Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:27:44

LOGOUT.hu

Honda topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14301) orbano válasza Winner_hun (#14298) üzenetére


orbano
félisten

én majdnem minden pirosnál láttam kiszálló embereket megigazítani. nekem is kellett kétszer.
BlacKSouL: tippem szerint a hozzászólók felének tavaly még nem volt téligumija, aztán ilyenkor jár a szája. én végigmentem 30-cal, ugyanúgy, ahogy a többiek, max egy kicsivel lassabban indultam el. und? nekem is csak azért ment ilyen szarul, mert 195ös gummám van, ilyen időben az ezeröcsivel nyári papuccsal simábban eljártam. szvsz kicsit túl van diemnzionálva ez a téligumi dolog. :U
meg különben is úgy vagyok vele hogy ha ilyen az idő otthon maradok, csak most nagyon muszáj volt menni.

viszont a power sliding jó móka volt, ha nem lenne nagyon nehéz a lakótelepről kiállni, kimennék még egy kicsit ökörködni a gubacsi felüljáró alá, van egy fain kis kanyar itt :) meg a lakótelep bejáratánál lévő S kanyart is betükrözték, így bele lehet menni kilinccsel előre végre :B

[ Szerkesztve ]

A vér nem válik VAZZE!™

(#14302) orbano válasza Winner_hun (#14300) üzenetére


orbano
félisten

én azon gondolkodom, hogy a motorhőből kéne valamennyit juttatni az ablakmosó vizébe, az sokat segítene lehet a dolgon. bár szkeptikus vagyok. esetleg be kéne vonni teflonnal az ablaktörlő lapátokat, hogy ne fagyhasson hozzá a jég :D

A vér nem válik VAZZE!™

(#14303) Winner_hun válasza orbano (#14302) üzenetére


Winner_hun
félisten

?

A téligumis dolog meg nincs túlmagyarázva, tényleg jó és hasznos. Ha egyedül vagy akkor is a 30-as tempóra vágynál egy hosszabb út esetén is?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#14304) orbano válasza Winner_hun (#14303) üzenetére


orbano
félisten

senki nem ment többel, csak a 4x4-esek. de amikor meg kell állni, vagy befordulsz egy felfagyásnál, ugyanott vagy, mint a nyárival. ráadásul olyan időjárásról beszélünk, ami évente van kb. max 5x, amiből jó esetben 4-et el tudsz kerülni. jégben megint csak tök mind1, száraz úton meg kicsivel nagyobb féktáv és kész. ha pedig betartod a sebességkorlátozásokat, messze nem jön ki a különbség a téli és a nyári között.
mondjuk én nem autópályázom téleg, ott talán számíthat. bár tavaly voltam mindenfelé télen és egyszer sem (!!!) csúsztam meg, az utolsó szezon utáni agyonkopott nyárigumival.

amit linkeltél nem hülyeség. le kell szedni a lapátot, letakarni a gumit és bekenni. veszünk egyet felesben? :D

A vér nem válik VAZZE!™

(#14305) Winner_hun válasza orbano (#14304) üzenetére


Winner_hun
félisten

Akkor ezt ezzel le is zárhatjuk:)
Ha jó a nyári gumi akkor igen is lehet érezni a különbséget téli-nyári között.

Nem tudom van-e rá szükségem, egyelőre sehova se fogok kocsival menni. Legalábbis havazós időben biztosan nem.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#14306) olbeteam


olbeteam
tag

Mókás ám nyári gumival, csúszkál nem kicsit, téli gumi + ABS bőven jó és érezhetően jobban kezelhető autó.

I can resist everything but temptation.

(#14307) orbano válasza Winner_hun (#14305) üzenetére


orbano
félisten

én nem mondtam, hogy nem lehet érezni a különbséget, én csak azt mondtam, hogy túl van dimenzionálva. szar időben óvatosnak kell lenni, és tisztában kell lenni a kocsid/gumijaid korlátaival, ennek megfelelően vezetni. én is akarok téli gumit venni, nem erről van szó, csak azt a magyarisztános nagypofájú anyázást érzem egy kicsit soknak, amit levágtak a belinkelt videó alatt.

A vér nem válik VAZZE!™

(#14308) neduddki válasza orbano (#14304) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

soha nem volt meg, de biztos vagyok benne hogy ... hat ebbe bisztos is heheccc tericsd csak a baromsagokat tovabb:- (((
/mieleott erre akarnal valaszolni elobb meg a lassan feleve feltett kerdesem: a horvat visszaut fogyasztasarol meslj vmit, csak utann aterjunk kierre/
DE akkor se fogk meslni a p4 vs rd108, ch51 vs ecocontac ep vs gy ug4-5(?), mxv2 vs krislp3 (nem a) vs gy ventura-rol, rotosra beszetmemar a szamt de tok foloslegesen/

udv

neduddki

p.s. mas: komojjan mondom csendes ahitattal nezem, ahogy ma magyarorszagon a hoban feltuntek a felistenk es foistnek akik kenyukkedvuk szerint irjak at a fizkika torvenyeit ... /szoban/

amugy este 6 fele eppen a oktogonon setaltunk mikro egy jokepzett mercis a szervizutra kanayrodvan ojjan szipen oddatette a gepet a betonszegejjre hogy csak na, a BARMAAAA nemlassa a idojarast???:- (((

mod: olbeteam: megis meselek: felkerultek a carinara a krisaalp3-ak es jtt a ho, addig jol meszokott dolog volt, hogy kezifekkel forogtam eleg volt csak elinditani a nyari gumit gazzal es fekel szepe lehettt korigalni, na onnantoljott a meglepi amint kezifek kienged abban a masodpercben a gumi fogast tallat es oda a csuszas:- )))

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#14309) orbano válasza neduddki (#14308) üzenetére


orbano
félisten

nem értelek, de biztos :) mi van a horvátos átlagfogyimmal? mi van a fizikával?

A vér nem válik VAZZE!™

(#14310) neduddki válasza orbano (#14309) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

semmi kollega semmi mexoktuk mar...:- (((

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#14311) orbano válasza neduddki (#14310) üzenetére


orbano
félisten

write only hangulat? sebaj, mi is megszoktuk már :- )))

A vér nem válik VAZZE!™

(#14312) neduddki válasza orbano (#14311) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

bagojj mongya... es ha meg nagyon kersnem meg min leglabb 1x metananam bof

udv

neduddki

p.s. tudo e is mond: hirtel elvesztted olvasai kipessiged....

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#14313) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

na egy kollega itten az otvosben is kemenyn kuzd hogy kiajjon aparkolobol mar percek ota, aszem lemegykmegnezm:- )

udv

neduddki

p.s. arra is kivancis vagyok:
1 - hogy birja a nagykoru akksim a hideget?
2 - haby fok van a pincebe?
3 - hogy van megcsinalva a kaptato? /vagy kapitutlatus lesz a hovandorlasnak hala:- ) mngyk jovo het szerdaig en elvagyok/

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#14314) neduddki válasza neduddki (#14313) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

szoval mire lertem mar mexokott, de marattak nyomok, meghozza leglabb 3-4szer oda vissz mire sikerult kikeveredni, meg boseggel maratt egyhejjbe fekete nyom is, szoval: hacsokerekes sacra ~215 nyariguis kollega volt, a mintazat igencsak emlekeztett a pirelli p6000resre azzal a kulomseggel hogy a kozepso iranytarto elem az csak 1
kozbe csinaltam egy kort a 8szog korul es egy 6gen hecsi fordut; elottem a csengeribe, a befordulassal nem is volt baj, csak utanna horafuott a kollegine es vidam csuszkalst mutatott be vala, amit szipen korriglat

udv

neduddki

p.s. ojjan vagy mit agyerek eskusom vagy 10 eve orultmeannyire honal es levesztem mint most:- )))

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#14315) Snoop-y válasza orbano (#14304) üzenetére


Snoop-y
veterán

Ugyan már én is frankón 60-70-el "vágtattam" ahol lehetett. Én voltam az ámokfutó a sok majrés mellett. :K Terepjárók mellett egy árva STI-t láttam haladni normálisan :R

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#14316) orbano válasza Snoop-y (#14315) üzenetére


orbano
félisten

mondom, én "elhiszem", hogy jobb azért a téli (ha Danika nem adta még el, lehet az övé), csak erősnek tartom ezt a "lökjük le az útról", "vegyük ela jogsiját", "lőjjük tartkón" hozzáállást. azért winner is hazaért, és én is hazaértem a létező legszarabb helyről. pedig budaörs nem mondhatni könnyű terepnek, meg winner sem épp a hortobágyról indult. pedig tegnap olyan idő volt, hogy jópár kamion is elakadt. azokra meg nem raknak téligumit.

A vér nem válik VAZZE!™

(#14317) neduddki válasza neduddki (#14314) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

beszenik kik -es Csabikaval mit muveletek teennap az emborei:- )))
meg hogy megvette-e ma az asszonynak a civic-et?

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#14318) Snoop-y válasza orbano (#14316) üzenetére


Snoop-y
veterán

Én nem is mondtam hasonlót. Fiatal koromat végig ladáztam. Azt se tudtam, hogy van téligumi :D Télen kicsit jobban csúszott és annyi :C

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#14319) tibi666 válasza orbano (#14316) üzenetére


tibi666
senior tag

csak annyit vegyél figyelembe, hogy még ha te olyan überfigyelmesen, és óvatosan vezetsz is (feltételezem vezetésben legalább olyan profi vagy, mint csajozásban:D), nem csak te okozhatsz veszélyhelyzetet, ott pedig életmentő lehet, hogy megállsz-e, vagy uralható marad-e az autód. ha meg csatt, az többszörösébe kerül, mint 4 gumi.

[ Szerkesztve ]

(#14320) Petie


Petie
veterán

van itt akksi szakértő? van egy gondozásmentes akksim, amin nem ég a zöld jelzés, ami aszondja hogy szeretne kapni töltést. rátettem egy akksi töltőt egy ideig töltötte is (pár perc) aztán elkezdett váltakozni zöld(tele) és töltés(piros) közt

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#14321) olbeteam válasza Petie (#14320) üzenetére


olbeteam
tag

Gondozásmentest tölteni lehet egyáltalán?

I can resist everything but temptation.

(#14322) Petie válasza olbeteam (#14321) üzenetére


Petie
veterán

igen.
rajta van, hogy ha zölden ég led akkor okés, ha nem ég akkor töltést igényel. meg van egy harmadik lehetőség amikor vizet kell beletenni, de max alatt van szóval tuti nem kell :D

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#14323) tibi666 válasza Petie (#14322) üzenetére


tibi666
senior tag

akkor ez mitől gondozásmentes? :DDD

(#14324) xcbiker válasza Petie (#14322) üzenetére


xcbiker
addikt

milyen gyártmány?

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#14325) orbano válasza tibi666 (#14323) üzenetére


orbano
félisten

a gyártónak az :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#14326) cbr688


cbr688
senior tag

dejó civic-esnek lenni a legjobb autóm eddig
1.5i LS Vtec...

(#14327) neduddki válasza cbr688 (#14326) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

a -e lematatt:- )

drakula

udv

neduddki

p.s. regen a magayr szabvany szeritni gondozasmentea kku az aszt jelntette hogy nem kelle bele sav, de viz igen, na most az junios integracio ota ellenebn nem tom, hogy mi merre csalatkoztunk

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#14328) Petie válasza tibi666 (#14323) üzenetére


Petie
veterán

hát azt fene tudja :D talán nem kell annyit mojolni vele mint egy nem gondozásmentessel.

xc: valami yuasa van ráírva a tetejére. oldalán nincs semmi.

cbr688: jájá d15z6 owns :D

6.5 legutóbbi fogyim :D

[ Szerkesztve ]

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#14329) orbano válasza Snoop-y (#14318) üzenetére


orbano
félisten

bázz, ma nekem kellett a lakótelepről kifelé megtolnom egy kocsit kétszer, mert nem tudott szegény szerecsétlen elindulni. pedig BMWje volt és téligumija. mondjuk ő sem nagyon ismerte azt a fogalmat, hogy kettesben indulás finom gázzal... :D
viszont a d15z6 gond nélkül mozgatja a kocsit 200-as fordulaton :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#14330) Macka


Macka
veterán

Szombaton nekiálltam a szakadó hóban szétberhelni a doblemezt,hogy kibányásszam az oldalindex fémpöckeit. Mindez 1.5 óra alatt sikerült.Utána vissza garázsba,autótakarítás...
Epoxival beragasztottam a fémpöcköt a tökéletes kínai DEPO utángyártott oldalindexbe,egy este alatt bele is gyógyult.
Már fennt virit autón.

Téligumi-nyárigumi vitához annyit,hogy vennék én télit,de értelmetlen,legalábbis nekem. Pécsen belvárosban lakom,munka 10 perc séta,kondi 15 perc,és az Árkád is ott van. Az autó nekem inkább csak hobbi.

(#14331) VTI-Totya


VTI-Totya
tag

Szerintem meg húzzon el mindenki a külső sávba és ne a belsőben szerencsétlenkedjen.....

150-nél tolok egy negyediket és a lehúzott ablakon dobom neked a fehér zsepit, hogy töröld szemed, szád.

(#14332) wierra válasza VTI-Totya (#14331) üzenetére


wierra
senior tag

:K

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#14333) orbano válasza VTI-Totya (#14331) üzenetére


orbano
félisten

igen, ott kell a hely Snoopynak :D én szombaton a belsőben mentem, mindenkinek a kurva anyját, csak ott volt eléggé tiszta a pálya, *szom sem csúszkál az oszlopok és gyalogosok mellett a latyakban... aki meg gyorshajtani akar, az menjen pályára, vagy a szántásba. szerdán valszeg beficcen amúgy a téli, jobban jöttem ki a fizummal, mint reméltem :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#14334) VTI-Totya válasza orbano (#14333) üzenetére


VTI-Totya
tag

Csak ezzel az a gond, hogy mint én is, aki megvette a téligumit az tudna menni.........te meg ott tötymörögsz a többi tutukissal a belsőben egy szaros nyárigumival.

Igen, én tudtam menni a külsőben és előztem a sok idiótát a latyakban meg a nagy hóban gond nélkül. Volt aki tanult belőle, mikor beterítettem a kis ótóját és le is húzodott egyből......
Ennyi a különbség a nyári és a téli gumi között.

Igen, én közúti veszélyeztetésért jelenteném fel az összes nyári gumis pancsert. Akinek nincsen 30-40forintja a retkes még akár használt téli gumira, az közlekedjen tömegközlekedéssel.

Ez nem is vita tárgya külföldön. ;)

Ui.: fiatalon én is jaszkari voltam a birgulátorommal télen nyári gumival meg a wartburgommal is.........csak tudod már tapasztaltam egy keveset és tudom, hogy mennyi a különbség...... ;)

Én itt azt hiszem be is fejeztem a "nyári gumis kurvára tudok ám vezetni faszom emberekkel" a mondandómat....

150-nél tolok egy negyediket és a lehúzott ablakon dobom neked a fehér zsepit, hogy töröld szemed, szád.

(#14335) Macka válasza VTI-Totya (#14334) üzenetére


Macka
veterán

Nagyon morci vagy... :DD De igazad van. Nekem nincs télim, de nem is használom az autót.

(#14336) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Na mostmár tutira lesz első szélvédő cserém, egy gyönyörű karc keletkezett a kibambuló tér kellős közepére. Csak tudnám mitől. Lelocsoltam a szélvédőt 4 liter langyos vízzel, majd ablaktörlés, aztán valahogy odakerült:((

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#14337) orbano válasza VTI-Totya (#14334) üzenetére


orbano
félisten

de ötvenes táblánál ötvennel menve életveszélyes időben szarok rá, hogy milyen téligumid, meg versenyszellemed van, ülj a seggeden és nézd ahogy a vtec aint kicks in yoo :P
mert én meg attól venném el a jogsit egyébként, aki a 70-es táblánál iszonyatos csúszós időben 70-nel közlekedik. hiába van a finn ralira felkészítve az autód, ha történik valami váratlan, nem állsz meg. én pl téli gumival sem mentem volna többel, mint amivel mentem. kivéve amikor elkapartam, de akkor iszonyatos sebességgel le is húztam a f*szba a szélső sávba és kitettem a vészvillogót. egyszóval mindenki bekaphassa :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#14338) orbano válasza Winner_hun (#14336) üzenetére


orbano
félisten

a melegvíz felpuhította a szélvédőt, és egy beszorult jégdarabka megkarcolta :D tuti.

A vér nem válik VAZZE!™

(#14339) aesir válasza orbano (#14337) üzenetére


aesir
veterán

Magyarázd még egy kicsit kérlek, hogy mégsem te vagy a fasz...:)

Van saját életem...

(#14340) orbano válasza aesir (#14339) üzenetére


orbano
félisten

eddig gondolkodtam, hogy lehet én vagyok, de most, hogy megjöttél, sikeresen elhesegettem a gondolatot...:)

A vér nem válik VAZZE!™

(#14341) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

naszolva gyuvo tavaszra megisscak marad energysaver gy optigrip es excelence sincs 195/65r15ben /pedig a excelece meg veszettul is teccet, mintha szamitana:- )/

udv

neduddki

mod: aesir: nalad most mik vannak fenn a fekete aranybul?

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#14342) aesir válasza neduddki (#14341) üzenetére


aesir
veterán

Hankook IceBear W300 idén. Nagyon disznó:)

Van saját életem...

(#14343) neduddki válasza aesir (#14342) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

es mekkora a miretben?:- )))

udv

neduddki

p.s. egyre tobbet hallom a hankook-ot dicserni lehet hogy a prime-nak megicsak kik egy esejjt adni?

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#14344) xcbiker válasza VTI-Totya (#14334) üzenetére


xcbiker
addikt

:K

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#14345) Integra válasza neduddki (#14343) üzenetére


Integra
titán

dehogy jó a hankúk, toyo az isten:K

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#14346) tibi666 válasza Integra (#14345) üzenetére


tibi666
senior tag

én a michelinre szavazok, de úgy látszik ez elvi kérdés. :DDD

(#14347) neduddki válasza Integra (#14345) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

ahamoricak, ki is nyivakolt ukor hangkuk-ert???:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#14348) olbeteam válasza orbano (#14337) üzenetére


olbeteam
tag

Egyetértek, aki rallizni akar és nem bír a f@szával az menjen a pályára és nyomja szét az autóját. A halálom, amikor az M5 kivezetőn a 70-es táblánál rám áll a paraszt a szutyok szarjával, ugyan Én megyek 80-at, ez neki nem elég, ilyenkor szoktam 40-re visszalassítani, hogy vegye magát észre vagy ugorjon át. :))

Egy szó, mint száz a téligumid nem fogja helyettesíteni a 4x4-et. =)

I can resist everything but temptation.

(#14349) VTI-Totya válasza olbeteam (#14348) üzenetére


VTI-Totya
tag

Ha egy sáv van én nem erőszakoskodok.

Össze keveritek a szezont a faxommal már megint.
Két sávos úton:

25.§.(2). Járművel az úttesten - az előzés és kikerülés esetét kivéve - annak menetirány szerinti jobb oldalán, az út- és forgalmi viszonyok szerint lehetséges mértékben jobbra tartva kell közlekedni.

36. § (1) Olyan úttesten, amelyen az azonos irányú forgalom számára két vagy több forgalmi sáv van (párhuzamos közlekedésre alkalmas úttest) a külső (jobb szélső) forgalmi sávban kell közlekedni. Más forgalmi sávra ráhajtani csak előzés, balra bekanyarodás, illetőleg megfordulás céljából szabad.

(2) A párhuzamos közlekedésre alkalmas olyan úttesten, amelyen az azonos irányú forgalom számára két forgalmi sáv van, az előzés befejezése után a külső forgalmi sávba vissza kell térni. Ha 3500 kg megengedett legnagyobb össztömeget meg nem haladó gépkocsival, motorkerékpárral vagy - lakott területen - távolsági, illetőleg gyorsjáratú autóbusszal a vezető több járművet kíván előzni, megmaradhat a belső forgalmi sávban feltéve, hogy ezzel a mögötte gyorsabban haladó járművek közlekedését nem akadályozza.

Ha valaki nem tudja a közlekedés szabályit, akkor ezek szerint az is fél disznóért kapta a jogsit mint a sok buta czigó........

Ez a törvény a mai napig is él, csak a sok kúvára tudok vezetni oktatónak sincsen fingja róla, hogy ez most mit is jelent és hogyan is kellene betartani.......

150-nél tolok egy negyediket és a lehúzott ablakon dobom neked a fehér zsepit, hogy töröld szemed, szád.

(#14350) neduddki válasza olbeteam (#14348) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

es a 4*4 meg az epeszt nem hejejtesiti

duv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.