Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12401) Somatom válasza Scarletiel (#12399) üzenetére


Somatom
veterán

Két hátrányát látom annak a Xiaominak. 8,5" -os a kerék és belsős a gumi. Én a 10" tubeless -t preferálom.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#12402) DigitXT válasza Somatom (#12401) üzenetére


DigitXT
félisten

A G30 az egy csúcs "pálcika". A 10" tubless tényleg sokat számít, de az ára...
Nem mondom, hogy nem éri meg, mivel jobb inkább kétszer annyit költeni, mint
többet szívni a defekttel, de biztos jönnek majd azok a kollégák, akik 2000 km-t
elmentek 8.5"-on, belsővel, defekt nélkül. (Nem mázlisták, a többiek pechesek.)

Ui: nekem is 10" tubeless van, be is rendeltem egy szett PMT 10x3" gumit rá.:D
Nem akartam 19K/db áron venni, halogattam - erre azóta már 21K/db lett belőle:
mondom megveszem akkor most, mielőtt 30K/db lesz... Ki kell próbálni, na...:DDD

[ Szerkesztve ]

(#12403) Somatom válasza DigitXT (#12402) üzenetére


Somatom
veterán

Nem csak a defekt számít. A nagyobb kerékátmérő komfortosabb és biztonságosabb.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#12404) DigitXT válasza Somatom (#12403) üzenetére


DigitXT
félisten

Igazából a Xiaomi-ra is fel lehet rakni a 10" gumit... Még tubeless is lehet...;)
Szerk: akkor van gond, ha valaki olyan gumit kezd belső nélkül használni, ami
alapvetően nem az: tubeless gumiba mehet belső (csak minek). Fordítva necc.
Ne kérdezd honnan tudom.:D A Tuovt 80/65-6 gumim nem tartja jól a nyomást.
Ja és az első utamon kiszúrta valami tüske. Aztán a másodikon is. Nagyjából.

Szerk2: persze ha veszünk egy Pro 2-t, meg rá ezt a szettet... árban már nem
lesz kedvezőbb, mint a G30, azt aláírom, és még szerelni se kell. De azért az
egy nagyobb vas, mind méretileg, mind tömegében. Bár még "pálcikázzák".:D

[ Szerkesztve ]

(#12405) Scarletiel válasza DigitXT (#12400) üzenetére


Scarletiel
senior tag

Köszönöm,
Nem tűnik vészesnek az ára még most sem. Egy könyök/térd védőt még beszerzek mellé, mert fosok én is a taknyolástól, habár nem gondoltam a műszaki hibára, sokkal inkább, hogy rámegyek egy buckára véletlen azt ott töröm össze magam :(

(#12406) Casseius válasza Scarletiel (#12399) üzenetére


Casseius
tag

Ahogy előttem is írták csak fullface bukót vegyél, mert jó eséllyel arccal előre esel, és amíg könyökön térden bárhol nem nagy dolog ha lehuzod, zuzod a bőrt, de az arcon az már teljesen más világ és akkor még a szemedről, orrodról, szádról füleidről nem is beszéltünk mint kritikus pontok.

Don't Worry, Be Happy

(#12407) DigitXT válasza Scarletiel (#12405) üzenetére


DigitXT
félisten

Buckán taknyolás inkább akkor reális, ha nagyon erős a vas. Kolléga felhúzta
48V-ra a 36V-os masináját, ráadásul össz-kerekes is volt, első útján elrepült...
Túl erős lett hátul, és valóban megdobta a bucka... első kerekes ilyet nem tud.
Nyilván meg kell tanulni közlekedni vele, mert nagyon más, mint a bicikli.:R

Amitől inkább félni kell, az a gödör, mivel az megfoghatja az első kereket, és...
Továbbá az ember ne nagyon akarjon padkákra fel/le ugratni, abból is lehet baj.
Ha mást nem előidézheti azt a műszaki hibát vele. A váz túlterhelésének okán.

Ezeket betartva azért nem mindennapos fetrengés a rollerezés... 3.5-et estem
közel 3000 km alatt: ebből kétszer az ominózus első kerék kitörés, egyszer a
hátsó rugóstag szakadt el, de ekkor nem estem el, ez csak fél: a vas repült.:D

Egy volt még az elején, amikor hátul kövér gázra elindult a segge a sárban...:DDD
Akkor még nem volt rajtam védőfelszerelés, de bukfenc után mentem tovább:
nem egy hirtelen történet volt, ki tudtam gurulni, s a szemüveg is fent maradt.
Amikor eltört a váz, akkor értelemszerűen jött a tolás, autós segítség kérése.
Ezen kívül többször rohadt le alattam, de hát magamnak építgettem.:))

Szerintem ajánlott videó kezdőknek (esetleg haladóknak is) esés megelőzés.

(#12408) andras860509


andras860509
csendes tag

Sziasztok!

Új vagyok teljesen elektromos roller területen.
Nem rég vásároltam egy Xiaomi 3-as típust. Amit szeretnék, vagy legalábbis gondoltam, hogy jó lenne rá elölre - hátra teleszkóp, valamint szoftveres upgrade (sebesség növelés nem az akku kárára)

Ebben kérném segítségetek, hogy mik a tapasztalatok pl. a rezgéscsillapítással, van e egyáltalán custom firmware a 3-ra már, hol keresgéljek, mire figyeljek?

Amit találtam oldal az a https://mi.cfw.sh/
Maga a felrakás nem tűnik bonyolultnak, a beállítások annál inkább.

Köszönöm szépen a segítéséget/tanácsokat előre is!

(#12409) Scarletiel válasza DigitXT (#12407) üzenetére


Scarletiel
senior tag

Köszi neked is meg Casseius-nak is. Teljesen hétköznapi használatra lenne fogva a gép, csak nem tudom, hogy a járdák milyen állapotban vannak. Úttestre nem mennék ki vele, mert elég forgalmas és 15-20-al döcögve szerintem idegrohamot kapnának mögöttem ha jönnek szemből is. Igazából tényleg bicó lenne a legjobb, csak azt hogy kötöm ki úgy, hogy ne vigyék el este, arra nem jöttem még rá.

(#12410) Somatom válasza DigitXT (#12407) üzenetére


Somatom
veterán

Nekem szimpibb a hátsókerekes. Már tanulok egykerekezni. Nem akrobatikázás a cél, hanem az, hogy akadály esetén fel tudjam emelni az elejét. Sztem elsőkerekessel ez nem játszik. A bunny lenne az igazi, de attól még nagyon messze vagyok. Tegnap egy 30 -ast kellett mennem, arra már inkább a pedelec -kel mentem. Hát, az azért más dimenzió.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#12411) Somatom válasza DigitXT (#12404) üzenetére


Somatom
veterán

Ahogy nézem, a kisebb akkus G30 nem sokkal drágább, mint a Xiaomi Pro2

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#12412) DigitXT válasza Somatom (#12410) üzenetére


DigitXT
félisten

Nekem is tetszik, hogy fel lehet rántani, ha hátul hajt! Viszont amikor
megérkezik a hátsó kerék a padkára, az fáj... nehéz az agymotor...:D
De hát ez van. Összkerékhajtás esetén nincs más megoldás: láncos
rollert biztos nem építenék. Az a pedelec persze hogy más dimenzió!
Hatalmas kerekek, teleszkóp, teljesítmény. (De nem is 1-200K az ár.)

Szerk: az olcsóbb G30 simán megérheti, passz: nem kardoskodom a
Xiaomi mellett, és nem véletlen offolok a témában, mert nincs ezekkel
közvetlen tapasztalatom, ami kicsi meg van, az is inkább negatív LOL.
Viszont, tudom, hogy népszerű modell, és rengetegen használják, így
az ár-érték aránya valószínűleg az egyik legjobb: ehhez képest nyilván
elemezni kéne, hogy megér-e a G30 belépő verziója annyival többet az
"M365" (nem tudok kiigazodni rajtuk) csúcs verziójához képest: annyi,
hogy M365-ből is kapható kisebb akkus, gyengébb, stb. olcsóbban.:K

Szerk2: bunny-t csak elképzelni tudom, de szerintem teló kell hozzá,
elvégre a rugóban tárolt energiát nyered vissza, amikor ugratsz, nem?
(Amikor raktam egy nem rávaló rugót az FLJ-re... Na az kirugózott.:D

Olyan szinten, hogy az utcára ki se mentem vele, hiszen a legkisebb
fékezés is stoppie-ban végződött volna, ha nem arccal az aszfaltban.)

[ Szerkesztve ]

(#12413) Dave™ válasza andras860509 (#12408) üzenetére


Dave™
nagyúr

sebesség növelés nem az akku kárára

Ez nem fog menni, ha gyorsabban mész gyorsabban merül, nagyobb erőt kell kifejtenie a motornak. A gyári hatótávokat is úgy adják meg, hogy folyamatos 15km/h szélcsendben, sík terepen - nem véletlen, mert ezek a legideálisabb feltételek.

(#12414) Somatom válasza DigitXT (#12412) üzenetére


Somatom
veterán

Nem tudom. Az analóg bringával fel tudok ugrani a járdára. A pedelecem 22Kg, ahhoz már kell a teló. A roller is 20 körül van, sztem azt sem tudnám "csak úgy" megemelni. Talán vmi klipsszel, vagy SPD -vel. :)
De, azt hiszem, hogy nekem nincs ennyi a dologban. Bármilyen bosszantó, lassítanom kell. Sajnos, ez nem olyan, mint egy fully, hogy lendületből bezuhanok a lépcsőn egy aluljáróba. :N

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#12415) DigitXT válasza Somatom (#12414) üzenetére


DigitXT
félisten

Úgy érted, hogy egy lezárt aluljáróba, ahol nem sétál egy óvodás csoport,
meg három járókeretes nyugdíjas. (Ha nincs lezárva, honnan tudhatnád?)

Elfelejtettem említeni a 3.5 mellett a +0.5 esésemet, ami egy gázolás volt
a járdán, <24 km/h-nál.... Nagyon nem ajánlott járdán "tempót" menni...:O

(#12416) Somatom válasza DigitXT (#12415) üzenetére


Somatom
veterán

Pl. itt balról érkezem, ott van pár lépcsőfok fölfelé, aztán a Déli pu felirat alatt látható lépcsőn le, át a "téren", a kép jobb oldalán be az aluljáróba, aztán az Alkotás út másik oldalán jobbra síma feljáró van, ahol ki lehet jönni az aluljáróból. Lenne lépcső nélküli út is, de az zsúfolt.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#12417) Reggie0 válasza Somatom (#12416) üzenetére


Reggie0
félisten

En a lejton szoktam kozlekedni, gyalogosok mogott gyalogos tempoban. Nem veszes.

(#12418) andras860509 válasza Dave™ (#12413) üzenetére


andras860509
csendes tag

Köszönöm a választ!

Úgy értettem,hogy a custom firmwarrel használva nem romlik gyorsabban az akku állapota.
Egyértelmű számomra is, hogy minél gyorsabban megyek,annál előbb merül.

Tudsz esetleg javasolni oldalt ahol egyszerűen, érthetően leírják mit állítsak be?

Köszönöm!

(#12419) Dave™ válasza andras860509 (#12418) üzenetére


Dave™
nagyúr

Nem hiszem, hogy a custom firmware önmagában rontana rajta, viszont ha gyorsabban meríted többször (nagyobb mértékben) kell töltened, így végeredményben az akku élettartama is csökken. Összefoglalva: mindenképpen rosszat teszel vele az akkunak, ha teljes sebességgel mész.

(#12420) vendingo


vendingo
veterán

Üdv. Csatlakoznék én is pár amatőr kérdéssel.
G30 max ii-t nézegettem, de más is érdekes lehet ha ajánlatok.
Konkrét vételi szándék nincs, csak felmerült mint alternatíva, lehet nem is alkalmas számomra a roller a kritériumok miatt.
1. Mennyire bírják a terepet a rugózás nélküli gépek? Döngölt murván elmennek? Bringával 7 baros virsligumival nem vészes, kátyúk alig vannak, kerülhetőek.
2. Napi 2x7.5km lenne a táv, lefele majdnem végig lejtő, vissza végig domb.
3. A roller mennyire bírná hosszabb távon a kültéri fedett tárolást +5 és +30 fok között? Munkahelyemre nem tudnám bevinni, bringatárolóba lenne. Akku nem döglene meg idő előtt? Esetleg kivehető az akku?
4. Mennyire bírná az esőt? 13 órát dolgozok és nem vagyok jós, nem tudom milyen idő lesz hazamenetelkor.
Előre is köszi.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#12421) Reggie0 válasza vendingo (#12420) üzenetére


Reggie0
félisten

En telen-nyaron, esoben-fagyban is jarok a rollerrel. Az 5 fokos tarolas nyilvan valamit ront az elettartamon, de nem aggodnek miatta, ha -5...-10 fokban rollerezel, akkor eleg hamar lehul az akku a menetszeltol es kb. ugyanott tartasz, szoval emiatt nem aggodnek. Az esotures roller es konstrukcio fuggo.

A murva/salak nagyobb motorteljesitmeny igenyel, kulonben megall, mint a covek. en egy 500W alatti rollerrel nem jarnek rendszeresen murvan, de meg az is hatareset. Ennek megfeleloen akkukapacitasbol is tobb kell.

(#12422) vendingo válasza Reggie0 (#12421) üzenetére


vendingo
veterán

A murva ami van melóba menet, az beton kemény. Inkább az a gond vele, hogy egyenletlen, kicsit hepehupás.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#12423) DigitXT


DigitXT
félisten

(#12424) Reggie0 válasza vendingo (#12422) üzenetére


Reggie0
félisten

Akkor az nem gond.

(#12425) torrentszaki válasza GeoPhoto (#12272) üzenetére


torrentszaki
tag

Köszi szépen az infókat, 2 hete meg is érkezett a gép Geekmaxi-ról az Eleglide S1 Plus. (Csak ott volt készleten) Azt kell mondjam, nekem is kellemes csalódás, eddig minden rendben vele, nagyon jól viseli a kellemes 115 kilómat, nem nyavalyog. Kapott 4.5 bar nyomást kerekenként, próbáltam sima aszfalton, de a Tisza-, Zagyvagát viakolorja sem okozott gondot neki, nem rázott szét semmit. Elsőre 19 kilómétert mentem vele, miután lemerült, a többi töltésnél érzésre is többet bír. Nézegetem hozzá a tubeless gumikat, lehet hogy benevezek rá biztos ami biztos alapon. Létezik hozzá firmware frissítés vagy custom firmware?

[ Szerkesztve ]

(#12426) dzsidzsas


dzsidzsas
aktív tag

Eddig tartott a kálvária a Niubility2 és a TomTop oldallal való egyezkedésben. Kerek 20$ ajánlottak a hibás kormányért és oldjam meg. Mivel nem fogadtam el, azt mondták küldjem vissza, ami Kínába potom 78000Ft lenne, és az oldalon blokkolták a véleményírás lehetősségét, ne hogy elmondjam hogy törik a kormány. Csak okulásul írom le. A Tomtop oldal nálam, és ahogy a fórumokat olvasgatom egyre többmindenkinél a veszélyes és nem ajánlott oldal státuszba került. A javítást egyetlen szervíz se vállalta, így most fusimunkában vascsőre cserélem a kormányrudat. Ha nem megy akkor eladom alkatrésznek. Kár lenne, mert amúgy jó kis gép.

https://rollerezz.blogspot.com/

(#12427) Gézengúz


Gézengúz
addikt

Kipróbálnánk pár darabot vásárlás előtt, Miskolcon tud erre valaki lehetőséget, boltot?

Köszi!!

(#12428) elmunkas


elmunkas
csendes tag

Sziasztok!
Megint rámtört a roller vásárolhatnék. Xiaomi termékeit nézegettem korábban is de úgy hozta az élet, hogy nem vágtam bele...most viszont örülnék egy Pro 2-nek. Eddig rendben is vagyunk, de a közelemben árulnak egy sima Pro-t (vagy M365 Pro ki hogy hívja) 110-ért ami nekem elég jó árnak tűnik. A rollerben kb 3500 km van, a hirdetés szerint jó állapotban van az aksi és jár hozzá több kiegészítő és pótalkatrész, képeket is töltött fel a programról az aksi részleteivel.
Mennyire számít soknak a fent említett méter ezeknek a rollereknek? Meg merjem venni vagy kuporgassak még és vegyek 180-190-ért új Pro 2-t? Köszi

(#12429) synar válasza elmunkas (#12428) üzenetére


synar
őstag

Ha rám hallgatsz, veszel inkább egy új pro 2-t, én legalábbis nem adnék 110 k-t egy 3500 km-es rollerért. Vagy keress tovább, van ennél időnként jobb fogás is. Nekem most sikerült megcsípnem 30 km-rel egy MI 3-at százért, igaz hogy három hónapig kerestem de végül összejött. Nagyon jó kis roller, tudom ajánlani.

(#12430) Berci77 válasza elmunkas (#12428) üzenetére


Berci77
tag

Tegnap kértem egy kupont Mi Scooter 3-ra barátomnak. Gshopper-en 120 pénz. A mostani árfolyamokat is figyelembevéve szerintem korrekt. Az én Pro 2-m is onnnan van, pár nap alatt megküldték.

(#12431) fradi81 válasza Berci77 (#12430) üzenetére


fradi81
veterán

Ilyen kupont átlagember is kaphat?

moto g72, Ninebot d28e

(#12432) Somatom válasza synar (#12429) üzenetére


Somatom
veterán

No, igen. Amikor a Max G30II -nél januárban azzal szembesültem, hogy kifogyott a karácsonyi készlet, amit mindenhol 250 -ért árultak és a német Amazonon 800 Euró, akkor gyorsan lecsaptam egy karácsonyra vásárolt "használtra" 220 -ért. Most az Aqua adja 285 -ért, máshol 297.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#12433) elmunkas válasza Berci77 (#12430) üzenetére


elmunkas
csendes tag

Pro 2 jobban érintene a hatótáv miatt, ha jól látom Gshopperen most 365 pénzért van, kicsit soknak tűnik xD

(#12434) Reggie0


Reggie0
félisten

Most a draga uzemanyag biztosan megdobja a rollerek iranti igenyt es feltolja az arakat.

(#12435) vendingo


vendingo
veterán

Üdv. G30-ból kb mi a max hatótáv amit ki lehet hozni nagyobb akkuval? (Gyári helyére építve)
Sebesség 25-30km/h, 90kg rider.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#12436) gergo5991 válasza vendingo (#12435) üzenetére


gergo5991
őstag

ha tudsz németül [link] erre az fb csoportra lessél rá, bár én is csak translatéval olvasgatom..itt vannak mindenféle infók a g30ról, de főleg tuning szóval aksi,motor satöbbi..
én sport módban végig 30al 80-82 kilóval olyan 35km-t ki tudok hozni belőle, ha drive-sport módot kombinálom a 40 is megvolt már, de pont tél előtt vettem csak 380km van benne szóval biztosra nem tudom megmondani

nyilván ezek a tuningok olyan árban mennek ,hogy a roller árát még egyszer rá lehet locsolni, annyiért meg már lenne egy össztelós mantis is (bár nemtom pontosan mennyibe kerül de olyan 1500 körülite saccolom euróban) bár annak sincs olyan hűdenagy hatótávja, szóval én elhatároztam hogy nem fogok semmit költeni a g30ra, azt a pénzt félre teszem egy perselybe amiben egy NAMI-ra fog gyülni a pénz, bár kétlem h valaha annyi pénzt kiadnék rollerre csak ha rám nem szakad egy bank :D

[ Szerkesztve ]

(#12437) Dino69


Dino69
aktív tag

Sziasztok, pár F40-es tapasztalat, mert pénteken megjött, így volt időm tesztelni.

96 kg-mal, 30 km-t tudtam megtenni vele, bár a vége már edzős volt :)
Illetve cseréltem régiót rajta, így lett tempomat meg 30 km/h, de nem tudta a kijelzó lekövetni a sebességet, így inkább visszaraktam a gyárit. Jobb a békesség :)

A emelkedőt sem kezeli rosszul, csak tudni kell hol a határ.

Egyenlőre nagyon tetszik, hogy a kocsisor mellett lehet száguldozni :D

Jó választásnak tűnik :))

(#12438) DigitXT válasza Dino69 (#12437) üzenetére


DigitXT
félisten

Kocsisor mellett azért óvatosan: az első rád nyitott ajtóig fog tetszeni...

(#12439) lehella


lehella
senior tag

Sokan kérdeztétek, milyen közlekedni vele vizes úton rollerrel. Ma reggel Budapestet beterítette az eső, indulásomkor már nem esett, de még friss vizes volt minden. Nem okozott semmi gondot 10 km alatt. Azt viszont láttam, hogy az első keréken a gumi nehezen boldogul a vízmennyiséggel. Nem csak a roller alvázára szórta a permetet, hanem a sárvédőben még a kerék elé is tudta locsolni a maradékot :)

www.taplalkozastanacsadas.hu -> "Edd magad soványra"

(#12440) Dino69 válasza DigitXT (#12438) üzenetére


Dino69
aktív tag

4 sávos mellett van a bringaút, így gondoltam :)

(#12441) DigitXT válasza Dino69 (#12440) üzenetére


DigitXT
félisten

Úgy tökéletes.:R

(#12442) ZS3NI


ZS3NI
őstag

Sziasztok,

Ma érkezett meg az első rollerem, Xiaomi Mi scooter 3. :) Belépőszintnek, napi ingázáshoz remélem elég lesz.
GPS nyomkövetőt használtok? ST-901-et néztem, lehet nem árt beszerelni. Tapasztalat van esetleg?

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#12443) Reggie0 válasza ZS3NI (#12442) üzenetére


Reggie0
félisten

Hova gondoltad felszereni a GPS trackert? Ha a vazba rakod, vagy a kormanyrudba, akkor nem lesz GPS vetele.

Amugy, ha magaddal viszed, akkor nem kell GPS tracker.

[ Szerkesztve ]

(#12444) PociAti válasza ZS3NI (#12442) üzenetére


PociAti
senior tag

Kb. 5000 Ft-os lakat bőven elég a roller lezárására. Sokkal inkább azon múlik hová lakatolod le, mint azon, mekkora védelemmel látod el.

(#12445) gergo5991 válasza PociAti (#12444) üzenetére


gergo5991
őstag

haver bicaját a rendőrség elől lopták el fényes nappal, és még kb 4 kamera is volt ott. Ezek a tolvajok nem félnek semmitől. Az első szabály a rollerezésben az, hogy ne hagyd sehol a rollered, nincs olyan lánc amit ne lehetne elvágni, vagy ha nem is akarják ellopni tuti hogy megrongálják. Ha néztél tolvajkergetőket, tudhatnád a gps mit sem ér, hiába méred be, a rendőrök nem mennek érte és nem veszik vissza.

(#12446) Thunderzolee

Üdv!

Mire jó így átalakítani egy rollert?
Gondolom nagyobb lesz a nyomaték? Hatótáv nem csökken jelentősen?
Magasabb dombra is felmegy, ha kétkerék meghajtású?

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#12447) vendingo válasza gergo5991 (#12445) üzenetére


vendingo
veterán

Egy hangos riasztó többet ér, mint egy gps. Alin gombokért kapható.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#12448) DigitXT válasza Thunderzolee (#12446) üzenetére


DigitXT
félisten

Sokkal jobb hegymászó képessége van. És sokkal jobban fékez:
ettől nem lesz rakéta. Valós végsebesség marad 28 km/h, de az,
hogy fele olyan távon megáll, és emelkedőn jóval gyorsabb, jó.:D

Viszont most szólok, hogy gyenge szar a váz. Főleg az első villa.
Amikor kitörik alattad, lefagy az arcodról a száguldás mosolya...

[ Szerkesztve ]

(#12449) Thunderzolee válasza DigitXT (#12448) üzenetére

Ahha, értem, köszi.

Én amúgy csak olyan 65kg körüli vagyok, szóval alighanem nem terhelném túl.

Árul még két nagyobbat is:

A G-Booster 360ezer, a másiknak meg se kérdeztem az árát, de nem is értem, ez a Techlife ez egy tank?! ;]
Hát hová gyártják ezeket? :Y

Egyébként nem a Marketplacen hirdeti őket, ez egy helyi csoport, és Szép Kártyával is lehet fizetni nála.
Én meg egy ideje gondolkodok rajta, h vennék.
Munkába járni, 3km oda vissza, az autót tovább tart előszednem, mintha bebiciklizek, és egy re-rollerrel sztem jobban járok.

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#12450) DigitXT válasza Thunderzolee (#12449) üzenetére


DigitXT
félisten

3 km-re elég akármi, ha nincs benne hatalmas emelkedő...
Egyébként két motorra egy akku, az baromság: megdöglik.
(A gyári hatótávolság fele se lesz meg, és hirtelen halál.:D)

A nagyobb roller nagyobb távra, terhelésre, sebességgel.:K
Én most 40 kg körüli tankot építek, kb. 8kW lesz csúcsban.
Mondjuk szinte biztos vagyok benne, hogy az első keréken
sok lesz 4kW, szóval vissza kell majd venni, vagy TC-t írni...
Hatótávolság talán lesz 50-60 km: nem fogom kihasználni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.