- MasterDeeJay: i7 4980HQ asztali gépben (vs i7 4770)
- mefistofeles: Az elhízás nem akaratgyengeség!
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- GoodSpeed: Te hány éves vagy?
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- tordaitibi: Moltbook- az AI közösségi platformja
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- Lalikiraly: Commodore The C64, Ultimate
- Tóth Olivér: Tudtátok hogy ez ma már RETRO?
-
LOGOUT
iPad topik összefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
Remus389
nagyúr
válasz
talamasca
#23716
üzenetére
Hát nem tudom, tényleg ízléses a dizájn, tetszik, de gazdag embernek való.
Egyrészt közismert, hogy az árából egy sokszoros számítási teljesítményű PC-t lehet építeni, főleg videókártya fronton, RTX 2080-ast is lehet bele tenni. Vagy kettőt akár, és nem csak gémelésre lehet őket használni. De processzorból is jobbat rakhatsz egy PC-be, jobb hűtést is. Jobb hangkártyát, ha a zene érdekel stb.
A praktikustalanságot talán amiatt értettem, hogy igen nehezen szedhető szét, kitakarítás céljából például illetve speckó alkatrészek vannak benne, ha pl a videókártya romlik el benne, akkor te abból pótalkatrészt nem kapsz, vagy ha találsz is, méregdrágán az ebay-en. Különben kuka az egész.
PC-re meg dögivel van minden, olcsón. Kollégámnak pont elromlott az 5 éves HD 7870-ese, vram hiba, csíkozott, szervált egy jót gyorsan, olcsón, no problemo. Nem kellett szerelőhöz sem elvinni, nem egy nagy műszaki ember, de neki is ment kicserélni.
Szóval ilyesmire gondoltam, hogy nem praktikus, de egyébként elfogadnék egyet, mert tetszik. De ha 700.000 Ft-om lenne erre a célra, valószínűbb vennék RTX videó kártyával és AMD 8 magos processzorral 32 giga RAM-mal és egy csinos 4K monitorral gépet, valahogy az jobban megéri úgy érzem. Hackintosh is létezik, ha az kell, dual boot-tal. Meg nyílván ha valami kisebb hibája van, simán megoldod magad, kicseréled magad az alkatrészt, nem egy nagy wasistdas, az iMac javítása pedig egy nagyon nagy wasistas.
flimo: Milyen saját tapasztalat? Mit művelt veled a Google, hogy így elpártoltál tőlük? Hátha egy jó sztori meggyőz engem és megtérek az almához, olcsó nem lesz az biztos, de megtérek.
Új hozzászólás Aktív témák
- iPad Air 11 Wi-fi + Cellular M2 2024 128GB , Space Grey
- 5G LTE! Microsoft Surface Pro 8 i7-1185G7 16GB 512GB 1 év garancia
- KÜLÖNLEGES RITKASÁG! VADIÚJ Microsoft Surface Pro 12 12" Snapdragon X Plus 16GB 512GB LEVENDULA 686g
- Lenovo Tab Plus TB351FU Új, bontatlan 8/256GB Luna Grey
- iPad 7 (Wi-Fi, 32 GB, Asztroszürke)
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 9800X3D 64GB RAM RTX 5090 32GB GAMER PC termékbeszámítással
- Lenovo 14 Yoga Slim6 WUXGA OLED Ryzen5 7540U 4.9Ghz 16GB DDR5 512GB SSD Radeon 740M Win11 Garancia
- LG 49sm8600pla 49" és ok. odl 58920uh-dab 58" hibás TV-k
- Használt Bonsen VS1900 vákuumos fóliahegesztő
- Dell Precision 7550 i7-10850H 32GB 512GB Nvidia RTX5000 6GB 1 év garancia
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest

