Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18901) Geller72 válasza PHM (#18900) üzenetére


Geller72
veterán

Köszönöm. :R
(Ez le van valahova írva? Menüből elérve, vagy bárhol, egyszerűen, hogy megtalálható legyen/lenne?)

(#18902) Viktor0610 válasza Geller72 (#18901) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nincs.
Miért kellene egy fórumhoz használati utasítás? ;]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#18903) Geller72 válasza Viktor0610 (#18902) üzenetére


Geller72
veterán

Na most ha a kolléga nem segít, a büdös életben nem találom meg a 6400 PM legvégén, mert egyszerűen nem logikus és sehol nincs leírva.. :D.

(#18904) somogyib


somogyib
őstag

Apróság, de azért leírom:

A főoldalon az első kiemelt cikknél/hírnél a hsz szám egyel kevesebbet mutat, mint a valós:

MA-n, ITcafe-n és PH-n is, de csak az első cikknél, a többinél jó.

(#18905) lezso6 válasza somogyib (#18904) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nem bug, törölve lett a topikokból hsz.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#18906) somogyib válasza lezso6 (#18905) üzenetére


somogyib
őstag

Basszus, tényleg! De mind a három lapnál (ma, ph, ic) és csak a főhínél.

Most végignéztem midegyiket, mert nem hittem el, hogy ilyen egybeesés előfordulhat. :B

:R

(#18907) Caldera


Caldera
aktív tag

A HA-n új kategóriaként a Notebook kikerült önállóra. Ha rákattintok, szerintem a méret alapján történő kategorizálásnak kellene jönni, nem egy újabb Notebook alcímnek.

[ Szerkesztve ]

''Úgy élj, hogyha leperg előtted az életed filmje érdemes legyen végignézned.''

(#18908) lezso6 válasza Caldera (#18907) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Még készülnek az új kategóriák...

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#18909) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Áhoj,

HA átalakítás..

Nem lenne megfelelőbb a tablet kategóriát áttenni a noti kategória csoportjába? Most ugye a PC mellett kuksol.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#18910) wolfman


wolfman
veterán

Van pár HA észrevételem, de egyelőre annyit lehetne indítványozni, hogy HDD szekcióban mikor már méret alapján lehet választani, az 1Tb feletti méreteket is kellene tovább osztani. Mivel már nagyon nem ritka a 10Tb (kacsintgatnak a 12Tb-ok is), kellene 4Tb+, 8Tb+. SSD-nél már elég jól szeparálva van.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#18911) C64


C64
őstag

A monitor résznél lenne javaslatom arra, hogy 31 helyett 32"-tól legyenek a nagyobb kategóriák, tehát 27-32" között és 32" fölött. Sztem ésszerűbb lenne mert sok 31.5 és 32 "-os monitor van :R

Továbbá pártolom wolfman ötletét a hdd kategóriában.

[ Szerkesztve ]

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

(#18912) Geller72


Geller72
veterán

Nem lehetne az Apróknál a 3D nyomiknak egy külön kategória? Ez is fel fon nőni majd önmagához, mint a drónos topicok. Köszi.
:R

(#18913) elder troll


elder troll
senior tag

Retro kategóriában van az am1-es processzor, amikor a 7-8 évvel öregebb 775 a "normál" intel processzorok között van. Az am2/2+/3/3+ is megelőzte az am1-et.
Szerver processzorokra cicás képet dob.
Szokni kell nagyon, egyelőre logikát nem találtam a történetben, de sajnos nekem amúgy is elég sajátos van (tippre aspi).
Tablet és egybe pc-k külön kategórián is agyaltam egy ideig. Gyakorlatilag gsm modul nélküli "óriástelefonként" indult a történet, persze később megjelentek a simkártyás és x86-os változatok is. Szerintem több köze van a telefonokhoz, mint a brand és diy pc-khez. De még a notikhoz is közelebb áll a hordozhatóság miatt.
Nem néztem át minden kategóriát, meló után írhatok még tippeket igény esetén pc vonalon.

[ Szerkesztve ]

(#18914) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

A megfelelő régi apró kategóriákat nem lehetne 404 error helyett átirányítani az újakra? már nagyon megtanulta a böngészőm azokat a linkeket.

/s

(#18915) regener


regener
veterán

Szép munka urak az átrendezés, kis idő kell átszokni, viszont jót tesz a rendszernek.
Ötletek:
- hirdetés feladásánál legyen jelölhető ha hibásan vagy egyáltalán nem működik a termék
- SSD / 2.5" kategórián belül legyen egy 512-1TB és egy 1TB+ kategória is
- alaplapoknál FM1 (2db) és FM2 (12db) szerintem mehet egybe

[ Szerkesztve ]

(#18916) nihil


nihil
tag

Kezdeném a pozitívval:
Qvajó az alaplapoknál, prociknál az intel vs amd elosztás.
Nincs egybeömlesztve, átláthatóbb, kezelhetőbb, fsza :K :C :R

...és most a negatívum, ámde szintén építő jellegű, viccesen más hangnemben:
Hááááát, kibszottnagy ötlet volt kettévenni a PCIe kártyákat néhány elvarázsolt, unatkozó márkabuzi miatt, a többség, aki meg csak szimplán józan ész alapon keresne egy adott keretre, szuttyoghat 2 csoportban :O :W

Kéretik ezt újragondolni - kell e kettő fölé egy PCI-e kategória :K :R


ui.:
A 2.5"-os SSD alsó határa lehetne 119GB, mert egy 120-asra azért még ma is lehet építkezni, 180-assal, a 256-osig kb. ez a méjnstrím kategória - a legtöbben még örülnek egy ha rendszer és a fontos dolgok ráférnek az SSD-re (120-256-ig), nem akarják az összes játékukat is onnan futtatni (480-tól) :K :R

[ Szerkesztve ]

TEL: +36702870876 ### Köszönjük a minőségi fbukos számtech csoportoknak, hogy az elmúlt években felduzzasztották a PH-t, minőségi, hozzáértő, gerinces emberekkel. ### B+, 2 napos profil felháborodott, hogy megbízhatóságbeli kétségeim vannak irányában ^^ Van még új a nap alatt... :D

(#18917) nihil válasza C64 (#18911) üzenetére


nihil
tag

+1
Igencsak kellene ez a 32"-ig kategória :K

TEL: +36702870876 ### Köszönjük a minőségi fbukos számtech csoportoknak, hogy az elmúlt években felduzzasztották a PH-t, minőségi, hozzáértő, gerinces emberekkel. ### B+, 2 napos profil felháborodott, hogy megbízhatóságbeli kétségeim vannak irányában ^^ Van még új a nap alatt... :D

(#18918) Lauda


Lauda
félisten

Örülök , hogy ismét fejlődik az oldal! :) A hardver szekción belül a szoftverek, az marad úgy, vagy kikerül majd onnan? ;)

[ Szerkesztve ]

(#18919) wolfman


wolfman
veterán

Látom szeparáltátok a 3,5" HDD szekciót. Majdnem rendben is lenne, de kérdezném, hogy mi logika alapján lett így?

Nem magam vállát akarom veregetni, de sztem jobb lenne, ahogy én javasoltam, hogy 1Tb-tól 4Tb-ig, majd 4Tb+-tól 8Tb-ig majd egy 8Tb+. :B
Ahogy én látom, akik vásárolni szeretnének, így határolják be ár szerint. 4Tb fölött is jön egy ugrás árban, majd 8Tb fölött is.

A mostani szeparálás sehogy se áll össze nekem. :F

[ Szerkesztve ]

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#18920) samujózsi


samujózsi
tag

Nem is tudom, hogy kérdés vagy javaslat: blogposztot írok, de jó lenne máshol, más formátumban is publikálni, ugyanakkor nem akarok kétszer dolgozni a formázással.
Van arra lehetőség, hogy az itt megírt posztot exportáljam más blogmotor által ismert formában vagy ide importáljak mondjuk egy wordpress vagy blogspot posztot, vagy akár csak egy MarkDown-ban megírt dokumentumot megfelelően formázva?

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#18921) s7evcsenko


s7evcsenko
addikt

A Hardver kategórián belül a szoftver biztos jó helyen van?
Annak nem külön kellene inkább lennie?
Vagy ha kint nincs már hely, akkor inkább a PC-n belül legyen szerintem...

[ Szerkesztve ]

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#18922) tastemy


tastemy
csendes tag

Miért kell naponta változtatni a kategóriákat? elmentek vmit kedvencekbe másnap nem jó, elmentem újra, azóta már az sem jó (grat..)
( -> nintendo switch -> kézikonzol -> nintendo ) ... eddig pár nap alatt 3. átírás..

(#18923) lezso6 válasza tastemy (#18922) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Kb 10 éve volt változtatás utoljára. Most néhány napig átmeneti időszak van, amíg minden a helyére kerül, aztán újabb kb 10 évig nincs változtatás.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#18924) C64 válasza s7evcsenko (#18921) üzenetére


C64
őstag

Azon belül a játékok is? Csomó ideig kellett keresni, a játékos részhez való sztem...

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

(#18925) huan


huan
őstag

Sziasztok!
Olyat nem lehetne csinálni, hogy ha megemlítenek, vagy nekünk válaszolnak, arról is kapjunk mail-értesítőt?
Egy forgalmas topikban simán átlapozható a nekünk címzett válasz...

(#18926) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Ujjlenyomatos belépésnél meg lehetne oldani, hogy akkor is legyen "belépve maradok" opció?

#?*@&!

(#18927) vasutassrác


vasutassrác
csendes tag

Tetszetősek az új elrendezések.
Viszont szomorúan vettem, hogy megszűnt a "Gamer gép" kategória. Most végtelen egyéb dolog közül kell halászgatni a játékra való PC-ket, 1000 hirdetés van egybe öntve :W

(#18928) nihil válasza vasutassrác (#18927) üzenetére


nihil
tag

Gyanítom, mivel nem egy egzakt meghatározás, és eddig is pakolt bele minden vak-világtalan mindent, amin a CS GO elindult, így viszonylag kevés értelme volt, főleg, hogy aki épp csak pénztárcára keresett gépet, az 2 helyen korzózhatott -lásd most a VGA kategóriában, nem tudsz simán PCIe VGA-t keresni, kénytelen vagy vagy ájemdé-buzi, vagy envídija-buzi lenni :D - de abszolút igazad van, a számítógépeknél baromira szükség lenne további szűkítési lehetőségre, leginkább a keresőben (AMD/Intel platform, ill. socket melyik socket, AMD/nVidia VGA, esetleg a VRAM mérete, ami azért sokminden sejtet), a imént említett, akinek csak a zsebe szab határt, különböző gyártók, platformok, ill. ideológiák nem, az egyszerűen tudjon keresni egy főcsoportban.
..mint PCI-express (tervezőkártyák nélkül) :K

[ Szerkesztve ]

TEL: +36702870876 ### Köszönjük a minőségi fbukos számtech csoportoknak, hogy az elmúlt években felduzzasztották a PH-t, minőségi, hozzáértő, gerinces emberekkel. ### B+, 2 napos profil felháborodott, hogy megbízhatóságbeli kétségeim vannak irányában ^^ Van még új a nap alatt... :D

(#18929) Lauda


Lauda
félisten

Olyan opció esetleg hasznos lehet, hogy belépésnél ki lehessen választani a lapcsalád melyik oldalaira lépek be, vagy egy pipa, hogy mindenhova belépek. Így nem kellene külön-külön belépkedni, ha lejárt a cookie. ;) Nem értek hozzá, hogy ez megvalósítható-e, csak egy ötlet volt. :)

[ Szerkesztve ]

(#18930) Rimuru válasza Lauda (#18929) üzenetére


Rimuru
veterán

De alapbol beleptet mindenhova. :DDD
valsz mas problema lesz (pl bongeszo nem engedi a third party sutiket)

Vigyázat, csalok!

(#18931) Lauda válasza Rimuru (#18930) üzenetére


Lauda
félisten

Ez volt a probléma, a böngészőben tiltva voltak a harmadik féltől származó sütik. Rá nem jöttem volna. Köszönöm szépen az ötletet!

(#18932) Lauda válasza lezso6 (#18896) üzenetére


Lauda
félisten

Durva azért. Nézzétek meg ha érdekel mi az az oldal. Ezeket sem lehet megosztani.

(#18933) AeSDé Team


AeSDé Team
őstag

[Hardverapró UI javaslat)

Sziasztok!
Ezen az új felületen sokszor volt már, hogy ráírtam egy jegelt hirdetés gazdájára, teljesen beleélve magamat a fogásba.
Szerintem a jegelt hirdetések nincsenek kellő módon kiemelve a hirdetés oldalán. Amikor a hirdetést olvasgatom, akkor általában már nem látszik a kék fejléc.
Mi lenne, ha a footer-ben is megjelenne valamilyen módon a hópehely, esetleg a feliratok lennének kékek, vagy valami ilyesmi? :)

(#18934) nihil válasza AeSDé Team (#18933) üzenetére


nihil
tag

Naaagyon rossz, hogy az AMD/ATI vs nVidia videokártya kategória felett nincs egy összefoglaló PCIe :O :O
16 kereső ablakon tudom azokat a speckokat keresni, ami eddig 8 volt... :O :O :O

TEL: +36702870876 ### Köszönjük a minőségi fbukos számtech csoportoknak, hogy az elmúlt években felduzzasztották a PH-t, minőségi, hozzáértő, gerinces emberekkel. ### B+, 2 napos profil felháborodott, hogy megbízhatóságbeli kétségeim vannak irányában ^^ Van még új a nap alatt... :D

(#18935) s7evcsenko válasza nihil (#18934) üzenetére


s7evcsenko
addikt

kíváncsi lennék, hogy volt-e valamiféle felmérés, hogy ki mit tartana jónak, vagy csak valakinek volt egy rémálma egyik este, és ez lett belőle. ;]
Én a "szoftver" részen döbbentem meg...

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#18936) Viktor0610 válasza s7evcsenko (#18935) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Felmérés?
Mikor már több ilyen felmérés is zárt topikban ért véget, mert néhányan képtelenek elfogadni, ha valami nem úgy van, ahogy azt ők elképzelték? :))

Nagyon jól tették, hogy nem készítettek felmérést.

Ahogy olvasom, az elmúlt napokban többször volt variálva a karegóriák bontása, tehát keresik Parciék is a jó verziót.
És biztos vagyok abban is, hogy figyelembe veszik az arra érdemes visszajelzéseket.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#18937) nihil válasza Viktor0610 (#18936) üzenetére


nihil
tag

Jelen esetben, szerinted melyik igaz a többségre, vajon PCIe videokártyát akar venni egy adott budzséből, vagy amdVSnvidia pártharcot folytat? :U

Kérdezem ezt ősi AMD/ATI szimpatizánsként, úgy, hogy amikor a teljesítmény/ár számít, akkor pont leszrom, hogy piros, vagy zöld a kártya :K

Nem hiszem, hogy azért korzóznék a témán, mert nem tudom elfogadni, hogy nem úgy van, ahogy én akarom, egyszerűen ez a változtatás nehezebben használható, és pik-pak-subudubi lenne, ha bekerülne fölé egy PCI-e kategória.
..és tudom, hogy az egyszerűsítés a cél, de megbszhatjuk az egyszerűbb ágrajzot, ha a felhasználás meg bonyolódik.

[ Szerkesztve ]

TEL: +36702870876 ### Köszönjük a minőségi fbukos számtech csoportoknak, hogy az elmúlt években felduzzasztották a PH-t, minőségi, hozzáértő, gerinces emberekkel. ### B+, 2 napos profil felháborodott, hogy megbízhatóságbeli kétségeim vannak irányában ^^ Van még új a nap alatt... :D

(#18938) jepe


jepe
csendes tag

sziasztok,

keresésnél (hardverapro, PC-ről böngészve) az advanced opciók nincsenek szem előtt...
tehát amikor szeretném egy városra szűkíteni a keresést,
keresnem kell, hogy hol lehet ezt beállítani...

és a legördülő menüre való kattintás -- a "gyorskeresés" mellett semmilyen módon nem adódik logikusan :)

elég volna egy "további beállítások" szöveges link... vagy valami hasonló...

a keresés gyorsasága, illetve kényelmessége meghatározó annak tekintetében h valaki mennyire lesz hajlamos visszatérni...
mert nem mindegy, hogy "hú, basszus, na jó, megnézem a hardveraprón is" vagy
"irány a hardverapró" valaki hozzáállása :)

a lényeg: legyetek motíválva :)
szerintem mindenki örülne... azok is, akik már megszokták h hol kell keresni....

- - - tök jó a hardverapró!! - - -

PS:
telefontról még nem próbáltam, gondolom, az a verzió rendben van



(#18939) thamadafakka


thamadafakka
újonc

Eljött az idő, hogy fejlesztenem kelljen a pc-met. Ram, VGA, táp, adapterek, új gépház, ventik és bővítő kártyák voltak a kívánságlistán. Elkezdtem hát nézelődni az oldalon és nagy csalódások között ismertem fel a tényt, miszerint ez az oldal nem a nagy kínálattól lesz egyedi.
Annyi mindennel meg lehet nehezíteni egy vásárlást. Miért pont egy paytowin "spam-szűrőrendszert" kell erre a célra alkalmazni?
Egyszer megkérdezel és bebizonyitom, hogy nem vagyok robot. Másodikat is megértem. 3.-nál már teljesen bizonyos, hogy papagáj ként nem lehetek robot.
Ezek vezettek majdnem egy idegösszeroppanáshoz, sok kellemetlenséghez és ahhoz, hogy a kívánságlistámat a jófogáson keresztül semmisítsem meg. Gondolom nem egyedi eset és fontosabbnak tűnik, minthogy egyel kevesebb a jelzett hozzászólások száma a valósnál, vagy hogy egy táblagép a gépek között szerepel. :C
David-off

(#18940) SOAD19


SOAD19
addikt

Üdv!

Színtévesztő vagyok, és nekem nem annyira könnyű kiszúrni, mikor egy szó át van alakítva linkké. Mint itt az első sor végén a somogyib: [link]
Gondolom Nektek virít, elüt a normál szöveg színétől, de én csak nagyon minimális eltérést látok, olyan mintha az lenne érzés. Főleg, ha off-ba is van téve. Nem tudom mi lehetne a jó megoldás, más vagy még jobban elütő szín. Bár, akkor az meg lehet, a többségnek lenne zavaró. Talán, ha félkövér is lenne a piros mellett. Ugye piros, azt azért jól látom, tippelem?! :B :D

[ Szerkesztve ]

(#18941) vlevi válasza SOAD19 (#18940) üzenetére


vlevi
nagyúr

A fórumon mas szinsemat használ a prohardver, a mobilárena, a fototrend, itcafe, gamepod, hardverapro. Nézd meg ezeket is, hátha valamelyik beválik.
Illetve van meg a logout is, ami a régi forummotort használja.

De igazad van, néha nehéz észrevenni, talán a mobilárena színei olyanok, hogy valami egy link, főleg, ha a hozzászólás off-ba is van rakva

[ Szerkesztve ]

(#18942) gyuri81


gyuri81
veterán

Sziasztok!

Van rá esély, hogy kapjon a lapcsalád "köszönöm" gombot?
Indok: Felesleges egy köszönömért új posztot írnia, az adott fórumozónak ( Illetve gondolom a kérdést megválaszolónak is jól esik ha kap visszajelzést..)

Köszi előre is a választ.

(#18943) Kékes525


Kékes525
félisten

" :( " Ez az ikon logikailag értelmetlen. Dupla tagadást mutat. Egyrészt az rajzolata másrészt a mozgása. A kettős tagadás pontosan azt jelenti, hogy minden rendben van. A fejrázást le kellene állítani. Ha valami miatt szomorú vagyok és utána biggyesztem az ikont, akkor a fejrázással tagadom az állításomat. Ami ugye nem igaz. Például épp most írtam a galaxy s9 topikba:

"Még jó, hogy nem csináltam gyári visszaállítást, hisz úgy sem működik. :D Most várhatunk a javításra. Szomorú. :W "

Ha a falba verés helyett bebiggyesztem ezt a jelet, akkor a fejrázással tagadom az igazságát annak, hogy szomorú vagyok. Azaz nincs jel a szomorúságra, pedig gondolom ennek a jelnek kellene lennie ( :( ). A fejrázás tagadja a jel rajzolatát.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#18944) Viktor0610 válasza Kékes525 (#18943) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Miva'? :DDD

Ez szerintem azt mutatja, hogy nem, és nagyon szomorú vagyok emiatt.

Pl.:
- Kapható már a teló, amit kinéztél magadnak? (Redmi K30 global / Poco X2 global / Xiaomi Mi 10T)
- Nem. :(

És tényleg nagyon szomorú vagyok, mert már haldoklik a Note 5-öm. :(

;]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#18945) zeon.hu válasza SOAD19 (#18940) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nem vagy egyedül... :D
Számomra az off hozzászólások is alig láthatóak.

#?*@&!

(#18946) Kékes525 válasza Viktor0610 (#18944) üzenetére


Kékes525
félisten

Mindkettőnknek igaza van, mivel ez nem mond ellent azzal, amit írtam. Lásd a példámat. Ezért kell ez a jel is és kellene olyan is, ami csak a szomorúságot jelenti. Azaz olyan, ami nem mozog.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#18947) nihil válasza Kékes525 (#18943) üzenetére


nihil
tag

Éééééédesfszom...
Ez aztán egy valós probléma :D :D

TEL: +36702870876 ### Köszönjük a minőségi fbukos számtech csoportoknak, hogy az elmúlt években felduzzasztották a PH-t, minőségi, hozzáértő, gerinces emberekkel. ### B+, 2 napos profil felháborodott, hogy megbízhatóságbeli kétségeim vannak irányában ^^ Van még új a nap alatt... :D

(#18948) Viktor0610 válasza nihil (#18947) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ugye? :D
(Pláne, a már böngészőben is elérhető, végtelen számú emojik mellett. ;] )

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#18949) SOAD19 válasza vlevi (#18941) üzenetére


SOAD19
addikt

Igazad van, tényleg, és jobban is látszódik azoknál. Viszont a ph! színvilága jobban bejön, úgyhogy elfogadom, kompromisszumot kötök.

(#18945) zeon.hu
Sejtettem, ezért is bátorkodtam felvetni. Azért, ha csak egy embert zavar valami, akkor nem valószínű, hogy változatnak rajta.

[ Szerkesztve ]

(#18950) joey04


joey04
titán

Nem tudom itt volt-e már téma, de ezzel nem lehetne valamit kezdeni?

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.