Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

Ha EU-n kívülről rendelsz, mindig kalkuláld bele az ÁFA-t, esetleges vámot, kezelési költséget! Nem számít, hogy mi van a csomagra írva (gift vagy alacsonyabb összeg), el sem olvassák. Röntgen és a fizetési bizonylat (paypal, bankszámla kivonat) alapján történik az ÁFA fizetés.
Ha EU tagországból érkezik a csomagod vagy EU szállítással tagországi vámolással (EU warehouse, EU express) akkor abban az esetben sem vámot sem ÁFA-t nem kell fizetni.
Sima posta esetén (kínai, belga, svéd, holland stb.) 60 nap is lehet a kézbesítési idő (jellemzően 25-40 nap, de ritka esetben előfordulhat ennél rövidebb idő is). Aggódni 45 nap után érdemes, akkor lehet mozgolódni, érdeklődni.

Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban található információ az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46601) smilecat válasza zolka78 (#46599) üzenetére


smilecat
aktív tag

Nálam is ez van. 22.-e óta semmi változás... áll az egész. Ennyi idő alatt még gyalog is ideérne :D

(#46602) Tika79 válasza zolka78 (#46599) üzenetére


Tika79
tag

Nekem ugy jött meg holland postával a csomagom,hogy egyik nyomkövető sem jelzett semmit...de legalább annál jobban örültem neki,mikor a postás átadta!:D

Nem a nehéz idők tesznek olyanná, amilyen vagy, csupán feltárják, milyen is vagy valójában!

(#46603) RVR400 válasza maggi1886076 (#46598) üzenetére


RVR400
veterán

Speciel azon a képen pont az eredeti PCB van. :)

(#46604) RVR400 válasza Dluinet (#46597) üzenetére


RVR400
veterán

Én pl csak az utolsó pillanatban szoktam visszajelezni, hogy minden oké, mivel ugye addig védve vagyok. Szerintem gyanús, hogy a legtöbb gyakorlott vásárló is ennek a híve. ;) Azért egy 233e feedbackes eladónak nem hiszem, hogy ilyen gondjai lennének, hogy kamuból felrak valamit.

(#46598) maggi1886076: 22 EUR valahogy nem tűnik kevesebbnek a 22 USD-nél.

[ Szerkesztve ]

(#46605) Dluinet válasza RVR400 (#46604) üzenetére


Dluinet
nagyúr

akkor bátran lehet tőle vásárolni, ennek az eladónak van €17+€2 postáért is

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#46606) motrola válasza Tika79 (#46602) üzenetére


motrola
aktív tag

Hollandra ez jó, a kínai eladó küldte, hogy itt nézzem a csomagot. Jött is rendesen.

http://www.17track.net/en/result/post.shtml?nums=RS166448914NL%2CE2005924268HU

[ Szerkesztve ]

Dell Latitude 5490, POCO X5 5G, Umidigi, Chuwi Hi10X

(#46607) D@reeo válasza fateless (#46592) üzenetére


D@reeo
aktív tag

Ha már a külső akkuknál vagyunk. Mit ajánlanátok nekem, ha nincs szükségem ekkora kapacitásra, hanem mondjuk elég lenne akár a fele is? (1x-2x töltsön fel egy i4s-t)
Köszi

(#46608) Dluinet válasza D@reeo (#46607) üzenetére


Dluinet
nagyúr

ugyan ezt 5200mAh kivitelben

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#46609) D@reeo válasza Dluinet (#46608) üzenetére


D@reeo
aktív tag

Köszi.
Azon a 7 dolláron nem múlna, akkor már inkább megvenném a drágábbat.
Ez a noname szar nem ajánlott gondolom.

(#46610) kurtuzov válasza D@reeo (#46607) üzenetére


kurtuzov
senior tag

Csak óvatosan azzal a kapacitás igénnyel. SymbianOS mérte, hogy a külső akkuknak igen nagy a vesztesége. Beletolsz tíz egységet és vissza tölt hatot.

(#46611) Dluinet válasza D@reeo (#46609) üzenetére


Dluinet
nagyúr

ezeknél nem csak a kapacitás a gond, hanem az elektronika milyen hatékony, ezért érhet meglepetés az olcsó szaroknál, hogy ahelyett hogy feltöltené a telefont majdnem meríti

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#46612) bl4ze


bl4ze
veterán

dealsmachine (régen ahappydeal) esetében van tapasztalat mennyi idő múlva él a CN tracking ha adnak ?

RI200260xxxCN

.:. bl4ze .:.

(#46613) beg válasza bl4ze (#46612) üzenetére


beg
veterán

Változó. Ami után átadják a futárnak.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#46614) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Na DHL is csalodast keltoen teljesit.. Vagy irnak hogy felnegyeltek a csomagot....

4db lowcost mobil nem er ide karacsonyra....

-

(#46615) bupemko válasza Dluinet (#46605) üzenetére


bupemko
senior tag

Közben írt spanyolul, hogy Kínából küldené... úgyhogy ez is kuka.

(#46616) Dluinet válasza bupemko (#46615) üzenetére


Dluinet
nagyúr

miért? mi a baj azzal hogy kínából küldi?

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#46617) Tika79 válasza motrola (#46606) üzenetére


Tika79
tag

Ezen is neztem,de ezen sem jelzett semmit... :) Nekem is a kicsi kínai adta...

Nem a nehéz idők tesznek olyanná, amilyen vagy, csupán feltárják, milyen is vagy valójában!

(#46618) bupemko válasza Dluinet (#46616) üzenetére


bupemko
senior tag

Az, hogy direkt olyat kerestem, ami EU-ban van, hogy hamarabb ideérjen meg ne kelljen még rá vámot fizetni, vámolásra várni. A listing szerint item location UK alapján azt várná az ember, hogy nem Kínából küldi, főleg ha van egy másik listing tőle, ahol item location az Kína és emiatt olcsóbb is...

(#46619) Dluinet válasza bupemko (#46618) üzenetére


Dluinet
nagyúr

EU DX

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#46620) tboy72 válasza Dluinet (#46619) üzenetére


tboy72
aktív tag

Aztán ne lepődj meg, ha Kínából küldik!
Csak szóltam. Tapasztalat! :W

(#46621) Dluinet válasza tboy72 (#46620) üzenetére


Dluinet
nagyúr

már a DX-ről is mindent eltudok képzelni

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#46622) bl4ze válasza Dluinet (#46621) üzenetére


bl4ze
veterán

"Our cooperative shipping partner is Post NL which is a widely and quickly post company in the EU as our shipping partner. It will usually take 5-7 business days to get your parcel after shipping out."

Shipping :
Free Expedited Delivery (Mini Order: $30)

.:. bl4ze .:.

(#46623) Zeki


Zeki
nagyúr

Ez a 105 ezres itthoni ár, rendes garanciával, betesz a kínaiaknak...
Honor 6

(#46624) embe


embe
nagyúr

Hali!
Ha jól sejtem akkor beleszaladt a VÁM-ba az autós kamerám?

Arcam AVR5 és Yamaha RX-A2080 Aventage erősítők, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#46625) beg válasza embe (#46624) üzenetére


beg
veterán

Mint minden csomag, ami külföldről érkezik. Az még csak ezután derül ki, hogy kell-e áfát fizetned. Várj még.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#46626) embe válasza beg (#46625) üzenetére


embe
nagyúr

Várok.....mást nem is tudok csinálni. :U

Arcam AVR5 és Yamaha RX-A2080 Aventage erősítők, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#46627) Graphics válasza Zeki (#46623) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Valamelyest, de a kassza ugyanaz. A Huaweihez folyik minden.

-

(#46628) Zeki válasza Graphics (#46627) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nyilván. Ha egyszer ők a gyártó.
A lényeg, hogy ezt már nem éri meg kintről hozatni.

(#46629) Graphics válasza Zeki (#46628) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Szerintem lehet ez volt a cél. Na meg durván alávágni a többi gyártónak.

Sikerült, több mint korrekt ajánlat ez a telefon.

-

(#46630) LámaZ válasza Graphics (#46629) üzenetére


LámaZ
addikt

Kérdés, hogy hány SIM-es...

Legyen minden jó!

(#46631) Graphics válasza LámaZ (#46630) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hááát ez Láma kérdés volt :D

Amúgy kettő :) már a linkben is ott van :P , de oké, érdemes rákérdezni azért :)

[ Szerkesztve ]

-

(#46632) El_Diablo válasza LámaZ (#46630) üzenetére


El_Diablo
tag

Szerintem ez egy teljesen lényegtelen probléma. Legalább egy legyen benne a többi felesleges. :DD

(#46633) Graphics válasza El_Diablo (#46632) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem éppen.

A Huawei Honor 6-os Dual Active, így akinek lényeges lenne ez a funkció, annak pont nem lényegtelen, hogy 1 vagy 2 sim-es :)

-

(#46634) FixedG


FixedG
újonc

Sziasztok

Egy banggoodról rendelt csomagom (elvileg svéd postás) 10.17-e óta "order in transit" állapotban van a 17track szerint (a magyar posta oldalán nem található csomaginformáció). Ez mit jelent pontosan?

Köszi

(#46635) Dluinet válasza FixedG (#46634) üzenetére


Dluinet
nagyúr

hogy még nem érkezett meg Európába
nyugi az enyém szintén banggood 10.15-óta van így

térjünk rá vissza ha a vásárlás napjától már 40 nap eltelt, gondolom paypal-el fizettél

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#46636) FixedG válasza Dluinet (#46635) üzenetére


FixedG
újonc

Persze PP lett fizetve.
Akkor várok tovább türelmesen....

Köszi

(#46637) El_Diablo válasza Graphics (#46633) üzenetére


El_Diablo
tag

A kérdés: miért kell két különböző előfizetés?

(#46638) Graphics válasza El_Diablo (#46637) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Sok esetben valaki új céghez kerül: ott kap egy céges előfizetést, esetleg magánszámát is megtartaná :)

Android dual-sim topicban sokszor keresnek ilyen készüléket. Persze annyira elfoglalt emberről nem tudok, akinek ne lenne elég a Dual-Staandby.

De amúgy nem csak előfizetés miatt van aki dual-simet vesz :) Ha nem lenne erre igény, akkor nem pörögne a topic se :D

[ Szerkesztve ]

-

(#46639) Zeki válasza FixedG (#46634) üzenetére


Zeki
nagyúr

Valszeg Szingapúrban dekkol. Ott veszi át a svéd posta.

(#46640) Dluinet válasza FixedG (#46636) üzenetére


Dluinet
nagyúr

akkor a 40. napon írsz a banggoodnak a paypal-en keresztül hogy nem érkezett meg

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#46641) El_Diablo válasza Graphics (#46638) üzenetére


El_Diablo
tag

Nos én úgy vagyok vele, ha cégem el akar érni készüléket is adjon vagy nem kell hívogatni. Emiatt én nem fárasztom magam / verem magam plusz költségbe. Egy előnye lehet: a kettő helyett egy készüléket kell cipelni. (Bár mostanában a legszarabb hagyományos készülékeket adják céges telefonnak...)

(#46642) Graphics válasza El_Diablo (#46641) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Az oké, de van aki meg megteheti, hogy vesz rendes készüléket :) Na nekik ideális lehet a Honor / mert ugye ez már nem Huawei hivatalosan :D

-

(#46643) embe válasza FixedG (#46634) üzenetére


embe
nagyúr

Tessék ez is a Banggodból lett vásárolva szeptember 21.-én. Ja és még most derül ki, hogy vámolják vagy nem. Vagyis még nem kaptam meg. Tehát neked még nagyon nincs mit aggódnod :N

[ Szerkesztve ]

Arcam AVR5 és Yamaha RX-A2080 Aventage erősítők, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#46644) Laza...


Laza...
addikt

Banggoodról köztudott, hogy a szállítása ill. annak az ideje (nameg a feladás..) magasan a legtrógerebb az összes (általam ismert) shopok közül. Nem mai keletű, az elmúlt egy évben ez mindig így volt. Nem is rendeltem már marha régen tőlük, bár rutinos vásárló vagyok de az átlag 1 hónap az nekem sok(k)

Never give up!

(#46645) janek69 válasza smilecat (#46601) üzenetére


janek69
senior tag

Nekem is ez a helyzet,rohadjanak meg,bezzeg ha én így végezném a dolgomat,ahogyan ezek.

(#46646) El_Diablo


El_Diablo
tag

Ha volt valakinek mostanában YANWEN Express-es küldeménye érdeklődnék, hogy milyen időt futott?

(#46647) janek69 válasza kurtuzov (#46610) üzenetére


janek69
senior tag

Nincs ebben semmi meglepő sem. A megadott pl. 5400mAh a benne levő akkumulátorok kapacitása,de ez nem jelenti azt,hogy a te 2700mAh-s aksidat a telóban 2x feltölti. A miért a következő. Ezek a cellák 3,7 Volt-ot adnak le és a telefonodban is ilyenek vanna. Li-ion v. li- polymer. Az akkumulátorok feszültségét töltéskor 4,2V-ig emelik,tehát már látszik,hogy ehhez nem elég a 3.7V. Ezért választották az 5V-ról töltést.
Ahhoz,hogy a powerbankod 5V-ot adjon kell egy DC_DC step up converter bele,amik általában 1,5V-5V bemeti feszültségból képesek 5V kimenetet csinálni,de már itt is van veszteség annak ellenére,hogy elég jó a hatásfokuk.A telefon töltő áramköre ebből az 5V-ból fogja tölteni a belső aksit ahol szintén van veszteség.
Elnézést az okoskodásért,de hátha érdekelt valakit. :DD

(#46648) janek69 válasza embe (#46643) üzenetére


janek69
senior tag

Ezt mivel track-elted?

(#46649) FixedG válasza embe (#46643) üzenetére


FixedG
újonc

ok, csak azért kérdeztem, mert a banggoodról most rendeltem először + a svéd postán keresztül se jött még semmim.

(#46650) hanso


hanso
tag

Sziasztok,

Claim-eltem a dispute-omat.
Ma kaptam egy levelet,hogy a kínai megadta nekik a track számot.
Ezen az látszik,hogy M.O-on van a csomag.
DE...nekem van egy másik számom amin visszaküldte a DHL neki.
belinkelem a payapl-os oldalt, de nem tudom hogy itt hogy kell válaszolni, vagy hol adhatom meg nekik az ÉN track számomat.Ez kellene ,hogy tudjam bizonyítani azt,hogy nincs már magyarorszgon a csomag.
Kérlek segítsetek,hol tudom ezt megtenni:

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.