Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:27:44

LOGOUT.hu

Honda topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72751) tboy93 válasza slett27 (#72746) üzenetére


tboy93
nagyúr

Ez mar kb motorgenerál erett. 400-ert nincsenek csodak, ahogy ezt multkor is emlitettem.

(#72752) slett27 válasza tboy93 (#72751) üzenetére


slett27
addikt

Gondolom 10W40-el meg még rosszabbat tennék ahogy olvasom. Mármint amíg "átgondolom". :)

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#72753) tboy93 válasza slett27 (#72752) üzenetére


tboy93
nagyúr

nem fog segíteni sajnos

(#72754) szabonagyur válasza slett27 (#72752) üzenetére


szabonagyur
félisten

Kíváncsian várom a történeted végét :( Ez így eléggé nagy bukta is lehet.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#72755) slett27 válasza szabonagyur (#72754) üzenetére


slett27
addikt

Igen, ebben az esetben már minden lehetséges ahogy írtátok is.

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#72756) Micsurin válasza slett27 (#72749) üzenetére


Micsurin
nagyúr

7gen generálra nekem 5-600 közt mondtak. Gyűrűk, hajtókar csapágyak (gyűrűzés esetén illik, változhat a kompresszió + úgyis kint vannak a dugók), jobban jársz ha keresel hozzá egy donor blokkot.

Ha le vannak ragadva a gyűrűk és nem húzzák le a falról akkor a 10/40 se fog csodát eredményezni.

0/30 és nagyon meghajtani 2-3x cseréled és reménykedsz leold-e esetleg valamennyit. De ez is csak sámánkodás, itt már generál jön.

Eladó meg nem fogható meg jogilag sajnos :(

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#72757) slett27 válasza Micsurin (#72756) üzenetére


slett27
addikt

"0/30 és nagyon meghajtani 2-3x cseréled és reménykedsz leold-e esetleg valamennyit. De ez is csak sámánkodás, itt már generál jön."

Eztet nem értem. :D Többi stimm.

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#72758) slett27 válasza Micsurin (#72756) üzenetére


slett27
addikt

Jah igen a híres Metabond itt már vajmi kevés igaz ?

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#72759) Micsurin válasza slett27 (#72758) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Mondtam, nagyon max 2-3 vékony olajos 1000-1500km-es meghajtós etap -> 1500 km csere -> repeat. Talán mérséklődik majd. (FB-n legalábbis többektől megkaptam mint tipp. Engem kérdezel placebo, az a gyűrű ami beállt a gedvában max kiszedve takarítható.)

Olvass vissza a hsz-eimben. Vagy használd amíg szét nem esik vagy blokk csere. Olyan 10+ éves autó ami költség és hiba mentes nincs. Kicsit azt érzem a csodád hajtod. :B

Ha tetszik eléggé és a bódé szép szerezz hozzá Honda Hungaryn egy bontott blokkot vagy generáloztasd meg. De előtte én egy karosszériással megnézetném nehogy kidobott pénz legyen.

A két Bravo, a Civic… kicsit azt érzem nagyon kezd több lenni a leve mint a húsa. Sose leszel anyagilag nem, hogy pozitívban de nullán sem egy tizen éves autóval. Amit megveszel a karbantartás árán az a használati érték. :B
Döntsd el megéri-e ezt felújítani / vegyél valamit amiről így vélekedsz és rakasd rendbe, lesz 6-8 évre egy autó alattad.

A blokk vétel előtt a karosszériást erősen ajánlom meglátogatni, hidd el tapasztalat.

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#72760) slett27 válasza Micsurin (#72759) üzenetére


slett27
addikt

Csodát hajtom igen, de azok nem nálam kötnek ki. Itt offban annyit hogy sógoromnak van egy 2010-es VW Passat 1.9 TDI asszem, az olyan mint az új, szó szerint. 14 éves autó. Én nem is tudom hogy tudott így rá vigyázni. A 14 év alatt ~500-700e ment rá. 346.000 km van benne és 100.000 km múlva is kb így fog kinézni. :U

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#72761) szabonagyur válasza slett27 (#72760) üzenetére


szabonagyur
félisten

Aki 500-700as koltest mond 14 eves autora az sajnos hazudik (remelem Te sem hitted el). A Citym mely rokontol jott, 158e garantalt km van benne tobbet kert 2016 ota ugy, hogy erre tetelesen meg tudom mutatni tobbet koltottem mar most. Es ebben tenyleg semmi komplexitas nincs ha az automata valtot kiveszem.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#72762) Avicularia válasza szabonagyur (#72761) üzenetére


Avicularia
veterán

Szerintem a gumik, meg az olajcsere többe vannak ennyi km után.

(#72763) szabonagyur válasza Avicularia (#72762) üzenetére


szabonagyur
félisten

Egyértelműen, azért is kamuk ezek a számok. És ugye ebből jönnek majd a legendák, hogy az 1.9 TDI az elmegy levegővel, aztán a kolléga már nyúl is a telefonért, nála meg hirtelen minden sz@r, mert kiderül az 500-700e az állag megőrzésre ment rá, bár ahhoz is kevés.

Egyszerűen nincs olyan autó ami ingyen lenne, Off új autómnál is ha éves szervizt nézek 60-80e évente, és baj nincs vele még, gumi meg nem számolva.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#72764) slett27 válasza szabonagyur (#72761) üzenetére


slett27
addikt

Erről jutott eszembe hogy Hondához holt tudok vásárolni normális alkatrészt (elsősorban futóműre gondolok) ? Gondolom itt is van sok utángyártott. Qru a gyertyát már írta, vezérlésből INA vagy SKF ?

Igen, még egyszer rákérdezek erre. Most nem tudom hogy a nem várt hibákra mondta vagy mindenre, de valóban hihetetlen számomra is. Az autó viszont tényleg patika. :)

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#72765) tboy93 válasza slett27 (#72764) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nem biztos hogy erdemes ezen vezerlest cserelgetni, ha a motorja majdhogy kuka.

(#72766) Micsurin válasza slett27 (#72764) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Ne nyúlj hozzá… nincs értelme. Keress egy lakatost nézze meg annyit megér, utána tudod van-e értelme motorikusan neki ugrani.

Ha értelmes a bodé mint alap a lakatos szerint akkor keress ismert előéletű blokkot és nosza. A vezérlést úgy se tehetnéd át új bontott blokkra… :N

De ha ez ennyire vedeli akkor már igen csak véres a torka… a következő áldozat a kati lesz így, csak idő kérdése…. Lakatos, utána végig gondol.


Sógorod meg hazudik… havernak az 1.9 ötös Golfon vezérlés, olaj, váltóolaj, vízpumpa, összes szűrő, minden görgő + generátor volt 410. Csak az anyag… mivel apjával otthon megoldották. Arányosíts… akkora futásnál fizikailag nem lehet, hogy sem dmf sem porlasztó sem turbó nem pergett le a kocsiról…

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#72767) Manitou válasza Micsurin (#72756) üzenetére


Manitou
addikt

Jut eszembe, múltkor témáztuk 7gen civicemre, hogy mennyi lehet a vezérléscsere.
Van most egy márkaszervízes áram komplett vezérlésr cserére. Vezérműszíj, feszítő, vízpumpa
182e körül + 61e a munkadíj. Tehát összesen anyga +díj 243e.
Viszont csak a vezérműszíj és a vízpumpa lenne gyári honda ebből a trióból.

[ Szerkesztve ]

(#72768) slett27 válasza Micsurin (#72766) üzenetére


slett27
addikt

Aki tényleg ért hozzá annak mennyi idő lehet a csere ? Ezzel járok dolgozni. Nyilván megfogja mondani az illető, csak érdekel a dolog.

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#72769) NoLF válasza slett27 (#72760) üzenetére


NoLF
addikt

Marmint evente ment ra annyi, ugye? ;]

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#72770) tboy93 válasza NoLF (#72769) üzenetére


tboy93
nagyúr

7gen accordra évi 400 úgy borult rá, hogy sosem volt semmi komoly baja

szimplán ha rendesen beleszámolsz mindent, műszaki, biztosítás, normális cuccokkal olajcsere, egyszer egy kuplung, egy-két szett gumi, fék stb., akkor kijön a matek :) persze néha volt nem várt dolog, szélvédő betört, szervopumpa folyt, egy stabgumi elkezdett kopogni

még a 7gen civicre is ráment a 8 év alatt éves átlag 325e Ft

(fater g astrájára is közel annyi ment mint az accordra)

[ Szerkesztve ]

(#72771) NoLF válasza tboy93 (#72770) üzenetére


NoLF
addikt

persze, simán. egy gömbfej itt, egy szilent ott, tömítések repedt szélvédő, kavics a motorháztetőre, gumi fék olaj stb stb... aki használ egy autót és törődik is vele, annak teljesen egyértelmű hogy kizárt dolog 14 év alatt nem elkölteni pár millát, elég ha csak egy műszakira gondolunk meg egy olajcserére és az évi ~100k már kijött, az 14 év alatt 1,4 millió miközben se gumi se fék se semmi más nem lett csesztetve :D

golf cabriom 24 éves, peugeot 3008am 14 éves, összesen megyek velük évi kb. 15 ezret de így is simán locsolom rájuk a dellát.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#72772) tboy93 válasza NoLF (#72771) üzenetére


tboy93
nagyúr

ilyen ez a popszakma :) a legolcsóbb autóm az ezres swift volt, anno arra tényleg szinte ingyen volt minden, gimnázium mellett simán fenn tudtam tartani. 10 ropiert csereltek benne nekem olajat, 16e Ft-ert csereltek komplett elso fék szettet :DDD (2013)

(#72773) Manitou válasza tboy93 (#72770) üzenetére


Manitou
addikt

még a 7gen civicre is ráment a 8 év alatt éves átlag 325e Ft
Nebazz :DDD 8 év alatt 2,6M ment rá , jól értem ? Ez alatt a 8 év alatt mennyi km szaladt bele?

(#72774) tboy93 válasza Manitou (#72773) üzenetére


tboy93
nagyúr

Igen, 2.6M + benzin. Ebben minden benne van. Összesen 97.193km. Üzemanyaggal is számolva 52Ft/km áron autóztunk vele 2014-2022 között.

Ja, 760-ert vettem 142e km-el és 660-ert adtuk el 239e km-el.

[ Szerkesztve ]

(#72775) szabonagyur


szabonagyur
félisten

Citybe milyen akksit vegyek? Most Bosch van benne, kereken 6 év 2 napot bírt ki amivel amúgy elégedett vagyok. Holnap vagy holnap után megpróbálom töltéssel magához téríteni, de van egy sanda gyanúm, hogy a térképolvasó úgy maradt és lehúzta :(

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#72776) Qru válasza szabonagyur (#72775) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Rocket.

#nincsbennetarcsi

(#72777) Manitou válasza tboy93 (#72774) üzenetére


Manitou
addikt

Elég soknak tűnik. Nekem 7 éve van meg , most összeszámoltam én is kíváncsiságból. Nekem eddig kb 760e ment rá ( műszaki vizsgák, olajcsere, felni, új gumi, kopó alkatrészek cseréje, még kasznis munka +fényezés is volt ) Most majd lesz egy nagyobb tétel, vezérléscsere + váltóolajcsere, meg a fékhez lehet kell egy felújító készlet. ( de betétet és tárcsát is akarok cserélni, bár még használható a régi, csak jobb fékhatást szeretnék )

(#72778) szabonagyur válasza Qru (#72776) üzenetére


szabonagyur
félisten

Bárdiban Bosch van vagy Exide. Jelenleg Bosch Silver S0418 van benne.

Unixban meg van még Varta, valami Bärren meg a saját márkásuk.

Más szerintem itt nincs :F

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#72779) Qru válasza szabonagyur (#72778) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Akkor Bosch inkabb meet az Exide nagyon vissza esett minosegben. Jazz is Bosch-t kapott most.

#nincsbennetarcsi

(#72780) szabonagyur válasza Qru (#72779) üzenetére


szabonagyur
félisten

Megnézzük holnap haverral, hogy töltővel feléled e, de már számolok vele, hogy cserés lesz.

Amúgy durva, hogy 6 éve 20e alatt volt, most meg dupla.

[ Szerkesztve ]

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#72781) Qru válasza szabonagyur (#72780) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nagyot dragultak az akkuk is. A Bären sem rossz, gyari beazallito sok olasz markanal (Osztrak marka de megvettek az Olaszok).

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#72782) szabonagyur válasza Qru (#72781) üzenetére


szabonagyur
félisten

A Bosch mondjuk Kaufferben meg 19.900 Ft, mi a trükk vajon? :F

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#72783) slett27 válasza NoLF (#72769) üzenetére


slett27
addikt

Szerintem itt extrém dolgokat értette. De tényleg leinformálom mert most már engem is elgondolkodtatott. Úgy mint a 2017-es Skoda Oktáviában a fűtő radiátor csere 70e-ért. Vajon az mitől romlott el. :F

Egy szervizes azt is mondta a motorra vonatkozóan, ha nem a gyári ajánlású motorolaja(ka)t teszem / teszik a Hondába akkor is elnyelheti az olajat. Illetve nem kell fejjel a falnak menni egyből, kezdődjön egy szelepszár szimering cserével.

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#72784) Micsurin válasza slett27 (#72783) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Persze, neki marhára megéri rád vágni a szárszimering cserét. :D
Olvasgass bele FB-n a Honda Hungaryba, komolyan... a gyári ajánlás alatt meg tippre a jó öreg ásványi 10-40-esre gondolt amivel meglotykolták 40 ezrenként.

Amennyit legombolna rólad a jóember nem sokkal többért belógatnának neked egy blokkot saccra. Nézesd át a kasznit és ha jó keress blokkot... egyszerűbb és olcsóbb lesz.
---

szabonagyur Kaufferrel? Semmi, tippre lehet beragadt áras készlet vagy valami. Nem ódzkodnék A Boschtól tőlük.

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#72785) szabonagyur válasza Micsurin (#72784) üzenetére


szabonagyur
félisten

ZS+U is ugyanannyi kb, annyi hogy 36AH nem 40AH mint a mostani, nagy hátrány ez?

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#72786) Micsurin válasza szabonagyur (#72785) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Civicben 36-os noname TECH volt, sokat nem vettem belőle észre. :D
Szerintem kis benzinesnél ha nincs nagy zene a csomiban nem fog osztani vagy szorozni ha minőségi darab.

Dízelnél agyaltam csak legalábbis részemről a nagyobb akkuban. :B

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#72787) szabonagyur válasza Micsurin (#72786) üzenetére


szabonagyur
félisten

Semmi nincs benne, full gyari, 2 evet huzzon meg ki.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#72788) slett27 válasza Micsurin (#72784) üzenetére


slett27
addikt

És ha nagyot álmodnék és egy 1.6 VTi menne bele ? Azt NKH-hoz kell vinni igaz ? Váltó minden stimmelhet ? :B Ha már egyszer erre kerülne sor.

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#72789) BigBlackDog válasza slett27 (#72788) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Szerintem nagyobb motor nem fog belemenni teljes értékűen. Papírozást szerintem esélytelen lenne a gyakorlatban megugrani csak motorcserével (VTi esetén szvsz pl. a fékek is másak).

(#72790) szabonagyur válasza BigBlackDog (#72789) üzenetére


szabonagyur
félisten

Főleg ahogy olvasom a VTi motorokban is benne van a világ km-re, mindet fel kell újítani előbb utóbb.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#72791) slett27


slett27
addikt

Az mindig is érdekelt, ha felfúrnak egy motort mennyire változik a ccm ? Azt hallottam mikronokat marnak, de csak nagyobb lesz az űrméret ? Vagy nem jelentős ?

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#72792) Micsurin válasza slett27 (#72791) üzenetére


Micsurin
nagyúr

De minek felfúrni? :DD
Komolyan nem értelek, semmi más nem kell oda csak vagy egy jobb állapotú bontott vagy egy sor gyűrű meg egy készlet hajtókarcsapágy, tömítések + ha nagyon extrázol esetleg egy fejfelújítás de én még azt is elengedném egy ilyen korú kocsin.

VTi-t meg engedd el ha eltértek a futómű komponensek akkor mindent kell cserélned, előtte kell kérj átépítési engedélyt (igen típus azonos de nagyobb blokkhoz is célszerű) ha ez megvolt számlásan kell mindent kicseréltess aztán műszakiszemle tippre komocsin utca vagy vas gereben.
Ha a Bravokat nem akartad megjavítattni ebbe még gondolat szintén se vágj bele. :N
Ellenben teljesen komolyan írom le 42.-szer is mielőtt egy árva forintot arra a kocsira rálocsolsz a karosszériát nézesd meg valakivel aki már látott is esetleg küszöböt belülről, meg szétrohadás előtti első - hátsónyúlványt valamint hátsó bekötési pontot. Mivel ezek fognak először szanaszét erodálni egy 6genen. Főleg ha annyira volt ápolva mint amennyire a blokkra figyeltek. :(

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#72793) szabonagyur válasza Micsurin (#72792) üzenetére


szabonagyur
félisten

Na hátha a TE tanácsodat megfogadja, hogy vagy vegyen olyat ami alapból olyan amit szeretne, vagy használja ezt ahogy van.

Tippre nem olyan jó karosszéria az ha 300ból volt az egész autó (vagy hasonló összegből).

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#72794) Micsurin válasza szabonagyur (#72793) üzenetére


Micsurin
nagyúr

...nem fogadja. Sokadjára ismételtem magam, hogy egy forint se essen ki a kezéből míg a kasztni nem volt megnézetve.

Végtére is csak levegőbe dobálózok nem? :DD Véletlen sem egy méteres cuclival a számban kezdtem ezt az évet. :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#72795) szabonagyur válasza Micsurin (#72794) üzenetére


szabonagyur
félisten

Suzuki témából már ismerjük egymást a kollégával, ott talán az Ignisnél sikerült lebeszélni a sportra átépítésről :D

Kolléga sem túl szerencsés, szóval már ez is intő jel.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#72796) KrAt válasza Micsurin (#72792) üzenetére


KrAt
veterán

<elmélkedés>

(én nekem az a gondolatom inkább, ha autóból erre a példányra volt pénz és/vagy igény, akkor lesz vajh megfelelő felújításra keret és/vagy igény? vagy úgyis teljesen mindegy, mit mondunk, kerül majd bele valami 1.6vétéjí, mert az a menő és azzal lehet villogni, valami herélt kipufogó, aztán az, hogy véres a torka, már mindegy, mert menő...)

</elmélkedés>

(#72797) slett27


slett27
addikt

Hát nem, feleségemnek sikerült találni egy VII genes Civicet igaz 3 ajtós de nagyságrenddel jobb állapotú. Én elkárhoztam. :D Kapkodok, filózok. Lehet használom amíg tudom, aztán valamelyik lejtőn elengedem. Addig spórolok valami normális autóra.
Kasztnishoz megyek a héten.

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#72798) Micsurin válasza szabonagyur (#72795) üzenetére


Micsurin
nagyúr

.... Ignis meg a sport attól tartok, annyira lesz az sportos mint az Astra GTC tényleges coupé. :DDD

Kolléga sem héé nem tudom miről beszélsz. Vétel után rögtön vízcsöves kezdés. :DDD

slett27 helyes, úgy. :K Nem feltétlen csoda állapotot kell keress csak fogadd el nem lesz csodamód költségmentes egy 15 éves autó. A Bravokat azért említem újra és újra mert semmi komoly gondjuk nem volt, mégis elengedted a kezüket. Vegyél valamit ami szerethető számodra és a bodé rendben van, a többitől meg nem kell megijedni és eladni feltétlen. :N

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#72799) szabonagyur válasza Micsurin (#72798) üzenetére


szabonagyur
félisten

Arra utaltam, hogy slett27 eddig mindbe belenyúlt, kivéve Ignis, az csak nem ment vagy nem volt stabil :D

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#72800) Tom1939


Tom1939
őstag

Rákeresve itt a topicban Zuglói honda szakember Tóth Imre (pár évvel ezelőtti mobilszámot is találtam), de mielőtt megzargatnám, aki már volt nála: "sima" karbantartási munkát is vállal? Semmi baja feleségem 2018as 1.3-as jazzének (6 éves szerviz + műszaki kellene csak) de lassan elengedném azt a hivatlos márkakereskedést ahol vettük (különben nincs velük bajom csak Óbuda messzebb van + ceruza is talán nem lesz annyira megnyomva mint náluk).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.