Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15001) zseko válasza DS39 (#14996) üzenetére


zseko
veterán

Én annyira nem is tartom bajnak, hogy nincs (nem volt) jelentős átalakulás, az ipon.hu-t is rendesen elbaszták az újítással. Remélem itt nem az lesz az új felülettel. Amit elvárok hogy benne legyen, az a mobilon is a rendes asztali nézet választhatósága. Falnak lehet menni a sok oldalnál látható idióta, egyhasábos, fix és b@szottnagy betűméretes hányadék dizájntól :W

HR24.hu

(#15002) SUPREME7 válasza zseko (#15001) üzenetére


SUPREME7
őstag

+1 az edigital is egy moslék lett.... Remélem itt nem cseszik el.

(#15003) DS39 válasza zseko (#15001) üzenetére


DS39
nagyúr

A legtöbb mobil böngészőben tudsz asztali nézetet kérni. Amúgy persze nem hátrány ha lehet a weboldalon ilyet kattintani.

[ Szerkesztve ]

(#15004) brd válasza DS39 (#15003) üzenetére


brd
nagyúr

Ami a reszponzív oldalak jó részénél pont nem ér semmit. ;) Pedig normálisan is meg lehetne csinálni. :(

The only real valuable thing is intuition.

(#15005) Kalandor válasza zseko (#15001) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Én már hónapok óta használom a reszponzívat, kinézetre olyan mint a mostani + egy facelift. Kicsit kerekebb, de olyan.

(#15006) Bjørgersson válasza Kalandor (#15005) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Hadd nézzük meeeeeg. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#15007) lezso6 válasza Bjørgersson (#15006) üzenetére

Egyelőre eléggé pucér, technológialag ilyen elemekből van összerakva:

Bootstrap
Fontsawesome

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#15008) sz.balazs.95 válasza SUPREME7 (#15002) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Nálam az Edigital jó.
Igaz, 80%-os kicsinyítéssel. :P

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#15009) Bjørgersson válasza lezso6 (#15007) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Aha, ez nekem kínai. Na majd akkor élesben kiderül. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#15010) zseko válasza Kalandor (#15005) üzenetére


zseko
veterán

Ez már bizakodásra ad okot :) A telefon felbontása elbírja (S4, FHD), a tablet pedig pláne (S 10.5, 2560x1600), így jó ha választható az asztali nézet.

HR24.hu

(#15011) NorDezs


NorDezs
senior tag

Az inaktív felhasználókat törlitek? Ha igen mennyi idő után? Szeretnék felhasználó nevet váltani, de amire váltanék az foglalt. A csóka tavaly regisztrált, 0 hozzászólással és azóta sem lépett be.

(#15012) Bjørgersson válasza NorDezs (#15011) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Változások a Prohardveren, második pont. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#15013) Bjørgersson válasza Kalandor (#14989) üzenetére


Bjørgersson
félisten

A rang- és egyéni arcképrendszert is megreformáljátok?

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#15014) emvy


emvy
nagyúr

Milyen pgsql van a motor alatt? Csak meg vagyok lepve, hogy a szervervaltashoz leallas kell. (9.0-tol felfele mar nagyon trivialis a live replication, a PHP-s cuccokat fokozatosan atpakolni meg szinten egyszeru.)

[ Szerkesztve ]

while (!sleep) sheep++;

(#15015) kenwood


kenwood
veterán

Arra van lehetoseg,hogy a rejtett felhasznalok hozzaszolasai ne jelenjenek meg a kedvenceim/itt szoltam hozza resznel a piros szamokban ?

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#15016) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

prohardver.hu alól, ha törölni akarok hsz.emet megkérdi hogy -biztosan törölni akarom stb stb.? Leokézni stb.
na most hardverapro.hu alól elérve meg nincs semmi ilyen, kukára nyomok aztán csá ki van törölve.

Ez mi? Miért így van?

[ Szerkesztve ]

(#15017) MaxxDamage válasza bobalazs (#15016) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Bazsi, ott nem a H.Sz.-ed törlöd, hanem a listából, magát az oldalt. (H.Sz.-ed megmarad) ;) :B

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#15018) bobalazs válasza MaxxDamage (#15017) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

hsz listámról beszélek, a lista elemeit törölgeti.
bocs, a félrefogalmazásért.

Szóval miért nem kér megerősítést?

[ Szerkesztve ]

(#15019) lezso6 válasza emvy (#15014) üzenetére

Ez kérdeztem én is a migrátortól, mert psql 9.5 van, de már nem emlékszem mi volt az ok.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#15020) lezso6 válasza kenwood (#15015) üzenetére

Sajnos nem egyszerű megcsinálni. Valamit majd kitalálunk.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#15021) lezso6 válasza bobalazs (#15016) üzenetére

Türelem új HA-t terem... :)

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#15022) bobalazs válasza lezso6 (#15021) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Ez ugye 1 perc photoshop volt igazából? De most viccet félretéve, nem lehetne ph-t is ilyenre megcsinálni?

(#15023) lezso6 válasza bobalazs (#15022) üzenetére

A törlésnél marad a kérdés, mert ha nincs, akkor véletlenül észrevétlenül eltűnhet onnan topik, ami bosszúságot okozhat csomó embernél. Annyiszor meg úgysem törlöd.

1 perc se. :)

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#15024) emvy válasza lezso6 (#15019) üzenetére


emvy
nagyúr

Aha, hat, meglepo akkor. Nem tudom, hogy mekkora az adatbazis, de ha terabajtnal kisebb, akkor par ora alatt minden megvan (0 downtime mellett).

while (!sleep) sheep++;

(#15025) Parci válasza emvy (#15024) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

szuper, a következő kört te állod csinálod! :R

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#15026) Lauda


Lauda
félisten

Mar az uj szerveren fut az oldal? Eleg lassucska most is, mintha nem valtozott volna semmi.

[ Szerkesztve ]

(#15027) lezso6 válasza Lauda (#15026) üzenetére

Frissen ébredve te már eleve turbó szoktál lenni? Kicsit magához kell térnie. HDD-vel még kábább lenne, kb délutnra lenne oké. SSD-vel viszont most kb 10 perc. :D

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#15028) nonsen5e


nonsen5e
addikt

Végre nem remeg a kezem a PH! elvonástól. :))

Gratula a munkához! :R :C

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#15029) nzozz


nzozz
aktív tag

Nagyon teper a PH!, sokkal gyorsabbnak tűnik, mint volt (legalábbis nekem). :C

(#15030) Lauda válasza lezso6 (#15027) üzenetére


Lauda
félisten

:R ;)

(#15031) Jorus


Jorus
nagyúr

Pöcc-röff :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#15032) TomMusic


TomMusic
őstag

Nálam eddig se volt lassú, és most sem az. :P

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#15033) poli27


poli27
veterán

sztem sokkal gyorsabb lett köszönjük!

(#15034) Victorio


Victorio
aktív tag

Sziasztok, egy jobbító szándékú észrevétel:

Most, ha mag akarom változtatni hány hozzászólás látszódjon egy oldalon akkor:

1: Le kell nyitni a legördülő menüt. Itt semmi más nincs csak a Módosítás. Ez eleve marhaság, mi a francnak nyitogatnám ha nem azért hogy módosítsak.

2. Módosítást megnyom. Erre új oldalra visz. Minek?

3. Az új oldalon újabb legördülő menü. itt végre kiválaszthatom amit akarok.

4. OK gomb. Ismét oldalváltás.

5. "Már" kész is.

Nem lehetne a világ összes többi fórumához hasonlóan, ésszerűen úgy, hogy:

1. Legördülőmenü - kívánt oldalszámra bök - automatán újratölt és kész?

Tudom, hogy sütiben elmenti, de azt meg kitakarítja a böngésző amikor bezárom. Vagy a tisztítóprogi amivel törlöm a szemetet. És akkor kezdhetem előről.

Nem lenne jobb ezt így logikusra megcsinálni?

Hiába nem szereted, - mondta a Macska - itt mindenki bolond. Én is bolond vagyok. Te is bolond vagy. Honnan gondolja, hogy én bolond vagyok? - kérdezte Alice. Ha nem volnál bolond, - válaszolt a Macska - nem jöttél volna ide.

(#15035) SunyaMacs


SunyaMacs
aktív tag

Lesznek majd témák ha elkészül az új oldal?

(#15036) csako


csako
veterán

Üdv!

Lehetne, hogy a profilom url-je "csako_2.html"-ről sima csako-ra változzon? Úgy látom, hogy az eredeti már törlődött.
Nem olyan zavaró, de mégis :))

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#15037) raskolnikoff


raskolnikoff
őstag

Tényleg van olyan, hogy törölt tag? Még a hozzászólásokat is látom.

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#15038) regener válasza raskolnikoff (#15037) üzenetére


regener
veterán

(#15039) raskolnikoff válasza regener (#15038) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Ahzo. Fura hogy eddig nem tűnt fel.
:R

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#15040) sutszi


sutszi
veterán

Nem mennek az rss linkek...

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#15041) sutszi válasza sutszi (#15040) üzenetére


sutszi
veterán

RSS olvasóban továbbra sem töltődnek le a mobilarena, itcafe, gampod, logout hírek....

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#15042) lezso6 válasza sutszi (#15041) üzenetére

Rajta vagyok, csak nem írtam, sorry. Most viszont alszom. :D

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#15043) kenwood válasza lezso6 (#15042) üzenetére


kenwood
veterán

es meg enem cseszegetnek,hogy neha beszelek almomban :D

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#15044) sutszi válasza lezso6 (#15042) üzenetére


sutszi
veterán

Ja, akkor jó. Azt hittem nem láttad. :DDD

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#15045) laszlohu


laszlohu
addikt

Megkaptam a rendszerüzit privátban, mint ahogy sokan mások, gondolom :

idézet :

"Hamarosan beüzemeljük új szerverünket. Jó rég váltottunk gépet, így most minden régi vasunk, alkatrészünk megy a bontóba és egy korszerű, új szerver áll szolgálatba. Pontosabban ez már megtörtént, de még tesztelünk, másolunk, szaglászunk. A teljes költözés azért nem két gigabájtnyi adat mozgatása és nem is két perc. Ha minden extrém jól megy (sosem szokott...), az sem kizárt (de ettől még nem valószínű...), hogy már ezen a hétvégén váltani tudunk (...), ami több órás leállással jár együtt (na ez viszont tényfaktum, bármikor is lesz végül!).
A projekt kódneve #NoSleep!
Találkozunk odaát! (egyszer csak)
a stáb"

(#15046) Bjørgersson válasza laszlohu (#15045) üzenetére


Bjørgersson
félisten

2017-01-13 23:12 :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#15047) raskolnikoff válasza laszlohu (#15045) üzenetére


raskolnikoff
őstag

:DDD

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#15048) asdf_


asdf_
veterán

MAV Wifirol meg mindig nem lehet forumhozzaszolast irni. Lekaptam a hibauzenetet: Az ugyfel es a szerver nem tamogat ugyanolyan SSL-protokollverziot vagy rejtjelezesi csomagot.
(Android Chrome)

(#15049) lezso6 válasza asdf_ (#15048) üzenetére

Az lesz a baj, hogy sima EDH-t nem, de ECDHE-t támogat a máv. Ezt orvosolva lett volna már, de sajnos elég nagy szopás megcsinálni, ezért csúszik. Ha legközelebb jársz a mávon, légyszi csinálj itt egy tesztet:

https://www.ssllabs.com/ssltest/viewMyClient.html

A Protocol Features részre vagyok kíváncsi.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#15050) asdf_ válasza lezso6 (#15049) üzenetére


asdf_
veterán

Ok, thx, hetfon meglovom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.