Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18951) pw12345


pw12345
aktív tag

Ezek a változtatások biztos baromi hasznosak, de inkább néhány dolgot kötelezővé kellene tenni az adat megadásnál, hogy ne harapófogóval, két napi privátozással kelljen kiszedni az eladóból
-CPU hűtő kompatibilitását, profil magasságát, Cu betétes, vagy Al
kép a hűtő talpáról
-alaplapnál minimum egy revízió és BIOS verzió alap lenne
-VGA-knál, hátlapi kép, csatlakozók típusa, kiegészítők, pl. alacsony profilos hátlap megléte.
Ilyen alapvető baromságok megtudakolására kell az életemből, teljesen felesleges időt pazarolni. :((

(#18952) Dency01


Dency01
aktív tag

Hardveraprón a szoftver kategória miért a hardveren belül van? Nem külön kellene szedni? Alig találtam meg, számomra kicsit összeszedetlen ez a kategorizálás.

Annyi pénzem sincs hogy gyalog hazamenjek.

(#18953) nihil


nihil
tag

Kicsit kétségem van, hogy ezeket az általunk TAPASZTALATI alapon írt nagy okosságokat bárki is megfontolja.
...vagy akár olvassa :U

TEL: +36702870876 ### Köszönjük a minőségi fbukos számtech csoportoknak, hogy az elmúlt években felduzzasztották a PH-t, minőségi, hozzáértő, gerinces emberekkel. ### B+, 2 napos profil felháborodott, hogy megbízhatóságbeli kétségeim vannak irányában ^^ Van még új a nap alatt... :D

(#18954) somogyib


somogyib
őstag

Röpke ötlet:

Az aláírások online változnak. Ha átírom vagy eltávolítom akkor a régebbi hozzászólásaimban is változik.

Nem lehetne megoldani, hogy a régebbi - már nem szerkeszthető - hozzászólásokban ott maradna az akkori?

[ Szerkesztve ]

(#18955) Parci válasza nihil (#18953) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

megfontoljuk pedig

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#18956) nihil válasza Parci (#18955) üzenetére


nihil
tag

:C :R

TEL: +36702870876 ### Köszönjük a minőségi fbukos számtech csoportoknak, hogy az elmúlt években felduzzasztották a PH-t, minőségi, hozzáértő, gerinces emberekkel. ### B+, 2 napos profil felháborodott, hogy megbízhatóságbeli kétségeim vannak irányában ^^ Van még új a nap alatt... :D

(#18957) Viktor0610 válasza Parci (#18955) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az arra érdemeseket. :D ;]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#18958) nihil válasza Viktor0610 (#18957) üzenetére


nihil
tag

Az nvidia vs ati/md videokártya fölé egy PCI-e, hogy aki nem gyártó-fetisiszta többségnek ne kelljen dupppppplán keresnie? :Y

..és a monitorok 32"-ig határ, ami még a többségnek elérhető kategória, és onnan felfelé a extrémek? :Y

Árukeresőn is hasonló árkategória...
A 31.5"-nál váltásnak mi értelme? :O

[ Szerkesztve ]

TEL: +36702870876 ### Köszönjük a minőségi fbukos számtech csoportoknak, hogy az elmúlt években felduzzasztották a PH-t, minőségi, hozzáértő, gerinces emberekkel. ### B+, 2 napos profil felháborodott, hogy megbízhatóságbeli kétségeim vannak irányában ^^ Van még új a nap alatt... :D

(#18959) Viktor0610 válasza nihil (#18958) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem értek hozzá, de nem lehet keresni a videókártyák "szintjén" csak egyszer, és akkor az kiadja az NVIDIA és az ATI kártyákat is?

Samsung Galaxy A54

(#18960) nihil válasza Viktor0610 (#18959) üzenetére


nihil
tag

:(
A felette lévő kategóriában már benne van minden "szemét", Retro, Notebook, és professzionális videokártyák is... :O

TEL: +36702870876 ### Köszönjük a minőségi fbukos számtech csoportoknak, hogy az elmúlt években felduzzasztották a PH-t, minőségi, hozzáértő, gerinces emberekkel. ### B+, 2 napos profil felháborodott, hogy megbízhatóságbeli kétségeim vannak irányában ^^ Van még új a nap alatt... :D

(#18961) joey04 válasza joey04 (#18950) üzenetére


joey04
titán

up

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#18962) Rimuru


Rimuru
veterán

Ahol nem lehet kinyitni az osszefogalot ott ne legyen feleslegesen kinyitas gomb.
Video

Vigyázat, csalok!

(#18963) Rimuru


Rimuru
veterán

Apron ha van egy keresesem es kategoriat valtok jegyezze meg a korabbi keresest (ne az index.html-re vigyen a link) - lehet volt mar korabban. :)

Vigyázat, csalok!

(#18964) proradeon


proradeon
őstag

Javaslom, hogy a megújult oldalakon jobb felül található személyes menü a lapcsalád összes oldalán legyen egységes. Jelenleg a hardverapró oldala kilóg a sorból az alábbi menüpontokkal:
- Hirdetéseim
- Hirdetéseim kezelése
- Értékeléseim

Én gyakran járok úgy, hogy éppen prohardveren vagyok, rá akarok nézni a hirdetéseimre, és reflexből kattintok jobb fent az arcképemre, de hiába, mert nincs ott a menüpont, amire szükségem lenne. Így hát átmegyek hardverapróra, ahol már nincs ilyen probléma. Ez nekem egy felesleges kattintás, nektek egy felesleges lekérés.

:R

Ami működik, ahhoz nem nyúlunk.

(#18965) Rimuru válasza proradeon (#18964) üzenetére


Rimuru
veterán

En pont nem akarom latni mashol.
1-1. ;)

Vigyázat, csalok!

(#18966) somogyib válasza Rimuru (#18965) üzenetére


somogyib
őstag

Én se. 2-1. :)

(#18967) proradeon válasza somogyib (#18966) üzenetére


proradeon
őstag

Ezek mind komoly ellenérvek. :) Elbuktam. :(

Köszönöm, hogy kifejtettétek, hogy miért zavarna ez titeket a hétköznapi életben. Feltételezem minden nap többször használjátok az "Adatlapom" ill. "Beállítások" menüpontokat (hogy az alattuk lévőket már ne is említsem), melyek ezáltal lejjebb kerülnének. Tényleg. Szörnyű.

Ez esetben legyen belőle bekapcsolható opció...

[ Szerkesztve ]

Ami működik, ahhoz nem nyúlunk.

(#18968) dqdb válasza Rimuru (#18965) üzenetére


dqdb
nagyúr

Én azt nem értem, hogy a HA-n kívül a többi site-on a felhasználói adatlapok miért tartalmazzák a hirdetéseket és azokhoz az értékeléseket, amikor azoknak csak a HardverApróhoz van köze.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#18969) proradeon válasza dqdb (#18968) üzenetére


proradeon
őstag

Azért, mert a hardverapró nem egy teljesen különálló oldal, hanem a sok aloldalból álló prohardver lapcsalád része, mely szépen lassan teljesen egységes arculatot kap, melynek részeredménye az, amit te említettél. És ebbe tökéletesen beleillene a javaslatom is (melyre ellenérveket még nem kaptam, csak "jajj NE!"-ket).

Mindezek figyelembevételével én azt nem értem (továbbra se), hogy ez miben hátráltat téged a hétköznapokban?

Ami működik, ahhoz nem nyúlunk.

(#18970) somogyib válasza proradeon (#18967) üzenetére


somogyib
őstag

Részemről vicc volt, ez a beállítás engem nem érint. :R

(#18971) s7evcsenko válasza proradeon (#18969) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Ezt én is támogatom. :K
Nem nagy kaland átlépni a hardverapróra, de szerintem is ott lehetne mindenhol a profilom alatt a "hirdetéseim kezelése" gomb, hogy tudjam kezelni/upp-olni őket anélkül, hogy belépek a hardverapróra.
Miért zavarna bárkit is ott plusz 1-2 sor?

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#18972) Volvofh16 válasza s7evcsenko (#18971) üzenetére


Volvofh16
csendes újonc

mért kell a privát üzenetkehez képkodpkat irkáli mire jo ez

(#18973) s7evcsenko válasza Volvofh16 (#18972) üzenetére


s7evcsenko
addikt

:F

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#18974) Viktor0610 válasza Volvofh16 (#18972) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Tolmácsot kérek! ;]
Lehetnél kicsit igényesebb az írásodra. :U

Egyébként spam védelem. (Ha jól fordítottam le, amit írtál.) Idővel többet írhatsz majd, illetve ha előfizetsz a prémiumra, akkor sincs ilyen.

Samsung Galaxy A54

(#18975) SOAD19 válasza proradeon (#18969) üzenetére


SOAD19
addikt

Szerintem is jó ötlet lenne, ha legalább a "Hirdetéseim kezelése" menüpont látható lenne. Kicsit tényleg kényelmesebb, gyorsabb lenne, ha nem kellene az adott hirdetés upolása miatt átnavigálni a HA-ra.

(#18976) Mono_G


Mono_G
tag

Sziasztok!
Az megoldható lenne a fórumnál, hogy ha valaki válaszol egy hozzászólásra, akkor ne kelljen kattintani, hogy mi volt az amire válaszolt, hanem a buborékban a "Sorszám és hivatkozás erre a hozzászólásra" szöveg helyett maga a hozzászólás jelenjen meg? Nagyban segítené a fórum használatát, követését.

[ Szerkesztve ]

(#18977) Viktor0610 válasza Mono_G (#18976) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ezt már tegnap sem értettem.
Bár nem nekem szól, de szerintem nem ártana, ha egy képpel, akármivel demonstrálnád, mire gondolsz, mert szerintem nem vagyok egyedül ezzel.

Samsung Galaxy A54

(#18978) Rimuru válasza Viktor0610 (#18977) üzenetére


Rimuru
veterán

:DDD

Vigyázat, csalok!

(#18979) nihil válasza Rimuru (#18978) üzenetére


nihil
tag

Hogyan nyitod ki ilyen lebegő ablakba? :Y

TEL: +36702870876 ### Köszönjük a minőségi fbukos számtech csoportoknak, hogy az elmúlt években felduzzasztották a PH-t, minőségi, hozzáértő, gerinces emberekkel. ### B+, 2 napos profil felháborodott, hogy megbízhatóságbeli kétségeim vannak irányában ^^ Van még új a nap alatt... :D

(#18980) Mono_G válasza Viktor0610 (#18977) üzenetére


Mono_G
tag

Ahogy előttem Rimuru is demonstrálta:
Ha válaszolnak egy hozzászólásra, akkor ha az egeret a hivatkozott #sorszám felé viszem, akkor jelenleg a "Sorszám és hivatkozás erre a hozzászólásra" jelenik meg. Na ebben a buborékban jó lenne ha az adott #sorszám tartalma jelenne meg. Nem kell a hozzászóló neve meg avatar meg hasonló apróságok, csak a szöveg ami ott megjelent.

[ Szerkesztve ]

(#18981) dqdb válasza nihil (#18979) üzenetére


dqdb
nagyúr

Ha jól tippelek, akkor Paint volt az alkalmazás neve :DDD

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#18982) Mono_G válasza nihil (#18979) üzenetére


Mono_G
tag

Szerintem csak képernyőfotókkal összehozta, és valóban ilyesmire gondoltam. Elég lenne csak a szöveg. Szerintem nagyon hasznos kis apróság lenne, főleg amikor nem egy oldalon van a hivatkozott rész a hozzászólással.

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#18983) Viktor0610 válasza Mono_G (#18982) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem látom az előnyét ennek a megoldásnak.
Ha válaszolsz, a régi és az új felületen egyaránt ott van a hozzászólás alatt a hozzászólás, amire válaszolsz.
Ha a jobb klikkre másolás hiányzik, az is pikk-pakk megoldható, mert ugye ott van a szöveg "a közelben".

Amennyiben nem erre gondoltál, az más.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#18984) Mono_G válasza Viktor0610 (#18983) üzenetére


Mono_G
tag

Nem az a lényeg hogy válaszolásnál lássam, hanem az, hogy ha a fórumot olvasom, akkor könnyebb legyen követnem azt, hogy ki mire reagál. Nem feltétlen az én hozzászólásomat akarom követni. Most ha itt válaszolnék mondjuk a #17565 hsz-re, és azt mondanám, hogy ez szerintem is jó ötlet, vagy hogy arra a problémára ez a megoldás, akkor sokkal könnyebb az egeret a #17565 számra vinni a válaszomnál másnak, majd megjelennie az eredeti szövegnek, mint sem ráklikkeljen, új fülön megnyílna, elolvasom, bezárom, vissza az eredeti oldalra. Remélem érthető. #18978 hsz-nél jó a kép, de a képen #18969 felett képzelj el egy egérkurzort. Telefonon, tableten nehezebb lesz reprodukálni, mivel ott nincs kurzor.

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#18985) Viktor0610 válasza Mono_G (#18984) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Értelek.

Samsung Galaxy A54

(#18986) nihil válasza Mono_G (#18984) üzenetére


nihil
tag

Igen, és a Hardverapró oldalon a kategória keresésnél is sztár lenne a lebegő menü :C
Nem megnyitogatni a Hardver - Alaplap - Intel - Socket 1150 kategóriákat, mindet újabb oldalbetöltéssel, hanem egérrel fölé, és csak a végállomásra kattintani :C

...aztán belelógott a kezem a bilibe, és felébredtem :DD

TEL: +36702870876 ### Köszönjük a minőségi fbukos számtech csoportoknak, hogy az elmúlt években felduzzasztották a PH-t, minőségi, hozzáértő, gerinces emberekkel. ### B+, 2 napos profil felháborodott, hogy megbízhatóságbeli kétségeim vannak irányában ^^ Van még új a nap alatt... :D

(#18987) thamadafakka


thamadafakka
újonc

Hardver kategórián belül miért van szoftver?

(#18988) etele1974


etele1974
csendes tag

Sziasztok! Folyamatossan bejelentkeztet a hardverapro, nem tudok ill. csak nehezen kommentelni vagy üzenetet írni, idegesítő. A segítségeteket előre is köszönöm. Üdv, Attila.

(#18989) Viktor0610 válasza etele1974 (#18988) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ez tuti valami sütikezelési gond lesz.
Vagy az adblock, egyéb kiegészítő, vírusirtó, tűzfal blokkol valamit.

Samsung Galaxy A54

(#18990) nihil válasza etele1974 (#18988) üzenetére


nihil
tag

Privát módban használod a böngészőt, esetleg VPN-en keresztül.

TEL: +36702870876 ### Köszönjük a minőségi fbukos számtech csoportoknak, hogy az elmúlt években felduzzasztották a PH-t, minőségi, hozzáértő, gerinces emberekkel. ### B+, 2 napos profil felháborodott, hogy megbízhatóságbeli kétségeim vannak irányában ^^ Van még új a nap alatt... :D

(#18991) Rimuru


Rimuru
veterán

Privatoknak meg lesz oldva a szerkesztes a regi editorral?
Ha nem akkor lehetne a beallitast szetvalasztani? tehat forumon regi privatoknal az uj fancy editor?

Vigyázat, csalok!

(#18992) cernak10


cernak10
újonc

Üdv. Jelentettem egy eladót , miután eltűnt a pénzzel, és nem küldte el a terméket. Ezután kaptam a hardveraprótól egy üzenetet, hogy 8 nap múlva újra jelentsem, ha nem jelenkezett az eladó. Ezután törölték a hirdetést ahol a jelentést újra le tudtam volna adni. Akkor hol is tudom leadni a jelentést újra?

(#18993) Lauda válasza cernak10 (#18992) üzenetére


Lauda
félisten

(#18994) Lauda


Lauda
félisten

Prémium funkcióba esetleg kerülhetne bele olyan, hogy összefoglalók elrejtése?

(#18995) flodur válasza Đusty (#18803) üzenetére


flodur
csendes tag

Nekem csak egy javaslatom lenne, de nem tudom, hogy hová írjam :)

Amikor levelezek valakivel, jó lenne, ha egy apró jelzés mutatná, hogy elolvasta, mert ha többször is írok, nem lehet tudni, hogy elolvasta, vagy nem. :W

Ez a többi oldalon működik, itt miért nem?

:R :R :R

(#18996) Lauda válasza flodur (#18995) üzenetére


Lauda
félisten

A prémium tagságnak van egy olyan előnye, hogy szerkesztheted a privátot, amíg a címzett el nem olvasta. Ebből látod, hogy elolvasta-e vagy sem. Illetve, hogy rákattintott-e a privátra. Más kérdés, hogy elolvassa-e, mert azt nem tudhatod.

[ Szerkesztve ]

(#18997) flodur válasza Lauda (#18996) üzenetére


flodur
csendes tag

Nem kell privát a szerkesztéshez

Máshol ez alapból van

:R :R :R

[ Szerkesztve ]

(#18998) Lauda válasza flodur (#18997) üzenetére


Lauda
félisten

:F

(#18999) #18602752


#18602752
törölt tag

Üdv, nekem is lenne némi ötletem, mivel sokszor belefutok olyan tagokba, hogy értékelései alapján maga a megtestesült angyalka, ám mint most is, úgy oldja meg az illető az üzleteléseit, hogy egyszerűen nem lép be az oldalra.
Több privát üzenet váltás után vennék tőle valamit, de már vagy 4 napja nem jelentkezik be.
És teszi ezt úgy, hogy írta, rengetegen érdeklődnek nála, és elég sok holmit hirdet.
Szóval, szerintem ha valaki hirdet valamit, a mai világban nem hinném, hogy ne tudna reagálni bármire még akár 5 percen belül is.
Persze, telefonszámot nem ír sehova.
Az ember meg vár-vár, más terméket nem néz, mert vár egy ilyen nemtörődöm idiótára.
Ha meg annyi más programja van valakinek, vagy sürgős dolgai, az ne hírdetgessen semmit, sehol.
Nem hinném hogy sürgős akármije támadt, de ha az is, annyit megtehetne a többi taggal szemben, hogy kiír valamit, hogy elnézést, de xyz okok miatt rövid időre kiléptem az éterből.

Viszont ha lenne valami külön értékelés valahol, ilyenek alapján mennyire megbízható az illető, valószínű az életben nem írnék neki, illetve most is kapna olyat, hogy a füle kettéáll.

(#19000) Viktor0610 válasza #18602752 (#18999) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

És ez hogyan segítene téged?

Mert lehet, eddig gyorsan válaszolt, csak most alakult úgy az élete, hogy nem tud hamar írni.

Tehát nem feltétlen segítene egy ilyen értékelés.

Samsung Galaxy A54

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.