Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11001) D1Rect válasza fatal` (#11000) üzenetére


D1Rect
félisten

Ne vicceljünk már, a szolgáltatás igénybevételét egyértelműen lehet feltételekhez kötni.
Ha a BKV-s példa nem megfelelő, akkor nézd meg bármelyik játék EULA-ját.
(nem ott, sem adják vissza a pénzt)

(#11002) föccer válasza Parci (#10999) üzenetére


föccer
nagyúr

ő majd beperel minket, mert a tiltás miatt x üzlettől esett el, és károkozás stb.

Jaj, de ismerős... Amikor még Hardverapród voltam, még voltak olyan eseteim is, hogy volt aki kinyomozta a telefonszámomat, a munkahelyemet és volt pofája egész vasárnap zaklatni a hülyeségeivel... Uram anyám, korábban el sem tudtam volna képzelni, hogy vannak ilyen retardáltak, de mint bebizonyosodott, tényleg vannak..... :(

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#11003) .HUman válasza fatal` (#11000) üzenetére


.HUman
csendes tag

"Szerintem valami olyasmi lenne a megoldás, hogy ban helyett csak a fórumhozzászólásokat tiltani, a HA-t meg használhatja tovább. "

Nem tűnik rossz ötletnek.

Én olyat szeretnék, hogy csak HA-s reg. Így nem tudnék trollkodni a fórumon. Arra egy másik reg. szolgálna. Amivel viszont nem hirdethetnék. 2 account lenne a legjobb. Egyszerre. :)

.

(#11004) fatal` válasza .HUman (#11003) üzenetére


fatal`
titán

A 2 reget eleve tiltja a szabályzat. :)

Talán ne trollkodj a fórumon.

(#11005) .HUman válasza fatal` (#11004) üzenetére


.HUman
csendes tag

Troll-ok nélkül unalmasabb lenne a világ.

Amit említettél tényleg jó ötletnek tűnik, aki HA-n csal, az jogosan lesz moderálva. Aki a fórumon picsán lesz rúgva, az meg nem rinyálhat, hogy márpedig ő fizet a HA-ért, hiszen használhatja tovább. Ez esetben maradhatna még jogosultsága a HA-hoz kötődő topic-okhoz, pl. jelentsd a csalókat, stb.

.

(#11006) Sk8erPeter válasza xstyle (#10993) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Szerintem ez a fizetett kocsmás bent tartózkodás nagyon sántító példa, mert ha a többi vendég nyugalmának megzavarására alkalmas módon, botrányosan viselkedsz, balhézol (még ha nem is törsz semmit, csak üvöltesz), akkor nagyon nehéz elképzelni, hogy csak hatósági személy dobhatna ki. Azzal, hogy befizetted az összeget az elején, és beléptél az ajtón, azzal egyben elfogadtál egy helyi szabályzatot is, ahogy elfogadsz egy "szerződést" akkor is, amikor a BKV-járatokat igénybe veszed (bár nyilván a kettő tök máshogy van szabályozva). Persze egy jogászt kellene megkérdezni a konkrétumokról.

Sk8erPeter

(#11007) xstyle válasza Sk8erPeter (#11006) üzenetére


xstyle
tag

Sztem símán azt mondhatom bent valakinek, hogy menj a Pi...ba és elküldhetem a k...annyába is szankció nélkül, mivel ezek, nem sértegetések,csak dúrva , trágár megnyílvánulások, amiknek ha jól tudom nincsen jogi, következményük (ha jól tudom ezekért a megnyílvánulásokért, és már a kötözködésért, vagy amd intel flame ért vagy rossz topikban való beírásért is ki lehet innen zárni, amit bírósági úton nehéz lesz akár trágárságként is bizonyítani).Tehát amit be tudsz valami jogi aktusba tuszkolni az itt is megállja a helyét (sértegetés, közbotrány okozás,csoportos garázdaság stb),de egyébként érdekes lehet.

Természetesen ha azt mondanám neki, hogy a te k..ög, vagy ba...arcú, akkor van nekik jogi következménye,de azt csak bíróság mondhatja ki, egyébként önbíráskodás, addig míg bírósági ítélet nincs.

Értsd úgy,ha azt mondom valakinek, hogy menj a p...ba, és ő pofánvág, símán őt ítélik el , nem engem.

[ Szerkesztve ]

Értékelést nem kérek és nem adok. Köszönöm a megértést.

(#11008) Sk8erPeter válasza xstyle (#11007) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Pont azt mondom, hogy amikor belépsz a klubba, akkor elfogadod annak a szabályzatát, és ez kötelez (nem tudom, hogy ez pontosan hogy van szabályozva jogilag, de például tudtommal egy vécépapírra írt, a két fél aláírásával ellátott szerződés is szerződésnek minősül, nem csak vécépapírnak), és nem viselkedhetsz attól eltérően, arra hivatkozva, hogy dehát máshol lehet így viselkedni, mert nyugodtan kirakhatnak, ha a szabályzattól eltérően viselkedsz.

Sk8erPeter

(#11009) Ueda


Ueda
senior tag

Hibaüzenet vírusról a Yorkfield fórumban. A fontosságát rátok bízom.

OS : EndeavourOS KDE . . . . . . Parancs menü : https://pastebin.com/u/txt444

(#11010) Ndruu válasza Ueda (#11009) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Most már jó kell, hogy legyen.
Nyugodt lehetsz, nem volt vírus, csak a SimonYana által használt oldal szűnt meg. A megszűnt extra.hu-s tárhely pedig a hu.dotroll.com-ra irányít (ezt az átirányítást vette támadásnak a vírusirtód/tűzfalad).

Ilyen előfordul néha, főleg akkor, ha a fórumozók külső oldalakról illesztenek be képet (közvetlenül) a hozzászólásokba. Ha ilyennel találkozol, nyugodtan jelentsd a "modkerben".

Harrrr!!!!

(#11011) Ueda válasza Ndruu (#11010) üzenetére


Ueda
senior tag

Igen, most már jó és köszi a felvilágosítást.

OS : EndeavourOS KDE . . . . . . Parancs menü : https://pastebin.com/u/txt444

(#11012) zorzy4 válasza föccer (#10975) üzenetére


zorzy4
őstag

Amúgy miért, lenne aggályos? Sok oldalon valós nevet lakhelyet kell megadni. Persze nem kell kijelezni, de az adatlapon legyen kötelező.
Off Ueda, az aláírásod nagyon igaz.

[ Szerkesztve ]

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#11013) eladodo válasza zorzy4 (#11012) üzenetére


eladodo
csendes tag

a "valos nev-cim" manapsag eleg nagy butasag,leven siman beirhatom,hogy kovacs janos butapest oszt jonapot.
ez nem megoldas...
a reg.kettozes lehet(ne) valamilyen szinten eloremutato,de ott azert figyelni kellene,hogyha fizetosse teszi az oldal az aprohirdetesi reszt akkor forum "ban" miatt nem dobhatja ki a regisztraltat,mert a hirdetesi szolgaltatasert fizetett...
tehet ip alapjan nem blokkolhat,pl,igy viszont semeddig nem tart ujraregelni...
viszont kerdes,hogy mekkora mennyisegu ember tavozik innen,ha fizetni kell a hirdetesekert,amikor ott az ingyenes aprod/jofogas/expressz/startapro/apronet ha csak az orszagos-ingyenes oldalakat nezem...

MILAN,sempre con te!!! - cs.a K.!!! ©™

(#11014) föccer válasza eladodo (#11013) üzenetére


föccer
nagyúr

Nem lesz fizetős sem az oldal, sem az harverapró. Csak lesznek kiemelt szolgáltatások, amit díjfizetés ellenében lehet majd igénybe venni. Az általad felsorolt ingyenes hirdetési oldalaknak is megvan a maguk hátránya. Pl kb 0 eredménnyel lehet rajtuk hirdetni. A sok kereskedő naponta több száz hirdetést tol fel automatizálva. A magánember hirdetése gyakorlatilag elsüllyed. Ez itt továbbra is elsősorban informatikai, telekommunikációs és fotós hirdetési portál lesz. Hidd el Parciáknak, nem fognak tömegesével elmenni innen az emberek.

A nem dobhatja ki a regisztráltat részre nem válaszolnék, olvass vissza néhány hozzászólást, pont erről folyt a beszélgetés a mielőbb.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#11015) eladodo válasza föccer (#11014) üzenetére


eladodo
csendes tag

a "kereskedoket" ki lehet szurni,mondjuk limitalod a nick/hirdetes szamot...
egy e-mail=1nick=20hirdetes(1temaban mondjuk max10db)...
azt pedig mar lehet nezegetni,hogy az 5.nick is ugyanazzal a telefonszammal hirdet,akkor szankcionalhatsz...

az,ha nem lesz fizetos a dolog pozitiv...
a kizaras,mint szankcio igy betartathato...

MILAN,sempre con te!!! - cs.a K.!!! ©™

(#11016) csibe1 válasza xstyle (#11007) üzenetére


csibe1
addikt

"Értsd úgy,ha azt mondom valakinek, hogy menj a p...ba, és ő pofánvág, símán őt ítélik el , nem engem."

Ez így tök jól hangzik,de ezt bizonyítanod is kell,és ha neki van az adott helyen nagyobb "háttere" akkor kb sehol se vagy.Max téged rángatnak meg rágalmazásért meg egyebekért amit egy ügyvéd össze tud szedni;
de akkor még szerencséd is van ha csak ennyi és ilyen típusú a reakció.

[ Szerkesztve ]

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#11017) Sk8erPeter válasza csibe1 (#11016) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Ez most hogyan kapcsolódik a Hardverapró vagy a Prohardver szabályozásához?

Sk8erPeter

(#11018) fatallerror


fatallerror
addikt

olyan fícsörre lehet számítani h tiltólista? annyira unom már az olyan fanboyok kommentjeit még átfutás szinten is látni akik az általa utált cégekkel, eszmékkel kapcsolatos hírekhez odamennek fröcskölni meg a másikra erőltetni az akaratukat h "na de ez szar csakis ami az enyém az a jó"...

örülnék 1 ilyennek ha 1 listára küldhetném az ilyeneket és akkor nem kéne a sok fanboy fröcskölését látnom :B
van rá esély?

[ Szerkesztve ]

don't tell me what i can't do!

(#11019) Parci válasza fatallerror (#11018) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

van, de ez klubkártyás extra feature lesz. illetve már kész a fejlesztése, a klubkártya nincs még kész.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#11020) fatallerror válasza Parci (#11019) üzenetére


fatallerror
addikt

klubkártya? az fizetős szolgáltatásnak hangzik :B

don't tell me what i can't do!

(#11021) Gave válasza fatallerror (#11018) üzenetére


Gave
addikt

^Ez.

Ha már amúgy is a web2 szemlélet folyik a csapból is akkor erre kéne találni megoldást, hogy a tagok tisztán tudják tartani a "saját környezetüket". Egy [_Ignore_] gombot az user adatlapra vagy hasonlók. Ezen felül az is hálás lenne, ha a moderátorok felé egyszerűbben lehetne jelezni azokat akik kellemetlenkednek. Ezekhez tényleg nem kell újra feltalálni a kereket, lehet nézni számos működő példát.

Ami még szerintem kiváltképpen előnyös lenne, az egy script a HA hirdetés fejléc képhez. Ami autón optimalizálja a képet, mert ez elég fárasztó és így sokan inkább első posztba rakják a mini galériát.

(#11022) csibe1 válasza Sk8erPeter (#11017) üzenetére


csibe1
addikt

Pontosan úgy ahogyan ez.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#11023) Parci válasza fatallerror (#11020) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

így van, éves tagság, cserébe extra szolgáltatásokért

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#11024) BomiBoogie válasza Gave (#11021) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

A privát üzenetek már most is letilthatók egy adott usertől.

(#11025) Sk8erPeter válasza Parci (#11023) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Nagyjából mikor tudhatjuk meg, hogy ez kb. mennyibe fog kerülni, és milyen extra szolgáltatásokra számíthatunk (legalább nagyvonalakban)? :B

Sk8erPeter

(#11026) Parci válasza Sk8erPeter (#11025) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

hamarosan, már készülnek a kártyák. nagyságrendileg 6e ft/évre tervezzük.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#11027) fatallerror válasza Parci (#11026) üzenetére


fatallerror
addikt

tyű hát nekem ennyit nem érnek főleg h még akkor erre is kárörömködjenek h pénzt költök rájuk :N
inkább végleg elkéne távolítani azokat akik rendszeresen minden egyes intel, amd,nvidia, apple, samsung stb híreknél feszültséget generálnak. ugyan visszaregelnek de újrakezdik szóval banolni mindig lehetne őket

tudom h én is hibás vagyok h magamra veszem a kommentjeiket és elrontják a kedvem, próbálok átmenni ezeken a kommenteken és nem fennakadni rajtuk :K

köszi azért az infot :]

don't tell me what i can't do!

(#11028) Parci válasza fatallerror (#11027) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

természetesen más feature-ök is lesznek a klubkártyával, és hát nem lesz kötelező beszállni :)

(ugyanakkor évi 6e ft-nál, amiből még kifizetjük az áfát és a többi tréfát, nemigen lehet lejjebb menni, ha azt akarjuk, hogy az egész érjen is valamit bevételi oldalon. sajnos.)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#11029) BomiBoogie válasza Parci (#11028) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Aki itt naponta órákat tölt el és több ezret kommentel, szakcikkeket olvas, informálódik etc., azzal "szemben" reális összegnek tartom (másrészt meg nem is kötelező), egy egész évre lebontva ez havi 500,-Ft-ot jelent. Szerintem itt a tagok 80%-a ennek sokszorosát költi el gépre/játékokra. :)

[ Szerkesztve ]

(#11030) fatallerror válasza Parci (#11028) üzenetére


fatallerror
addikt

ezt csak a tiltólistára mondtam h csak amiatt nem érné meg nekem :B természetesen ha lesznek benne olyanok amik tetszenek esélyes a dolog :K

don't tell me what i can't do!

(#11031) Parci válasza fatallerror (#11030) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

persze, az volna a lényeg, hogy minél több ilyen feature legyen benne, meg kedvezményes vásárlás itt-ott. csak nehéz mindent összeegyeztetni és egy pillanatra összehozni.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#11032) Gave válasza Parci (#11028) üzenetére


Gave
addikt

Nyilván azt kell nézni kinek mi az 'érték' az oldalon. Nekem személy szerint a frusztráló mentalitású 'lehetetlenkedő' emberek távol tartása inkább kényszer opció mint érték. A személyes tiltólista az valójában inkább nyűg, hogy menedzselni kell, de jobb mint retekségeket nézni/olvasni kéretlenül.

Nálam utóbbi időben a PH!

~ 2% hirdetés felület
~15% kapcsolat tartás
~ 5% átlag kommentálás, vélemény fejtés egy témában ( ez ugye 95%-ban pótcselekvés)
~ 25% támogatás, segítség kérés
~ 30% informálódás (IT/HW/WEB)
~ 20% blogok olvasása
--> A maradék az amit meg szeretnék szüntetni, az hogy céltalanul kattintgatok a tartalom között. :U

Amikor regisztráltam az arányok kicsit másképpen néztek ki. Ami feltűnően jobb volt akkoriban az a jelenlét sikeraránya: ~60%. Ha kérdeztem valamit egy szakmai topikban, általában 3 órán belül, de gyakran 30 percen belül jött válasz ami alapján sikeresen cselekedni lehetett. Ez manapság inkább olyan 20% 1/3.

Mint látható számomra az érték nagy részét a közösség adja, ahogy szerintem a legtöbbeknek. A fórum maga technikailag nem egy élvonalbeli megoldás, de egyszerű, letisztult és főleg megszokott.

Még egy személyes észrevétel, hogy nem vagytok valami nyitottak a visszajelzésekre, javaslatokra. Inkább úgy fest, hogy ami van az azért jó mert eddig is, ami meg lesz az azért jó mert 'mi jól kitaláltuk'.
-- Nem sértésnek szánom, csak kb ez szűrődik át.

Kíváncsian várom mit kínál majd a kártya.

(#11033) BomiBoogie válasza Gave (#11032) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

A gyűjtőtopikokban (milyen ***-t vegye, azonnali *** kérdések órája) ma is választ kapsz 3 órán belül, ráadásul szinte mindig többfélét is.

[ Szerkesztve ]

(#11034) DeFranco válasza Parci (#11026) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Itt arra kell gondolni, hogy lesz egy plasztik kártya, és most arra várunk, hogy ez elkészüljön?

Gondolom, ha ennyire emlegeted, akkor lesz rajta valami azonosító vagy mágnescsík is, ami gondolom (nem követtem az infókat lehet evidens) kedvezményekre jogosít majd fel itt-ott.

Kérdésem: ennek a fizikai megvalósulására várunk már csak, vagy van még egyéb reszelni való a motorháztető alatt? Mikorra tervezitek az indulást? (Ha nagyon titki, akkor legalább közelítőleg, negyedéves szinten vagy whatever)

(#11035) HuMarc


HuMarc
addikt

Sziasztok!

Támadt egy ötletem: Ugye vannak az Ármesterek, akik beáraznak termékeket. Viszont a beárazós topikoknak van az ellentétük, a Melyik ****-t vegyek? topikok? És ezekben a topikokban is, csak úgy, mint a beárazós szegmensben vannak olyan emberek, akik úgymond benne vannak a "szakmában". És ezt lehetne valahogy jelölni.

Én arra gondoltam, hogy ezt úgy lehetne megoldani, hogy a 0./1. hozzászólásban egy CÉHTAGOK vagy valami hasonló címszó alatt azokat jelölni, akik már "bizonyították", hogy elfogulatlanul, megbízhatóan tudnak a topik címének és a kérdező igényeinek megfelelő terméket ajánlani.

Mennyire rossz ötlet?

(#11036) BomiBoogie válasza HuMarc (#11035) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Erre van a "Szakértő" titulus, de ha mindenkinél ott lenne, mi a területe, végeláthatatlan privátban történő zaklatásba fordulna át a fórumos jelenléte.

(#11037) HuMarc
Ezt viszont eldönteni nehéz, kik és milyen alapon tennék ezt? Hogyan szavaznának? Stb.
Van, aki pár hónap ittlét után, mert naponta ad néhány tanácsot, szakértői rangot vindikálna magának. Ezt nehéz lenne objektíven elválasztani.

[ Szerkesztve ]

(#11037) HuMarc válasza BomiBoogie (#11036) üzenetére


HuMarc
addikt

Mivel amúgy is sok a Melyik ****-t vegyem? topik, ezért gondoltam arra, hogy ne a rangja változzon meg, csak a 0. hozzászólásban szerepeljen a neve.

(#11038) Parci válasza DeFranco (#11034) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

alapvetően a fizikai megvalósítás van még hátra, és pár apróbb fejlesztés

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#11039) Parci válasza Gave (#11032) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Amikor regisztráltam az arányok kicsit másképpen néztek ki. Ami feltűnően jobb volt akkoriban az a jelenlét sikeraránya: ~60%. Ha kérdeztem valamit egy szakmai topikban, általában 3 órán belül, de gyakran 30 percen belül jött válasz ami alapján sikeresen cselekedni lehetett. Ez manapság inkább olyan 20% 1/3.

ez csak a közösségen múlik. manapság az internet penetráció jóval magasabb már, nem csak a "városi értelmiségi" emberek neteznek, hanem mindenki. ennek megfelelően a színvonal is jobban közelít az átlaghoz, mint mondjuk 5, pláne 10 évvel ezelőtt.

Mint látható számomra az érték nagy részét a közösség adja, ahogy szerintem a legtöbbeknek. A fórum maga technikailag nem egy élvonalbeli megoldás, de egyszerű, letisztult és főleg megszokott.

a fórum azt tudja, amiről azt gondoljuk, hogy egy fórumnak tudnia kell. szerintünk ez a lényeg. és ezt a véleményünket nyilván nem a világtól elzártan állapítottuk meg, mert - cáfolva a következő állításod - ha valamit nagyon és főleg egységesen akart a nép, rendre megcsináltuk. a fórum 10+ év alatt lett ilyen, lehetne más is, itt így fejlődött, a közösséggel együtt. van millió más fórum, ahol minden hozzászólás alatt millió opció sorjázik, ikonok tucatjai stb., minket mindig taszított ez a túlburjánzás. más meg lehet, hogy máshogy látja. mivel mi magunk is sokat fórumozunk, ha valami nagyon hiányozna, már meglenne.

Még egy személyes észrevétel, hogy nem vagytok valami nyitottak a visszajelzésekre, javaslatokra. Inkább úgy fest, hogy ami van az azért jó mert eddig is, ami meg lesz az azért jó mert 'mi jól kitaláltuk'.
-- Nem sértésnek szánom, csak kb ez szűrődik át.

ez szűrődik át neked. de ez egy olyan dolog, amit rendre megkapunk, és azt gondolom, hogy akkor is megkapnánk, hogy kétszer ennyire lennénk nyitottak (nem mintha az valami abszolút szám volna). a korrekt, kulturált párbeszédtől sosem zárkóztunk el, a hisztiző, anyázó észosztástól meg mindig. nem gondolom, hogy ne figyelnénk oda a visszajelzésekre, próbálj meg egy tetszőleges másik, ekkora méretű fórumon beszélgetni a moderátorokkal, számonkérni, reklamálni, javasolni, párbeszédet folytatni. semmi extra dolgot nem írok, csak ezt, próbálj meg kommunikálni, és nézd meg, hogy mennyit számít a véleményed. azt gondolom, hogy azért nem olyan sötét itt a helyzet, mint azt páran lefestik. ;)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#11040) föccer válasza Parci (#11026) üzenetére


föccer
nagyúr

Én eddig, saját magamtól 5k/év díjra számítottam. Szerintem bőven vállalható összeg, főleg ha remek juttatásokat kap érte az ember. egy része gondolom beváltható lesz az új HA kiemelt szolgáltatásaiba, így aki használja az aprót eléggé jó árra is kijöhet. Szerintem jól áraztátok, nem lesz vele gond. :)

ON:

A belépési ablakon nem lehetne lassan levenni a "meváltozott a belépés módja" fiyelmeztető szöveget? már egy jó ideje kint van, szerintem mindenki megszokta már az új rendszert.

Üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#11041) föccer


föccer
nagyúr

Esetleg a részletes keresőbe lehetne-e olyan funkciót tenni, hogy csak a linkeket, vagy a képeket tartalmazó hozzászólásokban keressen, vagy csak azokat listázza ki?

Köszi :R

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#11042) Sk8erPeter válasza föccer (#11041) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

És ha már részletes kereső, én is megpróbálkozom - ismét :P - egy ennél jóval egyszerűbb funkcióval:
lehetne címzettre is keresni, nem csak feladóra?
Nagyon hasznos lenne, és köszi, ha megvalósítjátok :K

Sk8erPeter

(#11043) szoke12 válasza föccer (#11040) üzenetére


szoke12
őstag

szerintem is útban van már. de vannak akik már pár éve nem néztek fel. nekik max a jelszó pótlásos menübe lehetne berakni a figyelmeztetést, hogy lehet hogy jó a jelszavuk, csak a belépés van máshogy.
egyébként is ott a cellák fölött, hogy email és jelszó. (bár szerintem ezt érdemes lenne szétbontani)

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#11044) Parci válasza szoke12 (#11043) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

done ;)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#11045) szoke12 válasza Parci (#11044) üzenetére


szoke12
őstag

:R

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#11046) meroly


meroly
veterán

Nem tudom, lehet nálam van a hiba, de a smiley-k és a kódok kattintásra nem épülnek be és a Sikeres (privát) üzenetküldés, automatikusan továbbítunk után nem történik semmi.

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#11047) Gave válasza meroly (#11046) üzenetére


Gave
addikt

Nem nálad van a hiba :).

(#11048) Keeperv85 válasza meroly (#11046) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

...meg a belépés után sem, meg úgy ahogy van sehol máshol. Nem nálad van. Tegnap még csak tartalomkódolási hibát írt minden ilyen akció után, ma viszont teljesen kész sajnos... :(

(#11049) stvnppp


stvnppp
senior tag

Sziasztok!
A kereső melletti opciókra kattintva eddig egy helyi menü jött le, amiből ki lehetett választani, hogy hol keressen, most egyből a részletes keresés ugrik fel. Ez így fog maradni, mert már eléggé hozzászoktam, hogy nem kell megnyitni, ha fórumban, vagy csak topicban akartam keresni?
Valamint a hozzászólás-szerkesztő felületen nem működnek a gyorsgombok.
Utóbbit már más is jelezte...

[ Szerkesztve ]

(#11050) Blaise válasza stvnppp (#11049) üzenetére


Blaise
veterán

A kereső nekem is rossz lett.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.