Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17701) rasotamas válasza asdf_ (#17700) üzenetére


rasotamas
veterán

Egyetértek, pont ezért érezném szükségesnek valamilyen mezőt erre, bár sokan lehúzhatnák itt a rolót.

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/rasoapro

(#17702) Dragon Ball


Dragon Ball
újonc

Sziasztok.hogyan tudom csak megyékre rakni a keresést.köszönöm elöre is.

(#17703) DjAaron


DjAaron
tag

Szia.
Kicsit off, de sehol nem találom a megfelelő topikot.
A régi értékeléseimet hol tudom visszaszerezni?

(#17704) Rimuru válasza DjAaron (#17703) üzenetére


Rimuru
veterán

Új Hardverapró 1x1 -> Értékelések ("Piros pontok")

Vigyázat, csalok!

(#17705) qqzs


qqzs
őstag

Szep az uj design.
A forum keresesi eredmenyekbol hianyzik a postok szama.
Mobil nezetbol meg hianyzik a teljes verzio linkje.

Eladó: GTS450

(#17706) csucsuka2019


csucsuka2019
lelkes újonc

Az itcafe.hu-t kár volt szétbarmolni, ki is töröltem a könyvjelzőjét.

A prohardver.hu: felesleges képet rakni a hírek mellé (ez már régóta bennem van.)

(#17707) Winner_hun válasza csucsuka2019 (#17706) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ne aggódj, a ph is "szét lesz barmolva".

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#17708) Narxis válasza Winner_hun (#17707) üzenetére


Narxis
nagyúr

Akkor az is ki lesz törölve. ;]

Thanos was right.

(#17709) vlevi válasza Winner_hun (#17707) üzenetére


vlevi
nagyúr

Fórumra nincs egy rossz szavam sem, mert ez jól sikerült, de az IT Cafe főoldala szerintem is.

(Borz alom )

(#17710) 0xmilan


0xmilan
addikt

Link beszurasa > 'Enter' actually beszurhatna a linket, ne kelljen ma kattingatni. Please & thank you.
Illetve.
Volt anno ez a userscript: PHhotkeys.user.js
Van 1-2 shortcut, amit atemelnek az uj feluletre. pl.
ctrl - o > OFF tag
ctrl - k > link beszuras
vagy van mar ezekre valamilyen beepitett shortcut?

(#17711) Taxi665


Taxi665
újonc

Az ingyen elvihető oldalon miért csak öt hirdetés jelenik meg???

(#17712) regener válasza Taxi665 (#17711) üzenetére


regener
veterán

Mert csak 5 hirdetés van abban a kategóriában.

(#17713) csako


csako
veterán

Felraktam a Firefox Preview verziót a telefonomra és eszembe jutott róla ez: megoldható lenne, hogy mobilon a fejléc alul legyen, mint a böngésző eszköztár? Ezeken a nyúlánk kijelzős mobilokon nem buli felnyúlni a tetejéig :D
Amúgy még bugos, itt új hsz esetén jelszó mezőnek nézi a szövegszerkesztőt és a billentyűzet nem ad szó ajánlatokat, nincs glide stb. :))

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#17714) Dexter-2000


Dexter-2000
őstag

Helló,

Lenne egy olyan kérdésem, ha a fórumban rákeresek egy adott kérdésre (nyílván kulcsszavakkal), és megtaláltam a kérdést ami engem is érdekel. Hogyan tudok a legegyszerűbben rákeresni a neki szóló válaszokra?

sry ha nem ide tartozik, hirtelen nem tudtam hol tegyem fel

Szépnapot!

(#17715) #56474624


#56474624
törölt tag

Az ügyben várható valami intézkedés, hogy a hifi fejhallgatók se keveredjenek a gamer fejesek közé?

(#17716) .mf


.mf
veterán

Szasztok!
Egy ideje úgy látom a Ph főoldalon is már animált, színes-szagos, js-es reklámok pörögnek. Pár napja azt vettem észre, hogyha nyitva van a böngésző, a laptop ventije folyamatosan teker, a CPU-terhelés 10-20%-át adja a Firefox. Ha bekapcsolom a uBlockot a Ph főoldalra is, egyből helyreáll a rend. Kérem csekkoljátok, melyik hirdetés okozza. Örülnék, ha nem lennének ilyen rosszul megírt erőforrás-pazarló animált vackok, maradnának továbbra is a statikusok. Tudom, hogy ez a reklám-bevétel nektek számít, így nem szívesen kapcsolom be a reklámblokkolót.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#17717) Gyurka6


Gyurka6
őstag

Hali?
Kérdésem, meg lehetne-e oldani, hogy a kérdéseknél is megjelenjenek a ráadott válaszok hivatkozása, sorszáma pl.( netboard.hu)
Köszönöm.

Gyurka

(#17718) vlevi válasza .mf (#17716) üzenetére


vlevi
nagyúr

Nekem most csak 1db színes-szagos reklám jelenik meg a PH főoldalán, a jobb szélen a HP Elitedesk. A cikkek előtt lévő LG reklám nem mozog. Reklámblokkoló ki van kapcsolva a PH lapcsalád oldalain.
És ez a HP reklám szerintem valahol tényleg el van ...-ve.
Nálam azt cisnálja, hogy, amíg írom ezen a lapon a postot, a másik lapon kinn van a PH főoldal, és rajta a reklám. Ha átváltok erre a lapra, őrült forgásba kezd, mintha megpróbálná behozni azt a lemaradását, hogy kb 2 perce nem forog, mert a Firefox nem mutatja a lapot...

(#17719) Oldman2


Oldman2
veterán

Az új felületen (spec. a mobilaréna fórumában) hol lehet "feliratkozni" egy témára?
Istennek nem találom a megszokott, felül megjelenő "borítékot".

(#17720) #56474624 válasza #56474624 (#17715) üzenetére


#56474624
törölt tag

Pl. a Hardver - Multimédián belül a Fejhallgató egyértelműsíthető lenne egy Gamer fejhallgatóra való átnevezéssel. Persze még logikusabb lenne a TV, Audióba egy közös Fejhallgató, azon belül szétágazva hifire és gamerre, de olyan fokú rendezettségről már álmodni sem merek. :U

[ Szerkesztve ]

(#17721) ByBeni


ByBeni
tag

Üdv!
Konkrét észrevétel/tapasztalat a Hardverapró! keresőjével adódna.
Mai konkrét eset, rákeresek arra hogy "Note 9", természetesen a "Mobil"-"Samsung készülékek".... A gond egy része hogy maximum az első 10 hirdetés Note 9 a többi egészen a Note 4-ig kiterjed! Illetve ha bepipálom hogy "Csomagküldéssel is", egyrészt agybajt kap a kereső mert már a Galaxy A3-is illetve több más is benne van a Note 9 keresésben, másrészt pedig ilyenkor mi a fenét keresnek ott azok akik "Csak személyes átvéletellel" árulnak. Ha egyszer a hirdetés feladásnál magától nem pipálódik be a csomagküldés opció! Azok jelenjenek meg akik küldik is csomagként! Rettentő átláthatalan olykor a kereső!
Ez nem kifejezetten erre mobilos keresésemre illik hanem bármely termék kategóriában

(#17722) Realradical


Realradical
őstag

Sziasztok,

Ez esetleg ki lett próbálva a PH! részéről?
[link]

Az ingyen tokeneket szívesen beadakoznám és gyanítom nem lennék egyedül.

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#17723) Szajkop


Szajkop
csendes tag

Sziasztok!
Olyan funkció hasznos lenne, hogy lezárt üzletekhez tartozó privát beszélgetést végleges törlés helyett csak "rejtett" vagy "archív" státuszba tenni, ezáltal nem jelenik meg a fő privátos listában, csak mondjuk lejjebb, egy lenyitható listában. Új üzenet érkezése újra aktiválná a beszélgetést.
Beszélgetések csillagozása, vagy megjelölése elintézendőként is jó kényelmi funkció lenne

(#17724) Rimuru válasza Szajkop (#17723) üzenetére


Rimuru
veterán

Beszélgetések csillagozása, vagy megjelölése elintézendőként is jó kényelmi funkció lenne - ez letezo feature, regi feluleten csillagozott, az ujban pedig megjeloltkent hivatkozik ra az oldal.

Vigyázat, csalok!

(#17725) Oldman2 válasza Oldman2 (#17719) üzenetére


Oldman2
veterán

Olvasta valaki illetékes a kérdésemet?

Az az érzésem, hogy senki a PH-ról nem olvassa ezt a topikot...
:C

(#17727) #56474624 válasza Oldman2 (#17725) üzenetére


#56474624
törölt tag

Dehogynem olvassák: nem felejtették el törölni, amit üzentem a világ összes terhét a vállán cipelő moderátoruknak. :P

(#17728) ByBeni válasza Oldman2 (#17725) üzenetére


ByBeni
tag

Sajnos így érzek én is :(((
Van, de minek ez a topic...
A világ fajdalmát is magán cipelő moderátoroknak fel sem tűnik hogy ez egy élő topic? Lennének javaslataink, észrevételeink de magasról szarnak bele! Ez nem fellengzős duma hanem tapasztalat abból ameddig vissza kell tekernem sok oldalt és sehol egy ÉRDEMI reakció a "kedves" moderátoroktól! Ez a topic olyan itt a PH!-n mint a demokrácia a Führer idejében :D

(#17729) lezso6 válasza ByBeni (#17728) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Minden ötletet megnézünk, átgondolunk, de nincs időnk mindenre válaszolni. Ezt többször is leírtuk.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#17730) lezso6 válasza Oldman2 (#17725) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Jelenleg nincs emailes feliratkozás az új rendszerben, csak kedvencekkel lehet feliratkozni.

Egyébként rossz topikban tetted fel a kérdést.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#17731) weiss válasza lezso6 (#17729) üzenetére


weiss
addikt

Tényleg jó volna egy logout bejegyzés, ahol fel volnának sorolva az ötletek/hibák, és mellette volna, hogy foglalkoztok vele vagy elvetettétek, így nem kellene 10x megkérdezni/reportolni ugyanazt.

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#17732) 0xmilan válasza weiss (#17731) üzenetére


0xmilan
addikt

Csinalhatunk egy github repot, amiben a README fileba osszegezzuk a dolgokat es barki kuldhet PR-t, ha frissiteni szeretne a leirason.
Ha arra nincs ido, hogy ide valaszoljon az illetekes, akkor ne vard, hogy majd logout postot fog fenntartani erre a celra.

(#17733) dqdb válasza 0xmilan (#17732) üzenetére


dqdb
nagyúr

Nem biztos, hogy jó ötlet ez nyilvánosan. Mint felhasználónak igen, de Parci és lezso6 helyében azonnal nemet mondanék erre. A bugtracker adatbázis mellett még ez az a lista, aminek nem szerencsés publikusnak léteznie.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#17734) 0xmilan válasza dqdb (#17733) üzenetére


0xmilan
addikt

Azt nem tudhatjuk, hogy foglalkoznak-e egy adott buggal / feature-rel, ha csak nem irjak be ide. De ha beirjak, onnantol kezdve az is publikus.
Az hogy mi mukodik az oldalon meg mi nem szinten publikus, foleg, ha ide is leirta valaki.
Az, hogy milyen otletei / ajanlatai / elvarasai voltak a usereknek, szinten publikus.
Ezt osszegyujteni egy helyre, amit kozosen lehet szerkeszteni semmin nem valtoztat ilyen szempontbol, csak atlathatobb lenne a szituacio.
A bugtracker alatt gondolom olyat ertunk, ami internal es technikai reszletek vannak benne. Ez nyilvan nem lehet / lesz public, mert az encryptelt / encodolt hibauzenetekbol nem tudjuk kitalalni, hogy mi okozza a hibakat. DE azt latjuk, hogy vannak; ez publikus.

Nyilvan ez ilyen feloras bugokat nem kell kulon trackelni, amikor 10 perc alatt beirjak szazan, hogy nem tudnak kepet feltolteni, majd lezso 20 percen belul javitja.
A visszatero hibakra / ohajokra / sohajokra viszont jobb, ha van egy kozos valami.

Amugy a normalis bug / feature request trackeles se ujkeletu otlet. Valamikor nagyon regen en is felvetettem, szerintem meg mielott mergelodott a 2 bugos topik.

[ Szerkesztve ]

(#17735) dqdb válasza 0xmilan (#17734) üzenetére


dqdb
nagyúr

Egy ilyen listát többen számonkérésre használnának fel, hogy miért nincsen készen még adott feature, ami a listán van, miért A és nem B sorrendben történnek a fejlesztések, vagy miért került fel rá X dolog, amikor az felesleges, bezzeg az ő Y dolga nem, ami nélkül pedig nem lehet élni.

Jobb a nyugalom, csak felesleges stresszforrás lenne mindkét fél számára. Mondom ezt úgy, hogy arra a listára 4-5 tételt feltennék szívesen.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#17736) DigitXT


DigitXT
félisten

Inkább érzem bugnak, mint feature request-nek, de ide is, hátha:

Be akarok szúrni egy speciális linket egy játék topikjába, amivel
egymást lehet felvenni ún. barátlistába a játékon belül. Telefonról
kellene működnie. Viszont, a link gomb erőszakkal(!) beszúr egy
http://-t a link elé, hiába törlöm ki kézzel, visszaírja. Így persze a
telefon nem tudja, mit csináljon a linkkel s nem működik a dolog.

Nem-e lehetne-e, hogy a link arra mutasson, amit beírok neki?:B

Pl.: playhcr://play/invite?id=XXEQ53

(#17737) dqdb válasza DigitXT (#17736) üzenetére


dqdb
nagyúr

Biztonsági megfontolásból kizárólag http/https/ftp címeket támogatnak, egyéb sémákat nem, a böngészős belső oldalakkal is elég "móka" okozható, hogy ez ne változzon.

Az ilyen címeket valami formázással szövegként szúrd be.

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#17738) DigitXT válasza dqdb (#17737) üzenetére


DigitXT
félisten

Ha beszúrom szövegként, akkor meg nem kattintható a mobil böngészőből.
Azaz adtam a szarnak egy pofont. Érdekes módon másik oldalon megy.:F

(#17739) Rimuru


Rimuru
veterán

Nyomtatobarat nezet lesz meg reszelve?
Eleg gyer jelenleg.
- konnyebb elerhetoseg, ne csak az oldal aljan legyen, hanem fent is
- Ne csak akkor jelenleg meg ha van oldal szamlalo (kicsit vicces, de 1 oldalas teszt eseten annyi a kulonbseg a 2 nezet kozott hogy eltunnek az oldalvalaszto gombog)
- jo lenne ha egyedul a tartalom lenne kozepen, a right div felesleges ide.
- a tobbi felesleg is eltunhetne ha mar nyomtatobarat. :P

[ Szerkesztve ]

Vigyázat, csalok!

(#17740) csako válasza Rimuru (#17739) üzenetére


csako
veterán

Firefoxszal a nyomtató mellé tökéletes párosítás az Olvasó nézet, és akkor aztán eltűnik minden sallang :P

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#17741) Rimuru válasza csako (#17740) üzenetére


Rimuru
veterán

Akkor mar elkuldom a konyvolvasomra. ;)

Vigyázat, csalok!

(#17744) nagyonjjo


nagyonjjo
tag

Szép estét!

Nem tudom hova írjak,hónapokkal ezelőtt eladtam valamit,de gond lett,valószínűleg a vevő miatt.
Hónapokon keresztül próbáltam megoldani,de a tag el-el tűnt,akkor úgy látszott segíteni akart.De azóta se történt semmi.
Ez ügyben tud valaki segíteni adatokat kérni ,vagy,hol tudom legalább az értékelését módosítani tud valaki segíteni?

[ Szerkesztve ]

(#17745) DigitXT válasza dqdb (#17737) üzenetére


DigitXT
félisten

Biztonsági megfontolásból átmentem a blog.hu-ra: szabadon szerkeszthető a html.

(#17746) dqdb válasza DigitXT (#17745) üzenetére


dqdb
nagyúr

Ez a PH döntése, az a blog.hu döntése. Jelen esetben a PH-val értek egyet, hogy egy biztonságosabb homokozót szeretnének nyújtani.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#17747) Realradical válasza nagyonjjo (#17744) üzenetére


Realradical
őstag

[link]

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#17748) #38075904


#38075904
törölt tag

https://prohardver.hu/tema/jelentsd_a_csalokat_es_az_uzletrontokat/friss.html

A csaló topik miért tünt el?

410 Gone
Az oldal valaha létezett, de nemrég törlésre került.

(#17749) Lacok válasza #38075904 (#17748) üzenetére


Lacok
őstag

Ez engem is érdekelne.

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#17750) Hegyirabló válasza #38075904 (#17748) üzenetére


Hegyirabló
veterán

"Adatvédelmi okokból a kérdésedre nem tudunk választ adni.

Kb. ezt fogják mondani.

Egyébként szerintem ráléptek valakinek a tyúkszemére.

Aquila non captat muscas.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.