Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:27:44

LOGOUT.hu

Honda topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13151) VR6-Fan válasza Snoop-y (#13149) üzenetére


VR6-Fan
veterán

sajnos nem most nincs 1-1,2m-em csak egy motorra, sajnos a VR6-os turbosítani (rendesen úgy hogy használni is tud és ne hulljon szét...) ennyiből lehet és így is kapsz 300lojjt ami igazából nem tűnik soknak de kapsz 450-500nm-ert ;] és 1800-tól már nem depresszív nyomás van. egy gond van vele kicsit nyálkás az út 80 felet nem lehet gyorsítani vele 5.-ben sem mert kaparni kezd (első kerekes G1 bodéban)

a kompresszoros történet azért jó mert volt a VW-nek komplett kompresszoros motorja amin "csak át kell cserélni a 8V-s HF-et a 16V-sére", némi kalibrálás után van egyből 200 lojjod a 160-ból a 78-as töltő kerék helyet meg fel kell szépen csavarozni egy 68-asat és brutál alacsonyan fog tölteni a töltő és némi mennyiségben kapsz még lojj-t meg méter nyutont, csak 30e km lesz az élettartalma. ez kb 400-500k-s móka.

az én motoromat koppra felújítani (dugó, hajtó kar marad) úgy hogy a fejet is kimaratom poliroztattom 120k lenne.

a szívó VR6-ositás meg kb annyi hogy leveszem a polcról ami kell és csinálom (váltó kulissza/hűtő/erősebb motortartók kellenek pluszba), viszont azt a motort is fel kéne újítani az 250k min.

persze munka díj sehol sincs számolva. no és a motor buherálás ötlete azért merült fel, mert forgatni kell az enyémet is, amit annyira nem szeretek, az jó hogy elég nagy tartományba megy, de az zavar hogy csak 4000-től indul el (tudom vegyek dizelt ;] )

gyakorlatilag 4 hengerig bármi féle gond nélkül azt rakok bele amit akarok, itthon meg nincs elterjedve a teljesítmény méregetés, de a sima rendőr torkán valószínűleg a 6hengert is letudom nyomni szóval papírozási gondom illetve adós gondom nem igen lenne ;) :B

hát relatíve magas CR kis turbo ami kipörgi a belét, nem rossz páros ám :K emlékeim szerint meg az Abarth nehéz legalább is 1 tonna felett van azért erősen.

aprópó előzőleg kimarad, hogy tengely (majd..) kompresszió nővelés, stb hogy tudod elég benyával etetni?

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#13152) VTI-Totya válasza Snoop-y (#13149) üzenetére


VTI-Totya
tag

Elképzelni sem merem majd, hogy mennyit kell rá majdan költeni.........
Majd ha 2évesen a te fiatod is azt produkálja ennyi km-rel, akkor elhiszem, hogy talán javult a fiat. Most még új, meg élvezed. De jönnek majd azok a bizonyos nehéz napok is...... :U

Ui.: az enyém nem eszik 8-nál többet még az én lábam alatt sem ellentétben a fiat fogyijával. ;)

Ufónk 2éves 80000km-rel és csak a kötelezőt cseréltük. (olaj, olajszűrő, pollenszűrő, levegőszűrő)

150-nél tolok egy negyediket és a lehúzott ablakon dobom neked a fehér zsepit, hogy töröld szemed, szád.

(#13153) Sipi16 válasza marsu (#13134) üzenetére


Sipi16
senior tag

[ltt] találod a kis tütüt. Szerintem csak nyáron fög történni pár kis apró változás...

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#13154) Integra válasza VTI-Totya (#13152) üzenetére


Integra
titán

haveromnál azért 9 is lazán megvan az ufoval:D

emberünk legalább beismerte, hogy ő a hibás??
ráverni mindent új alkatrészként a kötelezőjére

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#13155) Integra válasza Snoop-y (#13149) üzenetére


Integra
titán

vezess egy jobb turbós autót és megtudod:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#13156) VTI-Totya válasza Integra (#13154) üzenetére


VTI-Totya
tag

Eskü, soha nem tudtam 9-es fogyit csinálni neki.
Normál utakon gondoltam.

Ha pályára kimegyek és tolom a 200-at az persze megint más lenne..........de ki az aki csak pályán és 200-al megy??? (az autópályarendőrők, tudom)

Bár egy 200-as tempón megnézném, hogy a fiat t-jet mit eszik........... megy annyit egyáltalán az a ?????

150-nél tolok egy negyediket és a lehúzott ablakon dobom neked a fehér zsepit, hogy töröld szemed, szád.

(#13157) VTI-Totya válasza Integra (#13154) üzenetére


VTI-Totya
tag

Szerinted volt esélye nem elismerni????? :DDD
Ennyire már ismerhetnél..... :U

150-nél tolok egy negyediket és a lehúzott ablakon dobom neked a fehér zsepit, hogy töröld szemed, szád.

(#13158) Integra válasza VTI-Totya (#13156) üzenetére


Integra
titán

ő városban csinál 9-et, de idegbeteg módjára is vezet.. :DDD
de esküszöm bírja az auto, pedig hegyet is mászik vele, meg lelakja, 2 kutya hátul és nyikkhaj nélkül bírja. :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#13159) Integra válasza VTI-Totya (#13157) üzenetére


Integra
titán

persze, csak biztosra akartam menni, leírva biztosabb:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#13160) Petie


Petie
veterán

Na megjött a ködlámpám :C
marha gyorsan itt volt. Los Angelesből jött, 2 nap alatt megérkezett, elég komoly időt futott :D
remélem be tudom szerelni :D

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#13161) TexT-BoY


TexT-BoY
addikt

halkan és félve irom hogy élek.
Most dobtak ki a hospitalból, mivel hogy az életfunkcióim megfelelőek, a csontjaim pedig soká forrnak még.
Első reakció hogy félek, nem csak vezetni, utasként is, és anyám mellett is siró görcs fogott el, aztán persze a medencém iszonyatmódon fáj. Már egyáltalán nem bánom hogy nincs jogsi még a kezembe (és már nem is erősködöm hogy legyen, pedig lehetne hála a csodás magyar államnak). Itthon láttam az autot akkor kapott el a következő sirógörcs, elképesztően összecsaptam a masinát, hálát adok andornak meg mindenkinek aki végül aztmondta hogy bánjapicsa üljek preludbe, (bármi másba meghaltam volna), külön mák hogy az autó annyira jó állapotban volt hogy pl minden iv gyári és heggesztetlen volt, hátsó gátlók zsir ujak voltak, azon a napon szereltem be az ABS-t is szóval az is müködött. Illetve egésznap szereltem a zene miatt, és gyk minden kis piszlicsáré hibát orvosoltam (egyedüli müszaki hiba és hiáányosság a bal hátsó agy volt illetve a 2db kormányösszekőtő ami eleve házilag nem volt orvosolható).
Ami a körülményeket illeti, sajnos, vagy totyáék szerint nagy mákomra NEM EMLÉKSZEM semmire ami a baleset elött illetve közvetlen utána volt, kb előtte annyira emlékszem hogy nem versenyeztem (egészen biztos, mindenki aki körülöttem ésszel élt arra törekedett hogy ne raccsingoljak, ebben az ismerősök nem is voltak partnerek. ) Ami a suzukis mókusokat illeti marha nagy köszönet, való igaz hogy ők hivták ki a mentőket, de én az ellenkező irányba mentem velük, most is szivesen elbeszélgetnék valamelyik okostojással aki kitalálta hogy versenyeztem velük).
Az igazat megvalva ez az egy dolog ami bánt, és nagyon bánt, tényleg gyilkoltam 1-2 a ludot, de nagyon odafigyeltem a hiányosságokra, ezért ezen az uton amin mentem nem is száguldoztam, a bőröstöl jöttem miután megrendeltem a cuccokat, aztán orbanoval dumáltam még telon hogy mi legyen, végül meg elindultam haza.
Végeredménybe meg örülök, bár egyre erőtelejsebben fáj ahogy látom az embereket és láttam az autóm hogy valami igen kemény dologon vagyok túl. Ja és isszonyat remélem hogy totya egyhamar nem jár erre, mert már lassacskán tulvagyok a sallerosztós részeken, amit ó kezdett, a következő juhász fojtatott, anyám meg egy csikivel elintézett...:D
Ha majd krédeztek még irok, de most legyen itt egy link az autorol hátha kell valakinek valami :F [link] és igen ebből én 1csepp vér nélkül, a saját lábamon másztam ki.

ja máshova is ezt linkelem szóaval áljon itt hogy köszönöm azoknak akik azért meglátogattak felhivtak, elküldtek a búsba, de minen esetre támogattak. Andor, Tomi, Anyukáám, Apukám, Józsi, és végeredménybe soksok lány, talán a barátnőmet legkevésbé véve:S

[ Szerkesztve ]

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#13162) xcbiker válasza TexT-BoY (#13161) üzenetére


xcbiker
addikt

Jobbulást papa! Nem semmi a kocsi, te háborús hős! :DDD
Pedig hogy örvendtél, hogy van kocsid....
Remélem a jövőben odafigyelsz.

Én is aznap lettem "féllábú" - Ugrálok itthon féllábon, mint egy maszületett veréb.
Mi sérültek tartsunk össze! :)

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#13163) marsu válasza TexT-BoY (#13161) üzenetére


marsu
addikt

Jobbulást neked!

:K

Szegény autó ...

:(

Press any key to continue ...

(#13164) Integra válasza TexT-BoY (#13161) üzenetére


Integra
titán

gyógyulj meg elsőnek, utána jönnek majd a sallerok:DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#13165) Ice!? válasza TexT-BoY (#13161) üzenetére


Ice!?
őstag

Úúúú.. Az szép lehetett. Örülök, hogy épségben megúsztad.

Ha már prelude:

Kék lude - Tesóm ismerőséé. Szépen össze lett hozva.:K
Szürke - Mi kis szépségünk. Lassacskán, de alakulgat.
Sötétkék - Szintén a tesóm egyik ismerőséé.

[ Szerkesztve ]

(#13166) Sipi16 válasza TexT-BoY (#13161) üzenetére


Sipi16
senior tag

Bízom benne, hogy minimum itt a fórumon példamutató a te baleseted. Lehetünk akármilyen jó söfőrök, de ez rossz pillanat is elég ahhoz, hogy a földön lévő pályafutásunkat befejezzük. :U

Jobbulást neked!

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#13167) TexT-BoY válasza Ice!? (#13165) üzenetére


TexT-BoY
addikt

hmhm a szürke a legtutibb nekem igy a vti toldatokkal és a maga nyers gyáriasságával, a kék nem jön be a zöldnek meg a szine nem pálya;):D.

Az már biztos hogy 6év mulva ha elölröl kell kezdenem akkor tuti nem civicet veszek. mondjuk ha tartom a totyaféle kurát akkor olyan 25év mulva már vehetek is egy lájtosabb VTI preludot:D.

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#13168) xcbiker válasza Ice!? (#13165) üzenetére


xcbiker
addikt

sosem értettem a csíklámpás prelude tervezőit.
elölről pofás jó a kép, de a hátsó lámpák nem illenek bele.
Jobban tetszene benne valami 5gen civic vagy annak a preludnak a hátsó lámpája aminek az első fényszórói nagyobb, rombusz vagy milyen alakúak.

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#13169) Sipi16 válasza TexT-BoY (#13167) üzenetére


Sipi16
senior tag

6 év múlva? Ennyit ki szeretnél hagyni?

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#13170) !Overdose! válasza TexT-BoY (#13161) üzenetére


!Overdose!
őstag

Örülök, hogy rendben vagy!

Ha gondolod rákérdezek keresztfaternál, hogy kell-e valami a Prelude-ből.

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#13171) TexT-BoY válasza Sipi16 (#13169) üzenetére


TexT-BoY
addikt

ennyit fogok kihagyni, kb.

tibi666: ma vizsgázok:DDD elviekben:(

[ Szerkesztve ]

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#13172) tibi666 válasza TexT-BoY (#13167) üzenetére


tibi666
senior tag

én is örülök, hogy rendben vagy. miért ültél jogsi nélkül autóba?

(#13173) orbano válasza TexT-BoY (#13161) üzenetére


orbano
félisten

egy sallért még azért jár, jól jött volna nekem a kocsi 1-2 napra ;] no majd beszélünk, vmikor átugrok.

A vér nem válik VAZZE!™

(#13174) wierra válasza TexT-BoY (#13167) üzenetére


wierra
senior tag

Na, ilyenkor kell felépülés után azonnal kocsiba ülni. Gondolom a felelősségtudatot upgrade-elődött az eset után :K A lényeg, hogy élsz :C , a Lude-ad meg életét adta érted, RIP. Lesz majd másik, szebb, jobb!

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#13175) anjani182 válasza TexT-BoY (#13171) üzenetére


anjani182
őstag

És akkor végül is, ha a suzukisok nem mondtak igazat, akkor mi történt az elmondottak szerint?

Forever and ever, let's make this last forever.

(#13176) Sipi16 válasza TexT-BoY (#13171) üzenetére


Sipi16
senior tag

Szerintem az nagyon sok. Ezek után ugyis ésszel mennél és nem keresnéd a határokat...

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#13177) TexT-BoY válasza anjani182 (#13175) üzenetére


TexT-BoY
addikt

konkreto nemtudom mi volt, nem láttam a jegyzőkönyvet még, és amig nemtudok elcsuszogni a rendőrségre addig nem is lesz. Annyira azért vágom hogy NEM versenyeztem. (picit fura lenne ugy versenyezni hogy "visszafordultak" hogy megnézzék mi történt... khm, vezetési tudásom nem megfelelő (kellőképp, deeee) azért az biztos hogy minden suzuki gyári volt(ismerem őket is személyesen) és ennyivel nem tudatk többet hogy 10kanyarbol 12 kanyart verjenek rám...
Megfogom köszönni a jóféle infókat a "barátaimnak" akik mellesleg az autómat is szétrabolták (indexeket kivették, levágták a benzincsövem és kiszedték a benyát belőle etc).

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#13178) dragonfx válasza TexT-BoY (#13177) üzenetére


dragonfx
veterán

Remélhetőleg felépülsz de azért elég szépen szét ment bal odlalt ahol ültél agy mákod volt.de hát így jár aki észt oszt néha a fagyi visszanyal.bocs de nem voltál véletlen beszívva vagy durván bepiázva??..azért nem emlékezni semmire.....

Más:jelentem nem adom fel olyna könnyen a körkresztet szóval pause a dolog :)) ...de az a 93as 1.5ös vti mocit jegyeztem inf gyanánt ki tudja hátha rámhagy valakie gy olyat és akkor nem adom talán el 1 hétne belül :DDD

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#13179) wierra válasza TexT-BoY (#13177) üzenetére


wierra
senior tag

Egyébként balos vagy jobbos volt a kanyar?

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#13180) orbano válasza dragonfx (#13178) üzenetére


orbano
félisten

"....azért nem emlékezni semmire....."
szaladj neki nyolcvannal valami keménynek és meglátod miket produkál az elméd

vagy kérdezd meg Cs. Orsit, lehet tudna mesélni, az némileg biztonságosabb :)

[ Szerkesztve ]

A vér nem válik VAZZE!™

(#13181) Snoop-y válasza TexT-BoY (#13161) üzenetére


Snoop-y
veterán

Na jobbulást. Mázlid van a képek alapján, hogy egyben vagy.

Nem lehet, hogy te egy vezetési antitalentum vagy?
Ahány kocsiban ültél eddig azt mind összetörted. Ha kis kocsit veszel abban meghalsz ezek után az biztos. Vegyél valami nagy dögöt ami minimum 1700Kg és lehetőleg szívódízel legyen, hogy ne is lehessen vele menni ;]

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#13182) olbeteam válasza dragonfx (#13178) üzenetére


olbeteam
tag

Estél mér a fejedre úgy komolyabban?
Aki igen az tudja, hogy mi van utána.

Nem feltétlen mindenki kábszeres...

I can resist everything but temptation.

(#13183) olbeteam válasza TexT-BoY (#13177) üzenetére


olbeteam
tag

Jobbulást!

Második szülinap. :)

I can resist everything but temptation.

(#13184) Sipi16 válasza Snoop-y (#13181) üzenetére


Sipi16
senior tag

Lehet, hogy a svéd acél nem lenne rossz ötlet... Csak az a baj, hogy az a fajta amelyik nem megy az meg hátsókerekes...

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#13185) TexT-BoY válasza dragonfx (#13178) üzenetére


TexT-BoY
addikt

azt a mindenit milyen hülye gyerek vagy.
véleményed szerint, nem a szonda az első és a vérvétel drog és egyéb tudatmodositók keresése után?
soha nem voltam ilyen partidrogos mint te, de nem is egy közegben mozgunk. ááá.
hibázni meg BÁRKI tud, bárki.
snoo: nincs kedvem VEZETNI se, nem hogy kis auto meg nagy auto meg satöbbi, anyám mellé alig akartam beülni és zokogtam mint állat. Az orvos szerint ez meg csak rosszabb lesz.
jelen állapotban nem félek ilyesmitől, a rendőr amugy zöldséges mergát ajánlott, mekis olajjal, tuti nem megy 60felé, se loerőben se km/orában

[ Szerkesztve ]

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#13186) dragonfx válasza TexT-BoY (#13185) üzenetére


dragonfx
veterán

na te ennyit tudsz hülyézni, inkább nézzél tükörbe, és döntsd el mekkorát ütődött a fejed bolond dolgokat írsz, én sosem drogoztam, bármikor megvizsgálhatják a vérem.
Na megyek is mert látom ebből csak agresszió lesz, de nem baj megnyugodtam a bmw.sek különbek mert ha valaki oda ír nem így válaszolnak neki. ilyenkor azért jó érzés bmw.snek lenni, de persze mi vagyunk a köcsögök tudom.na persze persze a naivitás meg a törött tükör...
hibázni egyenlőre te hibáztál de nagyot fogalmazzál így gyerek

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#13187) Pörp válasza dragonfx (#13186) üzenetére


Pörp
senior tag

Gondoltam, hogy csak idő kérdése mikor húzod elő a BMW-sek lapot... Ne zavarjon hogy provokáltad, utána meg csodálkozol...

(#13188) Snoop-y válasza dragonfx (#13186) üzenetére


Snoop-y
veterán

pls ne általánosíts :) Szerintem teljesen normálisan fogadtunk és segítőkészek voltunk veled szemben és nem csak azért mert váltani akartál a propelleres márkáról. Normális hangnemben érdeklődtél és úgy is kaptál választ sőt több alternatívát is felvázoltunk neked.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#13189) xcbiker válasza dragonfx (#13186) üzenetére


xcbiker
addikt

Ezt rosszul látod nincs olyan hogy a BMW-sekjobbak, vagy a Hondások jobbak, VW-sek jobbak... Emberek vannak! Mindenki más.
Persze nem kell olyanokat írni a másikról amit nem tudsz 100%-ra biztosan.

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#13190) TexT-BoY válasza dragonfx (#13186) üzenetére


TexT-BoY
addikt

:) nem ütöttem meg a burám
:) érdekes mód a többi bmw-sel semmi bajunk nem volt sose, vandittol kezdve godvazzegen át , bááárkit mondhatok, mind normálisabb mint kis kegyelmed.
Bárki hibázhat, én most hibáztam, ennyi. örülj, vagy sajnálj, magadba. nem, nem drogoztam és nem piáztam.

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#13191) orbano válasza dragonfx (#13186) üzenetére


orbano
félisten

képzeld magad a bmws topikodba, ahova visszatérsz egy olyan balesetből, amit épp hogy túléltél. aztán egyszercsak bejön egy hondás, vagy akárki, és közli, hogy milyen hülye vagy, biztos drogoztál, más nem lehet...

Text: Te meg legalább ilyen hülye vagy, minek kell felvenni a lapot. Nemdrogoztál, nempiáltál, tudjuk mind, ne hőbörögj, szeretünk :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#13192) Snoop-y válasza TexT-BoY (#13185) üzenetére


Snoop-y
veterán

Akkor anyósülésen nem jössz egy kört a 4gen -el tavasszal ? ;]

Amúgy meg fel a fejjel. Nekem is 3x van szülinapom egy évben. ( egy őrangyalom még van remélem )

[ Szerkesztve ]

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#13193) TexT-BoY válasza orbano (#13191) üzenetére


TexT-BoY
addikt

mellettem feküdt egy srác, aki az m6rol keresztbe jött le és széttörte a bömösét... ;)
snoo tuti nem:(

[ Szerkesztve ]

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#13194) orbano válasza TexT-BoY (#13193) üzenetére


orbano
félisten

és dobáltátok egymást injekciós tűkkel? :D

A vér nem válik VAZZE!™

(#13195) olbeteam válasza dragonfx (#13186) üzenetére


olbeteam
tag

Ez a komment kicsit infantilisra sikeredett...nem fűznék hozzá semmit... :K :W

[ Szerkesztve ]

I can resist everything but temptation.

(#13196) VTI-Totya válasza orbano (#13194) üzenetére


VTI-Totya
tag

Áhh, BMW meg Honda jelekkel........

150-nél tolok egy negyediket és a lehúzott ablakon dobom neked a fehér zsepit, hogy töröld szemed, szád.

(#13197) TexT-BoY válasza orbano (#13194) üzenetére


TexT-BoY
addikt

dehogy, nem kell általánositanod dragonfélének minden BMW- tulajt, nagyon jol elszenvedtünk egymás mellett :R .
bocsi dragonfx de ezt nem hagyhattam ki:D

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#13198) dragonfx válasza TexT-BoY (#13197) üzenetére


dragonfx
veterán

nem is kell kihagynod mert én tudom nem ilyen vagyok, mások is tudják akik ismernek, te meg nem de ezzel csak veszítesz az életben, és tehetsz egy szívességet.

Talán 6 év múlva 1 márkában gurulunk akkor tán más lesz a hozzállásód. ;)

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#13199) tibi666 válasza TexT-BoY (#13185) üzenetére


tibi666
senior tag

pedig egyből vezetned kellene, amint felépülsz, mert ha nem, tényleg csak rosszabb lesz.

ha igazi tetű kell, akkor w124 200d-t vegyél, automatát.
német acél, szopódízel. :R

[ Szerkesztve ]

(#13200) VTI-Totya válasza tibi666 (#13199) üzenetére


VTI-Totya
tag

Szerintem meg egyből eltörném mind a két lábát. ;)

Ha nem fog a büdös életben sem vezetni, az csak neki lesz jó.....

150-nél tolok egy negyediket és a lehúzott ablakon dobom neked a fehér zsepit, hogy töröld szemed, szád.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.