Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:27:44

LOGOUT.hu

Honda topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72651) slett27 válasza Qru (#72650) üzenetére


slett27
addikt

Köszönöm ! Jöhet a "pofozás" ezt már érdemes talán. :)

4x100 R15 7J 195/55 ?

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#72652) slett27 válasza Qru (#72650) üzenetére


slett27
addikt

Illetve olyan kérdés, hogy 276e km-nél mehet bele 5W30-as Eneos motorolaj ? Olajszűrűből, levegőszűrőből milyen márka ? 5W30-40 / 10W40 háború van a neten ez esetben. Senki nem tudja. :D

[ Szerkesztve ]

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#72653) Micsurin válasza slett27 (#72652) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Tedd bele az 5/30-ast. Ha eszi akkor következőre mehet az 5/40-es.
10/40-est én már abba a blokkba se tennék.

Evés alatt nem 2-3dl / 1000-re gondolok. Hanem olyasmire mint az enyém volt... :D BP -Győr - BP ~9dl olajjal. :D

10/40-es háború meg azért van mert vannak akik elolvassák a manualt és értelmezik ami oda van írva / gondolnak a technikára meg vannak akik a zsigulikon megszokták a 10/40-est mindenbe is jó lesz elvet és képtelenek rajta túllépni.

Kopottabb blokkon még sosem segített a vastagabb olaj legfeljebb a felújítás. :)

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#72654) Qru válasza slett27 (#72651) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

195/55R15 gumi és 6Jx15 ET45 -> Ez gyári méret ez mehet rá simán. :K

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#72655) NoLF válasza slett27 (#72651) üzenetére


NoLF
addikt

[itt] megnézheted, gyárihoz képest melyik méretek megfelelőek

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#72656) Qru válasza slett27 (#72652) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

5W30 max 5W40. Eneos is oké nekem a Jazz-ben is az van most. Total olaj ami még jó és nem is drága.

Szűrőből Mann, Mahle de igazából egy Filtron szűrő is már bőven vállalható minőség.

#nincsbennetarcsi

(#72657) Micsurin válasza Qru (#72656) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Páran FB csoportban amúgy újabban kicsit fújnak a Sustina-ra mondván romlott a minőség, ezt mi a francra alapozzák? :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#72658) Qru válasza Micsurin (#72657) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Arra, hogy átvették a gyártást a Lengyelek (Orlen gyártja). Meg az adalékolása nem olyan jó/korszerű már.

#nincsbennetarcsi

(#72659) slett27 válasza Micsurin (#72653) üzenetére


slett27
addikt

Vezérlésből, kiegészítőkből (szűrő pl) mehet a Nipparts ? Esetleg tudsz ajánlani ? Teljesen új vagyok Honda téren. :( Vezérlés cseréjéről is írták hogy maga a vezérlés nem drága de a cseréje nem egyszerű. Igaz ez ?

Qru közben segített. :)

NoLF : :R

[ Szerkesztve ]

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#72660) Micsurin válasza Qru (#72658) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Tiszta sor, eddig is Mobil Super ment ezek után is az fog tippre. :B
Imi egyszer belelotykolta mi meg reflexből erre cseréltük.

slett27 Nipparts nem alsópolc? Én azt max hűtő / egyéb statikus cuccból merném feltenni. Vegyetek egy INA szettet nagyot nem lehet vele hibázni. :N
Tata környékén szerelőt passzolom ha annyit megér lehet felhoznám a helyedben legalább 1-2x Imihez. Nem egy nagy táv és legalább ténylegesen átlenne nézve az autó.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#72661) tboy93 válasza Micsurin (#72660) üzenetére


tboy93
nagyúr

Imi ránéz, rögtön el is keseríti hogy lehet bontóba tolni ;] Amúgy szerintem Imi jó szerelő, de nem olcsó. Ilyen kocsit a sarki kőműveshez vinnék, tartsa életben 2 évig, bárhogy, csak olcsón.

[ Szerkesztve ]

(#72662) Micsurin válasza tboy93 (#72661) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Ha tényleg kifejezetten jó állapotú 6g sedan akkor én megmenteném. Nézz rá a csoportokban ezeknek az ára már nem lefele fog menni ha tényleg kifejezetten szép darab.

Ha a bodé egyben van le kell konzerválni, adni neki egy telipolírt motorikusan meg az örök nyomornak lett szánva az az 1.4-es.

Hajtani 4-5 évet aztán eladni kb annyiért amennyiért vette + visszanyerni rajta egy részét a ráköltésnek. Nevetséges egy 5-6genért miket kifizetnek az emberek márkacsoportokban.

Az olcsó kőműves szerelő tud a legdrágább szerelővé válni a történetek végére, de ez csak magánvélemény. :B

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#72663) tboy93 válasza Micsurin (#72662) üzenetére


tboy93
nagyúr

Én nem hiszek a csodákban. A patika 6gen nem 300-ért megy. Egy alváz + üregvédelem többe kerülne mint az autó vételára. Egy jobb polír 70-100k.

(#72664) szabonagyur válasza tboy93 (#72663) üzenetére


szabonagyur
félisten

Ahogy írtam a másik témában is gyanús, hogy 10 év alatt ment bele 10e km JSZP szerint (de lehet tolattak is vele), meg most január végén volt baleset és el is adták egyből.

A-B autónak okés lehet amíg megy, de nem igazán érdemes többet bele képzelni mint ami.

Az Ignis sem volt a pálya réme, ez sem lesz, hiába megy rá a nagyobb felni, szélesebb gumi stb.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#72665) Qru válasza Micsurin (#72660) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Jah az első szervizben nekem Castrolt akartak tenni a kocsiba. Mondtam, hogy azt ne. Jó van Motul is neki polcon... Az ment bele.

#nincsbennetarcsi

(#72666) Micsurin válasza tboy93 (#72663) üzenetére


Micsurin
nagyúr

+szabonagyur abból indultam ki, hogy közel patika a rozsdamentes bodé miatt. :R Az árak meg egyre elborultabbak a Honda Hungary csopiban... :Y

Qru Márkaszervíz... i30-on nekünk azért akartak turbót cserélni mert olajos. Az nem zavarta a zseniket, hogy az olaj valójában nem olaj volt hanem szivárgott a 2-3-as injektrok tömítése és szépen lassan de lefolyt a dzsuva amibe beleragadt természetesen minden... Finoman rákérdeztem mire alapozzák ezt a kijelentést mire kiderült ja csak talptömítés szivárgott erősebben és ment mindenfele már a genyó.:D Abba ne menjünk bele, hogy eleve azért mentünk mert melegen erőtlenné vált és hajlamos volt safe mode-ba vágni magát valamint hallottál sipákolást ami gyanúsan erre utalt... #márkaszerviz:DD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#72667) Qru válasza Micsurin (#72666) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Bubit már inkább nem is vittem márkaszervizbe. Jó egyszer, gyári visszahívás miatt.

#nincsbennetarcsi

(#72668) Rp526 válasza Qru (#72667) üzenetére


Rp526
aktív tag

Ez a visszahívás dolog am hogy működik? Néztem, h SRS visszahívásban mind a civic mind az accord érintett, ha nemzetközi oldalakat nézem. Itthon beírtam honda honlapon és semmit nem dobott, csak egy hülye üzenetet mit tegyek import autónál, mit olvassak el.. de sehová nem mutatott :D. Vki vitt öregebb (1998, 2007) autót már erre a légzsák visszahívásra? Azt írják ingyenes és egy óra munka max.

"Jelenleg egyetlen visszahívási, illetve frissítési kampány sem érinti a járművet. Kérjük, az Európán kívülről importált járművek tulajdonosai az alábbi szöveget olvassák el!"
De elolvasni nincs mit.. :(
Ha meg részt vett volna már visszahívásban az autó, azt miért nem jelzi.. :(

(#72669) Qru válasza Rp526 (#72668) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Igen a Jazz-t is vittem (2007-es) légzsákpatron cserére. Itt megnéztem VIN alapján. Kidobta, hogy érintett, majd felhívtam az egyik márkakert. Ők is lecsekkolták, majd berendelték az alkatrészt hozzá aztán egyeztetett időpontra odavittem és kicserélték. Tényleg kb 1 óra volt az egész.

#nincsbennetarcsi

(#72670) tboy93 válasza Micsurin (#72666) üzenetére


tboy93
nagyúr

Mindenkinek mast jelent a patika. :)

(#72671) Micsurin válasza tboy93 (#72670) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Biztos van akinek az előző Civicem is elmegy még munkásautónak, való igaz. :R

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#72672) Rp526 válasza Qru (#72669) üzenetére


Rp526
aktív tag

Most ha rákeresel ugyanarra az alvázszámra, amit korábban elvittél, Neked mit ír ki? Én kerestem eddig 2 jazz-t, egy civicet és egy accordot. Ugyan itt kerestem én is. Most egyikre sem hoz semmit, csak az üzenet. Ezekből az autókból kettő szinte biztos nem volt visszahíváson. Lehet rákérdezek majd telefonon kíváncsiságból de ha ők is ezt használják, akkor mind1 lesz.

[ Szerkesztve ]

(#72673) Micsurin válasza Rp526 (#72672) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Nem csak bizonyos Takata szállítmány esetén voltak érintettek az autók?

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#72674) szabonagyur válasza Qru (#72669) üzenetére


szabonagyur
félisten

2016-ben küldték a levelet is rendesen tulaj címére, hogy cserés.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#72675) Qru válasza szabonagyur (#72674) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Igen, jött róla levél tényleg. Subaru-nál nem vártam meg ott VIN alapján jelentettem be. Mondjuk abban sok légzsák van ott több is volt mint egy órás művelet. :D

#nincsbennetarcsi

(#72676) Headless válasza Rp526 (#72672) üzenetére


Headless
őstag

Szia nálam is ezt írja, nem tudom hogy volt-e cserélve.

2009-es Jazz GE.

Jelezz vissza ha netán kapsz tőlük plussz infót. :)

LEDE - R3G/DIR860l -> https://tinyurl.hu/Ntkb/

(#72677) szabonagyur válasza Headless (#72676) üzenetére


szabonagyur
félisten

Amúgy ha felhívod őket akkor alvázszám alapján megmondják.

Én amikor megkaptam a levelet a légzsák dologról akkor mondták a telóban az ablakemelős visszahívást is egyből és cserélték. Szóval el nem évülnek ezek.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#72678) sherlock82


sherlock82
senior tag

Honda ufó civic - re szeretnék tetőcsomagtartót.
Szerintetek érdemes belefogni vagy a gk teteje nem alkalmas erre?

Iphone 8, Adidas ultraboost 22, Casio G-Shock GBD-200-9ER

(#72679) slett27


slett27
addikt

A hátsó szélvédő fűtés nem működik. Valószínű nem szálszakadás van mert egyik sem fűt. Így arra gondolok hogy a biztosítékát kell cserélnem. Hol található a biztosítéktábla ? Ha jól néztem akkor a 30-as számú biztosíték ez ?

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#72680) Rp526 válasza slett27 (#72679) üzenetére


Rp526
aktív tag

Bal oldalon térd környékénél van egy lenyitható kis műanyag, abban kellene legyen. Esetleg ha nincs, akkor net.

(#72681) slett27 válasza Rp526 (#72680) üzenetére


slett27
addikt

Hálás köszönet ! :R

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#72682) slett27


slett27
addikt

Mit jelent az hogy nyitott leömlő ? 4-2-1 ? :D A gyári a zárt ? Nem értem... miben jobb az ?

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#72683) Micsurin válasza slett27 (#72682) üzenetére


Micsurin
nagyúr

A gyárid 4-1-es lesz az 4-2-1 meg mint a neve mutatja vastagabb is lesz, kevésbé folyt valamint elméletileg a 4-2-1 a középtartományban hozhat valamit cserébe a felső tartományért. (..szerintem max hangban veszed észre és talán padon.)

edit.:
OEM
RARE@ air intake manifold D14 OEM Honda CIVIC EJ9 75+90hp 96-00 | eBay

vs

4-2-1
4-2-1 STAINLESS EXHAUST MANIFOLD FOR HONDA CIVIC D14 D15 D16 1.4 1.5 1.6  88-00 | eBay

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#72684) slett27 válasza Micsurin (#72683) üzenetére


slett27
addikt

Így kevésbé van fojtás a motoron ? Mármint az utóbbival ? Itt nyerhetek kb 4-5LE-t ? :)
Azért ezek a tuning cuccok azért nem olcsók, szerintem örülök ha a gyárit vagy azzal egyenértékű cuccokat megtudom venni . :DDD

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#72685) Qru válasza slett27 (#72684) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Igen a gyorsabb gázáramlás kevésbé folytja a motort. Ezért szokták a katalizátort is kidobni vagy sport katira cserélni. A legjobb egy nagy átmérőjű üres cső, lehetőleg minél kevesebb kanyarral (straight pipe magyarul nyitott rendszernek hívják).

#nincsbennetarcsi

(#72686) slett27 válasza Qru (#72685) üzenetére


slett27
addikt

Köszönöm, all clear. :)

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#72687) Micsurin válasza slett27 (#72684) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Középen nyerhetsz de 4-2-1-el épp, hogy felül veszteni is fogsz. Ezzel inkább pörgősebbé teheted valamelyest nyomatékosabbá de szívómotor esetén ezek elhanyagolhatóak.

A legtöbb amit tehetsz az egy "folytatlan" tunning 4-1 leömlő (Juhász Lacit keresd az importtuningon), catback (kati kihajít), gázgyorsító és egy Paragi Japo dob tompítóval, hogy ne hívd fel magadra a figyelmet.

Elköltesz ~cakkom pakkom 2-250 ezret és talán nyertél 5 lóerőt. Szívómotort ne akarjunk pöckölgetni mert nem éri meg. Legalábbis nem ennyi pénzből és nem erre a célra.
Ha szívót akarsz hergelni akkor eleve a szelepek felől kellene indulni és keresni műhelyt aki vállalja, hogy veztengelyt köszörül neked hegyesebbre. Valamint kéne egy 1.6-os VTi és kéne egy ún. MiniMe swap -> 1.4-re az 1.6VTi feje, hogy legyen VTec-ed.

Ha minden jól megy több hónap szenvedés árán fogsz nyerni ~15-20 lóerőt nagyon jó esetben a MiniMe + kipufogó rendszer + hozzá nyitott légszűrő + KPro ECU nyomán viszont az autó vételárának a dupláját borítottad bele. :B

7Gennél nagyon belemásztam mit lehetne kezdeni az 1.6-ossal ha bevállalom az átkábelezést és a motorcserét...elengedtem. Ezért is ment mert a rozsda csak beverte a szöget a 90 lóerős olajkazán koporsójába. Ha gigatyunning a cél kell keress vagy egy 1Z 1.9TDi-t vagy 1.9JTD 8v-t, mindkettő kiváló alap kevéspénzből a végére valami nagyon drágát alkotni ami legalább itthon papírozhatatlan. Bocsi messzire szaladtam de gondolom érthető mire akartam kilyukadni. :D

Qru most, hogy mondod a straight-et nagyon birizgálja ám a bajszom ha kormi alól kihúllik valaha a DPF akkor meghallgatjuk mennyire is huhogna mielőtt visszakapná az utángyártott DPF-et, bár szerencsére ~0,2-0,3-as csúcs korrekciókkal ez nem veszélyeztet szerencsére még jó ideig... :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#72688) slett27 válasza Micsurin (#72687) üzenetére


slett27
addikt

Van olyan aki ezt meg is tudja csinálni ? Én annyi hozzá nem értő szerelővel találkoztam. :( Mintha egy hónapja csinálná.

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#72689) Micsurin válasza slett27 (#72688) üzenetére


Micsurin
nagyúr

...van azért. :D Gondi Peti egy nyugalmasabb perce és egy cigi közben mesélte el mi a tényállás mivel Imi után őt is kerestem vállal-e motor cserét és ha már csere mi kell ahhoz, hogy az 1.4-ből 1.6-ot csináljunk révén típus azonos váltás lenne. Utána vesézte tovább mi mindent meg lehet csinálni ezekkel de ha megfogadok egy tanácsot elengedem a hetedik generációt. Mondván az a korosztályos japán már nagyon nem az az autó amit én keresek szerinte... "néz valamivel fiatalabbat és dízelt, a különbözetet meg tankold el és költsd felnikre" :B :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#72690) slett27 válasza Micsurin (#72689) üzenetére


slett27
addikt

Értelek. Itt a dízel alatt japán dízelre gondolt ? Vagy konkrétan Honda dízelre ?

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#72691) KrAt válasza Micsurin (#72683) üzenetére


KrAt
veterán

Lehet én vagyok rossz vágányon, de az egyik nem egy szívósor, a másik meg egy leömlő? :D

(#72692) slett27


slett27
addikt

Kaptam ajánlatot szerviztől vezérlés cserére a Hondára. 160e mindennel együtt :Y . Most azt szeretnék hogy ne vigyem oda ? Vagy nem értem. 70e az vezérlés szett ami aranybetétes lehet és ügyvédi óradíjjal dolgoznak.

Normális vezérlés szett 35e neten.

Vagy ez így teljesen reális srácok ?

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#72693) Qru válasza slett27 (#72692) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Az így első olvasásra kicsit erős árajánlat... Kérjél máshonnan is árajánlatot.

#nincsbennetarcsi

(#72694) slett27 válasza Qru (#72693) üzenetére


slett27
addikt

Igazából mennyi időt vehet igénybe ? Szét kell szedni fél autót ? Nem értek hozzá. :(

7769,- 3l fagyálló
2540,- segédanyagok
69.357,- vezérműszíj készlet
81.280,- munkadíj (4 óra)

Így áll össze a "buli".

Ha van egy 2012-es szíjas autóm akkor is ennyi lehet ? Vagy akkor 300k ? :DD

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#72695) szabonagyur válasza slett27 (#72694) üzenetére


szabonagyur
félisten

Attol, hogy 25 eves autod van ingyen nem lesz semmi :)

Kerj is es egybol kiderul mi az atlag ar.

[ Szerkesztve ]

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#72696) Biqci válasza slett27 (#72694) üzenetére


Biqci
aktív tag

Márkaszerviz? Vagy független? Nem mindegy. Gyári cuccok, esetleg utángyártott? Megint nem mindegy. Kapsz róla számlát és garanciát. Szintén nem mindegy.
De egy szíjas autón azért jóval egyszerűbb a csere, mint ha láncvezérlést cserélsz, azért ezt ne feledd...

"For those about to rock" - "azok számára, akik sziklani készülnek" - Google Translate ... Én már nem iszom, lehet alkoholista lettem... Peter Griffin

(#72697) slett27 válasza szabonagyur (#72695) üzenetére


slett27
addikt

Én azért a felére tippeltem. :)

Biqci : sima átlagos vidéki szerviz. De igen, kapok róla számlát és garancia is van. Ez igaz.

btw : Milyen hűtőfolydék kell ebbe az autóba ? Suzóba G12-es volt.

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#72698) Micsurin válasza KrAt (#72691) üzenetére


Micsurin
nagyúr

De, szívat a kedves clipboard history mert havernak meg keresgéltünk alkatrészt meg nekem akkut... másik opciók Vectra felnik vagy rocket akkuk lettek volna, ez azért közelebb állt meg! :DDD

[link] ek9.org-t egyéként erősen ajánlom ha valaki pöckölgetésen agyal. :K

Egyébként az az érdekes EK9 1.4-en pl 4-2-1 a gyári felállás és EJ9en is. Gondolom a folytás mentes ott is azt takarja mint 7gen-él a Juhász Laci féle leömlő. Gyári az kb virsli a tuunnying motyó meg kb kolbász vastag. :DDD :DDD

slett27 80-ért kisebb csoda lesz... ~120-130 körül lesz szerintem reálisan maszekál. Számolj nyugodtan órát ~14-15-ös rezsivel.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#72699) Qru válasza slett27 (#72697) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

G12 kell ebbe is.

#nincsbennetarcsi

(#72700) slett27 válasza Qru (#72699) üzenetére


slett27
addikt

Many thx. :R

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.