Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17201) SUPREME7 válasza V/ (#17200) üzenetére


SUPREME7
őstag

Nem szeretnék ide offolni, ha bármi kérdésed van, a logout bejegyzésnél megtalálsz. Az "elmentett keresések"-nél az új hirdetések listájáról küld értesítést privát üzenetben, minél hamarabb elolvassa, annál nagyobb az esélye, hogy még aktív hirdetéseket talál, szerintem nem sűrűn fordul elő, hogy pár perc alatt, vagy akár egy órán belül elkel egy cucc, persze hacsak nem mélyen ár alatt van. De mint ebben a topikban is látszik, Te mindenbe bele tudsz kötni, szóval lehet nem Te vagy a célközönség :) :R

(#17202) atike


atike
nagyúr

Hardveraprón nem lehetne tiltani az 1 Ft-os és 99 999 999 Ft-os hirdetéseket...? :F

(#17203) asdf_ válasza atike (#17202) üzenetére


asdf_
veterán

Meg az olyat, amikor valaki 40 ezerert hirdet A objektivet, aztan a hirdetest leklikkelve kiderul, hogy o az A objektivet tulajdonkepp 55 ezerert hirdeti, es van amugy egy B objektivje is 40-ert es a 40-es ar ahhoz tartozik. Tehat tobb termeket hirdet a legalacsonyuabb arral, de nem az arhoz tartozo termeknevvel. Vagy hirdesse egyenkent (ugyis latszik alul, hogy az elado egyeb hirdetesei), vagy egyben, de akkor korrekten, minden egyeb esetben meg csapjatok ki a francba.

(#17204) Bluesummers válasza asdf_ (#17203) üzenetére


Bluesummers
őstag

Nem "bazár" hirdetésre gondolsz? Oda szoktak sok mindent beletenni.

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

(#17205) asdf_ válasza Bluesummers (#17204) üzenetére


asdf_
veterán

Nem, de az olyanokra is, amikor vaz+objektiv x Ft, a hirdetest megnyitva pedig kiderul, hogy csak a vaz x Ft, az objektiv meg kulon y Ft. (nagy meglepetes nem er, nagyjabol tisztaban vagyok a hasznaltarakkal, de neha van olyan, amikor valaki tenyleg aron alul adna el valamit, mert megszorult, gyorsan kell a penz, mittudomen, aztan jon egy inkorrektul szovegezett hirdetes, leklikkolom, majd 5 masodperc mulva anyad felkialtassal csukom be, mert nem errol van szo, hanem csak a hirdeto volt suttyo es irt egy clickbait hirdetescimet).

De az ilyenert is utni tudnek:
Hirdetes cime: Nikon D80 + 18-105 obi + nikon táska
kinyitva: ...A képen látható Nikkon táska, akksi töltő és egy hibás 18-105-ös objektívval

Kimondhatatlanul konyortelen lennek az ilyen hirdetesekkel, vagy iszonyatgyorsan atirja korrektre , vagy torlodik (de minimum inkativalodik) a hirdetese, vissza pedig csak ellenorzes utan kerulhetne.

[ Szerkesztve ]

(#17206) Bluesummers válasza asdf_ (#17205) üzenetére


Bluesummers
őstag

Tehát akkor nem úgy hirdette, mint pl. én: :U :U

[ Módosította: radi8tor ]

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

(#17207) csongi


csongi
veterán

Sziasztok!
Hardverapron Mobil eszkozon nem talalom a normal nezet lehetoseget. Van egyaltalan?
Illetve mobilon ha valasztottam Megyet, es varost.
Akkor a Megye kivalasztasaval a varos automatikusan kitoltodik, es nem lehet torolni. Vagyis csak a megyere keresni nem lehet

(#17208) somogyib válasza csongi (#17207) üzenetére


somogyib
őstag

Reszponzívon egy nézet van, ami igazodik a képernyőmérethez. (ha más nézet kell válts nagyobb képernyőre :) ).

(#17209) Rimuru válasza somogyib (#17208) üzenetére


Rimuru
veterán

Vagy vált a beállításokban

Vigyázat, csalok!

(#17210) somogyib válasza Rimuru (#17209) üzenetére


somogyib
őstag

:R

[ Szerkesztve ]

(#17211) Imi Csabi


Imi Csabi
tag

A moderátoroktól kérdezném, hogy olyankor mi a teendő ha a hardveraprón kitett hirdetésemet jegeltem (sikerült vevőt találni), de le telt a hírdetés érvényességi ideje amikor sikerült eladnom, így már nem tudja értékelni a vevő.
Lehetőségek?
Köszi

* * * * * * ibJ#team| IMi™ - NE idegesíts, MERT ideges leszek!! ® * * * * * *

(#17212) Đusty válasza Imi Csabi (#17211) üzenetére


Đusty
addikt

Tedd fel még egyszer.

[ Szerkesztve ]

(#17213) csako


csako
veterán

Szeretnék egy Nyereményjáték gombot Fototrendre is :D

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#17214) SUPREME7 válasza csako (#17213) üzenetére


SUPREME7
őstag

Ez mindig úgy van, hogy csak a szervező oldalon látszik. (ez esetben - meg úgy az elmúlt 3 évben kb csak a PH, a lapcsalád többi tagja már jó ideje nem csinál nyereményjátékot....)

A fototrend meg leginkább kb a mobilarena - hoz tartozik.

[ Szerkesztve ]

(#17215) csako válasza SUPREME7 (#17214) üzenetére


csako
veterán

Hmm, igaz :R

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#17216) somogyib válasza SUPREME7 (#17214) üzenetére


somogyib
őstag

MA fórum alól is látszik. Gondolom, ha mindegyik lapcsalád átmegy majd reszponzívba, akkor ott is látható lesz.

(#17217) SUPREME7 válasza somogyib (#17216) üzenetére


SUPREME7
őstag

Reklámként valóban látszik a többi fórumban is.

(#17218) csongi


csongi
veterán

Lehetne szurni a forumban a tagok hozzaszolasaira?

A forumtemaba hozzaszolot ki lehetne valasztani egy legordulo listabol,es a hozzaszolasai lennek lathatoak.

(#17219) dqdb válasza csongi (#17218) üzenetére


dqdb
nagyúr

Felül a keresőmező melletti opciók gomb > ott részletes keresés > Szűrés felhasználó szerint

Nem legördülő lista, hanem sima szöveges mező. Egy masszívabb 100e hozzászólásos mit vegyek topikban katasztrófa lenne UI szempontjából egy 2-3000 elemes listából válogatni.

lezso6: részstringre szűrésnél eléggé furcsa eredményeket dob ki.

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#17220) csongi válasza dqdb (#17219) üzenetére


csongi
veterán

Koszi!

(#17221) csako válasza csongi (#17218) üzenetére


csako
veterán

Fototrenden fórumozva pedig az illető hozzászólása melletti kis nyílra böksz, és akkor ki tudod listázni a többi hozzászólását is.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#17222) lezso6 válasza dqdb (#17219) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Milyen részstringre? Mi a fura?

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#17223) dqdb válasza lezso6 (#17222) üzenetére


dqdb
nagyúr

Tényleg nem fura, valamit elnéztem, mert úgy tűnt, hogy pár hozzászólást kiszűr. Szóval egyszerűen csak nem működik a részstringre keresés, mert minden hozzászólást kidob.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#17224) Immy


Immy
őstag

Sziasztok,

Szeretnék javasolni egy fejlesztést, ami szerintem sok ember szívesen venne. Hardveraprón beállítani értesítést, ha az adott keresésnek az eredménye megváltozik, akkor azt email-ben / privátban jelezni.
Ugyanolyan elven, mint ami az ingatlan.com portálon megtalálható.
Szerintetek?

Üdv.

Apró: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/immy/index.html

(#17225) SUPREME7 válasza Immy (#17224) üzenetére


SUPREME7
őstag

Jelenleg nincs ilyen lehetőség, de pofátlanul ajánlom magam :D ;)

Hardverapró kapásjelző | Keresés - hirdetés megfigyelés | apro.supreme7.eu

[ Szerkesztve ]

(#17226) Immy válasza SUPREME7 (#17225) üzenetére


Immy
őstag

Köszönöm ez egy NAGYON hasznos funkcionalitás! :R :R :R

Apró: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/immy/index.html

(#17227) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Hello!

Ha veszek prémet, és letiltok valakit, eltűnnek azok a témák, amiket létrehozott?
Ezt szeretném soha többé nem látni, még egy prémet is megérne :D

(#17228) NLui válasza SUPREME7 (#17225) üzenetére


NLui
csendes tag

Gratula, nagyon hiányoltam 😉😎

(#17229) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Sziasztok!

Par honapja jeleztem az uj oldalak (Fototrend, uj HA) footerjenek esztetikai problemajat.

Esetleg tervezitek javitani a kozeljovoben?

Parci, lezso? :)

Igy elegge "felemas" erzesem van, pedig funkcionalitas teren mindketto kezd a kivalosagra egyre jobban torekedni. :)

Koszi!

Udv. core2

[ Szerkesztve ]

(#17230) snpetit


snpetit
aktív tag

Sziasztok!

Nem a bug topikba írom, de másnak is jön felugró ablak a fórum olvasás közben? cookie-kat töröltem. A felugró ablakot nem engedi betölteni az ublock, de ezért nem kellemes, hogy mindig átugrál rá.
Ez az oldal az:
https://gahu.hit.gemius.pl/popupredir/extradata=11911,10602,812350,10216142&times=1542290515566,1542290555185,1542290515725&userdata=6612614354442943889,1539619256,1542288133,1542286731,1542286624&lsdata=BVlwM7twpMjpd7fdZNN6.ZFb43eFE.roXcgAb6RUTS..i7PrzoXb.7UxPcNeyNUGiOWFqcSwR2ziJPnvPFoP4JR3CmbP/L2EpimCL4gv9y/&lsadd=KlSuoQaGsGXtePwvk8FGoMQ_asMS&url=https://gasurvey.gemius.com/recruiting/index.php?sid=95861&lang=hu&g=11911&o=812350&id=siw50PtjknHzcDZrqeMpOfH7&v=0&c=0&xc=88E86B13

(#17231) Argos válasza snpetit (#17230) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog (1)

[link]

Azóta is folyamatosan... :U

...elmúlik...

(#17232) vlevi


vlevi
nagyúr

Üdv, urak!
Azt meg tudjátok nézni, hogy egy oldal betöltődése közben mi húzza felül a zöld csíkot? Van, hogy kb végtelen ideig húzza.
ublock, és az i don't care cookies kikapcsolva, más bővítmény pedig nincsen.
Hálózati forgalmat néztem meg, de abból egy gyors rápillantással nem jöttem rá, hogy mi az.
Van, hogy rövid idő után befejeződik a ződ csík, de van, hogy nem.
Ja, igen. Firefox 64.09béta. De emlékeim szerint csinálta a stabil Firefox verzióval is.

[ Szerkesztve ]

(#17233) totig


totig
tag

Kerestem, de nem találtam jobb helyet a kérdésnek.
Eladásnál - ami tök gyorsan, vevő részéről is korrekt módon lezajlott - archiválhatom a hirdetést, ha a vevő nem kezdeményezi az értékelést? Kétszer írtam neki, négy nap alatt nem reagált, nem értékelt.
Van retorzió az értékelés nélküli archiválásért, vagy nyugodtan archiválható a hirdetés?

[ Szerkesztve ]

(#17234) canniball válasza totig (#17233) üzenetére


canniball
nagyúr

Nyugodtan archiválhatod. Az értékelés csak a ti érdeketek, de csupán opcionális, semmiféle retotzióval nem jár a hiánya.
Viszont ha archiválod később ha akarna sem tud értékelni a vevő, így javasolt inkább jegelni, illetve én bele szoktam írni a hirdetésbe hogy elkelt, értékelésre vár.

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#17235) totig válasza canniball (#17234) üzenetére


totig
tag

Köszi szépen. Igen, jegelem az eladás óta, hagyom még egy darabig így, elfér.

(#17236) hajdutom


hajdutom
újonc

Ha nem értékelt az a személy aki megvette a termékemet a kérésem ellenére sem (én meg nemrég már archiváltam is a hirdetést), akkor elúszott minden reményem, hogy ezt az értékelést bevasaljam?

(#17237) lezso6 válasza hajdutom (#17236) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Archiválás után is lehetséges értékelést kezdeményezni. Ha nem akar a másik fél értékelni, abban sajnos nem tudunk segíteni. Az értékelés nem kötelező jellegű. :(

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#17238) hajdutom válasza lezso6 (#17237) üzenetére


hajdutom
újonc

Köszönöm a választ.
Én ugye nem látom a vevő oldalát, de itt van a súgóban ez a kitétel: "Az értékelések menetében nincs változás, azaz továbbra is csak aktív hirdetést lehet értékelni".
De én nem tudom már aktívvá tenni az archiváltat. Vagy ha fizetek, akkor ez még megtörténhet? Mert az archív hirdetések aktiválására kattintás során a "hirdetés vásárlása" nevű ablak ugrik elő.

(#17239) lezso6 válasza hajdutom (#17238) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nem kell újraaktiválnod. Egy hónapig értékelhető az archív hirdetés is.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#17240) kgymac


kgymac
őstag

Prémium tagság esetén túl jól sikerült a nem kívánt felhasználók rejtése. A rejtett felhasználók posztjaira történő válaszok is rejtésre kerülnek. Korábban nem rejtette ezeket a válaszokat. Az a probléma, hogy a - nálam - rejtett emberke általában hülyeségeket ír vagy okoskodik - annak ellenére, hogy nagyon nincs igaza -, az új rejtési mód miatt pedig értelmes, a topic témában szakmailag hozzáértő topictársak, topicgazdák posztjai is rejtésre kerülnek. A teljesség igénye nélkül suste, vargalex, blakey, wwenigma, gyugyo79 válaszai is elrejtődtek az általam rendszeresen olvasott topicokban. Ha erre az új rejtési módra korábban igény volt, jobb lenne a prémium beállítások között egy új kapcsolóval megoldani a rejtett felhasználók posztjaira érkező válaszok rejtését/nem rejtését.
Köszönöm.

(#17241) FoxiestFox válasza kgymac (#17240) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ha te prémes vagy, válaszolsz nekem erre?

(#17242) kgymac válasza FoxiestFox (#17241) üzenetére


kgymac
őstag

Nem, a topic látszik, de a felhasználó hozzászólásai eltűntek.
Nekem megérte, van pár emberke, aki osztja a h%lyeségeit, így viszont már nem.

Egyébként fura, próbaképpen letiltottam ideiglenesen egy kollégát, de a válasz megmaradt intruder2k5 kollégától. Reggel még tapasztaltam az elrejtett user posztjára adott válasz rejtését. Igazából az sem baj, ha idéznek az elrejtett felhasználótól a válaszban, a válasz szakmailag szinte mindig helyes, az arány mindig 99.9999% fölött van. A kérdező/igazát igazoló elrejtettnél az jó ha eléri az 50%-ot.

(#17243) dqdb válasza kgymac (#17242) üzenetére


dqdb
nagyúr

A moderátorok hozzászólásai az egész fórumban, valamint a topikgazdák hozzászólásai a topikjaikban nem kerülnek elrejtésre, bárkinek is válaszoltak, Intruder2k5 pedig moderátor.

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#17244) lezso6 válasza kgymac (#17240) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ez feature, mert anno nagyon sokan kérték, hogy a válasz se legyen látható. A moderátori válaszokat viszont mindenképp látod.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#17245) FoxiestFox válasza kgymac (#17242) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Kösz.

(#17246) weiss válasza weiss (#17195) üzenetére


weiss
addikt

Na még egyszer, hátha.

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#17247) lezso6 válasza weiss (#17246) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Tervezzük, hogy tervezünk. :D

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#17248) kgymac válasza lezso6 (#17244) üzenetére


kgymac
őstag

Csak legalább választható lenne.

(#17249) laskr99


laskr99
addikt

Sziasztok!

Esetleg egy olyan feature HA-ra jönni fog, hogy ha KERESEK hirdetést rakok ki, az értékelésnél én legyek az eladó, és nem a vevő? Úgy picit egyszerűbb lenne :U

(#17250) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

RSS mikor várható?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.