Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

Ha EU-n kívülről rendelsz, mindig kalkuláld bele az ÁFA-t, esetleges vámot, kezelési költséget! Nem számít, hogy mi van a csomagra írva (gift vagy alacsonyabb összeg), el sem olvassák. Röntgen és a fizetési bizonylat (paypal, bankszámla kivonat) alapján történik az ÁFA fizetés.
Ha EU tagországból érkezik a csomagod vagy EU szállítással tagországi vámolással (EU warehouse, EU express) akkor abban az esetben sem vámot sem ÁFA-t nem kell fizetni.
Sima posta esetén (kínai, belga, svéd, holland stb.) 60 nap is lehet a kézbesítési idő (jellemzően 25-40 nap, de ritka esetben előfordulhat ennél rövidebb idő is). Aggódni 45 nap után érdemes, akkor lehet mozgolódni, érdeklődni.

Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban található információ az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5751) #75945984 válasza Turbobacsi (#5747) üzenetére


#75945984
törölt tag

Szerintem arra gondolt, hogy besz*rt a posta rendszere és megint füzetbe írogatnak. :)

(#5752) kcsa válasza Turbobacsi (#5749) üzenetére


kcsa
veterán

akkor marad SG, egyszer már gyorsak voltak, köszi :)

(#5753) Turbobacsi válasza #75945984 (#5751) üzenetére


Turbobacsi
senior tag

jaaa, ez is beszart? (mint az útdíj rendszer?) erről nem is hallottam

"A pisztácia kifogyott! Van vanília, karamell, tutti frutti, rumos dió és kávé!"

(#5754) kcsa válasza Turbobacsi (#5753) üzenetére


kcsa
veterán

valami elektronikus rendszert kívántak bevezetni, de maradt a papírtöltögetés :) a csomagok attól még állíólag kimenennek, csak a feladás nehézkes. Állítólag :)

(#5755) #75945984 válasza Turbobacsi (#5753) üzenetére


#75945984
törölt tag

Persze..... Reggel beindították és meg is halt. Délben már nem tudtam csomagot feladni, aztán kaptak kockás füzetet, és azóta megy a munka megint, rendszer nélkül. Legalábbis Szolnokon így megy... :K

(#5756) hunaqua válasza kcsa (#5752) üzenetére


hunaqua
addikt

Inkább az SG. A HK nekem eddig mindig 2-3 hét között volt.Az SG meg akár 1 hét alatt is megjöhet.(...de ott is volt már 3 hét is)

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#5757) kcsa válasza hunaqua (#5756) üzenetére


kcsa
veterán

Valamelyik topikban láttam valakitől egy olyat, hogy keddenként jön a repülő (hogy honnan az nem volt ott :D), valószínűleg ezen is múlhat a kézbesítés ideje. Sebaj, SG lett belőle, múltkor másfél hét alatt itt volt.

(#5758) Švejk


Švejk
őstag

Nem tudjátok mikor szoktak a HK Postos csomagok kicsiny hazánkba repülni? Ma például nem?

(#5759) Gyurmasina válasza Turbobacsi (#5735) üzenetére


Gyurmasina
csendes tag

Én tegnap kezdtem el a disputát, amire még nem érkezett válasz.

(#5760) andras888 válasza Gyurmasina (#5759) üzenetére


andras888
aktív tag

ITEM DESPATCHED TO OVERSEAS 2013-07-02 23:00:10
Gyere az apucihoz, ;]

Igaz kellett 10-12 nap, de nem is lenne nagy gond ha szólnának, hogy gáz van, csak 10 nap mulva tudom feladni. Értem én hogy sok vevőtöl elesnének, de szimpatikusabb lenne nekem.

(#5761) moli.hu


moli.hu
őstag

A minideal-nel hova kell beirni a hungarian language-igenyt a telefonhoz? Sehol se talalom!

(#5762) tamas1985 válasza kcsa (#5757) üzenetére


tamas1985
aktív tag

Szerintem ez így nem fedi a valóságot, maximum bizonyos szállítási módoknál, kizártnak tartom hogy hetente egy gépre felfér az összes országunkba érkező csomag.

(#5763) axioma


axioma
veterán

Van akinek hozzam hasonloan 26-a ota Celorszagba elkuldve? Mar magyar posta is napok ota latja. SG-vel, anteliferol. Ma mar 5 ora elmult, gondolom frissult mar a magyar nyomkovetes is, es hiaba kedd, meg mindig semmi valtozas. Bezzeg ami nem fontos, az gyorsan jon... (10-ei rendeles, most mar szinte tuti hogy tobb mint 1 honapra fog beesni.)

(#5764) hzx0 válasza axioma (#5763) üzenetére


hzx0
aktív tag

18 ora után szokot frissülni általába. Én is 6. Rendelést várok. 15. Célországba küldve. Beszokot indulni a topik mikor posta frissiti az állapotot.

(#5765) nepszter1 válasza andras888 (#5760) üzenetére


nepszter1
addikt

Nekem be se akar jönni a 4px :(

(#5766) axioma válasza hzx0 (#5764) üzenetére


axioma
veterán

Ja, nekem 17 ora volt a fejemben. Bar lassan 6 is elmult.

Hm, az fura, mert van aki 9-eit mar megkapott. Marmint ante rendeles sg-vel. Ezert varnam nagyon a sajatom, bar tudom hogy tobb nap kulonbseggel lett feladva az 1 nap rendelesi kulonbseg ellenere.

[ Szerkesztve ]

(#5767) andras888 válasza nepszter1 (#5765) üzenetére


andras888
aktív tag

Nállam még mindig működött a 4px. Nem tudom mi lehet a baj nállad.

(#5768) dbilas


dbilas
tag

Sziasztok!

Iofferről volt egy rendelés. Kb junius 13-án történt meg a fizetés PayPallal. TrackingNumbert már nem emlékszem mikor kaptam. Lényeg az, hogy ezt látom:

Lesz ebből valami, vagy kezdjek aggódni?

Előre is köszönöm!

Üdv!

(#5769) Isti22 válasza dbilas (#5768) üzenetére


Isti22
csendes tag

Szia. Nyugi, nekem 06.13 óta ez a pozíció van, volt már olyan akinek 2-2.5 hónap alatt ért ide a csomagja, addigra csak megkapom én is :) :U

(#5770) dbilas válasza Isti22 (#5769) üzenetére


dbilas
tag

Jó dolog ez a rendelgetés innen-onnan.

Csak ez a rengeteg idő... :U :( :U

Olvastam pár dolgot ezzel a 45 napos PayPallal kapcsolatban...
Mikor kezdjek aggódni?
(remélem jövő héten mutat már valami pozitívabb dolgot is)

Mit rendeltél és honnan? (nagyobb értékű a dolog?)

(#5771) Isti22 válasza dbilas (#5770) üzenetére


Isti22
csendes tag

Én nem Paypall-al rendeltem, hanem sima kártyás fizetéssel. DX-ről rendelek mindig, nem először tettem most sem, ez kb. szerintem a 10-12. rendelésem onnan, viszont ilyen hosszú idő sose telt el, hogy el se induljon a csomagom.
Paypall-al kapcsolatba én azt hallottam, hogy érdemes 45 napon belül visszakéretni a pénzed, nehogy kiess abból a határidőből.
Ja, amúgy egy telefont rendeltem, de nem is nekem hanem ismerősömnek, úgyhogy ezért is várom már, hogy változzon a státusz minél hamarabb.
Írtam a China Post-ra is (mert ugyebár ezzel jön kis hazánkba), de még nem válaszoltak vissza, csak egy automata rendszerüzenet jött vissza, hogy majd valamikor válaszolnak rá.

(#5772) b0bcat válasza dbilas (#5770) üzenetére


b0bcat
addikt

"Mikor kezdjek aggódni?"

Szerintem kb. 20 nap után, ha se kép, se hang addig... :U De ha csak a 44. napon indítasz dispute-ot, akkor sincs gond.

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#5773) Graphics


Graphics
Jómunkásember

tmallbox-ról rendelek telót, Justin készséges is volt, meg minden, HK post-ot javasolta és ajánlott is volt.

Egyelőre még nincs semmi az Order history-ban, kivéve ezt

. $0.00 paypal Payment accepted

Kérdés SG Post-tal jobban jártam volna-e :D vagy azzal, hogy máshol rendelek... Sok rosszat olvastam most már a tmallbox-ról és sajnos több hétig / értsd 3+ / nincs időm kivárni...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#5774) Turbobacsi válasza Graphics (#5773) üzenetére


Turbobacsi
senior tag

ha a címkéző nyomtatóját rendbetette, akkor nem lehet semmi gond! :K

"A pisztácia kifogyott! Van vanília, karamell, tutti frutti, rumos dió és kávé!"

(#5775) Graphics válasza Turbobacsi (#5774) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Okés, csak remélem az átfutási idő elfogadható lesz, mert épp olvastam a logout-os cikket, ahol a srác SG Posttal kérte / nem az az 1500 FT ... / és neki 1 hét leforgása alatt megérkezett.

Mondjuk ez hamarabb is eszembe juthatott volna, ámbár Justin készséges volt :D és még skype-n egy sörre is meginvitált ;]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#5776) joiner007 válasza Graphics (#5773) üzenetére


joiner007
aktív tag

Az enyém így áll: 06/30/2013 11:22:00 Shipped
06/28/2013 17:46:07 Payment accepted

Trackinget kaptam vasárnap reggel, de még nem én. Szintén tmallbox, és HK post

(#5777) kmisi99


kmisi99
addikt

13. adtam le egy rendelést a minidealnál. 15. már jó volt a tracking number és az volt írva, hogy célországba elküldve. Azóta semmit nem változott. Csakis ez az egy infó van semmi más

2013.06.15
15:08
Küldemény információ:
Célországba elküldve / Item sent abroad

Már elég ideges vagyok sorra írnak emberek akik akkor vagy később rendelek mint én hogy nekik már megjött a csomag.

(#5778) Graphics válasza joiner007 (#5776) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Azért dobtam egy üzenetet Justin-ra a jól fésült angoltudásommal , hogy mizu van, csak mert szeretném rendben tudni a dolgot...

Mostani telómat már lepasszolás közelébe helyeztem. Ha nem jön ez össze, akkor keresni kell valami tutibb helyet, a 2 év engem is bevonzott, illetve ez volt a legjobb ajánlat

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#5779) dbilas válasza b0bcat (#5772) üzenetére


dbilas
tag

Feladástól vagy fizetéstől számított 20 nap?

Mondjuk mind1, mert fizetéstől számítva még csak 13 munkanap telt el, feladástól számítva pedig, csak 8 munkanap.

Jó jó jó ne legyek ilyen türelmetlen... :))

(#5780) EczkE


EczkE
addikt

Singapore Posttal ugye nincs gond? Mert más opció nins szállításra, csak a pénzes DHL, meg UPS.

Asszem mindenféleképpen!

(#5781) joiner007 válasza Graphics (#5778) üzenetére


joiner007
aktív tag

én is beszéltem Justinnal vasárnap reggel. Akkor adta meg a trackinget, és azt mondta, hogy 2-3 nap mire látni fogom. Ma még semmi, de jó lenne már holnap látni, hogy merre van a csomagom

(#5782) CoolBoy323 válasza EczkE (#5780) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

nincs általában :)

(#5783) Graphics válasza joiner007 (#5781) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Áhá, okok, akkor a HK-t feldobják akármikor, mert SG-re azt írták a logout-os cikknél, hogy kedd és péntek

Igaz húztam a fogam :D hogy a HK-ért fizetni kellett ,de hát remélem a grátisz tok és fólia páros legalább jó lesz.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#5784) b0bcat válasza dbilas (#5779) üzenetére


b0bcat
addikt

A fizetéstől értettem. ;)

Én először 3 hét után, másodjára viszont már 2 hét után visszakértem a pénzt a Pandawill-től, miután egyik alkalommal sem jutottak el odáig, hogy ezen időszakokon belül postára adják a rendelést (sőt, saját bevallásuk szerint raktárra sem érkezett be ennyi idő alatt - de ez persze csak a fizetés után derült ki :(().

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#5785) doc válasza axioma (#5763) üzenetére


doc
nagyúr

Van akinek hozzam hasonloan 26-a ota Celorszagba elkuldve?
nekem 27-en lett "sent abroad" (szinten SG post), azota nincs uj info, de remelem hogy pentekre celbaer, jo lenne...

(#5786) EczkE válasza CoolBoy323 (#5782) üzenetére


EczkE
addikt

Legyen így az én esetemben is. :D :R

Asszem mindenféleképpen!

(#5787) CoolBoy323 válasza EczkE (#5786) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

akkor most végül is mit rendeltél? elvesztettem a fonalat :)

(#5788) joiner007 válasza Graphics (#5783) üzenetére


joiner007
aktív tag

Nekem a HK ajánlották, hogy gyors.......aztán majd meglátjuk. ha gyors 4 dodot megér, de azt olvastam utólag én is hogy nem mindig. Igaz nemrég írta valaki, hogy Tmall+HK 10 nap itt volt a csomagja

(#5789) Graphics válasza joiner007 (#5788) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

az jó lenne :P

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#5790) EczkE válasza CoolBoy323 (#5787) üzenetére


EczkE
addikt

Még semmit, csak egy gombnyomás választ el a rendeléstől. :D Vowney V5 lesz. :K

Asszem mindenféleképpen!

(#5791) axioma válasza doc (#5785) üzenetére


axioma
veterán

OK, probalok turelmes(ebb) lenni... koszi.

(#5792) #75945984 válasza joiner007 (#5788) üzenetére


#75945984
törölt tag

A HK Post olyan gyors, hogy a DX-es rendelésem, (ami ingyenes szállítás) amit 3-án feladtak, még nincs itt, csomagszám meg "sys error" miatt nincs, mert 45 dollár szerintük 14 alatt van :W

[ Szerkesztve ]

(#5793) CoolBoy323 válasza EczkE (#5790) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Az jóféle, csak ne lenne 5" :/

(#5794) joiner007 válasza Graphics (#5789) üzenetére


joiner007
aktív tag

mit rendeltél?

szilicium97 Meglátjuk, remélem megjön időben

[ Szerkesztve ]

(#5795) EczkE válasza CoolBoy323 (#5793) üzenetére


EczkE
addikt

Megmondom őszintén nem tudom, hogy mennyire lesz nagy nekem. :D Max eladom és nézek helyette kisebbet, de egyenlőre vonz a nagy méret. :D

Asszem mindenféleképpen!

(#5796) Graphics válasza joiner007 (#5794) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Lenovo A830 :DDD ,ha méreteiben nem lövi túl az S3-at / ami nem az enyém ,teljes mértékben elhatárolódom azon márka termékeitől :D , / akkor jó.

szerk.: Huawei Y300 van / volt, , nincs még rá CM, így sajnos egyelőre nem oké... Lenovo-t ahogy néztem elég rendesen supportálják , akár gyárilag, akár custom forrásból.

Ez a méret határesettel volt használható. HTC One X volt a kezemben, fizikai méreteit nézve kb hasonló, számomra elfogadható méretű a Lenovo ,mert a kávája sem túl vastag

Másik a ZTE V967S lett volna, de az szögletesebb

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#5797) CoolBoy323 válasza EczkE (#5795) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Nekem a 4,5" is hatalmas :(
Utálom ezt a tepsi divatot még mindig :DDD :W

OFF kikapcs :))

(#5798) joiner007 válasza Graphics (#5796) üzenetére


joiner007
aktív tag

Én is gondolkoztam rajta, de annyiban maradtam magammal, hogy az már nagy nekem.

(#5799) EczkE válasza CoolBoy323 (#5797) üzenetére


EczkE
addikt

Én még csak most kóstolok bele, kíváncsi vagyok, hogy ezután én is megutálom e vagy a következő telefon egy Huawei Ascend Mate vagy egy Samsung Galaxy Mega 6.3 vagy 5.8 lesz. :DDD

Off vége. :R

Asszem mindenféleképpen!

(#5800) joiner007 válasza Graphics (#5796) üzenetére


joiner007
aktív tag

Azért a 830 jóval nagyobb, mint az s3

Én is y300 szertném cserélni egy lenovo A820 ra. Az pont s3 méret. Több dologban jobb a 830, de az a méret nekem már túl nagy.....

Agyaltam rajta én is, de sem a vaku, sem első kamera nem kell

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.