Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17601) C64 válasza C64 (#17549) üzenetére


C64
őstag

Látom nem változott semmit a 1151-es kategória. Ennek így jelenlegi formájában semmi értelme, mivel az 1151-es kategóriába is sorozatosan kerülnek fel 1151 v2-es procik és lapok, így mind a két kategóriában keresni kell egyszerre, ha valamit keres az ember, kvázi értelmetlen a két kategória külön.

[ Szerkesztve ]

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

(#17602) Kalandor válasza C64 (#17601) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Benne van, hogy mi tartozik a kategóriába és a simában is benne van, hogy v1, de a sorrendező nem működik, ha lezso megjavítja, akkor beteszem őket egymás mellé).

(#17603) vlevi válasza vlevi (#17596) üzenetére


vlevi
nagyúr

Nnna, szemét voltam, megnyomtam az F12-t, és átírtam a base.css-t :D
font-family:"Helvetica";
font-size:.8rem

Sokkal jobb...
Szerintem az első helyen lévő Open Sans a legrossabb az összes betűtípus közül. Széles, és homályos.

[ Szerkesztve ]

(#17604) Bdanyy válasza Cifu (#17600) üzenetére


Bdanyy
addikt

Sajnos mobilos maradt igen, hiába állítottam a szélességet.

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#17605) csako válasza vlevi (#17603) üzenetére


csako
veterán

Köszi, hogy felhívtad erre a figyelmem, nem tudtam eldönteni, hogy miért bántja a szemem az oldal -> hát mert rossz a betűtípus :D én a Robotot választottam.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#17606) vlevi válasza csako (#17605) üzenetére


vlevi
nagyúr

Ázt viszont elismerem, hogy tableten semmi baj nincs a betűtípus sál. Épen ezért nem csodaszer a reszpinziv dolog sem, mert ami jó mobilon, tableten az nem való 24"-os fullhd monitorra.

(#17608) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

nekem így néz ki a mobilaréna mai cikke nagyított böngészővel: [link]

[ Szerkesztve ]

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#17609) lezso6 válasza bambano (#17608) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nálam jó Firefox és Chrome alatt is.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#17610) vlevi válasza lezso6 (#17609) üzenetére


vlevi
nagyúr

Látom, változtattatok a fórum betűtípuson, mostmár nem a Roboto az alapértelmezett, és újra kisebb is lett (nálam legalábbis, PC-n Firefoxon, és tableten Chrome-ban sem). Így jobb.
:R

(#17611) lezso6 válasza bambano (#17608) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Most nézem, Firefox 45, azaz NEGYVENÖT alól nézed? :DD Ami egy 3 éves verzió és 2 éve EOL? Bár még mindig jobb, mint amikor régen az akkor éppen 4 éves Firefox 8-cal nem volt nálad tökéletes az oldal. :D

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#17612) bambano válasza lezso6 (#17611) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

debian esr böngészővel néztem.

miért, én vagyok az egyetlen ph! olvasó, aki nem rohan a verziószámok után?

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#17613) lezso6 válasza bambano (#17612) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

De abból is már két éve EOL a 45-ös verzió, úgyhogy valami ősi debiant használhatsz. Azóta volt 52 ESR, jelenleg az Firefox 60 ESR az aktuális, de idén az is elavul, szóval upgradelni kell a 68-asra.

Nem kell rohanni, de ugyanígy ne várd el, hogy egy EOL böngészővel minden klappoljon. Amúgy hivatalosan a legújabb stabil Firefox van támogatva, a normál és az ESR is.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#17614) bambano válasza lezso6 (#17613) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

:R

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#17615) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Mobilon (99.99%- ban ezt használom) 150%- ra kellett vennem a betűméretet az új felületen, ami egyéb oldalakon túl nagy.
(Samsung browser. Chrome-on jó, de azt nem használom.)
Ötletek esetleg?

Szerk.

Részletes kereső hogy/mikortól érhető el?

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#17616) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Ha linkről egy hsz-t nyitok, majd onnan szeretném tovább nézni a beszélgetést, akkor nem az aktuális hsz-hoz dob, hanem random valahova (általában 20-30 hsz-al arrébb).
Ez csak az új felület óta ilyen.

Ha új hsz-t írok mondjuk egy régebbi oldaláról a topiknak, akkor nem az új hsz-hoz dob.

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#17617) regener


regener
veterán

Kérdés: van valami hely ahol fel van sorolva épp mik vannak tesztelés alatt? (Már ami publikus persze és nem megjelenés előtt van)

(#17618) DrojDtroll


DrojDtroll
addikt

Szavazáson nem gondolkodtatok?

Logout cikkben vagy hozzászólásban is szívesen látnám. Pl egy igen nem kérdésre ne 100 komment lenne a válasz, hanem szépen lehetne látni az eredményét a szavazásnak.

(#17619) cattus


cattus
őstag

Hali!

Nem tudom, hogy itt van-e pontosan a helye az észrevételemnek, ha nem, nyugodtan irányítsatok át a megfelelő topikba. Észrevettem néhán UI / UX hiányosságot / bugot az új oldalon:

- Amikor az legutóbbi új hozzászólások gombra kattintok, akkor ugye az oldal lescroll-oz ahhoz a HSZ-hez, amelyik a legutolsó ottjártam óta először lett közzétéve. Viszont ilyenkor a navbar rálóg a hsz dobozának tetejére. Pl. erre a linkre kattintva így néz ki, amikor legörget.

- Az fórumban az alsó paginatornál 576px és 660px között szerintem jobban nézne ki, ha az "Ugrás a lap tetejére" gomb jobbra lenne igazítva, a méretválasztó meg maradhatna baloldalt. Vagy akár ugyanaz, mint a legkisebb nézetben, két sorban, és a felsőben csak a paginator lenne.

- Ugyanitt a paginator-nál az oldal tetejére gombnál másféle tooltip van használva, mint a többi gombnál, szerintem jobb lenne egységesíteni.

Amúgy nagyon király lett az új reszponzív design, főleg mobilon egy élmény használni.

Do the thing!

(#17620) Fred23


Fred23
nagyúr

15 év regisztráció után kaphatnának a tagok egy PH!-s tollat ajándékba! (Nálam ez a jövő hónapban várható.) :DD

(#17621) Pttypang


Pttypang
veterán

Sziasztok,

Az osszefoglaloknal a legutolso szerkesztes datumat kijelezhetne az oldal, mert igy sose tudom, hogy ezer eve volt utoljara szerkesztve vagy par hete.

Everybody lies.

(#17622) Rimuru válasza Pttypang (#17621) üzenetére


Rimuru
veterán

Dehát kijelzi. :DDD nézd meg a fejlécet
Téma összefoglaló      Utoljára frissítve: 2019-04-11 08:36:31

Vigyázat, csalok!

(#17623) Pttypang válasza Rimuru (#17622) üzenetére


Pttypang
veterán

Tenyleg, megszoktam, hogy alulra irtak korabban, koszi :R

Everybody lies.

(#17624) digolaci


digolaci
tag

Tisztelt Admin!

Hírdetés feladásakor Hódmezővásárhely települést nem fogadja el a rendszer, így Szeged várost vagyok kénytelen beírni. Kérlek a települések közé vedd fel Hódmezővásárhelyt. Köszönöm!

Digolaci

(#17625) Intruder2k5 válasza digolaci (#17624) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Üdv!

Nálam elfogadja. [kép 1] -> [kép 2]

(#17626) digolaci válasza Intruder2k5 (#17625) üzenetére


digolaci
tag

Ez érdekes, mert az y neked sem fér ki és mikor rákattintok a Hódmezővásárhel re akkor nem fogadja el! Pirossal kiírja hogy válassz települést!

Digolaci

(#17627) Intruder2k5 válasza digolaci (#17626) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Sajnos passz, esetleg próbaképp nézd meg másik böngészővel. Én Windows 7 alatt Firefox Quantum ESR-t használok, azzal hibátlan, de ahogy nézem másoknak is sikerült valahogy feladni a hirdetést.

[ Szerkesztve ]

(#17628) sutyi^ válasza Intruder2k5 (#17627) üzenetére


sutyi^
senior tag

Tiszteletem az uraknak!

Azt lehet esetleg tudni hogy az új Mobilarena design mikor fog átcsorogni a lapcsalád többi alkotó elemére?

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#17629) Intruder2k5 válasza sutyi^ (#17628) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Üdv!

Nem. Legjobb tudomásom szerint egyelőre nincsenek kitűzött céldátumok, de gondolom először az ismert hibák lesznek javítva.

(#17630) Bishop 341-B


Bishop 341-B
csendes tag

Sziasztok!

Szeretnék érdeklődni egy kicsit, hogy pontosan hogy is van ez a plusz hirdetés vásárlása…?
Elolvastam a prémium előfizetés lehetőséget, ám ebben az van, hogy + 4 hirdetés a max ingyenes 8-on felül. Viszont van olyan felhasználó, akinek huszonx hirdetése van. Szeretnék előre kalkulálni, több hirdetés megjelenítésével. Ezt mindig újabb prémium tagság megvásárlásával érhetem el,vagy premium 8+4 hirdetés után minden plusz hirdetés után egesével kell-e fizetnem, van-e hirdetés limit? Elolvastam amit csak találtam, de ezen kérdésekre nem találtam választ!
Fáradozásotokat előre is köszönöm!

Bishop

Maybe i'm synthetic, but i'm not stupid!

(#17631) Intruder2k5 válasza Bishop 341-B (#17630) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Üdv!

A 8+4 prémium tagoknak adott ingyenes keret kimerítése után minden hirdetésért külön kell fizetni, valamelyik opcionális csomag (Plusz, Extra, Ultra) megvásárlásával. Limit nincs, fizetős hirdetést annyit adhatsz fel, amennyit szeretnél. Prémium tagságod egyszerre csak egy lehet, ha többször fizetnéd meg az árát, akkor az ideje fog meghosszabbodni, nem az igénybe vehető kedvezmények többszöröződnek meg.

(#17632) Leavemealone


Leavemealone
tag

Azt szeretném kérdezni, hogy azt be lehet állítani, hogy ha fórumban teszek fel egy kérdést, akkor ha kapok választ arról értesítsen a rendszer e-mailben? Mert csak azt találtam, hogy ha bármilyen hozzászólás érkezik a témában arról értesít. Olyat nem lehetne, hogy legyen olyan rész is kialakítva, mint a https://forums.techguy.org/-nál, hogy bárki nyithat fórumot a problémájával és a Pro szakik meg megválaszolják? Mert azt látom most inkább a megjelent cikkeknek vannak megnyitva fórumok, meg vannak a nagyobb Milyen ...vegyek fórumok, ahova mindenki beírja a problémáját és nehéz figyelemmel kisérni, mikor válaszolnak az illető bajára.

[ Szerkesztve ]

PC: ASUS ROG Strix-H Z790; Intel i7 14700k+Be Quiet Silent Loop2 360mm; 2x16 GB G.Skill Trident Z 6000 Mhz, Samsung 990 Pro, Be Quiet Straight Power 11 1000W, XFX Merc 310 Black Edition 7900XTX , Phanteks NV7, WD Red 4TB, Windows 11 Pro 23H2

(#17633) asdf_ válasza Leavemealone (#17632) üzenetére


asdf_
veterán

A kerdest tartalmazo hozzaszolasodnak van egy szama az adott topikban, jelen esetben 17632, ha kesobb tersz vissza, akkor 200 hozzaszolas/oldal, es ctrl F 17632 (vagy esetleg a nickneved), oszt ott a valasz.

(#17634) chris0000


chris0000
őstag

hi. a spoiler tag már nem létező dolog vagy külön kell beállítani?thx. üdv.

[ Szerkesztve ]

(#17635) lezso6 válasza chris0000 (#17634) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Halandók csak azokban topikokban használhatják, ahol moderátor engedélyezte.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#17636) dqdb válasza chris0000 (#17634) üzenetére


dqdb
nagyúr

Topikonként tudják a moderátorok engedélyezni, ha kéri valaki és úgy érzik, hogy tényleg szükséges.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#17637) chris0000 válasza lezso6 (#17635) üzenetére


chris0000
őstag

rendben.most jelent meg a Days Gone (PS4) és a topikjára szeretnék kérni engedélyeztetést.thx
vagy kinek írjak?thx :R

PM-be akart menni lezso6-nak.. :B sorry...topik gazdának írok...üdv

[ Szerkesztve ]

(#17638) lezso6 válasza chris0000 (#17637) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Engedélyeztem ott a spoilert.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#17639) Leavemealone válasza asdf_ (#17633) üzenetére


Leavemealone
tag

Jó de ezt azért be lehetne úgy is állítani, hogy ha érkezik válasz a hozzászólásomra kapjak egy értesítést...Szerintem mindenkinek érdeke lenne, hogy minnél egyszerűbben tudjuk használni a fórumot és legyenek benne kényelmi dolgok is beépítve, főleg úgy, hogy más fórumokban létezik ilyesmi. Az üzemeltetőknek is fontos, hogy user friendly legyen, mert végeredményben a felhasználók számában fog ez a későbbiekben megmutatkozni.

PC: ASUS ROG Strix-H Z790; Intel i7 14700k+Be Quiet Silent Loop2 360mm; 2x16 GB G.Skill Trident Z 6000 Mhz, Samsung 990 Pro, Be Quiet Straight Power 11 1000W, XFX Merc 310 Black Edition 7900XTX , Phanteks NV7, WD Red 4TB, Windows 11 Pro 23H2

(#17640) chris0000 válasza lezso6 (#17638) üzenetére


chris0000
őstag

nagy THX! :R üdv.

(#17641) Bishop 341-B válasza Intruder2k5 (#17631) üzenetére


Bishop 341-B
csendes tag

Nagyon szépen Köszönöm a válaszod!

:R

Maybe i'm synthetic, but i'm not stupid!

(#17642) #40351744


#40351744
törölt tag

Sziasztok! :)

Egy "Add to homescreen" feature-t el tudnánk képzelni esetleg a PH!-ra?

Kimondottan erre gondolok. Egyre több ügyfelünk igényli a munkahelyemen, hogy PWA-t készítsünk a weboldalukhoz.

(#17643) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Légyszi-légyszi: x mennyiségű új hozzászólás érkezett gombra kattintva az első olvasatlan hozzászólás fejléce legyen más színű. Köszipuszi.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#17644) asdf_ válasza Winner_hun (#17643) üzenetére


asdf_
veterán

Egyreszt ha leklikkeled a linket, oda erkezel, masreszt meg ha elscrollozol is, az url vegen azon hozzaszolas szama talalhato, ami a legelso friss, igy mindig odatalalsz, csak fel kell nezni a cimsorba (nalam jelen esetben: https://mobilarena.hu/tema/javitsuk_a_prohardvert/hsz_17601-17650.html#msg17643), szoval a miertjet en nem latom a dolognak.

[ Szerkesztve ]

(#17645) Winner_hun válasza asdf_ (#17644) üzenetére


Winner_hun
félisten

Kértem már ezt régen is, de most nagyon előjön. Ezért. Ne kelljen már mindig kikeresgélni url végéből a hozzászólásszámot, nem mindig ugrik oda az első olvasatlanhoz, mert nem tud.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#17646) asdf_ válasza Winner_hun (#17645) üzenetére


asdf_
veterán

Kb. 0.00x szazaleknyi juzer hasznalhatja allitva a monitorjat, ketlem, hogy ez elerne az ingerkuszobot. Az 1024x768-asok tobben lehetnek...

(#17647) vlevi válasza asdf_ (#17646) üzenetére


vlevi
nagyúr

Telefonon és tableten viszont sokkal-sokkal többen olvassák állítva a fórumot.

(#17648) Winner_hun válasza asdf_ (#17646) üzenetére


Winner_hun
félisten

Fektetve használom. Régen is probléma volt hogy ahol nem tud odaugrani a kép ott ki kell találni, melyik az első olvasatlan hozzászólás. Ne akard már megszakérteni ezt a problémát, jó? Köszi.
8 éve kértem először ezt a ficsőrt mert már akkor is zavaró volt hogy nem minden esetben lehet tudni, melyik az első olvasatlan hozzászólás.

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#17649) asdf_ válasza vlevi (#17647) üzenetére


asdf_
veterán

En hasznalon gepen, telefonon, tableten is. Ha fobelonek sem remlik, hogy volt ilyen problemam. Ha belefutok a jovoben, majd visszajovok meaculpazni.

(#17650) vanye


vanye
senior tag

Jól értelmezem a hirdetési szabályzatot, hogy 28 napot kell várni arra, hogy egy (lejárt) terméket újra meghirdethessen az ember? :F

Stern des Südens!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.