Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:20:45

LOGOUT.hu

Üdvözlet minden kedves látogatónak, akit érdekel ez a remek kikapcsolódási forma. Legyen az hobbi vagy sport szintű.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#77834) vendingo


vendingo
veterán

Szevasztok. Rég jártam felétek. :)
Kiváltottam én is az engedélyt, holnap megyek először pecázni. Széki tavi lapátkeszegezés a cél, össze is pakoltam a dióverőket. Kérdés: tavaly szárazon bekevertem pár kiló VDE kaját por aromával. Szerintetek lehet valami baja? Szagra nem büdös, de nem is intenzív. Tavaly frissen tömény keszeges illata volt. Tettem be egy szintén tavalyi bontatlant, ennek elvileg nem lehet baja, mert légmentesen van zárva. Az összes csalim beszáradva, minden szanaszét, se előke kötve, se semmi. 1-2 éves madzagok a dobokon, de sötét száraz helyen elvileg nem lehet bajuk. Pont széki tó mellett voltam a nyaralónkba amikor írtak, hogy peca van. Gyors hazajöttem, hogy mehessek vissza ugyanoda. :)
Várom már nagyon, takony pálca, 10-es előke (1kg), 14-16-os horog a terv csemegével csalizva. A tóban gyakoriak az 1-2-3 kilós keszegek, szelektíven rájuk megyek. Remélem jó helyre ülünk, mert 20-25 méter fölé nem nagyon tudok dobni ezzel a szettel.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.