Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18151) MasterMind


MasterMind
tag

Bár itt valaki megjegyezte, hogy egy 2009-ben regisztrált accounttal és nem túl sok hozzászólással mekkora gáz idekommentelni, azért engedtessék meg nekem is véleményt nyilvánítani az új designnal kapcsolatban, ami szerintem kábé olyan, mint amikor a gyerek kezéből kiveszed az ezer darabos makettező készletet és visszaadsz neki 20 darab fakockát, hogy nesze: Ezzel játsszál most! Ha az új "agyhalott trendi" generációnak készítettétek az oldalt, akkor természetesen értem a döntést, bár ettől ezt még nem lesz se szép, se igényes.

Az "ezermilliószor" leírt régi kinézet nem funkcionális mivoltát abszolút nem tudom hova tenni, nem is értem, hogy a modern IT korszakban ez miért jár kéz a kézben. 2019-ben nem lehet megoldani, hogy egy bármilyen design jelenkori funkciókkal bővüljön, vagy másképpen egy modern alapokra helyezett új site bármilyen skint kapjon? Vagy az igénytelenség velejárója a funkciókban gazdagságnak? Őszintén érdekelne egy hangfelvétel arról a "brainstormingról", mikor azon tanakodtatok, hogy ez az update hogyan fog majd még félmillió felhasználót idevonzani, vagy, hogy miért gondoljátok, hogy le fogtok maradni a konkurenciától egy olyan oldallal, ami kimondottan piacvezetővé tett Titeket.

A jobboldalra helyezett "Legfrissebb hírek" hasáb az egyik legrosszabb designeri agymenés amit valaha életemben láttam. Nem különben a megújult oldalak közötti totálisan eltérő elrendezés, a brutálisan nagy képek és a megnyitás utáni tartalom mennyiség, ami töredéke az előzőnek. Már az Aprónál is lehetett látni, hogy "ebbűbajlesz", bár az a ráncfelvarrás még mindig nem olyan mellbevágó, mint ez. Szerencsére a fórum úgyahogy megmenekült, ahova bár nem írok sokat, de rengeteget olvasom, mert én ilyen vagyok.

Nem is szaporítom tovább a szót, ha másra nem is de egy 150. károgásnak elmegy a hozzászólásom, aminek nyilvánvalóan semmilyen haszna nem lesz, hisz akik nem írnak ide, azoknak úgy is mind tetszik. Nem kívánok Nektek rosszat, remélem bejön a számításotok, én meg majd megszokom...

(#18152) TigerCat


TigerCat
nagyúr

Sziasztok,

1. Lebegő FEL ⇧ gombot kaphatunk esetleg? Alul van, de most jóval hosszabb az oldal és ha éppen 2/3-nál járok, hasznos.

2. Szerkesztőből a TAB mehetne azonnal a küldés gombra?

3. Szerintem a prémium lejáratáról is kellene értesítés. Béna, hogy emiatt nem hosszabbítok, illetve óriási ziccert hagytok ki azoknál, akik csak azért nem fizetik ki, mert nem szólnak nekik...

4. Nem gondolkodtatok az egyes topikokhoz tartozó 120-150 karakteres meta description és rövid leírás + kép, vagy ikon megadásán? Pl.: "Fórumozz, kérdezz Apple hordozható számítógépekkel kapcsolatban: Apple notebookok, MacBook Air, MacBook Pro téma a Prohardveren!"


(a kép csak hevenyészett minta)

A Google találatoknál ezt a képet kérnétek le, szerintem nem rossz ha olyan képet lát a látogató, ami releváns a tartalommal. Plusz a hozzá tartozó egyszerűbb leírás.

+1. Másik három mellett már a Mac topiknak is én lettem a gazdája, ezzel kapcsolatos a kérdésem... Esetleg nem egyszerűsödhetne a topik címe? Pl.: "Apple Mac desktop". A leírásban/összefoglalóban úgyis kivesézzük.

Köszi!
TC

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#18153) Bici


Bici
félisten

Sziasztok!

Az új designt még szokom, nem akarok elhamarkodottan itélni.
Ami viszont szerintem mindenképpen csiszolásra szorul az az, hogy a kiemelt cikkel ne legyenek ilyen hatalmasok.

[kép]

A reklámmal együtt ez sok szerintem. Alig marad hely a gyorsabban frissülő tartalomnak.

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#18154) Solymi81


Solymi81
aktív tag

Az lenne a legegyszerűbb, ha létrehoznának a főoldalon egy szavazást, ami élne kb. 2-3 hétig, kinek hogyan tetszik az új dizájn, mi az amiből megtartaná a régit/újat és mi az amin változtatna.

Na, abból szépen le lehetne szűrni, hogy min kellene változtatni.

Én egyébként nem vagyok ellene a változásnak, értem én, hogy meg kell újulni és hajlandó is vagyok bizonyos dolgokat megszokni, de van amin változtatnék:
- Kommunikáció...no comment
- Főoldalon az ajánlók és cikkek elhelyezésének megfordítása, a miértet már többen is írtuk
- Indokolatlanul nagy sor- és térközök megszüntetése: Gyakorlatilag széttördeli az oldalt, ahelyett, hogy minél több információ látszódjon, csak kevesebb lesz.
- Szövegdobozok mérete: Vicc amúgy a mai világban, hogy van egy min. 24"-es FullHD monitorod és az értékelhető információ a képernyő 1/3-a, mert a többi naaaagy üresség... (persze, majd állítgatom pivotba a monitort...)
- Észlelt hibák listája: legalább lássuk azt, hogy ki milyen böngészőn mivel szenved.
Értem én, hogy nálam van a hiba, de ez is csak azért derült ki, mert nem lett ellenőrizve a legfrissebb (két hetes) verzión az oldal.
- Ha megoldható, akkor legyen választható opció a fórumozók számára, hogy a régi/új fórumot akarják-e használni.
Ha nem, akkor legalább legyen kommunikálva.
- Nem tudom, hogy írtam-e, de: Kommunikáció... (igen, tudom, írtam már)

U.I.: Attól függetlenül, hogy néhány user kezelhetetlen vagy megengedhetetlen a stílusa, még nem kellene a többit is azzal büntetni, hogy nem szóltok hozzájuk, mert ennek igencsak rossz üzenete van és csak magatoknak ártotok vele.
Ráadásul van fórumszabályzat, amit ilyen esetekben lehet alkalmazni, büntetni az adott fórumozót és kész.
U.I. 2: A főoldali elrendezés sokadik ránézésre is borzalom, ha felcserélitek már jó lesz.

(#18155) Essejó válasza MasterMind (#18151) üzenetére


Essejó
veterán

Látom neked is pont a lényeg siklott el a hozzászólásomból. :(

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#18156) DS39 válasza Solymi81 (#18154) üzenetére


DS39
nagyúr

gondolom a PH főlapról írsz, az valóban furcsa elrendezésű, bal oldalt logikusabb lenne a friss hírek oszlop. illetve ami még szokatlan, hogy pl. a "12 év iPhone-nevezéktana" című hír, miért van hírként a PH-n(?)

[ Szerkesztve ]

(#18157) Cifu válasza DS39 (#18156) üzenetére


Cifu
nagyúr

Parci már leírta.

Próbálják a PH!-t eltolni egy "hub" irányba, ahol az aloldalak fontosabb cikkei is megjelennek.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#18158) #65675776 válasza Cifu (#18157) üzenetére


#65675776
törölt tag

Nem tudnak miről írni ezekszerint.

(#18159) Solymi81 válasza Cifu (#18157) üzenetére


Solymi81
aktív tag

Ez jó ötlet, de ha pl. én CSAK számítástechnikával kapcsolatos híreket akarnék nézni, akkor melyik aloldalra kell mennem?
Vagy lesz beépített szűrő, ha nem akarom látni a mobilos, játékos, logoutos, stb. híreket ilyen szééép nagyban?

Idéznék ez klasszikust: "Hát Bástya elvtárs már szart se ér?"

(#18160) Cifu válasza Solymi81 (#18159) üzenetére


Cifu
nagyúr

Én ott megkérdeztem Parcit, hogy esetleg lesz-e valamiféle gyűjtő nyitóoldal, vagy sem, erre nem érkezett válasz.

A jelek szerint a PH! lenne egy ilyen gyűjtőoldal. Amúgy eddig is láttad az MA, GP, Logout cikkeket kigyűjtve. Szóval csak a körítés változott, eddig sem volt olyan, hogy CSAK számítástechnikával kapcsolat híreket láthattál a PH! nyitóoldalán. Csak eddig nem a fő hírfolyamban voltak...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#18161) Solymi81 válasza Cifu (#18160) üzenetére


Solymi81
aktív tag

Persze, ez tiszta sor, az úgy rendben is volt, de ez a mostani irányvonal azt vetíti előre, hogy próbálnak egy oldalon többrétűek lenni, magazinosodni, ami nem is baj.
Csak éppen az arányok nem megfelelőek, de lehetséges, hogy ők úgy gondolják vagy olyan kimutatásokat kaptak, hogy ezáltal nagyobb szeletet tudnak szerezni a piacból, miközben a mostani fórumos közösség megmarad.

És még ez se lenne probléma, hurrá, hogy eddig eljutottak, csak a főoldali elrendezés az ami "szerintem" nem megfelelő.
Attól még hogy más így csinálja, nem biztos, hogy követni kellene.

(#18162) ledgeri válasza Cifu (#18157) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Azért vicces, hogy ezt így kell megtudni...
Meg hogy specifikusból akarnak hubot... Mert ugye egy új hub oldalt, amit úgy cicomáznak, ahogy akarnak, létrehozni nagyobb meló, mint egy bejáratottat hubosítani utód nélkül...

ÁÁÁ mindegy, 2 nap és törlöm a topikot oldalról, ne is lássam...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#18163) Thrawn


Thrawn
félisten

Az "Aktív témák" link visszakerül majd? Vagy könyvjelzőzzem el ezt?

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#18164) Viktor0610 válasza ledgeri (#18162) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Én is gondolkodom a topik törlésén.
Amennyit sírni tudtok egy sz.... sima design-váltás miatt... :U

;]

Samsung Galaxy A54

(#18165) FistXL válasza Viktor0610 (#18164) üzenetére


FistXL
aktív tag

Remélem jól fizetnek neked ezért!

(#18166) Viktor0610 válasza FistXL (#18165) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

ÉN fizetek az oldalnak, mint látod, ugyanis prémium előfizető vagyok.

Mióta az első reszponzív oldal kijött, ezt a kinézetet használom, jelentettem már hibát is, tudom, hogy még mindig vannak bajok, de elismerem, hogy dolgoznak rajta (mert látom a változásokat), nem úgy szólok be, mint itt egyesek, stb...

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#18167) Fred23 válasza Thrawn (#18163) üzenetére


Fred23
nagyúr

Haha, nekem ez lett a homepage-em, könyvjelzőzés éppen nem jutott eszembe! :)

(#18168) ledgeri válasza Viktor0610 (#18164) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Az arculatváltás nem probléma... az aktuális arculat a probléma!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#18169) khalox válasza Viktor0610 (#18166) üzenetére


khalox
őstag

A címoldal egyszerűen borzalmas. Elhiszem, hogy funkciók, meg minden, de én innentől fogva bottal sem piszkálom. Járt már így más oldal is, amit gyakran látogattam, aztán meg egyáltalán nem, mert a design értelmetlen erőltetése teljesen más "élménnyé" tette a böngészést.

Így hirtelen az index.hu jut eszembe, mint pozitív példa, ahol a "szögletesítés és laposítás" projekt után egy kicsit furcsa volt az új felület, de ott valahogy sikerült megtalálni az egyensúlyt. A kecske is jóllakott, és a káposzta is megmaradt. No itt ezt nem érzem.
Elrettentő példa: sonline.hu meg a bama.hu, meg az összes ilyen "megyei hírportál" egy időben kapta meg az egyforma agyatlan ráncfelvarrást. Az eredmény katasztrófa. Az ember menekül az oldalról.
Nem lehúzásként írom, mert az látszik, hogy van benne meló, de ezt kalapálni kell még...

(#18170) vlevi válasza khalox (#18169) üzenetére


vlevi
nagyúr

"sonline.hu"
Én se nézem ezeket, amióta átváltottak arra az trágya dizájnra.
Pedig néhány helyi hír miatt csak-csak érdemes lehetne időnként benézni a megyei híroldalra, de azt meg megtudom máshonnan is, ezért talán nem nagy veszteség, hogy már a böngésző előzményekből is törlődött, olyan rég jártam arra.

(#18171) dse


dse
tag

kipróbáltam a "tag rejtése" lehetőséget
de ez vitte a rájuk írt válaszokat is, ráadásul nyom nélkül
beállítást erre nem találtam
hol lehet visszavonni?

remélünk mindig, elfeledve, hogy születésünk idején senki sem állította, hogy igazságos világba érkezünk

(#18172) Viktor0610 válasza dse (#18171) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A jobb felső sarokban az avatarodon kattints, majd a legördülő menüből Prémium funkciók, a megjelenő ablakban szintén Prémium funkciók, végül Ignorált tagok listája.

(Ha ezt olvasod, akkor nem engem rejtettél el... :DDD )

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#18173) BigBlackDog


BigBlackDog
veterán

Az új felületen van valami billentyűkombó a hozzászólás elküldésére? Régin működik a tab > enter, illetve a tab > jobbranyilacska > enter (off esetén).

Illetve most vettem észre az alábbi jelenséget; hozzászólás írása közben logouton bejelentkeztem (valamiért ott nem voltam bejelentkezve), viszont ezután a hozzászólást nem tudtam már elküldeni PH-n, "érvénytelen token, töltsd újra az oldalt" szöveg (vagy hasonló) jelent meg. Viszont bejelentkezés után, visszalépést követően már nem volt meg a hozzászólás, lehetett volna ismét megírni, ha nem teszem ki vágólapra. Ebben várható változás?

(#18174) dse válasza Viktor0610 (#18172) üzenetére


dse
tag

thx
pedig többször is néztem ott is, de a felső gombot átugrottam
a csillagot is kikapcsoltam valamikor
nem téged, viktor like
egy túltolt ifan
ki nem volt fun

[ Szerkesztve ]

remélünk mindig, elfeledve, hogy születésünk idején senki sem állította, hogy igazságos világba érkezünk

(#18175) dellfanboy válasza dse (#18174) üzenetére


dellfanboy
senior tag

nem neked cimzem, de most, hogy uj lett a forum design, egyszeruen nem lelem a hozzaszolas a topic-hoz gombot a jobb oldalt. hova tunt?

[ Szerkesztve ]

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#18176) DS39 válasza dellfanboy (#18175) üzenetére


DS39
nagyúr

az nincs már.

"Új" gomb van minden egyes hsz fejlécében.

(#18177) Barthezz2 válasza dellfanboy (#18175) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Ott van minden hsz fejlécében az "új"

Everybody lies.

(#18178) dellfanboy


dellfanboy
senior tag

koszonom, erre nem figyeltem :)

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#18179) ledgeri válasza BigBlackDog (#18173) üzenetére


ledgeri
nagyúr

A harmadikfeles süti beállításaid miatt lehet az oda vissza lépés akadályozott, oldalak közt..
Az oda vissza lapozáskori hsz eltűnés meg a jővőállóbb arculatnak köszönhető...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#18180) winhate


winhate
őstag

Ez az új felület és design katasztrófa. Szerencsére még két oldal muxik a régi motoron.

http://pouet.net/prod.php?which=5633

(#18181) SchumiBácsi válasza winhate (#18180) üzenetére

Nem értem hogy legalább a Logout miért nem maradhat a régi, legalább a fóruma. Az új nem akar kézre állni sehogy se...

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#18182) Vesa válasza SchumiBácsi (#18181) üzenetére


Vesa
veterán

+1
Én is elmenekültem oda.
A PH-t meg átalakítottam magamnak, a teljes bal oszlop repült, a jobbra tolt híreket pedig szépen visszahoztam balra ahogy az szakmailag és felhasználói szemmel is a helyes működés. Így most használható. Sajnos a kiemelt cikkekkel nem tudtam mit kezdeni, 100% nagyítás mellett a képernyő konkrétan felét beteríti a felső hirdetés, a maradékot pedig az a 3 aránytalanul nagy kép. Rettenetes, de egyelőre nem akarok velük kitolni, és beblokkolni az egészet. Bár fontolgatom, ha úgysem a hozzám hasonlók a célközönség, akkor termeljen pénzt az, akinek ezt a dolgot szánták.

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#18183) TigerCat válasza TigerCat (#18152) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Erre esetleg?

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#18184) SchumiBácsi válasza Vesa (#18182) üzenetére

Nem blokkolod mármint a reklámot? Én úgy tudtam hogy az csak akkor ad lóvét ha ráklikkel valaki, vagy a sima megjelenés is ad? Nekem ott ugyan nincs blokkolva meg jattoltam is külön, de ha tudom hogy ez a jövő sztem meggondoltam volna a dolgot... lehet pont ez az összeg hiányzott a szétcseszéshez, legalább ha egy napot nyertünk volna ;]

[ Szerkesztve ]

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#18185) #65675776 válasza SchumiBácsi (#18184) üzenetére


#65675776
törölt tag

Letőltés és kattintás után is fizetnek a reklámok. Ez a forgó retek ezért is jó a PH-nak, mert folyamatosan tölti újra.

(#18186) lezso6 válasza #65675776 (#18185) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nem, a forgó retek azért van, mert Soros Györgynek ez tetszik.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#18187) vlevi válasza lezso6 (#18186) üzenetére


vlevi
nagyúr

Látom, valakinél elpattant egy húr... :)

Valóban sok a negatív komment, de van, akinek semmi sem elég.
Én annyival is beérném, ha a PH főoldalain a színes szagos képes lista a jobb oldalon lenne, a szöveges pedig a bal hasábban.

A fórumra egy rossz szavam sincs, mert, amióta a fotótrendet megreformáltátok, azóta használom, jelenleg a mobilarénás színvilág jött be legjobban.

(#18188) lezso6 válasza vlevi (#18187) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

A negatív kritikával nincs gond. De a hülyeséggel és a bomlasztással igen. Főleg, ha egy volt moderátor csinálja.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#18189) maxika2004


maxika2004
őstag

Üdv mindenkinek !

az új változtatásokra reagálva :
utolsó jópár hsz elolvasása után egy idézet ami szivemből szól:

DigitXT fórumtárstól:
" Persze, én is csak egy vagyok abból az 500-ból, de szerintem ebben a topikban nem az első: ezen azért elgondolkodhatnátok, hogy jó-e, ha minden régi tagtól érkező kritikát egy mozdulattal söpörtök le az asztalról. "

Szóval mikor megláttam az uj " TRENDI" oldalt emelkedett kb 100 al a vérnyomásom, ami a legjobb kb 5 ször néztem meg jött e uj üzenetem.. mire láttam a fekete mellett a hasonló kék szöveget az uj üzikre
régi bordó helyett ami szépen látható volt!

Én most nem irogatok részleteket, mi lett szarabb és miért
nem látom értelmét a multkori nagy átalakuláskor megettem , jópár emberkével karöltve de semmi változás nem lett, inkább már-már fenyegetőzés.....

Lényeg azért: megint csak egy kicsivel lett szarabb, használhatatlanabb,
igy azért még el lehet lenni vele... egy darabig !
TESCO hoz tudnám hasonlítani:
átrendezik, keresgéljük a dolgokat napestig ! :((

Mindezt merészeltem irni a 12 éves regemmel :B

(#18190) #65675776 válasza lezso6 (#18188) üzenetére


#65675776
törölt tag

Előre megfogalmaztam a félelmeimet az egésszel kapcsolatban. Félre lett söpörve. És hogy-hogynem, pont az lett, amit akkor leírtam. És kapjátok is érte a savat. Pl az ilyenek miatt is hagytam ott a moderátorságot. Semmit nem számít a vélemény, csak egy pár fős belső magé.

Szedd már le az avatarom. Nem méltó rá az oldal.

(#18191) Parci válasza #65675776 (#18185) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Ilyen az, amikor valaki bennfenteskedve állít valamit, a usereknek egész hiheto, a valóságalapja pedig nulla. A forgó retek lényege tök más, és idő alapon veszik. :U

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#18192) Parci válasza #65675776 (#18190) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Ez is tök jól hangzik, közben meg a többi moderátor nem hagyta ott és a karaván halad. No meg nem demokrácia egy arculatváltás, teljesen fals, demagóg dolog ilyen irányba tolni, sosem változna az arculat, ha mindenki előre bedobott félelmeit bele kellene építeni.

Ami hiba benne, ki kell javítani, a többi a kiadó döntése, amely vállalja érte a felelősséget. Ha használhatatlan, majd nem lesznek használói, az analytics nem hazudik.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#18193) Thrawn


Thrawn
félisten

UP

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#18194) Solymi81 válasza Parci (#18192) üzenetére


Solymi81
aktív tag

Hello,

Terveztek valami hivatalos kommunikációt vagy értesítőt kiküldeni, hogy mi a célja az arculatváltásnak, mit vártok tőle, miért lett ilyen, stb. ?

[ Szerkesztve ]

(#18195) Parci válasza Solymi81 (#18194) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

A régi 9 éves volt. Hiába lenne sokaknak jó az is örökre, 9 év nagy idő, anno berhelt pc userek nézték, most fele már mobil eszköz. No meg a piacról élünk, már csak azért sem maradhat egy adott arculat örökre, mert a hirdetők egy idő után közlik, hogy a ph nem fejlődik, máshol dübörög már a jóság, viszonlatas.

A régi arculat már 5 éve is régi volt szemre, ami ebben a szakmában nem előny.

Nem terveztünk hivatalos kommunikációt, de látva a sok konteot, dühödt, hisztériás reakciót, talán mégis írunk majd. De az arculat marad, hangolni lehet, elűzni, mint a rossz szellemet nem.

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#18196) Bici válasza Parci (#18195) üzenetére


Bici
félisten

Arról lehet majd tudni, hogy milyen visszajelzéseket tartotok jónak?
Vagy csak annyi, hogy mit terveztek változtatni.

Engem csak a főoldalon túl kis helyet képviselő gyorsan pörgő tartalom rész zavar. Egyből görgetéssel kell kezdenem a PH meglátogatását, ami a felső reklám képernyőn töltött idejének sem tesz jót.

Megszokom, ha nem akartok ezen változtatni, de gondoltam jelzem, hátha másnak is zavaró.

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#18197) Parci válasza Bici (#18196) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Elnagyolt lett, illetve a régi már anno is atom kompakt volt, ami a pc xga korszakban oké volt, ma már nem. De nézd meg új aprót, az is elnagyoltabb a réginél, oszt működik jól.

Nézzük a kommenteket mind, ami összeegyeztethető a céges célokkal, jogos, logikus, azzal foglalkozunk, amikor bírunk.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#18198) Solymi81 válasza Parci (#18195) üzenetére


Solymi81
aktív tag

Többen is, én is írtam, hogy nincs ezzel semmi baj, hogy haladtok előre, csak az, hogy erről semmi hivatalos infó nincs, azért mégis csak fura. Főleg mivel a mai világban mindenkit értesítenek mindenről.
Egyrészt mert kell, másrészt mert fontosak az ügyfelek, felhasználók.

Az, hogy beleszólásunk nincs az rendben van, de a visszajelzések gyűjtésére akár egy szavazás is jó lenne, ha már statisztika, analitika.

Ráadásul pont ezeket azért hanyagolni, mert van pár ősrégi tag vagy tudomisén akik kivágják a hisztit...azokat kezelni kell a megfelelő formában és nem hagyni, hogy bomlasszanak.

De így is már ismétlem önmagam, mert mindezt leírtam korábban is.

A főoldali csempézéssel sincs semmi baj, csak épp az elhelyezés az ami nem okés sokak szerint ("szakmailag" nézve sem).
A hubosítás se rossz dolog, csak épp a prohardver alap veszik el a többi behozott kiemeléssel.
Mindegy, ezt úgyis ti döntitek el, csak utalva a lenti kommentedre: "Nézzük a kommenteket mind, ami összeegyeztethető a céges célokkal, jogos, logikus, azzal foglalkozunk, amikor bírunk.", ennek azért nem pont így kellene működnie, mert amikor bírtok, az kb. egyenlő azzal, hogy ez a legutolsó a rangsorban.
Eredmény meg majd lesz, csak ki tudja mikor, addig meg majd megy a morgolódás.
Egy esetleges ütemterv (ami nincs kőbe vésve) felállítása vagy mutatása a közösség felé, plusz az összegyűjtött hibalista/kívánságlista nagyban csökkenté a frusztrációt és az ugyanarról a problémáról szóló kommenteket.

(#18200) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

feszültségoldás gyanánt mutatok egy kommentet :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.