Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4001) Necc válasza akasp (#3999) üzenetére


Necc
addikt

Ezt a kérdést inkább itt tedd fel :) [link]

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#4002) Oly válasza hm (#3993) üzenetére


Oly
senior tag

Ezeket ide kellene: [link]

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#4003) Parci válasza Necc (#3998) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nem, ezt nem fogjuk megcsinálni. megjegyzem, ilyen alapon a neten lévő oldalak 98%-a szar, mert fix felbontásra van megcsinálva (ráadásul ez sokszor 800x600).

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#4004) Sianis válasza Parci (#4003) üzenetére


Sianis
addikt

Esetleg választási lehetőség a beállításoknál? Volna aranyközépút szerintem. :B

Sianis

(#4005) Gabi[mf]


Gabi[mf]
tag

most miért van az h a fórumras kattintok(hardwarepiac) és az aprók jönnek be? és nem az amelyik témánál ott is vannak az emberek?
ez ilyen lesz mindig?

jeeeeee

(#4006) Viktor0610 válasza Gabi[mf] (#4005) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem egészen értem kérdésed :U , de val.sz.leg igen a válasz rá...

Samsung Galaxy A54

(#4007) Oly válasza Gabi[mf] (#4005) üzenetére


Oly
senior tag

Ott is van mellette zárójelben, hogy apróhirdetések!
A fórumtémák felett pedig zölddel ki van írva, hogy átalakult a piacos fórum...

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#4008) Gabi[mf] válasza Oly (#4007) üzenetére


Gabi[mf]
tag

nade nemár, ez így nem olyan jó, mert így csak az apróhírdetés van semmi más.....hmm ez elszomorított, kevesebb esély ismét a vásárlókör bővüléséhez...
az aprós rész az nem rossz, de a fórum az megmaradhatott volna úgy ahogy volt:(((:(((

jeeeeee

(#4009) Viktor0610 válasza Gabi[mf] (#4008) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem értem, mi bajod vele... :F
Az aprókhoz u-úgy nyílik topik, ahol lehet értekezni, upolni, stb....
Annyi változott, h. eggyel többet kell kattintanod, mikor meg szeretnéd nézni az eladásra/keresésre szánt cuccot...

Samsung Galaxy A54

(#4010) Gabi[mf] válasza Viktor0610 (#4009) üzenetére


Gabi[mf]
tag

veheheheh ki lehet cselezni, de ez ne is változzon plz, szal ha rákattintok a gördítősávra ahol a főcímek vannak akkor ott még a fórumokhoz jutok,:C:C
viszont ha előhívom a nagy fórumlista oldalt, akkor csakis az apróhírdetésekre ugrik....

jeeeeee

(#4011) Oly válasza Gabi[mf] (#4010) üzenetére


Oly
senior tag

Csak így nem látod a hirdetésben szereplő adatokat (Ár, leírás)
Az új motor meg nem rak be még linket sem...

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#4012) Viktor0610 válasza Oly (#4011) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Viszont van egy eredeti hirdetés link a felső sávban, mint a cikkeknél/híreknél/teszteknél.

Mivel az egész rendszer átalakulófélben van, ez csak átmeneti, h. hirdetések és fórumtémák vannak az aprók között, hamarosan csak hirdetések lesznek, onnantól meg már nem baj, ha csak azok látszanak.

Samsung Galaxy A54

(#4013) Oly válasza Viktor0610 (#4012) üzenetére


Oly
senior tag

Miért dugják el ezeket a ''fontos'' linkeket Parciék!?!?! :F

DigitXT: Még most is sokan keresik!

[Szerkesztve]

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#4014) DigitXT válasza Oly (#4013) üzenetére


DigitXT
félisten

Ugyanott van, ahol az eredeti teszt/hír stb. Egy időben azt is sokat keresték.:DDD

(#4015) Viktor0610 válasza Oly (#4013) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ez csak addig zavaró, míg meg nem történik a teljes átállás.
Miután megtörtént, már nem fog érdekelni, mert a ''másik oldalról'' (tehát a hirdetés felől) fogsz a topikra rátalálni.
Egyébként (gondolom) az oldal egységesítése miatt ''dugják el ezeket a ''fontos'' linkeket Parciék''. :D

Samsung Galaxy A54

(#4016) Oly válasza Viktor0610 (#4015) üzenetére


Oly
senior tag

Tulképpen engem nem is zavar... Eddig is az Aprók felül néztem a hirdetéseket! Az nekem több infót adott... Meg szűrési lehetőségek miatt is!
Viszon én úgy tudom, hogy az átállás már megtörtént!
Vagyis a minden oldalon ott virító zöld link szerint...

egységesítés: Lehetne egységesen valami feltűnőbb helyen!

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#4017) DigitXT válasza Oly (#4016) üzenetére


DigitXT
félisten

Lehetne egységesen valami feltűnőbb helyen!
Pont erre mondtam a többit.:) Ha egyszer megtudtad, hogy ott van, ott van!:D

(#4018) Necc válasza Sianis (#4004) üzenetére


Necc
addikt

Én is ilyen ''középútra'' gondoltam, sorry ha nem voltam túl egyértelmű :)

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#4019) peterszky


peterszky
őstag

az én legnagyobb problémám a PH!-val:
az aktív tagoknál nem lehetne névsorban rendezni az adatokat? párszor akartam nézni ismerősöket, hogy fenn vannak-e, de mire megtalálom a nevét...

What else you gonna do on a Saturday?

(#4020) Winner_hun válasza peterszky (#4019) üzenetére


Winner_hun
félisten

CTRL+F

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4021) peterszky válasza Winner_hun (#4020) üzenetére


peterszky
őstag

:R

What else you gonna do on a Saturday?

(#4022) Oly


Oly
senior tag

Sziasztok! Végre van egy kis időm... Összeszedem, mit lenne jó megcsinálni...

- A reglapon nem pipával kellene elfogadtatni az alapelveket! Szerintem többen elolvasnák, ha egy tovább gomb után megjelenne és ott lehetne le OK-zni a reget...

- Viszont, ha már ilyen ''tovább gombos'' megoldás van, akkor lehetne egy 3. oldal is!
Oda pedig az ngabor2 által összefoglalt PROHARDVER - abszolút kezdőknek [link] 1. hsz-e lenne olvasható!
Ha megoldható, akkor úgy, hogy csatolva... Vagyis, ha valami változik a topik 1 hsz-ában, akkor ott is frissüljön.

- Ez az ''oldal'' elérhető legyen a felső fekete sávból is az ''Adataim'', Alapelvek, stb... között!

- Legalább a kiemelt topikok esetén legyen egy link az #1 hsz-ra, hasonlóan a [Re: ...] topikokhoz! Akár feltűnőbb helyen is lehetne... :B

- Az adatlapon legyen egy Súlyozott hozzászólás érték is! Sokan (főleg újoncok) még most sem értik a rangrendszert!

- Kedvenc topikok esetén is lehessen kérni csak 1. post-ra kiterjedő E-mailt (ahogy a privát üziknél)

- Ezzel együtt meg lehetne oldani azt is, hogy új post érkezése után félkövérré váljon a topik címe a kedvencek közt (Akár default is lehetne)

- Lehessen keresni a privik között is a keresővel!

- Ha már itt járunk! A keresőben lehetne valami jobb megfogalmazás is...
fórumtémákban/a fórumtémában nem nagyon különíthető el egymástól.

- MOD: A több résszel rendelkező topikok esetén maradjon meg a sorszám az aktuálisan nyitott topiknál is! Mert, ha a júzer megtalálja pl a K750-es SE teló topikját... rákeres valamire, lehet nem találja, mert az előzményekben volt róla szó! Ha az első hsz-t nem olvasta, akkor nem tudja, hogy volt több ilyen topik is!

Hirtelen ennyi! Ez sem kis munka! ;)

[Szerkesztve]

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#4023) Ramius válasza Oly (#4022) üzenetére


Ramius
őstag

- Ezzel együtt meg lehetne oldani azt is, hogy új post érkezése után félkövérré váljon a topik címe a kedvencek közt (Akár default is lehetne)

Ez sem rossz, vagy az is lehetne ami már felvetettem egyszer, hogy mindig az legyen legfelül, amihez legutoljára szóltak hozzá. Mint a bal oldali topic lista.

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#4024) Oly válasza Oly (#4022) üzenetére


Oly
senior tag

Lejárt az idő... :B

A Súgó menüpont ott van a fekete sávban! Azt kellene bővíteni az ngabor2 összefoglalójával, és betenni a regisztráció folyamatába...
Továbbá van ott egy hiba!!! A [Q] ... [/Q] kód... Már nem müxik! :R

MOD:
Ramius: Szvsz nem lenne célszerű, ha az fel jönne! Csak, mert sokaknak direkt olyan sorrendben van, hogy neki úgy legyen jó! Na meg honnan tudod, hogy melyik az uccsó, ami azért van fent, mert hsz érkezett!?!? :F
Ha jelölve van (akár csak egy kis piros felkiáltó jellel, vagy félkövér szedéssel már feltűnőbb!!!)

[Szerkesztve]

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#4025) róland válasza Oly (#4024) üzenetére


róland
veterán

Erre javasoltam, hogy más színnel jelenjen meg a kedvenc listában, ha a személyes utolsó hozzászólás után más is hozzászólt a témához.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#4026) orbano


orbano
félisten

Sziasztok!

Rámentem az apró/hardver/memóriák/egyéb memóriák linkre és az aprók helyére ilyenek jötek:

Warning: pg_exec(): Query failed: ERROR: syntax error at or near ''OR'' at character 238 in /srv/www/prohardver.hu/rios4/php/r_0_common.php on line 209

Warning: pg_numrows(): supplied argument is not a valid PostgreSQL result resource in /srv/www/prohardver.hu/rios4/php/r_0_common.php on line 237

apróhirdetések

APRÓHIRDETÉSEK » HARDVER » Memóriák »

Warning: pg_exec(): Query failed: ERROR: syntax error at or near ''OR'' at character 52 in /srv/www/prohardver.hu/rios4/php/r_0_common.php on line 209

Warning: pg_fetch_row(): supplied argument is not a valid PostgreSQL result resource in /srv/www/prohardver.hu/rios4/php/r_0_common.php on line 264

Az url ez volt: http://prohardver.hu/e.php?mod=75&dir_chain=374.380.400

üdv: orbano

A vér nem válik VAZZE!™

(#4027) Oly válasza orbano (#4026) üzenetére


Oly
senior tag

Ezek ''gyakori'' jelenségek! De... [link]

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#4028) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Nem tudom, volt-e már:

mind a főoldalon, mind a fórumon a tartalom felirat fehérrel van kiírva - ugyanakkor egy igen világos kép van a felirat alatt, ami nehezen olvashatóvá teszi a feliratot, ami esetleg zavaró lehet.

https://www.coreinfinity.tech

(#4029) SimonMágus


SimonMágus
aktív tag

Egy aprócska kérdés, nem tudom hogy ide tartozik-e, de nekem nagyon esetlegesen érkeznek az értesítő emilek, akár ugyanarra a topikra nézve is. Postaládám folyamatosan üres, tehát emiatt nem dobhatja vissza, így nem értem hogy bizonyos hsz-ekről miért nem érkezik értesítő :F .

SM

(#4030) Oly válasza SimonMágus (#4029) üzenetére


Oly
senior tag

Én eddig a frímélre gyanakodtam... De akkor látom, hogy nem az!
Lehet, hogy a robot túl van hajszolva??? :F

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#4031) FPéter


FPéter
aktív tag

Apróban az ''Egyéb memóriák'' menüpontra kattintva 10 perccel ezelőtt:


APRÓHIRDETÉSEK
Warning: pg_fetch_array(): Unable to jump to row 0 on PostgreSQL result index 25 in /srv/www/prohardver.hu/rios4/php/r_0_common.php on line 292
» HARDVER » Memóriák »

Warning: pg_exec(): Query failed: ERROR: syntax error at or near ''OR'' at character 52 in /srv/www/prohardver.hu/rios4/php/r_0_common.php on line 209

Warning: pg_fetch_row(): supplied argument is not a valid PostgreSQL result resource in /srv/www/prohardver.hu/rios4/php/r_0_common.php on line 264

Warning: pg_exec(): Query failed: ERROR: syntax error at or near ''OR'' at character 238 in /srv/www/prohardver.hu/rios4/php/r_0_common.php on line 209

Warning: pg_numrows(): supplied argument is not a valid PostgreSQL result resource in /srv/www/prohardver.hu/rios4/php/r_0_common.php on line 237

Warning: pg_exec(): Query failed: ERROR: syntax error at or near ''OR'' at character 52 in /srv/www/prohardver.hu/rios4/php/r_0_common.php on line 209

Warning: pg_fetch_row(): supplied argument is not a valid PostgreSQL result resource in /srv/www/prohardver.hu/rios4/php/r_0_common.php on line 264

(#4032) Oly válasza FPéter (#4031) üzenetére


Oly
senior tag

Olvass vissza!!! #4017 [link]

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#4033) spirit007


spirit007
senior tag

Ha lejár a log idő és az ''itt szóltam hozzá'' részen egy linkre kattintok , a '' nincs jogosultság '' oldal jön be .
Nem lehetne , hogy a log ablakot dobja fel ?
Vagy csak nálam csinálja ff 1.5. :F

(#4034) Arnold2


Arnold2
őstag

Üdv!

Nekem lenne egy javaslatom. Az ''Adatlapon'' lehessen kiválasztani hogy látszódjon az e-mail cím vagy ne. Eddig nem nagyon izgatott,hogy ott van,de pont most kaptam egy reklámlevelet aminek a végére beleírták konkrétan hogy innen van az emil címem. Most egy e-mailbe nem fogok belehalni,de nem szeretném ha rendszeres lenne.

Az e-mail:

Üdvözöljük!

Ha egy otthont szeretne magának, vagy csak szeretne egy hétvégi házat a Körös folyó mellet, akkor egy ajánlatunk van az Ön számára!!



Szelevényen egy családi ház (3 szoba +konyha, +2 helység) eladó!

Irányár: 1,6M Ft

Részletek: 20/547-02-91



Az email címét a(z) http://prohardver.hu/p.php?mod=27&id=14589 webcímen találtuk

(#4035) Xantomas válasza Arnold2 (#4034) üzenetére


Xantomas
őstag

[link] :)

Eddig se volt rendszeres, nem hinném, hogy nagyon ráállnának a spammerek.
Sztem az is elég lenne ha pl @ helyett ''kukac'' lenne ott és hasonlók. Kell a cím a figyelmetlen, átverésre játszó fórumozók miatt. Márcsak elrettentés miatt.

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#4036) Arhel válasza Arnold2 (#4034) üzenetére


Arhel
senior tag

Csatlakozom!!! NEM szeretnék kéretlen leveleket kapni úgy, hogy ti kiadjátok az én adataimat! Legyen opció, hogy kérem vagy nem kérem, nem pedig az, hogy márpedig csakazért is kapsz emilt! És legközelebb jó lenne, ha nem jönne ilyen sz...-ság , előre is köszi :(((

(#4037) Arnold2 válasza Xantomas (#4035) üzenetére


Arnold2
őstag

Hidd el a cím nem elrettentő.Fél perc alatt regelek egyet bárhol.
Lásd a notoriussá vált RGB és társait.
Ha valakit át akarnak verni azt igy vagy úgy de megteszik.Én ha bizniszelek itt.előszőr utánaolvasok az illetőről (ill 'híresebb' emberektől veszek pl.Gianni, Deicide).
Szóval nem lenne rossz,ha lenne egy olyan opcíó,hogy ne látszódjon az emil címem.
A spames eset után egyébként minden infót levettem az adatlapomrol, biztos ami biztos.

(#4038) fasyrt válasza Arnold2 (#4034) üzenetére


fasyrt
őstag

Ugyaneza problémám nekem is. :(

Feladó: pachel@csepa.hu <pachel@csepa.hu>
Küldő: gds.hu
Címzett: [saját e-mail címem]
Dátum: 2006.11.10. 9:09
Tárgy: Családi ház eladó


Üdvözöljük!

Ha egy otthont szeretne magának, vagy csak szeretne egy hétvégi házat a Körös folyó mellet, akkor egy ajánlatunk van az Ön számára!!



Szelevényen egy családi ház (3 szoba +konyha, +2 helység) eladó!

Irányár: 1,6M Ft

Részletek: 20/547-02-91



Az email címét a(z) http://prohardver.hu/p.php?mod=27&id=17690 webcímen találtuk



Javaslom, hogy legyen a PH!-n is egy olyasmi megoldás, ami a HWSW-nél (volt, vagy fél éve,most nemtom mi van, nem sok időm van). Legyen elrejtve az e-mail cím, és a PH! rendszeréből lehessen e-mailt küldeni (kb. úgy mint a privátot, csak nem privátnak menne, hanem az illető fiókjába). Jó lenne az MSN, ill. egyéb, e-mail címes adatot is valahogy elrejteni.



---------------


Másik, hogy mikor megnézek egy ált. 2000+ -os hszú topikot, a lista végén van egy csomó üres hely. Ennél én vagyok a ludas (Opera 9.02), vagy másnál is előfordul?

[Szerkesztve]

(#4039) prmcsk


prmcsk
addikt

Gyerekek ! MIi a sz@r van már megint ? A PH megint tele van ''bughegyekkel''

A hardverpiacon most hoztam (volna) előre az alaplapomat, egy lehetőséget elvett,
de nem hozta előre. Ez a sokadik eset, ami nem csak itt nyilvánul meg...

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#4040) hossszú


hossszú
őstag

Tegnap regisztrált egy ismerősöm de a rendszer azóta sem küldte el e jelszavát, ha a jelszóemlékeztetőbe beirja a felhasználónevét (csibemadar) és email cimét a rendszer kiadja az uj jelszót amit mégsem kap meg

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#4041) gozso válasza fasyrt (#4038) üzenetére


gozso
senior tag

nekem is jonnek ilyen levelek, es meglehetossen idegesitenek is. nem lehet tenni valamit?

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#4042) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Szerintem modosítani kéne a rangok listáját olyan szempontból, h van aki már 1200napja reggelt, de még mindig újonc... Ez valahogy sántít. Legalább tag lehetne! :)

(#4043) fasyrt válasza gozso (#4041) üzenetére


fasyrt
őstag

Max az e-mail fiókodban spamlistára teszed... :U De mivel nem minden szolgáltatónak van ilyen (ingyenes)szolgáltatása, ezért szerintem PH! szinten kéne valamit csinálni.

Azért mondjuk érdekes, hogy odaírták a levél végére, hogy honnan szedték az e-mail címet, korrektek voltak. :)

(#4044) VINIKOR


VINIKOR
senior tag

Hali!

Biztos millioan kérdezték már. Nem megoldható, hogy a hozzászólások előnézhetők legyenek? Ezt az apróságot kellene javítani.

De ezzel egyűtt is a PH a legjobb fórum, a PC-s fórumok között.
Jó reklámot jelent a Chip magazinnak. Rendszeresen egyszerre fel szoktam tenni ugyan azt a kérdést a Prohardver, a HWSW és a PC World fórumán. Ebből tudom felmérni a fórumok közötti különbséget. Innen érkezik a legtöbb válasz. Rangsorbvan nálam ez után a HWSW jön. PC World a leggyengébb szakmai fórum a legkevesebb válasszal. Plusz ott rendszeresen felhúznak a sértően kioktató helyesírás rendmániájukkal.
Jelen pillanatban PC World előfizető vagyok, de a fórumokon tapasztaltak miatt sokszór eszembe jutott, hogy Chip-re kellene váltani, mert mellé még kapnék egy jó fórumot és (szerintem) a lejobb online újságot, a Prohardver-t.

(#4045) Winner_hun válasza VINIKOR (#4044) üzenetére


Winner_hun
félisten

[link]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4046) Oly válasza VINIKOR (#4044) üzenetére


Oly
senior tag

Van rá lehetőség: [link]
Az 1. hsz-ben keress!

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#4047) werttzui


werttzui
őstag

Szerintem 1000 nap ill 20000 hsz után lenne egy új kategória pl: ph isten ,ph hallhatatlan és ezt ha valaki elérné már örökös megbecsült tag lenne nem lehetne visszaminősíteni egy ujjabb szabálymódosítás esetén sőt a hsz-eit se számolnátok többé eltünne az adatlapról . ;)

PENTAX

(#4048) Solad


Solad
őstag

na hello!

kaptam ma egy spamet aminek ez volt az utolso mondata: Az email címét a(z) http://prohardver.hu/p.php?mod=27&id=28953 webcímen találtuk

Ez igy annyira nem nagyon tetszett.csak gondoltam jo lenne valahol tudatni...

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#4049) gozso válasza Solad (#4048) üzenetére


gozso
senior tag

es mivel a cimed is meg van adva, szamithatsz meg esetleg masra is:U

szerintem...

szerk: nah, jott meg egy:

Üdvözöljük!
Ha egy otthont szeretne magának, vagy csak szeretne egy hétvégi házat a Körös
folyó mellet, akkor egy ajánlatunk van az Ön számára!!

Szelevényen egy családi ház (3 szoba +konyha, +2 helység) eladó!
Irányár: 1,6M Ft
Részletek: 20/547-02-91

Az email címét a(z) http://prohardver.hu/p.php?mod=27&id=13269 webcímen találtuk




[Szerkesztve]

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#4050) Fryskitt válasza róland (#4025) üzenetére


Fryskitt
addikt

Szerintem is. És az itt szóltam hozzá rovat lehetne hosszabb, h minden odaférjen. Pl. ma nekem grafomániám támadt, nem fér, ahány helyre beírtam. :DDD

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.