Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18851) Goose-T válasza Goose-T (#18755) üzenetére


Goose-T
veterán

Erre egy illetékes tudna valamit mondani?

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#18852) Parci válasza Goose-T (#18851) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

szerveroldali megoldásról szó sem lehet, kliensoldaliról akár, de ez megint olyan, hogy ha betesszük, akkor a 17 platformból majd 6-on nem működik jól, 2-nél a bug megoldhatatlan lesz stb.

sajnos, a nagy userfriendly-ségnek ez az ára, értelmes fejlesztések helyett megállás nélkül platformtesztelnünk kell. :(

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#18853) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Az off hozzászólások színén/erején nem lehetne javítani?
Mobilaréna alatt számomra nehezen olvasható.
(Gondolom, nem egyedül vagyok ezzel)

#?*@&!

(#18854) DS39 válasza zeon.hu (#18853) üzenetére


DS39
nagyúr

+1 :K

számomra a képek kiszürkítése ezekben a hsz-ekben még zavaróbb.

(#18855) 0xmilan válasza DS39 (#18854) üzenetére


0xmilan
addikt

Az Imagus addont hasznalom arra, hogy megmutassa nagyban a kis kepeket; ez a szurkitest is leveszi a keprol, ha raviszed a kurzort.

(#18856) nihil válasza 0xmilan (#18855) üzenetére


nihil
tag

És ez is azt mutatja, hogy igenis kéne rajta változtatni :K

TEL: +36702870876 ### Köszönjük a minőségi fbukos számtech csoportoknak, hogy az elmúlt években felduzzasztották a PH-t, minőségi, hozzáértő, gerinces emberekkel. ### B+, 2 napos profil felháborodott, hogy megbízhatóságbeli kétségeim vannak irányában ^^ Van még új a nap alatt... :D

(#18857) zeon.hu válasza 0xmilan (#18855) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Mobilra (Samu browser) nem nagyon van ilyen...

#?*@&!

(#18858) Goose-T válasza Parci (#18852) üzenetére


Goose-T
veterán

Köszi a választ!

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#18859) TigerCat


TigerCat
nagyúr

Klassz lett az előugró sárga navigációs sáv. Régóta vártam, így jóval egyszerűbb a fórum főoldalra ugrani...

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#18860) Cifu


Cifu
nagyúr

Skacok, csak egy kérdés: aprón vettem valamit, minden oké is volt. Viszont az eladó kérte, hogy ne adjak értékelést, van már épp elég neki. Mondom oké. Csakhogy az értékelés nyitottan ott van, nem lehet sehogy eltüntetni, lezárni.

Ilyen helyzetre mi a javaslat? Mégis írjak pozitív értékelést? :F

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#18861) lezso6 válasza Cifu (#18860) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Igen. Vagy megvárod a 30 napot. Nem is igazán értem mi hátránya származna abból, ha lenne még egy pozitívja a mostani 600-on felül.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#18862) Cifu válasza lezso6 (#18861) üzenetére


Cifu
nagyúr

Köszi, akkor várok 30 napot. :)

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#18863) samujózsi


samujózsi
tag

Nem tudom, megoldható lenne, hogy a desktop nézet fejlécében ott legyen minden, ami a mobilosban? (a csillag és a szövegbuborék ikonokat hiányolom, ahonnan közvetlenül tudom elérni a Kedvenc... és az Itt szóltam hozzá... listákat)

A másik kérdés/kérés: mobilon, reszponzív nézetben, álló helyzetben nézve a fórumot, ha olyan témát olvasok, ami cikkhez vagy blog poszthoz tartozik, én nem látom az eredeti írásra hivatkozó linket. Desktopon és mobil fekvő nézetben ott van. Volna arra lehetőség, hogy valahol, akár a lap alján is, megjelenjen ez a link?

[ Szerkesztve ]

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#18864) csako válasza samujózsi (#18863) üzenetére


csako
veterán

A hozzászólások alatt, a lap alja felé ott van a témaindító is.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#18865) samujózsi válasza csako (#18864) üzenetére


samujózsi
tag

Köszi, fura.
Vagy vak vagyok, vagy tegnap-tegnapelőtt nem volt ott. Most tényleg megvan.

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#18866) csibe1 válasza Lauda (#18808) üzenetére


csibe1
addikt

Kár, hogy ez az aprón nem jön össze.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#18867) Lauda válasza csibe1 (#18866) üzenetére


Lauda
félisten

Ezt hogy érted? Az aprón ugyanúgy változtatható a kedvencek sorrendje.

(#18868) csibe1 válasza Lauda (#18867) üzenetére


csibe1
addikt

Persze, persze. Ezt azóta nem sikerült összehozni amióta újítottak az aprón, csak tudnám minek; és ez azóta is úgy van.
Lehet huzigálni a listában a kedvencnek felvett cuccot, de amint frissíted az oldalt már nem ott van ahol volt, hanem a rendszer random szórja be valahová a többi közé, hiába volt a lista tetején. Ezzel ki vagyok segítve tényleg, nagyon tuti. Ja, nem is.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#18869) Lauda válasza csibe1 (#18868) üzenetére


Lauda
félisten

Nálam tökéletesen működik a rendezés. Úgy is marad ahogy beállítom.

(#18870) Viktor0610 válasza csibe1 (#18868) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Hiba. Javítva lesz. Amikor lezso6-nak lesz lezsoideje rá.
Addig megoldás az összes kedvenc törlése, majd újra elmentése.

Samsung Galaxy A54

(#18871) #31600896


#31600896
törölt tag

Üdv! Nem tudom volt-e már róla szó, de ha privát üzenetben letiltok valakit akkor miért tud továbbra is írni nekem? Nem az lenne a lényege, hogy ne tudjon zavarni? Kapom róla az emailt, értesítést, hogy üzenetet írt, de már letiltottam korábban... Vicc...

(#18872) Viktor0610 válasza #31600896 (#18871) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem nem vicc, hanem hiba, tehát itt offtopik. :P
Bugok a PH! lapcsalád oldalain

Mármint az nem bug, hogy tud neked írni, az a bug hogy értesítést kaptál róla.

Samsung Galaxy A54

(#18873) DS39


DS39
nagyúr

a rögzített fejléc sáv alatti második sáv lefelé görgetésre automatikusan eltűnik, felfelé görgetésre megjelenik. ezt nem lehetne beállítástól függően módosítani? pl. aki úgy használja a fórumot, hogy az újabb hsz van felül, az lentről felfelé olvas, ezért a második sáv mindig jelen van, ami zavaró tud lenni. vagy esetleg kattintásra elrejthető/előhozható lehetne ez a plusz sáv, és akkor nem a görgetés irányától függene, hogy látszódik vagy sem.

(#18874) Parci válasza DS39 (#18873) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

az a baj, hogy ha az utolsó utáni dolgot és nekiállunk választhatóvá programozni, akkor tényleg pixelenként kell már fejleszteni és még megígérni sem tudjuk, hogy mikor készül el valami új. egyszerűen megöl minket, hogy interfész/UI fejlesztők és végtelen platformon tesztelőknek kell lenni. :(

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#18875) fatal` válasza DS39 (#18873) üzenetére


fatal`
titán

Szerintem meg jobb lenne, ha fix lenne. Ez, hogy ide-oda eltűnik PC-n idegesítő. De ez van, majd megszokom. :)

(#18876) Rimuru válasza fatal` (#18875) üzenetére


Rimuru
veterán

Usercss megoldja, nekem teljesen el van tuntetve.
Sot asztalin az egesz (maradek) felso hobelevanc fentre van ragasztva. :)

Amugy en is csokkenoben olvasok felesleges hogy mindig latszodjon.

Parci: vagu lehetne atgondolt ux donteseket hozni a termek ismereteben akkor nem lennenek ilyenek.

Vigyázat, csalok!

(#18877) Parci válasza Rimuru (#18876) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

hát persze! hogy ez nem jutott eszünkbe! át kell gondolni!
onnantól mind az ötszázezer usernek pont jó lesz.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#18878) Viktor0610 válasza Rimuru (#18876) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Kedvesség level ∞.

Samsung Galaxy A54

(#18879) Rimuru válasza Viktor0610 (#18878) üzenetére


Rimuru
veterán

Mostanaban nem erdekel. :P
de hogy kedves legyek: tudom, hogy kis csapat nehezebb minden meg van sok mas fontosabb is (pl privatoknal menjen a regi szerkeszto), meg lehet merlegelni hogy csak a userek kisebb szazalekanal legyen "rosszabb", stb.

Vigyázat, csalok!

(#18880) ph2012


ph2012
senior tag

Olyan javaslatom lenne, hogy ha valaki szakmai topikban nem a kérdésre válaszol hanem csak szórakozásból ír valami nem válasz jellegüt egy hét kitilást kapjon. Ne legyen a Prohardver szemetesláda, megutálandó elviselhetetlen valami. Nem szakmai topikban azt írhatnak amit akarnak, de szakmaiba ne. Köszi

(#18881) Viktor0610 válasza ph2012 (#18880) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

"Kicsit" túl kemény büntetés volna szerintem.

Samsung Galaxy A54

(#18882) ph2012 válasza Viktor0610 (#18881) üzenetére


ph2012
senior tag

Akkor én a normális kérdező fogom azt érezni, hogy lepra emberek szemetelhetnek. Nem lehet folyószámláról előfizetni, pedig előfizettem volna, hogy tilthassak. Miért nem olcsóbb a tiltás funkció? Egy emelt díjas sms áráért miért nem lehet csak a tiltásra előfizetni?

(#18883) ph2012 válasza Viktor0610 (#18881) üzenetére


ph2012
senior tag

Na élő példa. Jogász topikban éjjel 2:54-kor jön az elmebaj komment. Erre leírtam mit gondolok a prohardver irányáról és a kialakuló helyzetről: [link]
Gusztustalan, magyar, romkocsma, szigetfesztiválos züllés, budipesti bulinegyed disznóól, mocskos utcák szinvonal = prohardver iránya? Nesze. Gyönyörködhettek a munkátokon.

[ Szerkesztve ]

(#18884) PHM válasza ph2012 (#18883) üzenetére


PHM
addikt

Már bocsáss meg, de ezzel a színvonallal nem érdemled meg a PH-t.
Szerintem.
Amúgy a linkelt komment tényleg elmebaj...
A prémium előfizetés pedig egyszerű, nem kell hozzá csak bankkártya.
Ami azért jószerével minden folyószámlához van.

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#18885) Lauda válasza PHM (#18884) üzenetére


Lauda
félisten

Ha valaki nagyon nem akar valamit, akkor arra talál okot is.

[ Szerkesztve ]

(#18886) C64


C64
őstag

Nem tudom hova írhatnék, ezért ide írok. Ha egy premium tag kikapcsolja a hozzászólásokat egy hirdetésénél, akkor azt miért nem lehet menteni a kedvencek közé? Ez bug vagy feature?

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

(#18887) Lauda


Lauda
félisten

Olyan megoldás esetleg szóba jöhet, hogy ha a usernek válaszoltak, vagy érkezett új hozzászólás, azt/azokat már elolvasta, azonban a hozzászólásban/hozzászólásokban szerkesztés történt, arról is kapjunk valamilyen formában jelzést? Hasonlóan mint mikor kapunk jelzést az új hozzászólásokról. Nem tudom ennek mi a technikai feltétele, vagy megvalósítható-e, csak eszembe jutott. Amiatt gondoltam erre, mert gyakran előfordul, hogy ír választ a felhasználó, ezt elolvasom, esetleg írok rá választ, majd fórumozok tovább. Ha ő ezután beleszerkeszt, arról én nem tudok, ha csak nem rövid időn belül megint bele nem olvasok abba a topikba, így nem is fogok tudni a szerkesztési időn belül reagálni a szerkesztett mondandójára. Előfordul olyan is, hogy például tanácsot vagy segítséget kap az ember, azt elolvassa, reagál rá mondjuk, utána a reagálónak eszébe jut valami, azt hozzászerkeszti, hozzám meg lehet sosem jut el az az infó, mert ha később nem olvasok rá arra a hozzászólásra, nem is jut a tudomásomra, hogy az még tartalmaz plusz információkat. Persze ez fordítva is igaz, ha én írok valakinek, megköszöni , utána még eszembe jut pár dolog, hozzáírom, viszont nem reagál rá, így nem tudom eljutott-e hozzá a pluszban beleszerkesztett infó. Fórumozás közben gyakran találkozom a jelenséggel, emiatt szerintem hasznos lenne egy ilyen funkció. ;)

[ Szerkesztve ]

(#18888) lezso6 válasza C64 (#18886) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Melyik hirdetésről van szó? Én tudtam menteni ilyen hirdetést.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#18889) C64 válasza lezso6 (#18888) üzenetére


C64
őstag

Több is van. Ezt pl nem tudom menteni: [link]
De olyan is előfordul, hogy amit korábban mentettem a kedvencek közé az később át lesz húzva és nem lehet megnyitni, pedig aktív a hirdetés.

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

(#18890) lezso6 válasza C64 (#18889) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ja, hogy menteni lehet, csak minek, hisz át van húzva és nem kattintható a link. Oké, így már értem, ez nyilván bug.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#18891) C64 válasza lezso6 (#18890) üzenetére


C64
őstag

Nem lehet menteni sem!

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

(#18892) csako válasza C64 (#18889) üzenetére


csako
veterán

Nekem sem menti (FF Dev 73 & Win10).

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#18893) Demenynorba


Demenynorba
újonc

Sziasztok! Ne haragudjatok, ha nem ide tartozik. Harderaprón egy ismerősömet, megtalálta egy tag, 8 éve regisztrált, egy darab értékelése sincs. Ismerősöm egy xbox 360-t hirdetett meg nem a legolcsóbban. A tag minden kérdezés nélkül egyből találkozni akar, és kipróbálni a konzolt, de csak úgy, ha ismerősöm Kökiig bemegy, majd Ő autóval elviszi a házához ( van jogositvanya ismerősömnek, erre a válasz az volt, hogy hagyja, túl veszélyes lenne). Persze lebeszéltem róla, azóta frissen regisztrált profilok (kamuprofilok, valószínűleg ugyan az az ember) írnak neki, ugyan azzal a szöveggel. Ezzel mit lehetne kezdeni?
Neharagudjatok, hogy ide írtam, de jobb félni mint megijedni. Ha tényleg valami hátsó szándék van a dolog mögött, nehogy valaki áldozat legyen.

(#18894) Goose-T válasza Demenynorba (#18893) üzenetére


Goose-T
veterán

Ebbe a topikba írd meg inkább.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#18895) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Azt tudja valaki, hogy miért vannak blokkolva a gamepodos és logoutos linkek facebookon? A ph,ha,ma,ic linkeket nem blokkolja.

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#18896) lezso6 válasza Lackooo84 (#18895) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Mert Mark Zuckerberg egy fasz. Már szóltunk a facebooknak érte, de le se tojják. Annyit tudsz tenni, hogy jelented te is facebookon, hogy nincs semmi gond a linkkel. Hogy miért tiltották le, az jó kérdés, én gyanítom, hogy valamilyen "nácis" cikk miatt, arra eléggé érzékeny a facsé. :D

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#18897) Lackooo84 válasza lezso6 (#18896) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ja jeleztem már, ki tudja nézik e egyáltalán azokat... Nyomi ez a FB.

The Truth is out there...

(#18898) C64


C64
őstag

Sziasztok. Volna egy javaslatom arra, hogy kevesebb adatot kelljen letötleni ha megnyitunk egy listát/kategórát. Ilyenkor mindig betölt több MB akár több 10 MB adatot az oldal a sok feltöltött kép miatt, ami egyrész korlátozott mobilneten nem gazdaságos egyáltalán, gyorsabban meríti az akksit is a sok letöltött adat és a szervereket is jobban terheli a magas adatforgalom. Szóval a feltöltött képeknek a fő képéből lehetne konvertálni egy kis méretűt, ami megjelenne a listáknál és így gyorsabb lenne az oldalbetöltés, kevesebb sávszélt használna és a szervereket se terhelné annyira. Mit szóltok?

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

(#18899) Geller72


Geller72
veterán

Üdv.
Egy korábban általam tiltott userrel szeretném felvenni a kapcsolatot, de sehol nem találom, hol vannak a letiltottak, melyik menün belül. :U
Köszi.

(#18900) PHM válasza Geller72 (#18899) üzenetére


PHM
addikt

A legrégebbi privátjaidnál keresd.

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.