Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

Ha EU-n kívülről rendelsz, mindig kalkuláld bele az ÁFA-t, esetleges vámot, kezelési költséget! Nem számít, hogy mi van a csomagra írva (gift vagy alacsonyabb összeg), el sem olvassák. Röntgen és a fizetési bizonylat (paypal, bankszámla kivonat) alapján történik az ÁFA fizetés.
Ha EU tagországból érkezik a csomagod vagy EU szállítással tagországi vámolással (EU warehouse, EU express) akkor abban az esetben sem vámot sem ÁFA-t nem kell fizetni.
Sima posta esetén (kínai, belga, svéd, holland stb.) 60 nap is lehet a kézbesítési idő (jellemzően 25-40 nap, de ritka esetben előfordulhat ennél rövidebb idő is). Aggódni 45 nap után érdemes, akkor lehet mozgolódni, érdeklődni.

Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban található információ az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5851) kcsa válasza kmisi99 (#5847) üzenetére


kcsa
veterán

Ja mondjuk az úgy nem okés, csak előző kommentedben másfél hét volt :) Magyar posta mit mond a csomagodról?

(#5852) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Lehet elszúrtam a rendelést :D

Lehet kitöröltem azelőtt a kosárból, még mielőtt Justin jóváhagyta volna :W

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#5853) blueye válasza Graphics (#5852) üzenetére


blueye
veterán

Fizettél?

(#5854) ZS3NI válasza Graphics (#5852) üzenetére


ZS3NI
őstag

Ha leadod a rendelést utána már nem is nagyon kellene a kosárban lennie. :D

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#5855) Švejk


Švejk
őstag

Hopp, a 4px nem látja a HK Postos csomagom, miközben a Magyar Posta már 06. 29. óta Küldemény Felvéve-t ír. Mi lehet? Mikor fogják szállítani szerintetek?

(#5856) Graphics válasza ZS3NI (#5854) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Fizettem, leadva votl a rendelés, de valamiért nullás számla volt csak az order history-nál.

Kaptam új rendelési számot , aztán mondtam neki , hogy pliiizz ma postázza :D

Megírjam neki, hogy a címke is szép legyen rajta? ;]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#5857) kmisi99 válasza kcsa (#5851) üzenetére


kmisi99
addikt

Az még mindig azt írja, hogy 15. célországba elküldve lett.

(#5858) Graphics válasza Graphics (#5856) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Justin "ügyes" volt, így hiába rendeltem meg hétfőn... csak csütörtökön kerül postára a cucc :W

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#5859) blueye válasza Graphics (#5858) üzenetére


blueye
veterán

Ha fizettél akkor kellett kapnod order numbert, amit láthatsz is a saját accountodban, belépés után.
"Justin "ügyes" volt" - ez mit jelent? Az egész rendelés automatikus, egy számítógépnél rendelsz :) , csak utána küldik el emberek neked a csomagot (ebben volt ügyes?).

(#5860) Graphics válasza blueye (#5859) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem, hanem először kijött fizetés után egy 0,00$-os dolog.. És sehol nem volt az én rendelésemnek megfelelő összeg.

Skype-on meg is írta, hogy tegyem be a kosárba, és ad új rendelési számot, az előző meg törölve is lett.
Szóval lehet automatikus a dolog, de most nálam nem jól szuperált :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#5861) moli.hu


moli.hu
őstag

Irtam a minidealnek egy kontakt form-ot, nem valaszoltak ra. Rachateltem az egyik emberre, masodjara sikerult, megkertem, hogy irja at a shipping address-t, mert hiaba toltom ki a "company" sort a formban, az a cimzesbe nem kerul be sehova, csak azt nem ertem, hogy akkor minek kerik be. Azt mondta, oke, megvaltoztatja. Meg mindig nem latom a valtoztatast, de mar 18 ora elmult, gondolom hazamentek, senki sincs online. Hagytam uzenetet, de arra se fog valaszolni senki, mint az elozore se.

Ilyenkor mi van? A dealextremenel sokkal simabb a kommunikacio.

(#5862) Danex válasza moli.hu (#5861) üzenetére


Danex
addikt

Én 9:43-kor írtam nekik E-mailt ,9:58-kor már jött is a válasz, eddig meg vagyok velük elégedve remélem a garanciába küldött telefon javításakor is ilyen hozzáállásuk lesz :U

(#5863) moli.hu válasza Danex (#5862) üzenetére


moli.hu
őstag

emailt hova?

(#5864) BaginZe válasza Danex (#5862) üzenetére


BaginZe
tag

Rendeléskor nekem is ilyen gyorsak voltak :)

A visszaküldött telefonnal kapcsolatban kétszer írtam emailt, egyre se kaptam választ :( chat-en ha valami számukra kellemetlen kérdést teszek fel, akkor egyszerűen nem válaszolnak

[ Szerkesztve ]

(#5865) Danex


Danex
addikt

http://www.minideal.net/contacts/

(#5866) moli.hu válasza Danex (#5865) üzenetére


moli.hu
őstag

az nem email, az egy webes kontakt form.

(#5867) Danex válasza moli.hu (#5866) üzenetére


Danex
addikt

De ezen át írtam rájuk elsőnek, ám minideal15@gmail.com

(#5868) moli.hu válasza Danex (#5867) üzenetére


moli.hu
őstag

koszi, azt valaszolta, hogy a cimben kert valtozast nem fogom latni a weboldalon, mert azt csak kulon jegyzik le egy fecnire. remelem, igy is lesz. (minideal)

[ Szerkesztve ]

(#5869) Gyurmasina


Gyurmasina
csendes tag

A visszament Tmallos csomag rendelve 06.08. Visszaküldve 06.26. disputa kezdve 07.01. Eddig semmi válasz. Még egy nap várok utána újabb levél, ha nincs válasz lezárom és refund. Tapasztalat?

[ Szerkesztve ]

(#5870) #75945984


#75945984
törölt tag

Én is a dispute-osok táborát gazdagítom a mai nappal :D

Írtam a DX-nek, hogy sehol sincs a csomag, mondták, várjak még két hetet. Mondom kizárt, 38 napja fizettem paypallal, nem csúszok ki a 45 napból. Ma sem jött csomag, és szerintem nem is fog a héten, és tovább nem várok, úgyhogy nyitottam egy dispute-ot. :U Ha meg megérkezik a csomag, akkor az már ajándék :))

(#5871) Turbobacsi válasza Gyurmasina (#5869) üzenetére


Turbobacsi
senior tag

nekem válaszolt a csóka, mailban, nem a disput-ra, idézem:
először ezt:

How are you ? my friend .
Thanks for your feedback .
i am very sorry , maybe we will resend new parcel to you later if parcel was return
Any question ,pls you let me know soon ~
Have a nice day ~

aztán irtam neki hogy ne legyen refund, hanem pénzt vissza, erre ezt irta:

How are you ? my friend .
Thanks for your feedback .
i am very sorry ,my friend , the parcel in the sing post now , we let sing post resend all parcel , the sing post are in the process now .

nem nagyon értem: hogy ő várja a csomagot a signpost-tól, vagy küldi már vissza is?

[ Szerkesztve ]

"A pisztácia kifogyott! Van vanília, karamell, tutti frutti, rumos dió és kávé!"

(#5872) Gyurmasina válasza #75945984 (#5870) üzenetére


Gyurmasina
csendes tag

Neked PP keresztül válaszoltak?

(#5873) #75945984 válasza Gyurmasina (#5872) üzenetére


#75945984
törölt tag

Chat-en beszéltem velük. PP-n még nem írtak.

[ Szerkesztve ]

(#5874) Danex válasza Turbobacsi (#5871) üzenetére


Danex
addikt

Mint ha azt írná, hogy épp a SingPostnál van és mondták a postának, hogy küldjék vissza és elvileg így is tettek (de kicsit furán van fogalmazva)

(#5875) asturel


asturel
őstag

Csak en vagyok ilyen szerencses, hogy egyik CN csomagom mar 8 napja all ugyanott (kuldemeny felveve -- cn trackingnal pedig 'Dispatching", ugye ezutan jonne, hogy feladjak a tengertulra..)?
(mondjuk a hetfon vamkezelt csomagomat se hozta meg ki a posta :W)

Mp4nation SG vagy HK postaval kuldi a csomagot?

[ Szerkesztve ]

(#5876) Gyurmasina válasza Turbobacsi (#5871) üzenetére


Gyurmasina
csendes tag

Szerintem azt várja hogy visszaérjen. A visszatérítés csak akkor eredményes, ha PP keresztül történik. Így én nem is írtam privát levelet.

(#5877) Gyurmasina válasza #75945984 (#5873) üzenetére


Gyurmasina
csendes tag

A blog szerint az eredményesebb intézés PP keresztül megy. Ha nincs válasz, akkor simaügy a refund.

(#5878) Turbobacsi válasza Gyurmasina (#5876) üzenetére


Turbobacsi
senior tag

szerintem is: tud róla hogy már szingapurban van a postán, várja hogy megkapja. már írtam neki 5 féle módon üzenetet, hogy ne küldje újra, hanem a paypalra fizesse vissza

"A pisztácia kifogyott! Van vanília, karamell, tutti frutti, rumos dió és kávé!"

(#5879) kcsa


kcsa
veterán

Kifejezett kérésem ellenére MiniDeal SG post helyett HK posttal küldte... Kíváncsi vagyok mi lesz..

(#5880) Turbobacsi válasza Turbobacsi (#5871) üzenetére


Turbobacsi
senior tag

jaj, rosszul irtam, nem refund, hanem resend ne legyen...

"A pisztácia kifogyott! Van vanília, karamell, tutti frutti, rumos dió és kávé!"

(#5881) hunaqua válasza kcsa (#5879) üzenetére


hunaqua
addikt

Akkor az szerintem a jövő hét végén fog csak elindulni.A hét végén jövő repcsire már nem fog felférni.

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#5882) Gyurmasina válasza Turbobacsi (#5880) üzenetére


Gyurmasina
csendes tag

Én a pénzt kértem vissza, amiatt, mert kiesnék a 45 napos határidőből pld. ismét olvashatatlan a cím vagy simán elveszik. Akkor csak én vesztem el a pénzem.

[ Szerkesztve ]

(#5883) pusi1981


pusi1981
aktív tag

A tegnap este megrendelt telónak amit a minidealen rendeltem most jött meg a tracking number-je. Álapota : shipped. Eddig jó a sebesség :-)

[ Szerkesztve ]

(#5884) #75945984 válasza Gyurmasina (#5877) üzenetére


#75945984
törölt tag

Írtam nekik PP-n is, majdnem azt, mint chaten. Remélem eredményes lesz.

[ Szerkesztve ]

(#5885) Gyurmasina válasza #75945984 (#5884) üzenetére


Gyurmasina
csendes tag

PP-s levelező rendszert a bįráló is látja. Értékeli hogy állnak hozzá a felek a megoldáshoz illetve kinek róható fel a probléma. De ha nincs válasz, nehéz bizonyítani a jóhiszemű hozzá állást.

(#5886) slezakimi


slezakimi
senior tag

Minideal miért küld Honkong post.-al?
SG.-t kértem de HK.-s track jött.
Érti valaki?
:)

""Szabadidős elfoglaltság.Nem feltétlen a pénz hajt.:-))""

(#5887) Turbobacsi válasza Gyurmasina (#5882) üzenetére


Turbobacsi
senior tag

jaja, énis pénzt kértem vissza, mikor megtudtam hogy a csomag visszaindult chinába, azonnal rendeltem máshol mást (ami már úton is van kishazánkba)

"A pisztácia kifogyott! Van vanília, karamell, tutti frutti, rumos dió és kávé!"

(#5888) Gyurmasina válasza Turbobacsi (#5887) üzenetére


Gyurmasina
csendes tag

Mit is ha nem.titok?

(#5889) kcsa válasza slezakimi (#5886) üzenetére


kcsa
veterán

nálam ugyanez (lásd pár kommenttel feljebb)

(#5890) ekrisztian


ekrisztian
senior tag

Fog ez változni valaha? :D

Item No. Posting Date Status Date Status Description
RF149220795SG 26-06-2013 26-06-2013 Despatched to overseas (Country code: HU)

(#5891) slezakimi


slezakimi
senior tag

[14:21:02] tony: sg post is very slow now
[14:21:20] tony: we ship the parcel on 27th,till now,the parcel have not left singapore
[14:22:02] tony: so we ship all parcels via hk post today

""Szabadidős elfoglaltság.Nem feltétlen a pénz hajt.:-))""

(#5892) Turbobacsi válasza Gyurmasina (#5888) üzenetére


Turbobacsi
senior tag

Minideal, Jiayu G3S

"A pisztácia kifogyott! Van vanília, karamell, tutti frutti, rumos dió és kávé!"

(#5893) hzx0


hzx0
aktív tag

15.ei csomagom ma frissült. Arrived at overseas (Country code: RU)
Nem tul biztató. Most akkor Ruszkiknál landolt a csomagom?

(#5894) ruszi_tomi


ruszi_tomi
aktív tag

Rendelt/Van valaki(nek) Huawei Honor 2-je? Kiváncsi lennék 1-2 dologra a telóval kapcsolatban.

Oneplus 8T 8/256

(#5895) kcsa válasza slezakimi (#5891) üzenetére


kcsa
veterán

Én is írtam nekik mailt, kíváncsi vagyok én milyen választ kapok :)

(#5896) rabugye


rabugye
csendes tag

Justin fiú a tmallbox-tól kezd kiakasztani.... 15-én megkapott tracking numberem még mindig nem található sem a singpost sem a 17track rendszerében.... Már harmadjára mondja azt hogy várjak még 2-3 napot.. biztosan olvastam hogy problémák vannak a singpost-nál.... Erre válaszoltam, hogy tudok róla de attól még másoknak legalább a tracking numberje megtalálható a rendszerben.... Erre ő: - Igazán? Tudnál nekem néhányat mondani...
Az eszem megáll...
Írnátok nekem pár tracking numbert, amit 15-e után kaptatok a tmallboxtól és megtalálható a rendszerben..

(#5897) joiner007 válasza rabugye (#5896) üzenetére


joiner007
aktív tag

HK post van 28.-i rendelés tmallbox. Vagy csak sing jó?

(#5898) rabugye válasza joiner007 (#5897) üzenetére


rabugye
csendes tag

Sing post-os kellene... De köszi!

(#5899) axioma válasza ekrisztian (#5890) üzenetére


axioma
veterán

Enyem is kb. itt all...
Raadasul kacifantosabb a helyzet, mert 10-en rendeltem, es mivel 17-en se volt me'g semmi info, nyitottam dispute-ot, ami meg jul 7-en zarodna, ha addig nem lepek. Tehat szombaton muszaj lesz feljebb lepnem, ha a heten nem jon meg, marpedig erre kb. akkor lenne esely, ha ma mar vam ele lenne allitva.

instantwater: hat ha megerkezik, azert en kfiizetem utolag me'g egyszer... de olyan ize mar, hogy aki 9-en rendelt az mar itt van, az enyem meg a fasorban sem. Azert a feladas is 20-an tortent meg sajat bevallasuk szerint (bar 4px szerint az is kamu, mert 21-en este latszik eloszor).
Amugy meg claim-esitve is allhat egy ideig a reklamacio, azzal me'g tudok adni egy kis idot neki.

[ Szerkesztve ]

(#5900) instantwater válasza rabugye (#5896) üzenetére


instantwater
addikt

Axioma: max lesz egy ingyen telód :-D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.