Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18381) Wyco válasza Parci (#18359) üzenetére


Wyco
tag

Lehet, de a cimlap valoban áttekinthetetlen. Kb annyira hogy irtam par szintén kocka ismerosomnek, hogy mostanaban nem tudom mik a tech hirek ugyanis feladtam a PH olvasását a dizajnvaltas óta és még nem foglalkoztam azzal, hogy mit találjak helyette.
Haverom mondta nézzek Youtubeot mert ott sok okos kocka van -- nekem meg nincs kedvem azzal idot tolteni, hogy vadaszom egy videoban, hogy mikor mondanak relevánsat, vagy pinterest jellegu weblapokat (PH) nézegessek, és olvasszam az agyamat azzal, hogy releváns információkat találjak benne.
Az RSS-sel (ha nem is szó szerint, hanem stílusilag) nincs semmi gond, legalább opció lehetne, akinek tetszik a mostani dizájn, úgyse fog RSS jellegu dologra váltani. A penzugyi részt megértem, de aki híreket keres, az szoveg tartalmat keres, nem pedig képit nagy betukkel. Attol még olyan hirdetést tesztek ki, amilyen szerintetek megfelelo.

BackToTheUKBlog:[backtotheukblog.wordpress.com] 2019/09/05: Brexitgráf IV — őrültek és csirkék háza

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.