Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17401) asdf_ válasza Fox Mulder (#17400) üzenetére


asdf_
veterán

Igen, csak itt nem arról volt szó, hogy az eladó rosszul árazta be a termékét, hanem, hogy vélhetően tudatosan, de mindenképp megtévesztő (vagy ha nem akarok finomkodni, valótlan) információt közölt a termék új áráról, hogy azzal a saját eladási árát felpumpálhassa. Ott meg nem a hirdetővel van beszélnivaló, hanem a potenciális vevőkkel közli az ember, hogy épp átb***ás alanyait látják bennük.

(#17402) Fox Mulder válasza asdf_ (#17401) üzenetére


Fox Mulder
aktív tag

Igen csak azt értsd meg, hogy azzal hogy te a hirdetés alá írsz az ég világon nem érsz el semmit! Mint ahogy te is mondtad szándékosan csinálja, tehát ha akarja akkor jelenti a hozzászólásodat és a moderátorok azonnal törlik! Hiába figyelemfelhívás stb...ha neki nem tetszik törölteti és ez ellen te semmit sem tudsz tenni! Tehát innentől kezdve értelmét veszti az egész! Ha az oldalon meghatározott szabályoknak eleget tesz nem tudsz csinálni semmit! Maximum a véleményedet tudod kinyilatkoztatni amire vagy kíváncsi valaki vagy sem de azt nem valakinek a saját, vagy ráadásul fizetett hirdetése alá kellene.

(#17403) asdf_ válasza Fox Mulder (#17402) üzenetére


asdf_
veterán

Nem törölték, mai napig is ott van (és nagyon remélem, hogy nem ennyire hülye a moderatúra, hogy egy ilyet törölne).

(#17404) Fox Mulder válasza asdf_ (#17403) üzenetére


Fox Mulder
aktív tag

Mert a hirdető nem vette észre és még nem jelentette.

(#17405) asdf_ válasza Fox Mulder (#17404) üzenetére


asdf_
veterán

Egyreszt 4 eves tortenet, masreszt bakker, a hirdeto hazudik a hirdeteseben, ne mar az en erre ravilagito kommentemet toroljek, be is b**na...

(#17406) 0xmilan


0xmilan
addikt

Otlet: 'x' topikhoz erkezett 4 uj hsz., de mire megnyitottam mar mind torolve volt.
Megoldhato, hogy ne jelezzen uj hozzaszolast, ha valojaban nincs?

(#17407) Marsellus


Marsellus
csendes tag

Azt látjátok már, hogy mikor lesz elérhető megint az az opció, ami a korábbi felületen volt, hogy be lehet állítani (fizetős szolgáltatásként) emailes értesítést, ha egy számunkra érdekes termékről felkerül egy hirdetés?
Kérdeztem már az új felület indulása után is és azt mondtátok, hogy megint be fogjátok vezetni (meg talán azóta is kérdezték már páran).
Azért lenne fontos, mert olyan termék érdekelnek, amikből évente 1-1 alkalommal kerül fel jó cucc és nincs kedvem minden nap nézegetni.
Köszi.

(#17408) vlevi


vlevi
nagyúr

Tableten eddig álló nézetben jobb szelen kinn voltak a kedvenceim. Most valami változott, mert a fórum továbbra is ugyanolyan széles, de a kedvenceim nincsenek ott, helyette felül vannak legördülő listából, úgy, mint mobilon.
Fekvő nézetben továbbra is jó.
Volt valami atallitas, vagy csak a Chrome szivattyú, és 1-2 pixellel keskenyebb lett, és emiatt váltott nézetet?
Lenovo yoga tab2, 10.1", 1920*1200, Android 5, Chrome

(#17409) razsuzs


razsuzs
újonc

Tisztelt Illetékes!
A Desktop HDD kategória "501 GB - 1000 GB" és "1 TB+" rovatába is beletartoznak az 1TB-os HDD-k. Az a hirdető, aki biztosra akar menni, mindkét rovatban meghirdeti a cuccát - ami ugye szabálytalan. Szerencsétlen érdeklődőknek pedig minkét rovatban keresgélni kell 1TB HDD-kért. Szerencsésebb lenne az "1001 GB+" vagy a "1 TB<" elnevezés. Tekintettel a HDD-méretek növekedésére arányosabbak lennének a rovatok a 1,5TB-os elválasztóhatárnál.
Üdv: razsuzs

(#17410) Bjørgersson válasza razsuzs (#17409) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Miért? 1+ > 1

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#17411) razsuzs válasza Bjørgersson (#17410) üzenetére


razsuzs
újonc

Kissé árnyalni kellene a kérdést - ha az a hozzászólás. Az 1+ 1-nél nagyobb vagy egyenlőt jelent. Az elnevezés a küzdősportokból származik, ha valaki eléri a súlycsoport alsó határát és nem éri el a következő súlycsoport alsó határát, akkor az alsó határral jelzett súlycsoportba tartozik. A legnagyobb súlycsoportnak nincs felső határa, ezért jelölik az alsó határral és egy + jellel.

(#17412) Bjørgersson válasza razsuzs (#17411) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Az ez 1≤. ;)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#17413) asdf_


asdf_
veterán

En siman atneveznem (meg athuznam a hatarokat), hogy 500 GB-1.8 TB, 2 TB-10 TB, 12 TB+ es problem solved.

(a sportost meg ertem, de nekem halal logikatlan az 1TB+ az nalam 1 TB-nal nagyobb, nem ideertve az 1TB-osat, es az atlagnep is igy gondolkodik valoszinuen, a kuzdosportos agyuak marginalisak lehetnek)

[ Szerkesztve ]

(#17414) razsuzs válasza asdf_ (#17413) üzenetére


razsuzs
újonc

Attól, hogy a többség rosszul gondolkodik, még nem válik helyessé az álláspontjuk. Az 1 TB+ rovatban is hemzsegnek az 1TB-os HDD-k - nyilván csupa birkózó lehet a hirdető.

(#17415) molvany


molvany
senior tag

Nem találtam másik opciót, így ide írok ( valaki majd átrakja ha van megfelelöbb )

A lényeg, valakit visszaszerettem volna tenni aktívba a tiltólistámból ( tiltás feloldása ).
De nem megy. Akár mit csinálok, ott marad a név.
Mi az " orvosság " ?

Kösz

WhatsApp :+491737182060

(#17416) Fox Mulder válasza molvany (#17415) üzenetére


Fox Mulder
aktív tag

Nálam is ez van.

(#17417) molvany válasza Fox Mulder (#17416) üzenetére


molvany
senior tag

Akkor valószínü az lenne a megoldás, hogy ha már ott a felírás, akkor javítva legyen és lehesen használni.

WhatsApp :+491737182060

(#17418) pepejoe


pepejoe
tag

Sziasztok!

Kérdésem lett volna de pont pár házszámmal előttem lett megkérdezve(#17407) Marsellus által. De sajnos még nem érkezett rá válasz.

[ Szerkesztve ]

(#17419) Marsellus válasza pepejoe (#17418) üzenetére


Marsellus
csendes tag

Igen, én is azóta várok a válaszra :)

(#17420) csabi9816


csabi9816
újonc

Sziasztok.
B.Norman országos csaló.

Tettem fel mai nap egy hirdetést, a következő állt benne :

"Videókártyámat szeretném cserélni /GTX 1080-ra/ + KP-t adnék rá.
A kártyám nem bányászott! 2022-ig garis.
Elsősorban asus érdekel, vagy MSI!!! De mindent meghallgatok.
Csak is garanciális termék érdekel.
Többit PÜ! "

Ő rám írt 0 napos regisztrációval.

A következőket írta :

Szia. Nekem van egy, csak szerintem innen megint kidobnak többszörös reg. miatt, akkor nem fogok tudni neked írni.
Na mindegy. Ha írsz e-mailen, ott megbeszéljük a részleteket, ha aktuális még. Ide tudsz írni: szabo.zsolesz92@gmail.com
utóirat: lehet, hogy kapsz egy automata üzenetet, hogy csaló veszély meg Bánáti Norman / Mayer Feri stb. baromságok, ezzel ne törődj, ez a többes reg. miatt van. Nekem semmi közöm hozzájuk, engem is át akart verni B.Norman. Nagyon hülyén oldották ezt meg, de a fiókom bezzeg nem sikerül visszaadni...
Írj ha aktuális, ez a lényeg :)
Zsolti

Én levágtam hogy mitcsinál,mire készül és hogy valójában ki ő!

Csak azért írom le ide nektek, mert engem KB 5 hónappal ezelőtt 65 ezer Ft-al húzott be.
Egy i7 6700K procit kerestem, ő írt hogy neki van, de csak akkor küldi el postán MPL futárszolgálattal a procit, ha előreutalok neki 65 ezer Ft-ot.
Én voltam a hülye...…
Nem néztem meg hogy 0 napos regisztrációja volt, mikor meglestem már csak imátkoztam hogy minden OKÉ legyen.
És nem.... ment neki a pénz és 3 napon keresztül váratott, olyan indokkal hogy nem ér rá... mamája beteg stb... be írtam Facebook keresőbe hogy Bánáti Norman és Országos csaló a srác.
Krespumpb néven van most fent Hardveraprón, vigyázzatok vele.

Remélem minnél hamarabb ki lesz innen bas*va…!

[ Szerkesztve ]

(#17421) Intruder2k5 válasza csabi9816 (#17420) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Üdv!

Ezt ide írd: Jelentsd a csalókat

Innen egyébként már ki lett tiltva.

[ Szerkesztve ]

(#17422) csabi9816 válasza Intruder2k5 (#17421) üzenetére


csabi9816
újonc

Rendben

(#17423) BlackPriest


BlackPriest
őstag

egy olyan fejlesztés jó lenne, hogyha az értékeléshez képest jegelést kérek és a másik fél is belemegy, akkor onnantól ne lehessen módosítani a hirdetésen. nehogy utólag átírja egy rosszindulatú eladó.

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#17424) vlevi válasza vlevi (#17408) üzenetére


vlevi
nagyúr

Megtaláltam a kedvenceim.
Lekötözött az egész lap végére.
Emlékeztetőül.
Lenovo Yoga Tab2, 10.1”, 1920*1200 felbontás,Android 5 és Chrome.
Mintha a bootstrap elszamolna 1-2 pixellel a szélességét?

Ja, és lecci, a keresés gombot ha ki lehetne tenni ebben a nézetben....

[ Szerkesztve ]

(#17425) gyulaszu válasza vlevi (#17424) üzenetére


gyulaszu
senior tag

Gondolom Te is az automatikus/reszponzív nézetet használod.
Miért nem forgatod el a tabletet fekvőbe?
Btw:
Most végigpróbáltam az összes mobilos/tabletes nézetet és bármit állítok ugyanúgy jelenik meg minden mindegyikben
Szerk:
Mégsem: a széles asztali nézet esetén már belefér a kedvencek sáv is az álló formátumba.

[ Szerkesztve ]

gyulaszu

(#17426) vlevi válasza gyulaszu (#17425) üzenetére


vlevi
nagyúr

Azért nem, mert 16:9-es képarányú, és úgy nagyon kevés sor fér rá.
És gépelni is kényelmesebb az álló tabon, azt át érem hüvelykujj al.
Próbáltam a többi nézetet is, de allitva azok sem voltak jók.
A széles asztali pedig már nagyon apró, és kendőt vissza áll úgy, hogy a jobb széle lelógó.

4:3 kép arányú tab jobb lenne netezni, de olyat szinte már nem is gyártanak

[ Szerkesztve ]

(#17427) gyulaszu válasza vlevi (#17426) üzenetére


gyulaszu
senior tag

16:10 :R
Cseréld el Nexus 9-re

gyulaszu

(#17428) Genius007


Genius007
őstag

Sziasztok!

Remélem jó helyre irok, ha esetleg nem, elnézést! :B
Igazából csak egy olyan kérdésem lenne, hogy láttam az adatlapomon, hogy 24 pozitiv értékelésem van.
Megnéztem, hogy pontosan mik azok, és van köztük olyan ami 2013-mas üzletelés során keletkezett.
No de ... akkoriban még nem volt "automata" ujfajta értékelési módszer a PH!-n, akkor még csak a
"Kivel érdemes üzletelni" topikba irogattuk a pirospontokat a másiknak, ha minden jól ment, és a phmegbizhatosag.atw.hu -n tudtuk egymást ellenőrizni.
No már most, nekem több száz üzletem volt már itt, viszont a phmegbizhatosagon csak 94db látható, mert ugye nem ismerte mindenki a forumot, nem irta be amikor minden rendben ment stb.
Viszont az a 2013-as értékelés mi alapján került a mostani "adatlapomra" / az uj rendszerbe?
Nincs baj hogy ott van, sőt örülök neki, csak akkor a többi miért nem került bele?
Ezt a részét nem teljesen értem. :B

Köszönöm előre is a választ, segitséget! :R

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#17429) essexboy válasza Genius007 (#17428) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Az előző rendszert 2013 3. negyedévében vezettük be és az ottani értékeléseket áthoztuk az új felületre.

essexboy

(#17430) kelna91


kelna91
senior tag

Lehetne, hogy az IP tiltások lejárnak egy idő után? Néha VPN-ről próbálok fórumozni, és jópárszor belefutottam már olyan IP-be, ami tiltva van.

(#17431) itoth70


itoth70
csendes tag

Tisztelt Adminok!

Amennyiben lehetséges javasolnék egy apró módosítást. A hirdetéseknél legyen egy plusz jelölés a termékkel kapcsolatban.Hasonlóan, mint az új vagy használt termék menüpont. "Csere" érdekel vagy sem. Így keresésnél ki lehetne választani, hogy ki hajlandó a termékét elcserélni és ki nem. Ez az eladónak és a terméket keresőknek is hasznos lenne.

Üdvözlettel
István

(#17432) softwaredeal


softwaredeal
újonc

Ha alaptalanul jelentettek, akkor hol lehet ez ellen tiltakozni? Elég amatőr dolog az, hogy a kiküldött üzenetre nem lehet válaszolni.

(#17433) Intruder2k5 válasza softwaredeal (#17432) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

(#17434) retfirg


retfirg
tag

Próbáltam jobb felületet találni eme kérdésemnek, de bevallom nem sikerült. (Végül minden ide vezet.)

Hardveraprós történetem van, elmesélem.

Vettem a csajomnak egy Ipad-et. Jó fej voltam, házhoz mentem érte, úgy tűnt minden rendben, az Ipad a mai napig hibátlanul üzemel a legnagyobb megelégedésére.

De a kábele nem volt jó. Kipróbáltuk mással, meg az Ipad-et más kábellel: nem mennék bele, hogy ki szerint eredeti meg mi baja, az eladó mondta, szívesen kicseréli, adjam neki vissza a másikat. Én nem kívántam az ő hibája miatt még egyszer elfáradni hozzá (a szomszéd kerületbe), ő meg inkább lezárta a hírdetést, hogy ne lehessen értékelni a hozzáállását. (Bírom, mikor emberek azt hiszik ők a Media Markt, csak kötelezettségek és adózás nélkül.)

Eddig rendben is lehetnénk, de én balga jeleztem ezt felétek és hogy én nagyon szeretném értékelni az eladó kedvességét: megtehettem, korrekt módon le is írtam, hogy fasza meg minden, csak hát nah.

Erre mit látok? Hogy ő is írt egy értékelést, amiben leírja, hogy én minden értékelhető pontban jó vevő voltam, de mivel így értékeltem, ez a bosszú. Ennyi.
(2017-01-09 16:06 Bari81 eladó negatív értékelést adott retfirg vevőnek)

Rá írtam újra a kedves modra, hogy mégis WTF, hogy az értékel engem, aki előtte direkt megakadályozta akonszenzuális dolgot, mire a bátor és büszke válasz: ha én is értékelhettem, akkor ő is értékelhet engem!

Itt most akkor álljunk meg egy pillanatra, és miután ezt megtapsoltuk, vegyük át gyorsan:
1. Az eladó szopatja a vevőt
2. Simán megakadályozza, hogy ezt értékeljék
3. A mod ezek után számára is lehetővé teszi, hogy simán bosszúértékelehessen
4. Ebben a világon semmi kivetni valót nem lát vagy talál, szerinte így korrekt.

Megmondom őszintén, én akkor nagyon ideges lettem, és inkább nem írtam ennek kapcsán, mert személyeskedésbe torkolott volna.
Szívesen szartam volna rá örökre (de tényleg, töröltem is az üzeneteket réges rég, azt se tudom ki volt a mod akivel akkor beszéltem), de a minap mit látok? Hogy a szuper új felületnek és a korábbiak következményeként, ha letekerek a hírdetések között, az összes hírdető közül én vagyok az egyetlen, akinek 97%-a van. Mindenki szuperjóarc, csak pont én nem.

Én, aki nem vertem át soha senkit és azt kértem ki magamnak, hogy mások simán pofánszarnak, nah én nem vagyok megbízható. Nem hogy eladó, de még vevő sem!

Azzal az évek során már többször szembesültem, hogy a moderálás és más szabályok nálatok (ahogy szinte mindenhol máshol is), elég furán és szabadosan működnek, logikát keresni ritkán érdemes benne, inkább csak 'így egyszerű' nektek, én meg tisztában vagyok vele, hogy ez gazdaságilag teljesen védhető érv.
Szóval ezt tökre el tudom fogadni, vagyis inkább csak leszarom.

DE annyit szeretnék kérni, hogy az én profilomról tüntessétek el azt a teljesen pofátlan és indokolatlan értékelést. Ha már az is beismerte, aki írta.
Ha ehhez az kell, hogy a másik úriembertől is eltűnjön, mert így logikus, vagy bármi egyéb, akkor szeretném Bruce Willis egy klasszikusát idézni: 'Bánja faszom!'

Hálás köszönettel,

[ Szerkesztve ]

# If the wishes were fishes nobody ever get hungry

(#17435) Kalandor válasza retfirg (#17434) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Én nem kívántam az ő hibája miatt még egyszer elfáradni hozzá (a szomszéd kerületbe)
Ha a Media Marktban veszed, ők sem jönnek ki hozzád, hanem te mész be cserélni.

ő meg inkább lezárta a hírdetést, hogy ne lehessen értékelni a hozzáállását.
Akkor nem lehetett lezárni, (sem törölni, mint most) mindenképpen ott volt az Értékelés gomb 30 napig.

mivel így értékeltem, ez a bosszú.
Nem írt ilyet.

Rá írtam újra a kedves modra, hogy mégis WTF, hogy az értékel engem, aki
Nincs olyan oldal, ahol csak az egyik ember értékeli a másikat, de fordítva nem. Teljes nonszensz lenne, csak gondold végig.

Az értékeléseket töröltem.

[ Szerkesztve ]

(#17436) retfirg válasza Kalandor (#17435) üzenetére


retfirg
tag

Maradjunk annyiban, hogy válaszaid egyáltalán nem megnyugtatóak, ellenben borzasztó hálás vagyok az értékelés törlésért! (Ezt azzal háláltam meg, hogy most vissza töröltem összes válaszod részletes cáfolatát ;) )

Egyébként én és sokan lehet örülnének, ha levennétek egy kevés sápot, de cserébe valóban nem lehetne meglógni pl. tranzakciók elől (simán letagadva azokat, hiszen nyoma sincs), meg nem írhatnák át utólag a hírdetéseket, hogy hibásat adtak el, és stb. Lehet, hogy pár ezres tételnél kellemetlenség, de a százezreseknél nagyon megnyugtató lehetne.
Dölne a lé és megbízhatóbb lenne a felület is, meg akkor terelni se kéne ;)

# If the wishes were fishes nobody ever get hungry

(#17437) Kalandor válasza retfirg (#17436) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Érdekel a magyarázat arra, hogy az eladónak mióta kötelessége a vevőhöz vinni a csereterméket, hogyan lehetett lezárni a hirdetést, hol írta, hogy bosszú, és hol van az az az oldal, ahol csak az egyik fél értékeli a másikat.

De azt is, hogy például miért adtál negatívot arra, hogy "az eladó nem volt segítőkész, amikor probléma volt", miközben készen állt a hibás termék kicserélésére.

[ Szerkesztve ]

(#17438) razsuzs


razsuzs
újonc

Tisztelt Illetékes!

13 napja próbáltam megszólítani az ügyben ILLETÉKEST (amennyiben létezik ilyen - már kételkedem benne) az alábbi problémával: "A Desktop HDD kategória "501 GB - 1000 GB" és "1 TB+" rovatába is beletartoznak az 1TB-os HDD-k. Az a hirdető, aki biztosra akar menni, mindkét rovatban meghirdeti a cuccát - ami ugye szabálytalan. Szerencsétlen érdeklődőknek pedig mindkét rovatban keresgélni kell 1TB-os HDD-kért. Szerencsésebb lenne az "1001 GB+" vagy a "1 TB<" elnevezés. Tekintettel a HDD-méretek növekedésére arányosabbak lennének a rovatok a 1,5TB-os elválasztóhatárnál."

A problémával kapcsolatban újabb problémám merült fel: Ebben a topikban folyik-e érdemi tevékenység, vagy csak az erősen változó hasznosságú hozzászólások olvasgatására vannak kárhoztatva a felhasználók?

Újfent a konkrét intézkedés (de minimálisan a válasz) reményében: razsuzs

[ Szerkesztve ]

(#17439) Kalandor válasza razsuzs (#17438) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Átneveztem őket:

500 GB-nál kisebb
501-től 999 GB-ig
1000 GB (1 TB) és afelett

499 GB-nál kisebb
500-tól 999 GB-ig
1000 GB (1 TB) és afelett

[ Szerkesztve ]

(#17440) Kalandor válasza itoth70 (#17431) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ez jól hangzik elméletben, de sajnos a gyakorlatban már az is szuper, ha az új vagy használt, személyesen vagy csomagküldéssel is gombokat helyesen ki tudják választani az emberek. Szerintem nem lesz ilyesmi soha, a világ az egyre egyszerűbb megoldások felé halad.

(#17441) Kalandor válasza kelna91 (#17430) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Sajnos nem, a VPN-eket véglegesen tiltjuk.

(#17442) razsuzs válasza Kalandor (#17439) üzenetére


razsuzs
újonc

Tisztelt Illetékes!
Az 501-999 GB-os kategóriába most a 600, 640, 750 GB-os és még az általam nem ismert idevágó méretű HDD-k tartoznak, egyaránt marginális részaránnyal. Számomra ez a felosztás több, mint ideális, de az érdeklődőknek az a jó, ha a rovat úgy van 3 részre vágva, hogy mindegyikbe kb. azonos számú hirdetés jusson. Ez szerintem úgy érhető el, hogy ebbe a középső fertályba még a 1,5TB-osak is beletartoznak.
Üdv: razsuzs

[ Szerkesztve ]

(#17443) Kalandor válasza pepejoe (#17418) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nem tudom, hogy ez mikor lesz kész, nem egyhamar az biztos sajnos :(

(#17444) Kalandor válasza BlackPriest (#17423) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ez a letiltás nem jó, mert több terméket vagy több darabszámot is árulhat egy hirdetésben, ami onnantól akkor módosíthatatlan (külön leágazás lenne a jegelés-bocsmégsekell-nemtudtamódosítanimiattad kör is).
Erre a megoldás egy verziókövető rendszer lenne, ez van tervben.

Az eladás utáni hirdetésátírogatás csalási célzattal nagyon ritka, pár havonta ha van egy és általában egy szép kitiltás jár érte.

(#17445) Kalandor válasza molvany (#17415) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Megnéztem, a Hardverapró felől valóban nem megy, kérlek, hogy amíg ez nincs javítva, addig lépj át és a prohardver.hu felől oldd fel az illetőt.

(#17446) Kalandor válasza razsuzs (#17442) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Meglátásom szerint mindegy, hogy mi darabszám eloszlása, az a fontosabb, hogy milyen kategóriákat keresnek inkább. Most van a kicsi, a használható és a normális méretű. Hogy az 1 TB-os az jelenleg melyik, ezen lehet vitatkozni, de egyelőre szerintem még a nagy, később ez változhat.

[ Szerkesztve ]

(#17447) razsuzs válasza Kalandor (#17446) üzenetére


razsuzs
újonc

Tisztelt Illetékes!
Az észrevételnek részben helyt adok: Nem úgy kell felosztani egy rovatot, hogy lehetőleg mindegyik részébe azonos számú hirdetés kerüljön, hanem úgy, hogy a felhasználók a rovatban keresésre fordított összes idejét minimalizálja - ez közelít ahhoz, hogy minden rovatban kb. egyforma időt töltsenek el kereséssel.
Üdv: razsuzs

[ Szerkesztve ]

(#17448) Kalandor válasza razsuzs (#17447) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

minden rovatban kb. egyforma időt töltsenek el kereséssel.
Ezt nem értem. Ha valaki 500GB-os HDD-t keres, akkor egy rovatban fog keresni, nem többen.

[ Szerkesztve ]

(#17449) kelna91 válasza Kalandor (#17441) üzenetére


kelna91
senior tag

Ez szerintem eléggé mellélövés egy IT szakmai fórumon, ahol sokan használnak VPN-t. :U

(#17450) Kalandor válasza kelna91 (#17449) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Sajnos jó okunk van rá.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.