Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56751) nuke7 válasza tomiivagyok (#56750) üzenetére


nuke7
veterán

:D nézz / játsz rendes elohell-es emberekkel, ne olyanokkal, akik azt hiszik, hogy amúgy master-ek... :DDD

https://youtube.com/user/nuke7

(#56752) Sordoran válasza hemaka (#56748) üzenetére


Sordoran
addikt

Lehet nyerni full poke team ellen persze, de esetek többségében ez hamar ki is derül. Talán az ölte meg kicsit dolgot nekem, hogy már a hősöket látva is tudom mire lehet számítani, így nem úgy futok neki a meccsnek, hogy 50-50. Hanem látom a reális esélyeket.

ClydeBeka2: Nem rankedezek mert az plusz nyomás lenne. :DDD ARAM-on elszórakozok, de örülnék ha kiegyensúlyozottabb lenne. Viszont ennél többet tőlem nem is érdemel a téma, tényleg csak egy apró bosszantó dolog ez, amin talán a riot megpróbál változtatni idővel. (főleg hogy fel-fel röppen a ranked aram ötlete időnként, ami elég hülyeség lenne)

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#56753) tomiivagyok válasza nuke7 (#56751) üzenetére


tomiivagyok
aktív tag

egy jó barátom húzom ki goldba, unrankedből, egész jól haladunk, de az ilyenek ki tudnak égetni.

meg az is, hogy a lee beszedi előlem az összes killt, van 6 assistja meg 15 killje, aztán néz mint hal a szatyorban, hogy jé, az enemy adc sebez, az ő adc-je (azaz én) meg nem.

nem értem az embereket... ja, és utána még én vagyok a rossz. :(

(#56754) Imilenni


Imilenni
addikt

Sziasztok!
Valaki nem tudja hogy lehet "átlátszóvá" tenni a klienst?
Ilyenre gondolok.

Press "F" to pay respects.

(#56755) hemaka válasza Imilenni (#56754) üzenetére


hemaka
nagyúr

Nem atlatszo, csak te latod ugy, mert az OBS-ben ugy csinalta meg a streamer.

(#56756) nuke7 válasza tomiivagyok (#56753) üzenetére


nuke7
veterán

Gyere discord-ra, én is arra tartok... :K

(#56754) Imilenni: Balls of Steel... LOL :DD

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

(#56757) Imilenni válasza nuke7 (#56756) üzenetére


Imilenni
addikt

hemaka : Köszi! Pedig már reménykedtem, elég szép lenne így a kliens!

nuke7 Hát igen, brushy brushy escape tactic never fails! :D

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#56758) SkiDev


SkiDev
senior tag

Sziasztok! Nálatok nem jön elő a probléma, hogy indítás után csak fekete a háttér, és nem tölti be a bejelentkezést? Kis idő eltelik, el kezd villogni alul narancs színűen, hogy nézzek rá, de akkor is fekete.
Múltkor előjött, uninstall ment rá, utána visszaraktam és ment, aztán most megint így jártam.... Néhanapján, ha elő akarom venni, mindig át kell esnem egy 2h+ procedúrán?
(administratorként indítva nem jó, kompatibilitási cuccal is indítottam sikertelenül)

:R

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#56759) kenwood válasza ClydeBeka2 (#56745) üzenetére


kenwood
veterán

Picit mazoista voltam,es a ket schalke meccset magyar kommentarral neztem meg.
Pont azon filoztam, hogy buci vagy tahantosz evek ota tolja.
Zseton nyilvan nyista, szoval komolyan be lettek oltva.
Vicces csapat,asszem egyedul Marcigh van/volt plat szint felett.

Nalam ennyi volt a schalke nezes.
Azt mar a szezon elott tudtam,hogy nekik nem fogok tudni szoritani,mint a uolnak, de erre azert nem szamitottam.
Akkora fos a csapat,hogy meg Vardags is upgrade lenne nekik .
Szezon elott meg a g2 is realis volt Csacsinak, innen max. a challenger seriesbe fogjak vinni :(

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#56760) Gentlelelele válasza SkiDev (#56758) üzenetére


Gentlelelele
aktív tag

GPU driver lehet nem éppen a legfrissebb. HextechRP-t töltsd le és nyomj egy vizsgálatot, illetve valamilyen programmal ürítsd le a meghajtód. Ugyan ez volt a problémám és hasonló módon oldották meg, illetve a rioter is ezt tanácsolta.

twitch.tv/gentlegg “Evil is Evil. Lesser, greater, middling… Makes no difference. The degree is arbitary. The definition’s blurred. If I’m to choose between one evil and another… I’d rather not choose at all.”

(#56761) grimm2015


grimm2015
senior tag

Látszik, hogy vége az iskolának, 2nap alatt 10ből 8vereségem van (Tehát 5-5kellett a napi elsőhöz), olyan módon, hogy legalább egy valaki 0/10 körüli értéken van. Már a hős választáskor kitiltják egymást, meg direkt mennek meghalni. Összevesznek azon, hogy ki a nagyobb pancser stb, és direkt elveszítik a meccset...
Egy gyakorlatilag nyert meccsen, ellenfélnél csak nexus, feladták 4v1be a 20.percben úgy, hogy nálunk 1 torony hiányzott... Komolyan ennyire szar lett a lol közössége?

Battlenet: Grimm#22690

(#56762) Imilenni válasza grimm2015 (#56761) üzenetére


Imilenni
addikt

Erre az utolsóra elég sokszor volt már példa, mi is csináljuk néha, amikor 4-en premadek vagyunk. Bár csak akkor amikor az az 1 különálló ember ez-ezik vagy flamel.

Press "F" to pay respects.

(#56763) SkiDev válasza Gentlelelele (#56760) üzenetére


SkiDev
senior tag

:R :R

Letöltöttem a legfrissebb AMD drivert, feltettem, elindult, be tudtam jelentkezni. :)

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#56764) Gentlelelele válasza SkiDev (#56763) üzenetére


Gentlelelele
aktív tag

További jó feedelést az igazság mezején ;]

twitch.tv/gentlegg “Evil is Evil. Lesser, greater, middling… Makes no difference. The degree is arbitary. The definition’s blurred. If I’m to choose between one evil and another… I’d rather not choose at all.”

(#56765) olloczky válasza Gentlelelele (#56764) üzenetére


olloczky
senior tag

Mid or feed - Albert Einstein :))

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#56766) hemaka válasza kenwood (#56759) üzenetére


hemaka
nagyúr

Jobbak, mint a tavaszi szezon soran voltak, legalabbis eddig ugy fest. Aztan majd meglatjuk mi lesz a vegen, bar a 3. hely nem hiszem, hogy meg lesz nekik, igy a vb-n tuti nem latjuk oket. Bar lehet jobb is, azert a kinai meg koreaiak csunyan megrepaznak oket.

DE vb-re kijutni gondolom eleg nagy dicsoseg azert egy lol player szamara, megnyerni meg a top ami elerheto.

Szoval azert szoritok nekik, de fel kellene szivniuk magukat rendesen ugy, mint a tegnapi meccsen maradonanak a diszpaholyban. :DDD

(#56767) kenwood válasza hemaka (#56766) üzenetére


kenwood
veterán

Nekem nagyon nem tetszik a csapat.
siman eslyes,hogy jatszaniuk kell majd a bennmaradasert.

Vander folyamatosan hoz egy nagyon eros kozepes szintet.
upsetnek talan 2 jo mecccse volt a 2 splitben osszesen, szerintem o a legrosszabb adc az egesz euban.
Nukeduck jo,csak alig van olyan mides az euban akinel o sokkal jobb.
Amazing baromi ingadozo. Vagy amazing,vagy a palyan sincs (pont mint pride).
Csacsi is ingadozo. sok jo meccs mellett van nem keves,ami rajta megy el.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#56768) Gentlelelele válasza kenwood (#56767) üzenetére


Gentlelelele
aktív tag

Ahogy elnéztem a S04 meccseit. Upset SoloQ hero még mindig, Vander és Nukeduck eléggé konzisztensen játszik, Amazing eléggé coinflip és szerintem nagyon riskyn játszik. Csacsi szerintem sem teljesít annyira jól, mint amikor MVP lett. Azt mondanám, ha csacsi felszivná magát és upset végre pofára esne a SoloQ trónjáról, akkor lehetne potenciál bennük arra, hogy egy vb helyett behúzzanak vért hugyozva.

twitch.tv/gentlegg “Evil is Evil. Lesser, greater, middling… Makes no difference. The degree is arbitary. The definition’s blurred. If I’m to choose between one evil and another… I’d rather not choose at all.”

(#56769) Enigma1945


Enigma1945
őstag

Istenkiraly Garen skint mikor lehet megvásárolni?

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#56770) hemaka válasza kenwood (#56767) üzenetére


hemaka
nagyúr

Upset a leggyengebb szerintem a csapatban, hiaba hetek ota elso soloq-ban, az LCS-ben ez kb semmit nem er, es ezt lathatjuk is nala.

Egy kozepes csapat az s04 ez teny. Bar szerintem jobban jart volna a G2-vel, de o a Schalke altal nyujtott felteteleket es a szakmai stabot jobbnak tartotta, bar nem tudom elkepzelni, hogy a top csapatoknal ebben akkora nagy kulonbseg lenne... Csak egy ilyen jatekkal azert mar nem fognak kapkodni erte, mint amikor mvp lett.

Nem tudom, EU-ban mikor jon az NA rendszer? Mert akkor elvileg ki sem eshetnek majd, mondjuk toluk azert (szerencsere) vannak rosszabb csapatok jelenleg.

(#56771) Gentlelelele válasza hemaka (#56770) üzenetére


Gentlelelele
aktív tag

Következő szezonban már franchise rendszer lesz, ha jól tudom.

twitch.tv/gentlegg “Evil is Evil. Lesser, greater, middling… Makes no difference. The degree is arbitary. The definition’s blurred. If I’m to choose between one evil and another… I’d rather not choose at all.”

(#56772) nuke7


nuke7
veterán

csináltam egy videót - egy régi evelynn videóhoz hozzávettem az új rework-öt is, bár angol...

https://youtube.com/user/nuke7

(#56773) kenwood válasza nuke7 (#56772) üzenetére


kenwood
veterán

egesz jo az angolod (eltel kulfoldon?)
hangsulyozast kellene megfejleszteni, mert az nagyon fontos az angolban. szerencsere a tipikus magyar akcentus,amit sokan meg kozepfok felett sem tudnak levetkozni, nalad nincs meg.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#56774) nuke7 válasza kenwood (#56773) üzenetére


nuke7
veterán

köszi :) angolul tanultam fősulin plusz sokat dolgozom külföldiekkel - 1-2 hónapot voltam amerikában meló miatt, meghát anyukám is angol tanár :DDD

https://youtube.com/user/nuke7

(#56775) ChromeX


ChromeX
addikt

a VS tokeneknek hol kene lennie? Mert sehol nem talalom őket.

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#56776) nuke7


nuke7
veterán

hmm.. kassa, gragas, jinx és kindred buffok... irelai nerf. :U

https://youtube.com/user/nuke7

(#56777) Gentlelelele válasza nuke7 (#56776) üzenetére


Gentlelelele
aktív tag

Újra valid választás a gragas jg, illetve most újonnan support :D

twitch.tv/gentlegg “Evil is Evil. Lesser, greater, middling… Makes no difference. The degree is arbitary. The definition’s blurred. If I’m to choose between one evil and another… I’d rather not choose at all.”

(#56778) nuke7 válasza Gentlelelele (#56777) üzenetére


nuke7
veterán

új main-em: kassa adc :DDD

https://youtube.com/user/nuke7

(#56779) ChromeX


ChromeX
addikt

Egy Wolf Orb = Workshop shaco skin. Ok :U

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#56780) Imilenni válasza ChromeX (#56779) üzenetére


Imilenni
addikt

Én egy 520-as nida szkint kaptam :C

Press "F" to pay respects.

(#56781) hugi0


hugi0
őstag

KZ vs SKT Game 1 top 5. perc.

KZ vs SKT Game 2

[ Szerkesztve ]

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#56782) hemaka válasza hugi0 (#56781) üzenetére


hemaka
nagyúr

noob

Na mi van, faker megint jatszik? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#56783) hugi0


hugi0
őstag

KT vs GRF game 1 (10 mele chapion)

KT vs GRF game 2

[ Szerkesztve ]

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#56784) Carlytoo


Carlytoo
aktív tag

Ryze + Zyra botlane. Senki nem marad meg egy tear után. Tegnap bepróbáltuk Nuke-al. Annak ellenére, hogy Nuke kliense baszakodott is komoly fölénybe kerültünk.

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#56785) kenwood válasza Carlytoo (#56784) üzenetére


kenwood
veterán

eleg szepen belefingott a riot ezzel a nullas lisztbe.
innentol harom lehetoseg van :
- beletorodnek, hogy megszunik a meta
- par adc olyan buffot kap,hogy toptol miden at a jungleig mindenhova oket viszik.
- ap nerf, ami midet/support boritja

nem mondom,hogy rossz ez,picit alloviz volt mar meta.
verseny szinten viszont erdekes lesz adcnek nevezni azokat arcokat, akik csak ap champet hoznak.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#56786) Carlytoo válasza kenwood (#56785) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

Beletörődni biztos ,hogy nem fognak, hiszen, akkor egy kaszt bánja. Ha az ap bruisereket gyengítik, akkor nem lesz olyan ember, aki nem az assassin-t fogja nyomni. ( Nehogy a végén még egy assassin support is megjelenjen ;] ;] ;] ). Ha ekkora nerfet kaptak, nem fogják visszabuffolni őket. A játék többi résztvevőjét kellene gyengíteni. Új itemekre van a carryknek szüksége és meg van oldva.

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#56787) hemaka válasza kenwood (#56785) üzenetére


hemaka
nagyúr

Mar a streamekben sem hivjak sup es adcnek oket, csak szimplan bot lane. A boosting faszsagot kiveve szerintem jot tett a jateknak egy kis valtozas.

(#56788) Gentlelelele válasza Carlytoo (#56786) üzenetére


Gentlelelele
aktív tag

Hol vannak azok a régi szép idők, amikor 40 percig scaleltek a csapatok, hogy aztán egy TF alatt eldőljön minden :DD

twitch.tv/gentlegg “Evil is Evil. Lesser, greater, middling… Makes no difference. The degree is arbitary. The definition’s blurred. If I’m to choose between one evil and another… I’d rather not choose at all.”

(#56789) kenwood válasza hemaka (#56787) üzenetére


kenwood
veterán

Igen,de azert sok helyen meg adc a role.
Ez amugy az igazi kihivas nekik, mert teljesen mas mechanika kell egy karmahoz,heimerdongerhez,mint egy ad carryhez.
Itt majd kijon,ki az aki igazan sokoldalu.
Az ap nerf lehet egyebkent MR buff is, bar az is az ad mid iranyaba tolna el a dolgokat.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#56790) hemaka válasza kenwood (#56789) üzenetére


hemaka
nagyúr

Ebbol latszik, hogy bizonyos jatekosok nem tudnak csak a sajat rolljukon jatszani, a tobbin teljesen haszanlhatatlanok es inkabb kispadoznak.

(#56791) nuke7 válasza Carlytoo (#56784) üzenetére


nuke7
veterán

jaja, jó volt, egy A+ össze tudtam hozni még úgyis, hogy elment a játék első pár perce... :DDD
DE! zyra + swain is odaver :K ((#56788) Gentlelelele) : igen, régi szépidők, amikor volt egy meccsen összesen 10 kill... :U
(#56790) hemaka: ezzel szerintem nincs semmi gond, senki nem várja egy embertől, hogy minden role-on lcs szintet hozzon :N

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

(#56792) kenwood válasza nuke7 (#56791) üzenetére


kenwood
veterán

jaja,inkabb egy profi,mint egy svajcibicska

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#56793) nuke7 válasza hugi0 (#56781) üzenetére


nuke7
veterán

rage-blade morgana :DDD

https://youtube.com/user/nuke7

(#56794) Gentlelelele válasza kenwood (#56792) üzenetére


Gentlelelele
aktív tag

Még szerencse, hogy az fnaticnak van két topposa, akiket használni lehet :D

twitch.tv/gentlegg “Evil is Evil. Lesser, greater, middling… Makes no difference. The degree is arbitary. The definition’s blurred. If I’m to choose between one evil and another… I’d rather not choose at all.”

(#56795) hugi0 válasza Carlytoo (#56786) üzenetére


hugi0
őstag

"Új itemekre van a carryknek szüksége és meg van oldva."
Mert ezeket az itemeket mas nem veszi majd meg . . .

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#56796) grimm2015 válasza hugi0 (#56795) üzenetére


grimm2015
senior tag

Kb ez van a viharborotvával is... nem egy assasinnak nagyon jó, sokkal jobb mint a lövészeknek.

Battlenet: Grimm#22690

(#56797) hugi0


hugi0
őstag

Vajon Csacsi osszeszedte mar magat ? ENG - HUN

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#56798) tomiivagyok válasza forguet (#50) üzenetére


tomiivagyok
aktív tag

az a noob én vagyok, 212 winnel plat5, majdnem gold1, mert az mmrem szarrá van menve, és akkor goldosokat kapok, akik meg nem képesek se carryzni se deffelni, mert ők már goldosok, az enemy jungler 24/7 boton veri a botját, a toplaner tankként többet damagel mint az én teamem összesen, a midlaner meg megjelenik és lepentázik, pedig csak megláttuk.

plat elohell így szeretlek.

(-22 lp, +15 lp, próbálkozok még, de lehet feladom erre az évre)

(#56799) Ganz-[HUN] válasza tomiivagyok (#56798) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

Szóval nem lesz challanger? ;]

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#56800) tomiivagyok válasza Ganz-[HUN] (#56799) üzenetére


tomiivagyok
aktív tag

nem, de még így is feljebb jutottam, mint egyesek :U

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.