Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22501) sputyi70 válasza Viktor0610 (#22500) üzenetére


sputyi70
aktív tag

Rendben. Akkor sajnos marad a visszautalás. Legfeljebb lerendezzük újból. Köszi a választ. :K

Esetleg erre valamilyen fejlesztést csinálni? Mondjuk 1 napig visszalehessen állítani, utána törlödjön? Gondolom nem csak én vagyok ilyen béna, hogy olyat törlök amit nem kellene.

[ Szerkesztve ]

(#22503) Oldman2


Oldman2
veterán

Az új oldalon, a Fórumban hogyan tudok pontosan rákeresni pl. erre a stringre?

#cimke

:F

(#22504) cof válasza Oldman2 (#22503) üzenetére


cof
veterán

Pontosan keressen checkbox pipa be, vagy "#cimke" így idézőjelek közé.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#22505) Viktor0610 válasza cof (#22504) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nalam behozta simán idézőjelek és pontosan keressen nélkül is: [link].

Samsung Galaxy A54

(#22506) cof válasza Viktor0610 (#22505) üzenetére


cof
veterán

Csak a #20379-es hsz-ban nem #cimke van hanem cimke. Na most itt mindegy, de egy BB topikban pl. amit követek ott használnak #akció taget, viszont maga az akció szó sokszor előfordul offban. Gondolom valami ilyesmiért kérdezte.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#22507) Oldman2 válasza Viktor0610 (#22505) üzenetére


Oldman2
veterán

Köszi mindkettőtöknek!
:R

(#22508) Viktor0610 válasza cof (#22506) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Igazad van, nem görgettem lejjebb mobilon. :R

Samsung Galaxy A54

(#22509) gyulaszu


gyulaszu
senior tag

Szabad kérdezni, hogy ez miért ugrik fel látszólag véletlenszerűen? Változik a "partnerek" száma talán?

gyulaszu

(#22510) Viktor0610 válasza gyulaszu (#22509) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A ELFOGADOM előtt nyilván elolvastad, és láttad a különbséget, mert a korábbi elfogadásnál is így tettél. ;]
Amúgy passz, de engem is érdekel a válasz. :DDD

Samsung Galaxy A54

(#22511) gyulaszu válasza Viktor0610 (#22510) üzenetére


gyulaszu
senior tag

Ja, ha olyanom van akkor a : Tappx tól a Zuuvi aps ig átnézem a listát, az unszimpatikusakat kickelem és úgy megyek tovább. De arra még nem vettem a fáradságot, hogy megszámoljam darabra, hogy megvan-e mind... ;]
Btw f@kk akárki is ír elő ilyesmit :W

[ Szerkesztve ]

gyulaszu

(#22512) DS39


DS39
nagyúr

Mielőtt a régi logout lekapcsolásra kerül ezt a featuret be lehetne tenni az új felületre.

Mobilos nézetben jó lenne látni az utolsó hsz mikor történt. (A hsz szám kevésbé fontos.)

[ Szerkesztve ]

(#22513) gyulaszu


gyulaszu
senior tag

Lenne egy olyan javaslatom, hogy egy ilyen részletes keresés ne ÉS hanem VAGY eredményt hozzon.
Esetleg lehessen ezt kiválasztani.

Én néha visszanézném ténykedésem és az arra kapott válaszokat is egy húzásra :R

gyulaszu

(#22514) fery02


fery02
addikt

Sziasztok!
iPhone topikkal kapcsolatos észrevétel lenne, hogy nekem személy szerint pozitív lenne, ha a képen kijelölt részt valahogy el lehetne rejteni vagy legalább kinyithatóvá tenni.
Jobban szeretném, ha a “Kedvenc / Itt szóltam hozzá” rész lenne látható, minél feljebb az oldalon (mint más topikoknál is).

Tudom, hogy oda is pöccinthetek a képernyő tetején a megfelelő ikonokra és, hogy ez az egész csak nagyobb képernyőméretet használva jön elő (mobilon ugye nem fér ki), meg végülis apróság is csupán ez a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#22515) Oldman2


Oldman2
veterán

Van a Fórumban ez a „Válaszok erre a hozzászólásra” funkció.

Jelenleg ez sajnos szó szerint csak ezeket hozza fel, a „teljes hozzászólás-fát” (aminek az adott hozzászólás a teteje/alja) nem.

Ha ezt esetleg meg lehetne oldani, még használhatóbb lenne ez az egyébként hasznos funkció.

(#22517) DQDQ


DQDQ
újonc

Sziasztok, egy másik fórumposztban hónapokkal ezelőtt írtam, de végre ide is leírom ahogy ajánlották.

Közelmúltbeli PC játékok gyűjtőjeként igazán előnyösnek tartanám ha a Szoftver->PC Játékok kategória két felé lenne bontva: pl. Kulcsok és Fizikai játékok (a nevek nem véglegesek, kérlek segítsetek felvetni jobb kategória neveket).
Ugye a legtöbb hirdetés a PC Játékok kategóriában Steam és egyéb aktiváló kódokhoz van, így ha dobozos/lemezes/telepítős játékokat szeretnék nézegetni akkor egy kicsit kellemetlen a rengeteg kulcsos hirdetés közt keresgélni. Ha szét lenne választva a kettő műfaj, akkor egyértelmű lenne mi micsoda.
Szerintem nem lenne akkora gond ha kisebb kategóriák léteznének ezen a kategórián belül, az oldalon vannak más olyan részkategóriák melyek még kevesebb hirdetéssel rendelkeznek.
Csakis a könnyebb böngészés érdekében, hogy csak azok legyenek listázva ami igazán érdekel egyeseket, lehet hogy nem csak engem.

Illetve a Hardver->Játékvezérlő, szimulátor alkategóriáiban működhet egy olyan bontás hogy pl. Kormányok és tartozékai és kontroller/gamepad és joystickok?

Csak felvetett ötletek, én így is élvezem az oldal használatát, csak azért jutottak eszembe ezek mert nem minden érdekel adott kategórián belül így ömlesztve.

(#22518) ekkold válasza DQDQ (#22517) üzenetére


ekkold
őstag

Több dolognál is jó lenne ha jobban szét lennének bontva a kategóriák. Monitorok esetében felvetettem, de negatív volt a hozzáállás. Pl. engem az ívelt monitorok nem érdekelnek (és csak egy pipa lenne hogy sík, vagy ívelt kijelző), és a képarány, felbontás stb.. sem mindegy. A többség beleírja a hirdetés címébe, de erre szűrni nehéz.

Amúgy amikor szűröm a hirdetéseket, a "kerülendő szavak" mező másnak sem működik?
Pl monitoroknál beleírom, hogy "ívelt" vagy "ivelt" mint kerülendő szó, és nulla találat lesz...

Jó lenne ha egyes hirdető hirdetéseit is ki lehetne iktatni a keresési találatokból, pl. van akinek rengeteg hirdetése van, elfoglal egy oldalnyit, de tőle nem akarok vásárolni. Persze hiába írom be kerülendő szóként...

[ Szerkesztve ]

(#22519) Kalandor válasza DQDQ (#22517) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

A kulcs/lemez bontást létrehoztuk: [link]

A játékvezérlőket egyelőre nem tudom hogyan szedjük szét.

[ Szerkesztve ]

(#22520) Kalandor válasza ekkold (#22518) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Pl. engem az ívelt monitorok nem érdekelnek (és csak egy pipa lenne hogy sík, vagy ívelt kijelző),
Nem töltik ki az emberek jól.

Amúgy amikor szűröm a hirdetéseket, a "kerülendő szavak" mező másnak sem működik?
Pl monitoroknál beleírom, hogy "ívelt" vagy "ivelt" mint kerülendő szó, és nulla találat lesz...
Ennek utánanézetek miért ilyen.

Jó lenne ha egyes hirdető hirdetéseit is ki lehetne iktatni a keresési találatokból,
Ilyen tudtommal sehol sincs és nem véletlen.

(#22523) ekkold válasza Kalandor (#22520) üzenetére


ekkold
őstag

Mármint nem tudják a hirdetők, hogy ívelt-e a képernyőjük, vagy nem tudnak rákattintani, ill. az ennek megfelelő kategóriát kiválasztani?
Szerintem ha a címbe be tudják írni, hogy "ívelt", akkor ha kategóriaként ki kell választania, úgy mint a méret kategóriát, akkor ezt is működne.

A második része a a dolognak: szoktam úgy keresni, hogy a közelemben (kerületen belül) van-e számomra érdekes hirdetés. Azonban van 1...2 kereskedő, aki tömegével hirdet pl. mobiltelefonokat - ami történetesen nem érdekel. Mivel kerülendő szóként ezt sem tudom megadni (telefon), sem a hirdető nevét, így a rengeteg hirdetés között esetleg azt is átugrom ami lehet, hogy érdekelne.

(#22526) Kalandor válasza ekkold (#22523) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Mármint nem tudják a hirdetők, hogy ívelt-e a képernyőjük, vagy nem tudnak rákattintani, ill. az ennek megfelelő kategóriát kiválasztani?
Szerintem ha a címbe be tudják írni, hogy "ívelt", akkor ha kategóriaként ki kell választania, úgy mint a méret kategóriát, akkor ezt is működne.
Szerinted igen, én meg tudom, hogy nagy a kálló.

Mivel kerülendő szóként ezt sem tudom megadni (telefon), sem a hirdető nevét, így a rengeteg hirdetés között esetleg azt is átugrom ami lehet, hogy érdekelne.
Ez van :(

(#22527) ekkold válasza Kalandor (#22526) üzenetére


ekkold
őstag

Monitor kategóriában megjavult a "kerülendő szavak" keresőmező, de máshol most sem működik. Csak egy példa: hely: Budapest X. kerület, kerülendő szó: iphone szintén nulla találatot ad.

(#22528) Kalandor válasza ekkold (#22527) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Működik az, csak kell egy keresőszó is mellé. Keresőszó nélkül nem megy.

(#22529) Louro


Louro
őstag

Nem lehetne úgy megoldani a lapcsaládon belüli linkelést, hogy .../tema/javitsuk_a_prohardvert/hsz22529-22529.html ?

Az a baj, hogy amint másik oldalra irányít, be kellene jelentkeznem. Pedig milyen jó lenne, ha én a prohardver.hu-t használom és kapok egy mobilarena.hu-s linket, akkor igazából prohardver.hu-n nyíljon meg.

Mess with the best / Die like the rest

(#22530) asdf_


asdf_
veterán

Igen, ez nem lenne haszontalan. Nem csak a bejelentkezés miatt (bár az engem nem érint), én az egyéb oldalak eltérő fórumszínétől mászok falra.

(#22531) ledgeri


ledgeri
nagyúr

A tripla cikkajánló a topik tetején picit OP lett, (még a topik-közi is régóta bajos: kb 80%-ban azt a cikket ajánlja, aminek a topikjában vagyok (15-ben meg már azt amit láttam, vagy végig, vagy cím alapján elutasítólag), ha cikk-topikban vagyok).
Meg a tesztek-hover-legördülős hírek közt is sorozatosan akad, hogy mikor keresem, hogy hol a legutolsó dátumú, amit (és ami előtti összeset korábban) láttam, akkor látom, hogy 2-vel előtte ott egy cikk, ami a legutóbbinál öregebb, de akkor látom először, mert korábban nem volt ott a listán... Ez is sorozatos!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#22532) 0xmilan


0xmilan
addikt

A premium csillagja megjelenhetne hardverapron is a listanezetben meg egyes hirdetesek headerjeben. Vagy ez direkt van kihagyva, mert megzavarhatna az embereket?

[ Szerkesztve ]

(#22533) Xibalba


Xibalba
újonc

Hardverapró részre ráférne egy adag fejlesztés - jelenleg az eladók oldalán a rendszer könnyen kijátszható. Jegelni csak az eladó tud, archívba tenni csak az eladó tud. Így, amikor a vevő megrendeli, kifizeti, az eladó még az értékelés előtt archívba teheti, így elkerülheti a negatív értékeléseket. Megoldási javaslat: jegelési folyamatot vevő is kezdeményezhessen, amit az eladó hagy jóvá (eladó önmaga is jegelhet). Jegelt hirdetést NE lehessen archíválni

(#22534) Sanyi.mTs válasza Xibalba (#22533) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

És ha valaki több terméket hirdet egy hirdetés alatt?

(#22535) Xibalba válasza Sanyi.mTs (#22534) üzenetére


Xibalba
újonc

amúgy csak megzavart a rendszer. Archivált hirdetést is lehet értékelni (kezdeményezést legalábbis sikerült elküldeni). A rendszer "értékelem" után csak feldobta az üzenetet: "archivált hirdetés". De közben megtaláltam. úgy tűnik tárgytalan a probléma.

(#22536) Intruder2k5 válasza Xibalba (#22535) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Igen tárgytalan, olyannyira, hogy még törölt hirdetést is lehet értékelni, az eredeti lejáratot követő 30 napig. Amennyiben a felek vitában állnak, és az eladó nem hagyja jóvá az értékelést, akkor a jelentési rendszerben lehet kérni ehhez moderátori segítséget.

(#22537) Komatsuzaki


Komatsuzaki
újonc

Mit lehet tenni egy hirdetővel, ha a megrendelt áru ellenértékét előreutalással kéri? Mindezt oly módon, hogy még kérésre küld semmilyen bizonylatot.
Keresgéltem, de csak a hirdetésnél találtam "Jelentem" lehetőséget.

Bocsánat, ha nem ide való a kérdés.

(#22538) Intruder2k5 válasza Komatsuzaki (#22537) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Sajnos semmit, jogában áll, szóval keress másikat, ha nem felel meg. Meg nem tilthatjuk ezt, de midig és mindenkor fokozott óvatosságra intünk ezzel kapcsolatban!

(#22539) Komatsuzaki válasza Intruder2k5 (#22538) üzenetére


Komatsuzaki
újonc

jogában áll
Nos, ez így ebben a formában nem igaz és ezért is húztam fel a szemöldökömet. Az illető ugyanis EV, tehát jogszabályi kötelezettsége lenne valamilyen bizonylatot kiállítania.

Jelezni sem tudom más hardverapró felhasználók számára, hogy eszerint kezeljék az illetőt?

(#22540) Intruder2k5 válasza Komatsuzaki (#22539) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

A hozzászólásodból nem derült ki, hogy az illető ev, cég, vagy magánszemély, de ha úgy gondolod, hogy az adott hirdető eljárása nem felel meg a hatályos jogszabályoknak, akkor a megfelelő hatóságnál tehetsz bejelentést. Nekünk "sajnos" nem áll módunkban számlaadást és hasonlókat vizsgálni, nem vagyunk hatóság.

(#22541) DS39 válasza Komatsuzaki (#22539) üzenetére


DS39
nagyúr

ez miben nyilvánul meg, hogy nem magánemberként ad el, hanem EV-ként?

Szerintem számlát adni akkor lenne köteles, ha lenne pl. egy webshopja, és ott értékesítené a termékeit (tehát egy vállalkozást üzemeltetne).

(#22542) ledgeri válasza Komatsuzaki (#22539) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Hírdetés alá kommentelni lehet... Ha obijektíven, nem vádaskodva, tényszerűen csinálod, akkor egy szava sem lehet! (gondolom)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#22543) Komatsuzaki válasza Intruder2k5 (#22540) üzenetére


Komatsuzaki
újonc

Bocsánat, hogy nem voltam egyértelmű az első bejegyzésemben.
Azért dobtam fel a kérdést, mert a hardverapró fejlécében nagybetűkkel és vastagon szedve ez olvasható:
Fontos tudnod!
Soha ne utalj előre!
Ehhez képest egy kicsit ellentmondásosnak éreztem a hirdető kérését. Mindössze ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#22544) 0xmilan válasza Komatsuzaki (#22543) üzenetére


0xmilan
addikt

Rengetegen kernek eloreutalast attol fuggetlenul, hogy ott van a figyelmeztetes.
Egy bizonyos szamu pozitiv ertekeles meglete mar minimalizalja a kockazatot szerintem. En azt is meg szoktam nezni, hogy kitol jottek a pozitivok. Ha van olyan tag, aki ismertebb vagy IstenKiralyCsaszar rangja van, az segit.

Amugy van valami vedelem arra, hogy ne kamu profilok tornasszak fel egymas ertekeleset?

(#22545) Intruder2k5 válasza 0xmilan (#22544) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Természetesen van technikai segítségünk, ami adott feltételek mellett villogtatja a piros lámpát, és persze sok a szemfüles felhasználó is, akik rögtön jelentik a gyanús eseteket, így le tudjuk csekkolni célzottan is. De ugye 100%-os védelem itt sem létezik, így nem tudjuk elégszer hangsúlyozni, hogy mindenki legyen óvatos!

(#22546) 0xmilan válasza Intruder2k5 (#22545) üzenetére


0xmilan
addikt

Koszi a megerositest! 🙏

(#22547) merqree


merqree
őstag

Sziasztok,

Nem lehetne megoldani, ha egy választ csak "minősíteni" szeretnék, hogy "+1" vagy "-1" "tetszik" vagy "nem tetszik".
Mert a felhasználó letiltása nem minden esetben megoldás, mert akkor az adott felhasználó valamennyi fórumban tiltásra kerül, de van, ahol esetleg normális és segítőkész válaszokat ír.

Köszönöm!

(#22548) Kalandor válasza merqree (#22547) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Valamiféle minősítés régóta jó lenne, de nem ígérek semmit, hogy mikorra lesz kész :B

(#22549) merqree válasza Kalandor (#22548) üzenetére


merqree
őstag

Köszönöm!

Arra van valahogy mód/lehetőség "jövőkép", hogy egy adott fórumban legyen csak egy felhasználó letiltva, nem mindenhonnan? Tehát, ha letiltok egy felhasználót, akkor pl választhatok a teljes vagy csak a fórumra vonatkozó tiltás között.

:R

(#22550) Kalandor válasza merqree (#22549) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ilyesmi szelektálás túl bonyolult lenne.

(#22551) Komatsuzaki válasza DS39 (#22541) üzenetére


Komatsuzaki
újonc

ez miben nyilvánul meg, hogy nem magánemberként ad el, hanem EV-ként?
Abban, hogy rendelés előtt rákérdeztem a számlaképességre. A válasz az volt, hogy igen, de csak magánszemélyeknek. (Tehát KATA-s egyéni vállalkozó.) Emellett, amikor üzenetben megírta a számlaszámot, ott volt mellette a neve EV jelöléssel.

(#22552) Intruder2k5 válasza Komatsuzaki (#22551) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

A lehetőségeidet fentebb megírtam, szóval a témát itt zárjuk kérlek, nem ide való! Köszönjük!

(#22553) 15115


15115
tag

Sziasztok,

Valamilyen megkülönböztetést keresésre ki lehetne találni, hogy a boltokat kiszűrni hardveraprón.
Valami megoldási lehetőség lehetséges e?

Köszönöm

(#22554) Kalandor válasza 15115 (#22553) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Szia, ilyen sajnos nem várható, hogy lesz.

(#22555) ledgeri


ledgeri
nagyúr

A "bizonyos, asztalin mobil menüt már nem előhozó, annál épp szélesebb, görgésre reaktívan előjövő menüt még elő nem hozó sélességi tartomány" lesz valaha fixálva (gondolok itt a kettő említett összehozására)?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#22556) clauscco


clauscco
csendes tag

Sziasztok és elnézést, lehet, nem itt kellene jeleznem a bajomat, az is lehet, én vagyok "vak", nos, bejelöltem pár hírdetést kedvencnek, de azóta sem találok a fiókomba, vagy valahol az oldalon egy "kedvencek" menüt, mappát vagy gombot. Kérem segítsetek. Köszi

I have a Dream .... or two ?

(#22557) Kalandor válasza clauscco (#22556) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Kedvenc apróhirdetéseim rovat van pedig itt a fórumban.

(#22558) asdf_ válasza clauscco (#22556) üzenetére


asdf_
veterán

Jobbra a kedvenc topikok és az itt szóltam hozzá között.

(#22559) sikerobi


sikerobi
újonc

Sziasztok!

Hogy tudok felhasználót jelenteni?
Megtalált egy "küldöm a futárt az áruért" tag.

Üdv

(#22560) Kalandor válasza sikerobi (#22559) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Jelentsd a hirdetését. Ha nincs, akkor a sajátodat.

(#22561) sikerobi válasza Kalandor (#22560) üzenetére


sikerobi
újonc

Köszönöm. Megtettem.

(#22562) Szabi®


Szabi®
addikt

Az üzeneteknél, ha rámegyek egy egyénnel történt üzentbe, és több oldalnyi van, akkor ott nem engedi hogy visszább lépjek, kilép az üzenetekből.

pl. így Az 1-25-re nem tudok lépni, nem tudom megnézni mi volt az előzmény, mert kilép eggyel kijjebb ahol az emberek vannak. És ez csak mostani üzenetnél van így, a régebbieknél nincs :F :F

[ Szerkesztve ]

(#22564) lezso6 válasza Szabi® (#22562) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ez valóban bug, a nem sima beszélgetésekben van. Hamarosan javításra kerül, köszi.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#22565) Szabi® válasza lezso6 (#22564) üzenetére


Szabi®
addikt

:R

(#22566) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Sziaszok, lehet tudni mi az oka a rém idegesítő e-mailes hirdetésaktiválásnak Hardveraprón?
Tegnap feltettem egy hirdetést 1 nap kiemeléssel, nem kellett aktiválni külön, tök jó, ma beleírtam még pár szót, és aktiválnom kellett.
Wtf?

(#22567) Kalandor válasza FoxiestFox (#22566) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Biztonsági okokból kell aktiválni emailben. De ez azért egy bevett dolog máshol is.

(#22568) gyulaszu válasza Kalandor (#22567) üzenetére


gyulaszu
senior tag

Nálam miért nem kér ilyet? (nem mintha hiányozna)
Utóbbi időben tettem fel pár hirdetést és soha nem volt ilyenem...

gyulaszu

(#22569) Kalandor válasza gyulaszu (#22568) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

2FA esetén nem kéri.

(#22570) gyulaszu válasza Kalandor (#22569) üzenetére


gyulaszu
senior tag

Nincs 2FA-m sem... :F

gyulaszu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.