egybol eszre lehetett venni, hogy a balkan nepe hol jatszik. :DDD

(#56717) kenwood válasza ClydeBeka2 (#56715) üzenetére


kenwood
veterán

Ha elfogadjuk a megallpitast,akkor :
Eune = alacsonyabb szinvonal,vagyis gyengebb ellenfelek,meg nagyobb szegyen vesziteni :DDD

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#56718) ClydeBeka2 válasza hemaka (#56716) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Ebben nincs sok tapasztalatom, nem chatelni járok lolra, hanem játszani. Allmute sokszor befigyel. :DDD

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#56719) PuMbA válasza ClydeBeka2 (#56718) üzenetére


PuMbA
titán

Nálam a mostani meccseken semmi chat nincs egy-két mondaton kívül, teljesen normálisak az emberek. Mondjuk vesztenek is, szóval lehet, hogy jobb lenne, ha menne az esemény :))

[ Szerkesztve ]

(#56720) hemaka válasza ClydeBeka2 (#56718) üzenetére


hemaka
nagyúr

Eune-n azzal inditok, meg sem varom az elso szot sem. :DDD

(#56721) olloczky válasza olloczky (#56709) üzenetére


olloczky
senior tag

jön a losing streak :D jelenleg 4nél járok. és 30 valahány LP körül silver 3ban. a lux 56-58% winratem sok volt riotnak :D

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#56722) Ganz-[HUN]


Ganz-[HUN]
addikt

vettem egy clash jegyet még egy pár hete
de clash ugye ismét nincs :U

És hol látom hogy van? Mert hogy fel nem használtam az tuti.

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#56723) nuke7


nuke7
veterán

Elohell és a csapat szépségei :D

https://youtube.com/user/nuke7

(#56724) PuMbA


PuMbA
titán

Na, valami lesz a béna Rankeddel :)

(#56725) Carlytoo


Carlytoo
aktív tag

Senkinél nincs loosing streak, csak bemesélitek. ;] ;]

Amúgy Nuke és társai. Ne tűnjetek el. A climb még nem ért véget. Amúgy a néha túlságosan is határozott stílusomtól nem kell megijedni. Az nem a személyednek szól, mert én itt akivel eddig játszottam, mind csípem. Hanem én a magam módján inspirállak :C

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#56726) Ganz-[HUN] válasza Carlytoo (#56725) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

amikor dolgozok inkább farcryozok mert az lesz mint a múltkor. nem tudok figyelni.
Este 8-kor érek haza, és dögrfáradtan.

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#56727) hemaka


hemaka
nagyúr

S04 meccsen jol megrepaztak oket megint ezzel a funnel strategiaval. Csak tudnam, hogy mi a tokomert nem tudtak bannolni kaishat? Egyebkent csacsit le solo killeltek, ami azert nem surun fordul elo, utana mar jott a repa neki folyamatosan. :DDD

(#56728) nuke7 válasza Carlytoo (#56725) üzenetére


nuke7
veterán

nekem tetszik a stílus - én meg káromkodni szeretek ;) :DDD

https://youtube.com/user/nuke7

(#56729) hugi0 válasza hemaka (#56727) üzenetére


hugi0
őstag

Ha csacsi nem adja az elso killt - ami lassuk be bronzos mozdulat volt.
Akkor valoszinuleg a kovetkezo 2 kill nem biztos, hogy megvan.

[ Szerkesztve ]

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#56730) tomiivagyok


tomiivagyok
aktív tag

nem akarok sokáig kontárkodni itt, de g3-p4 között valakinek nincs kedve jönni játszani? otp junglernek vagy midlanernek örülnék, de ha normálisan játszol és nem ragelsz, felőlem jöhetsz suppnak vagy toposnak is.

jhin adc-t tolok, amúgy nagyon fun :D

(#56731) grimm2015


grimm2015
senior tag

Azért tényleg jól odavágták az adc-t, olyan szarul teljesítek mint még soha... lux, veigar, zed, vi ellenfél, mind egyből megöl, már a játék elején, hiába a farm, meg az első torony. Pláne ilyen garen stb suppal. totálisan troll irányba megy el a játék. Ez a nulla sebzés egyből halál vicc...

Battlenet: Grimm#22690

(#56732) Ganz-[HUN] válasza grimm2015 (#56731) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

Nuke, Bojtár, mi is volt tegnap azzal a xayah-val? :DDD
Meg a Masterrel? A 3000-res mundomba a 2k true dmg? :U

Meg az assassin amúgyis kiszed egy papírt mint egy ADC vagy egy soraka egy RWEQ-val kombóval. gondolok itt Zedre meg fizzre. :U

[ Szerkesztve ]

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#56733) tomiivagyok válasza grimm2015 (#56731) üzenetére


tomiivagyok
aktív tag

próbáld ki jhint ezzel az új villám itemmel meg utána rapiddal. utána meg basic.

fun. nem lehet elmenekülni előle, és megölsz mindenkit a picsába.

nem tudok jhinezni, mégis 4 gameből 3-on pozitív statom volt, és 4/4 win. :D

(#56734) grimm2015 válasza tomiivagyok (#56733) üzenetére


grimm2015
senior tag

Jhinnel van ládám 24kval lv6 vagyok vele, nincs rá töredékem, így azt most nem is erőltetem.

Nem tudom milyen rwqe kombóról beszélsz, nincs rá semmi szükség, sokkal hamarabb ölnek...
Egész játékban azt figyeltem, hogy tényleg mindenki lazán megölt..., és gyakorlatilag semmit sem tudok tenni ellene. Most az assasinok olyan durvák, hogy szinte akármilyen retard játékos irányítja, pl egy rengart, lazán megöli az adc-t, meg az egyéb papír játékosokat. Nagyon kellett az assain build mellé a viharborotva.
Shaco 1q-val megölheti a papírokat, de legrosszabb esetben is a villám tutira kivégzi.

Én remélem, hogy hamar jön valami okosság erre, mert jelenleg fölösleges az adc, és ez az új autofill.

Eddig sem (nagyon) tudtam játszani, de most tényleg hátránynak érzem adcként magamat a csapatban.

[ Szerkesztve ]

Battlenet: Grimm#22690

(#56735) nuke7 válasza grimm2015 (#56734) üzenetére


nuke7
veterán

adc kb utilty dmg, azt szeva... xayah, ashe, ezreal, kaisa esetleg jhin. tobbi adc tenyleg nem igazan hasznos...

https://youtube.com/user/nuke7

(#56736) Tamás88 válasza nuke7 (#56735) üzenetére


Tamás88
őstag
LOGOUT blog

Aha, amikor Jinx-szel játszottam, akkor eléggé felerősödtem, és végül győztünk is. Ő is egy jó ADC, csak nála a sebességre, és a kritikus csapásokra kell menni, no meg nem árt, ha van életlopás is.

(#56737) grimm2015 válasza Tamás88 (#56736) üzenetére


grimm2015
senior tag

Merem azt mondani, hogy sokkal gyengébbek mint előtte. Az életlopás lassan dísz lesz az adcnek, rúnán kívül felesleges, mert esélyed sincs használni, régebben azért egy 40% (8+20+12) életlopástól nehezen haltam meg, most használni sincs esélyem. Azt se felejtsük el, hogy most mennyivel később éred el azt a (hasonló) hatást, mint előtte egy határtalannal. + mire vehetnél életlopást, addigra vége a játéknak.

https://p1.picsto.re/JYcrN.jpg

Már lv6 alatt lazán megölnek torony alatt is.

Persze lehetnek erősek az elfeedelt adc-k, de tehetetlenek, és még jobban rávannak szorulva (lennének) a support segítségére.

Battlenet: Grimm#22690

(#56738) hemaka válasza grimm2015 (#56737) üzenetére


hemaka
nagyúr

Boostolt 3-4 szinttel nagyobb yi vagy kaisha ellen max az ima segithet. :DDD

(#56739) Sordoran


Sordoran
addikt

A mai nap tökéletes példa rá, miért tolok egy first win vs AI meccset minden nap. Gondoltam egy nagyot, és úgy döntöttem most ARAM-ozok first win-ig, mi baj lehet, 2-3 meccs. Aha, 5 lose után lett egy győzelmem. Az ARAM változtatások bár tényleg jók, de ez még kevés, és a bajom ugyanaz maradt vele: töltőképernyőn látható 90%-ban melyik csapat győz. Bár most könnyebb egy jó csapatot összeállítani, de még mindig elég gázul osztódnak ki a hősök. Ezen persze javítana, ha a csapattagok értelmesen tudnának pickelni. Egyik meccsen majdnem kihagytuk master yi-t, nekem kellett gyors kiszedni felülről (így is lose lett). Buildelés is kuka sokaknál, riot elég béna tárgy javaslatot tol főleg a mágusoknak. Aki meg nem ért hozzá azt veszi amit lát.
Igen, mindkét csapatnál vannak ilyenek, tegnap délelőtt nyerő meccseim voltak, enemy bénázott. DE ami a legfőbb gondom: nincs kiélezett meccs. Első pár perc alatt látszik melyik csapat a jobb, és fordítani 10ből ha 1x lehet. Ma 5 lose, majd a 6. meccsen mi aláztunk. Viktor-al S+ lettem, meg sincs a hős, lvl1 vagyok vele. Nem is izgultunk, biztos volt a győzelem, ahogy előtte lévő 5 meccsen is biztos volt a vereség.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#56740) nuke7 válasza Sordoran (#56739) üzenetére


nuke7
veterán

nekem is teljesen ugyanez a bajom, ez az elo-hell. :K
(csak épp nem aram esetén :D )

https://youtube.com/user/nuke7

(#56741) Sordoran válasza nuke7 (#56740) üzenetére


Sordoran
addikt

Kövi meccs, Talon-al ismét S+. Szintén, nincs meg a hős, lvl1 vagyok vele. Ne mondja nekem senki, hogy ez rendben van. Pedig első 5 meccsen eléggé felhúztam magam, bár tény, nem tilteltem. Viszont ez nem jó, hogy 5 meccsen szívok, szenvedek, majd után 2-3 meccsen meg mi alázunk. Ez nem balance. (hozzáteszem a keretek alapján 4 silver 1 platina volt csapatunk, szóval még az se mondható, hogy bronzokkal rak össze)

ui.: Kiemelném még, hogy egyik meccsen se volt afk vagy kilépő játékos, ez értékelendő.

[ Szerkesztve ]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#56742) ClydeBeka2 válasza Sordoran (#56739) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Azt ugye tudod, hogy az ARAM az RANDOM. Ugyanolyan mint a Normal. Funolni járnak az emberek, fogjuk már ezt fel srácok :( Ez alapból egy játék. Azt mondom, hogy a rankeden oké, ha valaki komolyan veszi és azon "aggódik", de egy normalon/aramon ami nem komoly, ne csináljuk ezt :(

[ Szerkesztve ]

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#56743) Sordoran válasza ClydeBeka2 (#56742) üzenetére


Sordoran
addikt

Azt is jó lenne megérteni, hogy csak mert nem ranked, és sokkal kisebb jelentősége van annak nyersz-e vagy veszítesz, még a győzelem a cél többségnek. Ma is futottam bele olyan meccsbe ahol simán nyerhettünk volna, de nexus alatt a pyke pingel, hogy ne fejezzük be. Mi hülyék visszafogtuk magunkat, majd 5 perccel később ki is kaptunk, a chogath meg mérgelődött (joggal).
Azért mert mondjuk neked nem komoly egy normál/aram, ne legyen már más játéka letojva: relax bro, its just aram. És továbbra se az a gondom, hogy kikapok x alkalommal, mert ugyanennyiszer nyerek is. Hanem az, hogy nincs balance, töltőképernyőn "eldől" ki nyer. Nagy verés itt vagy ott, 0 izgalom 10ből 9x.

Persze végül is magamat hibáztathatom, tucatnyi más játékkal is játszhatnék, de én mégis két meccs között ezzel kezdtem játszani, mert még így is okoz némi örömöt. ;]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#56744) tomiivagyok


tomiivagyok
aktív tag

amúgy off, de esport1 pofázik arról, hogy fair play így fair play úgy, közben meg újságíró létjükre ugyanúgy pofáznak, mintha sima bronzosok lennének.

kriminális

(#56745) ClydeBeka2 válasza tomiivagyok (#56744) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Mert valószinűleg azok is, legnagyobb része a magyar lol esportnak amatőr, Pierce-ktől kezdve mindenkin át szinte.

@Sordoran: Ha ennyire számit a balance meg a győzelem, akkor csak rankedezz. Elég egyszerű. Az a kompetitiv része a játéknak. ;)

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#56746) Imilenni válasza tomiivagyok (#56744) üzenetére


Imilenni
addikt

Mert bronzosok :D
Az egyik "cikkíróval" találkoztam rankeden, hát hiába volt support. Nem igazán volt képes ellátni a feladatait.

Press "F" to pay respects.

(#56747) nuke7 válasza Imilenni (#56746) üzenetére


nuke7
veterán

ki volt az..? :U

https://youtube.com/user/nuke7

(#56748) hemaka válasza Sordoran (#56739) üzenetére


hemaka
nagyúr

En csak ARAMozok, szerintem kva jo.

Persze van, amikor szoporoller van a random miatt, de akkor is lehet probalkozni, nyertunk mar nem egyszer full poke team ellen, szoval csak akarat kerdese. :DDD

tomiivagyok

Jesszus, minek nezel ilyen szemetet?

[ Szerkesztve ]

(#56749) Imilenni válasza Imilenni (#56746) üzenetére


Imilenni
addikt

Nemtudom. Gold5-ben van. Valami C betűs azt hiszem. Streamelni is szokott.

Press "F" to pay respects.

(#56750) tomiivagyok válasza hemaka (#56748) üzenetére


tomiivagyok
aktív tag

azért, mert kirakják lolhu csoportba, én meg akarva-akaratlanul rájuk nyomok véletlen

amúgy miután elküldtem egy melegebb éghajlatra, elkezdett pofázni, hogy nem azért nyertek, mert nem volt nyomorék köztük, hanem mert jobb volt a map controlejuk blabla. véletlen sem azért, mert a graves 1/5 volt, a toposunk meg 2/12.

de amúgy elfogadtam. nagyon vicces volt, hogy amíg a midesünk triplázott miden, addig ő meg az adc a bokorban vártak, hogy kimenjek, úgy, hogy amúgy 1/1-be voltam.

de az ilyenek amúgy nagyon profik meg minden, de tényleg, meg még az újságírói tehetségük is 10/10

amúgy nem

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.