Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5001) DigitXT


DigitXT
félisten

Most nézem, a mobiaréna nyereményjáték topikjánál, hogy (Hogy-hogynem?:DDD)sikerült a felső fekete sávba, idézem: "KAPCSOLÓDÓ NYEREMÉNYJÁTÉK" feliratot biggyeszteni.:)) Ez önmagában szép és jó, de akkor mi volt az (Rizsa?:DDD), hogy a kapcsolódó HÍR vs. ÍRÁS kérdés "nem megoldható"...:U

[ Szerkesztve ]

(#5002) Lenry


Lenry
félisten

két javaslatom volna:
az egyik bug: ha az írásom hosszabb, mint amennyi egy képernyőn megjeleníthető, és ha valahol lentebb használom a szerkesztőgombokat (vagy nemtudom hogy hívják a lent található B, I, U, OFF... feliratú gombokat) akkor mindig visszaugrik a szöveg elejére, és rossz ilyenkor visszakeresni egy hosszú szövegben h épp hol is tartottam...
ezt sikerült érhetetlenre fogalmaznom, de ha nem értitek kérdezzetek, megpróbálom elmagyarázni

a másik nem bug, csak észrevétel: a Logout elmúlt már egy éves és sztem bőven végleges verziónak mondhatjuk, le lehetne venni a "Béta" feliratot a logójáról...

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#5003) Winner_hun válasza Lenry (#5002) üzenetére


Winner_hun
félisten

1. böngészőfüggő
2. [link]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#5004) N0zer0 válasza N0zer0 (#4909) üzenetére


N0zer0
senior tag

Erre valaki alamit? :F

(#5005) N0zer0


N0zer0
senior tag

Ha hozzászólok, majd más topikba megyek, majd újra abba a topikba és észreveszek egy hibát a hsz-emben, már nem engedi a fórumotor kijavítani.

Az előző kérdéseimre megleltem a válaszokat. Brutforsz .css-ével széthúztam a fórumot és letiltottam az avatarokat. De még szoknom kell ezt a fórumot :B

[ Szerkesztve ]

(#5006) SystemRoot


SystemRoot
őstag

Nem látom a Fórumok listáján a "Játékok"-at.... :U
Priviztem egy fórumtársal és ő sem látja...
mi a répa van?

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#5007) Winner_hun válasza SystemRoot (#5006) üzenetére


Winner_hun
félisten

[link]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#5008) Vigneau válasza Winner_hun (#5007) üzenetére


Vigneau
félisten

Most már legalább én is értem... :R

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#5009) tothm


tothm
őstag

Nekem nagyon tetszik a PH!Csak azt nem értem hogy ha van egy híres topic akkor hol tom megnézni magát a hírt!Valaki megmondaná nekem?

(#5010) spyduck


spyduck
nagyúr

Sziasztok!
Lehet nem fogadjátok meg a tanácsomat de szerintem nagyon előnyös volna!
Gondom az Apróhírdetésekkel van! Van egy visszajáró vendégem aki nem nagyon szívlel és ráadásul hülyeségeket is beszél, nincs tisztában árakkal, alap dolgokkal és ír az apróhírdetésem alá elég bunkón!
Nem lehetne úgy megoldani az apróhírdetést, h lehessen törölni a hozzászólást mint pl. a myvipen!???
Ezzel ki lehetne küszöbölni azokat a beszólásokat amelyeket a termékek alá szoktak írni ha nem tetszik vkinek!
Amúgy egy isten a prohardver! :R

(#5011) DigitXT válasza N0zer0 (#5005) üzenetére


DigitXT
félisten

Ha hozzászólok, majd más topikba megyek, majd újra abba a topikba és észreveszek egy hibát a hsz-emben, már nem engedi a fórumotor kijavítani.
Biztos ez, én még nem vettem észre.:F Szerk: közben jártam máshol, voilá.:B

[ Szerkesztve ]

(#5012) spyduck válasza DigitXT (#5011) üzenetére


spyduck
nagyúr

Szerintem nálla az 5 perc lesz a probléma!

(#5013) DigitXT válasza spyduck (#5012) üzenetére


DigitXT
félisten

Node olyankor el is tűnik a MOD gomb.:) Ha meg épp meg volt nyitva az oldal, amikor még lehetett szerkeszteni, de közben járt le az 5 perc, akkor meg világosan megmondja a motor, hogy mi a bibi, és miért nem szerkeszthető már a HSZ.:R

(#5014) raskolnikoff válasza Bici (#4595) üzenetére


raskolnikoff
őstag

még egy voks a középre tétellel a widescreenesek nevében. tényleg nagyon jó lenne.

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#5015) poffsoft válasza tothm (#5009) üzenetére


poffsoft
addikt

fent középen a címsorban, bal szél felé: kapcsolódó hír, rá kell klikkellni....

[ Szerkesztve ]

(#5016) raskolnikoff válasza poffsoft (#5015) üzenetére


raskolnikoff
őstag

tényleg sokáig tartott nekem is észrevenni

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#5017) poffsoft válasza raskolnikoff (#5016) üzenetére


poffsoft
addikt

hááát, ez egyfajta filozófia, midig ott van a megfelelő 'előzmény' link... :D

[ Szerkesztve ]

(#5018) ata00


ata00
csendes tag

nem tom hol kell apróirdetést felteni

(#5019) Winner_hun válasza ata00 (#5018) üzenetére


Winner_hun
félisten

Az apróhirdetéseken belül jobbra fel megtalálod;)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#5020) Diego!


Diego!
senior tag

Mobiloknál az LG-nek miért nincs külön kategóriája? Valamint legyen külön Állatapró... :)

(#5021) Winner_hun válasza Diego! (#5020) üzenetére


Winner_hun
félisten

[link]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#5022) Diego! válasza Winner_hun (#5021) üzenetére


Diego!
senior tag

Ja, ezt oda kellett volna....bocs :B

(#5023) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Hejehuja, így újévtájt az járt a fejemben, hogy ha hsz-okban nem is, de a Logoutos cikkekben milyen jó lenne már YouTube-os video beágyazási lehetőség, még színesebbé tenné :) Úgysem kezd el tölteni, míg nem kattintunk, a lassabb netűeket így nem terhelné. A copyrightra elvileg ott figyelnek, és egyébként sem kockázatosabb, mint akár képet vagy linket beszúrni. :)

(Mondjuk a "kisebb update"-ben nem volna rossz, ha ez is szerepelne :) )

[ Szerkesztve ]

(#5024) raskolnikoff válasza Crystalheart (#5023) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Hoppá én azt hittem hogy lehet. Épp jól is jönne egy leendő írásomhoz. Akkor ezt én is támogatom. és itt is buék mindenkinek. a PH! gazdijainak pedig: így tovább. :)

[ Szerkesztve ]

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#5025) N0zer0 válasza Winner_hun (#5007) üzenetére


N0zer0
senior tag

Az a "valami" meddig készül? Meddig nem lesz játékok alfórum?

Ez itt is így szokott menni? Hogy semmi kérdés vagy tájékoztatás, aztán majd észreveszi a hülye userje, hogy valami megváltozott? A hwsw-ről szeretnék "átköltözni" ide, az ottani problémák miatt, erre itt is ez fogad :(

(Azért BUÉK mindenkinek!)

(#5026) bzoley válasza N0zer0 (#5025) üzenetére


bzoley
veterán

Aki keres, az talál.
Milyen szerencse, hogy nem csak hülye userek járnak erre ;]

[ Szerkesztve ]

(#5027) N0zer0 válasza bzoley (#5026) üzenetére


N0zer0
senior tag

Kösz szépen :R

A többire is jó lenne egy megnyugtató válasz...

(#5028) Pajoz


Pajoz
őstag

Mostanában kidobál a rendszer.A belépésnél ki van pipálva mindhárom "bentmaradási lehetőség",ennek ellenére sokszor újra be kell lépni.No,de ez még nem is egetverő problem,de gyakran a beállítások is elmennek.
Sőt!Most pl belépés után már egyből kidobott,miután egy topicra nyomtam.
Ez már elég gáz!
Lehet javítani ezen valamit?

(#5029) Winner_hun válasza Pajoz (#5028) üzenetére


Winner_hun
félisten

Töröld a cookie-kat

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#5030) ArchElf


ArchElf
addikt

Az "itt szóltam hozzá" fülben levő linkek mellé jó volne egy ~/friss.html gomb is, nem csak "az utolsó hozzászólásom" gomb (vagy a link mutathatna rögtön az utolsóra, nem pedig az elsőre). Esetleg az én beállításaimban van a hiba?

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#5031) Winner_hun válasza ArchElf (#5030) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ha a linkre kattintok nekem a friss.html-t hozza be

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#5032) 4d


4d
aktív tag

Sziasztok! Van valami oka annak h eltűnt a fórum főoldaláról a "Játékok" menüpont? :U
(remélem érthetően írtam)
Én csak úgy tudok bejutni oda a beírom a keresőbe a játék nevét vagy már régebbről meg van nyitva egy topik.

(#5033) N0zer0 válasza 4d (#5032) üzenetére


N0zer0
senior tag

Az eltűnésről

Más: hogyan lehet egy topik összes hozzászólását egyetlen oldalra lekérdezni?

(#5034) Winner_hun válasza N0zer0 (#5033) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ennek köze nincs az eltűnéshez.

Ennek van

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#5035) 4d válasza Winner_hun (#5034) üzenetére


4d
aktív tag

Köszi a választ! Izgatottan várjuk...!! :D :C

(#5036) Pajoz válasza Winner_hun (#5029) üzenetére


Pajoz
őstag

Mini operában nincsenek cookiek.
Most is kidobott a "Válasz"-ra nyomva.

(#5037) Genius007


Genius007
őstag

Üdv. Mindenkinek !

Véletlen találtam a topikra, de ha már itt vagyok, akkor feltennék egy kérdést!
(szerintem ide illik .. )

Ha a hirdetésem akarok UP!-olni, akkor a PH! szerint UP!-oltam, de a hidetések között, ugyan ott van a hirdetésem, ahol volt ... szóval nem történt semmi ...
Ezt azóta tapasztalom mióta megújult a PH!
Az elött mindig jó volt !
Elöször azt hittem, hogy az Opera böngészőm szórakozik,,,kirpróbáltam IE-vel is, azzal sem volt jó .
Nem tudom, hogy más is észrevette-e, de engem zavar, hogy nem tudok UP!-olni.

Ha esetleg tudnátok tenni ellene valamit, annak örülnék / örülnénk !

Üdv.:Genius007 :R

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#5038) Genius007


Genius007
őstag

Óóó,,, nem szóltam semmit ! :DDD
Rájöttem hogy kell !

Beállitásaim : Apróhirdetések Rendezés : Utolsó UP! szerint csökkenő :DD

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#5039) Arnold2


Arnold2
őstag

Nem tudom, felvetették-e már,de van egy ötletem.
Néha benézek a 2 arcképes topicba, kinek milyen lesz az új arca (kiváncsiságból). S most látom,hogy elkezdődött a következő dolog: "nekem van megrovás a számlámon/adatlapomon?"
Ezért azt javasolnám,hogy a tagok adatlapján lehessen látni, ha esetleg kapott-e megrovást pl.: 2007.12.12 - alapelvek megsértése (esetleg zárójelben,hogy hogyan) - a moderátor neve aki adta a fekete pontot
Ezzel meg lehetne előzni sok kérdést és munkát (legyártatja az arcképét, s kiderül,hogy meg sem kaphatja), másrészről jópáran nem is tudják hogy van e megrovás a számlájukon.
Ha jól tudom a modrátoroknak (és a még egyenlőebbeknek) már amúgy is van joguk ezt az adatot látni.
Nem tudom mennyire esne ez bármilyen adatvédelem alá,de esetleg akkor meg lehetne oldani,hogy csak az illető lássa rossz cselekedeteinek eredményét.
Ha volt már akkor bocsi :B

(#5040) RoyalFlush


RoyalFlush
őstag

A felhasználók kis ikonja (avatarja) felé állítva a kurzort, megjelenhetne a hozzászóló/témanyitó tag rangja. A frissen regisztált tagok, és bizonyos rangot még el nem érő userek, gyakran értéktelen hsz.-ekkel off-olják szét a témákat. Efelett gyakran elsiklunk (10-es hsz., 12-es hsz., 14-es hsz.). Egyéni avatarral rendelkező tag által nyitott új topicot - amennyiben nem áll közel hozzám a téma - meg sem nézek, viszont egy újoncét annál inkább ;] így van ez hsz.ekkel is ..

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#5041) ttower válasza Pajoz (#5036) üzenetére


ttower
aktív tag

engem is kidobott régebben. akkor mendeg a piros gombbal léptem ki(nokia, hívás befejezése), de amióta menü-> kilépést használom nincs baja.

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#5042) ttower válasza ttower (#5041) üzenetére


ttower
aktív tag

a Ph nem tervezi véletlen átírni magát valami mobilokra szánt platformra? :U
gprs-n baromi lassan töltenek be az oldalak (jó, tudom edge meg miegymás, de gprs van és lesz egy darabig :( )
illetve egypár fórumban találtam nemegy rios 3as linket, ami már nem működött, csak ha átírtam r4esre. ezekbe lehet valahogy életet lehelni? :F

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#5043) Kazimír


Kazimír
őstag

Az "itt szóltam hozzá" rovatot lehetne 15-20 darabosra növelni? Mert feledékeny ember vagyok. :B Esetleg érdekelne, hogy mit válaszoltak valamelyik hozzászólásomra, de már írtam azóta 10+ -et és csak annyi maradt meg bennem, hogy fontos volt. :)
A kedvenc témákból viszolt elég 10. Nekem.

[ Szerkesztve ]

Be köll fizetni, azt' jólvan...

(#5044) Hujikolp válasza Pajoz (#5036) üzenetére


Hujikolp
őstag

Akkor az lehet a gubanc...

(#5045) Chili7 válasza RoyalFlush (#5040) üzenetére


Chili7
őstag

Ez is hasznos lenne, de nekem sokkal jobban hiányzik, hogy egy adott topikon belül (is)lennének "rangsorolva" a tagok. 1-2 embenek lehetne valami "házigazda" vagy "szakértő" státusza pl hsz-einek száma alapján.
Pl ha benézek egy topikba sokkal jobban el tudnám dönteni, hogy "kinek higyjek".

(#5046) Kazimír válasza Chili7 (#5045) üzenetére


Kazimír
őstag

Jó az ötlet, de ki döntené el, hogy adott témában ki a szakértő? Ezt rang alapján bajos lenne meghatározni.

Be köll fizetni, azt' jólvan...

(#5047) Winner_hun válasza Chili7 (#5045) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ezért kell aktívan fórumozni, akkor el tudod hinni, hogy kinek hidd el az állítását;)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#5048) RoyalFlush válasza Chili7 (#5045) üzenetére


RoyalFlush
őstag

kb. 2 év után és többszáz hsz.-t követően ezt azért ~ tudja az ember. A kevésbé aktív fórumozók és frissen regisztrált tagok vannak inkább ennek a "veszélynek" kitéve.

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#5049) N0zer0 válasza N0zer0 (#5033) üzenetére


N0zer0
senior tag

Elszúrtam a linket. Bocsi.

A topikösszesítésre tipp?

(#5050) brd válasza Pajoz (#5036) üzenetére


brd
nagyúr

Már hogyne lennének??? Akkor az oldalra sem tudnál bejelentkezni. :F
Sőt, törölni is lehet őket...

The only real valuable thing is intuition.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.