Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17801) Intruder2k5 válasza Kékes525 (#17800) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ez megy? Az 5. scriptet persze tiltsd le próba közben.

https://itcafe.hu/tema/uj.php?own_type=cnt&own_id=154270

[ Szerkesztve ]

(#17802) Kékes525 válasza Intruder2k5 (#17801) üzenetére


Kékes525
félisten

Ha lekapcsolom az 5-öst, akkor megy. Akkor ezt fogom tenni, ha szükségem lesz a topiknyitásra.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#17803) lezso6 válasza Kékes525 (#17802) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Elvileg dobragab írta a szriptet, fent van githubon is, írtam neki a bugról.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#17804) Intruder2k5 válasza lezso6 (#17803) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ezt szerintem nem dobragab írta, valamikor tőlem importálta a Tg topikban, én meg neten találtam, de már fogalmam sincs hol. Talán ez is SUPREME7-től van, nem tudom.

(#17805) lezso6 válasza Intruder2k5 (#17804) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ja, akkor csak az ő github accján van? Mert ott van. Végülis írhat hozzá más is patchet.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#17806) Kékes525 válasza Intruder2k5 (#17804) üzenetére


Kékes525
félisten

Ez van benne szerzőnek: by Intruder2k5, dobragab

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#17807) dqdb válasza Intruder2k5 (#17804) üzenetére


dqdb
nagyúr

A kód alapján én voltam az eredeti elkövető a néhai userscript.org-on olyan 7-8 évvel ezelőtt (az a userscript egy faék egyszerűségű regex csere volt a betöltött összes linkjén), amit azóta az ajaxos résszel bővítettetek.

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#17808) Intruder2k5 válasza dqdb (#17807) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Akkor Te voltál. :)
Nem emlékeztem már, hogy hol találtam, de tényleg, meg is van.

Kékes525, nem én írtam bele, engem is dobragab jegyzett be oda, gondolom mert "tőlem kapta", vagyis én tettem be a Tg topikba. Én sajnos nem értek az ilyenekhez, apróbb dolgokat esetleg kilogikázok és tudom módosítani, de egészben nem tudnám megírni, ez nem az én területem.

[ Szerkesztve ]

(#17809) Kékes525 válasza Intruder2k5 (#17808) üzenetére


Kékes525
félisten

Melyik az a Tg topik? :B

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#17810) Intruder2k5 válasza Kékes525 (#17809) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

A Topikgazda topik. De azt csak a Topikgazdák - és persze a magasabb rangú tagok - látják.

[ Szerkesztve ]

(#17811) Kékes525 válasza Intruder2k5 (#17810) üzenetére


Kékes525
félisten

Nem tudtam belépni: https://prohardver.hu/tema/topikgazda_topik/friss.html Nem elég a rangom?

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#17812) Intruder2k5 válasza Kékes525 (#17811) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Nem elég. Topikgazda, MODERÁTOR, HARDVERAPRÓD, HÁZIGAZDA, stb..

(#17813) Kékes525 válasza Intruder2k5 (#17812) üzenetére


Kékes525
félisten

Értem, tehát nem egy egyszerű tag, hanem az akinek valamilyen külön feladata van a prohardver működtetésében.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#17814) #65675776


#65675776
törölt tag

Nofene, csak megváltoztak a rangok? Nem is figyeltem.

De legalább megint van csaknoisz pörgőforgó hirdetés. Halleluja. Megint nem kell egy ideig híreket olvasni.

[ Szerkesztve ]

(#17815) Rómeó válasza #65675776 (#17814) üzenetére


Rómeó
tag

Ezért is lestem be ide,valahol esetleg megtalálható,egy aktuális rang lista!? :)

Megbízhatóságom:http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=R%F3me%F3 *** Eladó cuccaim:http://hardverapro.hu/tag/romeo_3 *** TeL:06ötven1049766

(#17816) #65675776 válasza Rómeó (#17815) üzenetére


#65675776
törölt tag

(#17817) canniball válasza Rómeó (#17815) üzenetére


canniball
nagyúr

Megújult a rangrendszer

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#17818) Rómeó


Rómeó
tag

Köszi a linket! :R

Megbízhatóságom:http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=R%F3me%F3 *** Eladó cuccaim:http://hardverapro.hu/tag/romeo_3 *** TeL:06ötven1049766

(#17819) Lackooo84 válasza canniball (#17817) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Alig vártam, h megszabaduljak ettől a nyomi őstag rangtól, erre megint az vagyok, köszi... :W Most ezt nagyon fontos volt babrálni? Szerintem vannak nagyobb problémák is itt a lapcsaládon...

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#17820) Kékes525


Kékes525
félisten

A rangokhoz kötött idő nagyon sok. Így nem díjazzák az aktív tagokat. Nekem szakmai: 20836 közösségi: 3810 van és veterán vagyok, mert 7 éves a tagságom.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#17821) lezso6 válasza Kékes525 (#17820) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ez volt az egyik lényege az új rangrendszernek, szándékosan.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#17822) Kékes525 válasza lezso6 (#17821) üzenetére


Kékes525
félisten

Gondoltam, mert nagyon eltér a régitől. Viszont ez hiba, mert a rendszer így nem díjazza az aktív tagokat.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#17823) lezso6 válasza Kékes525 (#17822) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Valami valamiért. A régi rendszer meg a régi tagokat nem díjazta.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#17824) Kékes525 válasza lezso6 (#17823) üzenetére


Kékes525
félisten

Ha az aktivitás nem számít a PH-nak akkor igaza van. Így viszont szerintem átestetek a ló másik oldalára. Most a régi tagokat díjjazzátok túlságosan. A kettő között kellett volna találni valamilyen észszerű kompromisszumot.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#17825) lezso6 válasza Kékes525 (#17824) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Az aktivitást díjazzuk, de a túlzott aktivitást nem. Te pont a legszófosóbb tagok közé tartozol, s azok között is majdnem a legfiatalabb. Szóval kirívó példa vagy. :)

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#17826) Kékes525 válasza lezso6 (#17825) üzenetére


Kékes525
félisten

Hát ahhoz a mennyiséghez képest, amit te mostanában fórumozol én egy tehetségtelen kezdő vagyok csak. :) Amúgy nagyon sok, nálam sokkal aktívabb tagokat is látok. De ti tudjátok, hogy mi a jó nektek. Amúgy sincs nagy jelentősége a rangoknak.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#17827) lezso6 válasza Kékes525 (#17826) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Francokat. :D Regisztráció óta több, mint 3x annyihozzászólást gyártottál naponta, mint én.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#17828) Kékes525 válasza lezso6 (#17827) üzenetére


Kékes525
félisten

:N A regisztrációmtól, de én mostanában-t írtam, az mostanában-t jelent (néhány hónap), nem a regisztrációmtól. Csak a politikai topikban 2 hónap alatt 517-et csináltál, amivel semmi baj nincs, csak most szóba került. :)

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#17829) Bjørgersson válasza Lackooo84 (#17819) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Az eletben is biztosan vannak nagyobb problemak annal, hogy egy forumon ostag van a neved alatt... :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#17830) lezso6 válasza Kékes525 (#17828) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ha az utóbbi 2 hónapot nézzük, akkor hozzászólásszámban egy liga vagyunk. Najó, én 10%-kal többet írtam, na bumm, hatalmas különbség. :D

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#17831) Intruder2k5 válasza Kékes525 (#17820) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

"A rangokhoz kötött idő nagyon sok."

Megy az idő, ~20 éves az oldal, furcsa lenne, ha 6-8 éves tagok a legnagyobb rangban lennének. Kellett a korrekció.

(#17832) Kékes525 válasza Intruder2k5 (#17831) üzenetére


Kékes525
félisten

Hát azért amit írtam, az messze van a legnagyobb rangtól. A félisten után kettő is van, de igazad van hogy az időt is díjazni kell, viszont szerintem most átestetek a ló másik oldalára. Ez van, ezt kell szeretnem. :R

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#17833) Benji21th válasza Intruder2k5 (#17784) üzenetére


Benji21th
tag

Sziasztok! Nem igazán találok megoldást egy egyszerű problémámra az apróval kapcsolatban. Szeretnék értékelni egy eladót, aki az egyezkedéseket követően annyit kért, hogy előző nap hívjam fel, hogy tuti legyen a találka. Na onnantól nem vette fel a telefont, a hirdetést törölte. Gondolom ez nem egy ritka eset sajnos, de szeretném megjutalmazni, de mivel törölte a hirdetést nem tudok hol intézkedni.

Köszönöm a válaszaitokat.
Üdv

(#17834) Intruder2k5 válasza Benji21th (#17833) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Üdv!

Értékelni csak létrejött üzleteket lehet. A hasonló eseteket a Jelentsd a csalókat topikba lehet megírni, ha jogosnak ítélik a panaszod, akkor ott megmarad a nickneve, egyebet nem tehetsz.

(#17835) Benji21th válasza Intruder2k5 (#17834) üzenetére


Benji21th
tag

Szia,

Rendben. Köszönöm.

Üdv,

(#17838) ZséHUN


ZséHUN
csendes tag

Helló!
Szeretném megkérdezni, hogy abban az esetben ha én megvásároltam egy dolgot itt a hardver-aprón, meg is kaptam a csomagot. Viszont az eladó által a hirdetésben leírtaknak nem teljesen felelt meg a termék és ezért is szeretnék értékelést írni a felhasználóról, hogy nem volt teljesen korrekt. :((( Ezt az észrevételemet neki is leírtam előzőleg privát üzenetben. Amire kaptam is tőle egy mentegetőző választ. Viszont hiába kezdeményeztem nála a megvásárolt termékre értékelés kezdeményezést, nem hajlandó jóváhagyni az értékelést. Privát üzenetben is írtam már neki 2x is de semmi reakció, pedig látható, hogy azóta többször is belépett már. Jelentsem az azóta már archivált hirdetését?

(#17839) Bluesummers


Bluesummers
őstag

Javaslom, hogy azon hirdetők, akik nem kevés pénzt költenek a hardverapró hirdetésük marketingjére, legyen jogosultságuk a hirdetés alatt levő bejegyzések / megjegyzések / hirdetésrontó szövegek saját kezű moderálására és ne kelljen megkérni a moderátort, hogy távolítsanak el valamit, ugyanis elutasító választ kaptam, amivel nem értek egyet.

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

(#17840) Intruder2k5 válasza Bluesummers (#17839) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

A konkrét esettől függetlenül, általánosságban válaszolva ezt nem tartom jó ötletnek, mert félő, hogy olyan hozzászólások is törlésre kerülnének, amik lehet a hirdetőnek úgymond nincsenek ínyére, ugyanakkor jogos, megválaszolható kérdések, amik nem minősülnek üzletrontásnak. Nem véletlenül a HARDVERAPRÓD kollégák is hosszabb "kiképzésen", betanításon esnek át, illetve kétes esetekben többen is konzultálunk egy-egy döntés előtt, mindezt a hirdetőre bízni felelőtlenség lenne. És ez nem a sok pénzen múlik... :(

(#17841) Bluesummers válasza Intruder2k5 (#17840) üzenetére


Bluesummers
őstag

Például milyen lenne, ha az a reklámfelület, amit kiadtok másoknak, alá/mellé lehetne írogatni, mindenki kifejezné az adott reklámmal való véleményét, kérdéseket ott tennének fel, és azt konkrétan az adott hirdetésnél mindenki láthatná? Gondolom a hirdető is nagyon örülne neki.

Szerintem nem így kellene működnie egy hirdetésnek.
Kérném a hozzászólások 100%-os tisztítását, és tiltást, hogy ne lehessen oda írni.
Megköszönném szépen!

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

(#17842) Bjørgersson válasza Bluesummers (#17841) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Kerj akkor mar hozza reszesedest is a lapcsaladbol. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#17843) Bluesummers válasza Bjørgersson (#17842) üzenetére


Bluesummers
őstag

Hogyan kell? :) Csak vicceltem.
Tiszteletben tartom a ProHardver családot, szeretem az IT Cafe-s cikkeket / szeretek teszteket olvasni / jók a fórumok. Jó magam is voltam anno csalás áldozata, azóta figyelmeztetek mindenkit a csalókra, aláírásomban is ott van ezzel segítve az embereket. No meg még régebben nem véletlenül vettem sokkal korábban Prémium tagságot. Ha letiltanák a hozzászólás részt, akkor kevesebb munkájuk lenne a modiknak is :)

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

(#17844) Intruder2k5 válasza Bluesummers (#17843) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

"Ha letiltanák a hozzászólás részt, akkor kevesebb munkájuk lenne a modiknak is"
Ez nem akarat kérdése, jelenleg erre nincs lehetőség az aprón.

(#17845) mrcrnl


mrcrnl
tag

Üdv,
egy észrevétel a Hardveraprón. Nekem ma nem sikerült mobilról (Android 8.1, Goggle Chrome) értékelést kezdeményeznem egyik hirdetésnél sem, pedig 3 különbözőnél is szerettem volna. Az igaz, hogy pc-ről ezt az imént meg tudtam oldani, de gondoltam megemlítem, hátha nem egyedi az eset.
Jó munkát!
Kornél

(#17846) Rimuru


Rimuru
veterán

Csak hogy tovabb romboljuk a wysiwyg editort. ;]
ctrl+v feldobhatna a kep feltoltese funkciot (ertelemszeruen ha a kep van ott), nem tudom mas felhozta-e mar.

Vigyázat, csalok!

(#17847) szimla65


szimla65
aktív tag

Üdv!
Van egy aktív hirdetésem és szeretnék hozzá adni képet.Megnyomom a szerkesztés gombot,beteszem a képet(0,3Mb)rányomok a hirdetés módosítása gombra és kép nem lesz a feltöltött képek között.Már többször próbáltam.Mit csinálok rosszul?

(#17848) , válasza szimla65 (#17847) üzenetére


,
addikt

Nekem ilyenkor az szokott segíteni, hogy a képet betöltöm egy képszerkesztőbe (pl. Paint), elmentem más néven/másik mappába (tehát nem az eredetit írom felül), és ezt az újonnan elmentett képet töltöm fel.

(#17849) szimla65 válasza , (#17848) üzenetére


szimla65
aktív tag

Üdv.
Köszi a segítséget.Sajnos így sem megy.

(#17850) , válasza szimla65 (#17849) üzenetére


,
addikt

Próbáld meg itt jelenteni a hibát: Link

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.